Ziaja

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tisztítja a bőrt és eltávolítja a make-up maradékait. Pórusösszehúzó hatása van. Antibakteriális Manuka falevél kivonatot és gyengéden hámlasztó szerves savakat tartalmaz. Segít a pattanások elleni küzdelemben. Előkészíti a bőrt a további kezelésekre.

pantyus

2019. október 10.

Nagyon szeretem, alig várom, hogy az arcomra fújhassam! 😄Nagyon friss, kellemes az illata, reggel-este használom, jól beépíthatő rutinba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

pandarin

2018. november 12.

nagyon jó az illata és jó használni. nem irritál és a spriccelős kiszerelés is tetszett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Tothxheni

2018. november 9.

Nem rossz termék, én konkrétan még sminklemosásra is használtam a lustább napokon. Igaz, a szempillaspirállal semmit sem kezdett... Elhasználom, de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Stanczi

2018. október 12.

Kellemes illata van (nem olyan tolakodó, mint a teafaolajnak), a reggeli arcmosás után fújom be vele az arcom, egész hamar beszívódik és hidratálja azt, picit matt végeredményt hagy. Elégedett vagyok a többi manukás termékkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Dhewilgirl

2018. augusztus 10.

Ez egy CSODA!!! A fújós kiszerelés nagyon szuper, alig fogy, de mégis használ. Kb egy perc alatt lehúzza a pirosságot az arcomról, amit én nem is vártam tőle. Tiszta, selymes utána az arcom, érezhetően kevésbé zsíros az arcbőröm amióta használom (a Manuka lemosóval együtt, egyszerre kezdtem használni őket). Ha lenne 10 csillag, azt is megadnám :)
ForestNymph, én volt már, hogy nem töröltem át az arcomat, csak ráfújtam párat és hagytam, hogy beszívja (rohanós reggel volt). Semmi különöset nem vettem észre, ugyanúgy hatott mint mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

beautyandlove

2018. május 16.

A termékcsalád többi tagjával együtt használom és csak jót tudok írni a manuka fa termékekről.
Praktikus a tonik kiszerelése és én személy szerint szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Praktikus a tonik kiszerelése és én személy szerint szeretem az illatát is.

someva

2017. november 27.

Kellemes tonik és tetszik ez a fújós kiszerelés, mivel sokkal takarékosabb így. Az arclemosóval együtt használom. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Hatshepsut

2017. október 25.

Jó kis tonik, eltávolítja a sminkmaradványokat, nagyon alapos, de sajnos nem zsíros bőrre lett kitalálva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Mandelic Acid
Vitaminok: Panthenol

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.