Ziaja

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kabocika, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2024. január 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciális, intenzíven ápoló bőremelő szérum érett bőrre. Rendszeres használat esetén az ajak körüli és szemkörnyéki bőrt emeli, ezáltal gátolja az öregedési folyamatot. A mandula proteinből származó biopolimer aktív emelő hatást biztosít: simítja és rugalmassá teszi a bőrt, láthatóan javítja a tónusát, kiegyenlíti a mikro mélyedéseket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

katalinmester13

2024. április 15.

Ezt a tejüvegszínű gélt én nemcsak szem- és ajakkörnyékre használtam, hanem az egész arcomra. Emelő, ránctalanító hatást nem tapasztaltam, de kellemes érzés volt használni, és puhábbnak éreztem tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 15.

Beus13

Korcsoport: >54
2020. május 10.

Ez egy szérum ugyan amit én minden nap használok fürdés után.
Utána kell hidratáló krém önmagában kevés de nem is arra van.
Ár értékben verhetetlen, és állítom látványos.
A vírus miatt nem tudtam menni a szokásos negyed éves botox homlok injekcióra, hogy ennek köszönhetem e nem tudom, de szinte alig jött vissza ráncom, pedig ilyenkor már látványosan mély ráncaim vannak .

Most vettem 2 hónap után a második tubussal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 10.

Ez egy szérum ugyan amit én minden nap használok fürdés után.
Utána kell hidratáló krém önmagában kevés de nem is arra van.
Ár értékben verhetetlen, és állítom látványos.

Most vettem 2 hónap után a második tubussal.

szilvia.bano

2020. február 16.

Szem alatti ránckezdeményekre vettem. Ár-érték arányban jó, az illata nagyon visszafogott, alig érezhető, ami nem hátrány egy szemre (is) használandó terméknél. Hidratáló hatása számomra nincs, de nem is azért vettem, ezt nem várom el feszesítő hatású, gél állományú terméktől. Irritációt nem okozott, viszont különösebb változást sem tapasztaltam. Gondoltam, ennek talán az az oka, hogy jó állapotban van a bőröm, így nem annyira hatásos, illetve 40 fölött ajánlott a használata, szóval az is lehet, hogy még korai. Ugyanakkor próbáltam kétféle Ava szérumot (a retinolosat és a c vitaminosat) és azoknál sem tapasztaltam eget rengető változást. Az olajak többet érnek, egy csipkebogyó olaj, kókuszolaj, vagy az argánolaj amit évek óta használok sokkal többet ér. Ezek bármelyike maga egy szérum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

kabocika

2019. február 25.

Az ára miatt vásároltam és azért mert még nem találtam eddig olyan szem-körüli ápolót, mely segítene a 40+ fölött ráncaim halványításában - eddig.. Heti néhány alkalommal ajánlja a használatot, nos én minden reggel és este használom és az eredmény önmagáért beszél, valóban halványítja/feltölti a szem-körüli ráncaimat. A száj körüli ráncok vonatkozásában még nem annyira látványos a hatás, bár nekem valahogy ott mélyebb ráncaim vannak.
Szérumnak írja a leírás a krémet, de inkább egy gélesebb állagú krémnek nevezném. Semmilyen bőrirritációt nálam nem okoz, sem zsírosodást, sem fényesedést. Mivel nem találtam eddig ár-értékarányban jobb terméket, ezért 5*-ot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Az urzolsav egy természetes eredetű vegyület, mely megtalálható a különböző gyümölcsökben és növényekben, többek között az almában, a bazsalikomban, az áfonyában, a bodza virágában, a borsmentában, a rozmaringban, a levendulában, az oreganoban, a kakukkfűben, és galagonyában. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag, maszkoló (szagokat, ízeket elfedő) és bőrkondícionáló hatású összetevő, a truthinaging szerint pedig öregedésgátló, gyulladásgátló, antibakteriális és gombaellenes hatása miatt használják a kozmetikai ternékekben, valamint sebgyógyító hatása is van.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.