Ziaja

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kabocika, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciális, intenzíven ápoló bőremelő szérum érett bőrre. Rendszeres használat esetén az ajak körüli és szemkörnyéki bőrt emeli, ezáltal gátolja az öregedési folyamatot. A mandula proteinből származó biopolimer aktív emelő hatást biztosít: simítja és rugalmassá teszi a bőrt, láthatóan javítja a tónusát, kiegyenlíti a mikro mélyedéseket.

szilvia.bano

2020. február 16.

Szem alatti ránckezdeményekre vettem. Ár-érték arányban jó, az illata nagyon visszafogott, alig érezhető, ami nem hátrány egy szemre (is) használandó terméknél. Hidratáló hatása számomra nincs, de nem is azért vettem, ezt nem várom el feszesítő hatású, gél állományú terméktől. Irritációt nem okozott, viszont különösebb változást sem tapasztaltam. Gondoltam, ennek talán az az oka, hogy jó állapotban van a bőröm, így nem annyira hatásos, illetve 40 fölött ajánlott a használata, szóval az is lehet, hogy még korai. Ugyanakkor próbáltam kétféle Ava szérumot (a retinolosat és a c vitaminosat) és azoknál sem tapasztaltam eget rengető változást. Az olajak többet érnek, egy csipkebogyó olaj, kókuszolaj, vagy az argánolaj amit évek óta használok sokkal többet ér. Ezek bármelyike maga egy szérum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

kabocika

2019. február 25.

Az ára miatt vásároltam és azért mert még nem találtam eddig olyan szem-körüli ápolót, mely segítene a 40+ fölött ráncaim halványításában - eddig.. Heti néhány alkalommal ajánlja a használatot, nos én minden reggel és este használom és az eredmény önmagáért beszél, valóban halványítja/feltölti a szem-körüli ráncaimat. A száj körüli ráncok vonatkozásában még nem annyira látványos a hatás, bár nekem valahogy ott mélyebb ráncaim vannak.
Szérumnak írja a leírás a krémet, de inkább egy gélesebb állagú krémnek nevezném. Semmilyen bőrirritációt nálam nem okoz, sem zsírosodást, sem fényesedést. Mivel nem találtam eddig ár-értékarányban jobb terméket, ezért 5*-ot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.