Ziaja

Ár:   999. Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Flora, Módosítva: 2011. december 13.

Ár:   999. Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Olíva olajat, D-pantenolt és gyengéd, növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Tökéletesen simává és lággyá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

mlexa

2019. július 31.

Nekem az illata a flakonban jobban tetszett, használat közben azonban már nem annyira kellemes. Jól habzik, jó az állaga. Nem tartósabb az illat a bőrön, mint egy átlagos tusfürdőnél. Valamennyi hidratáltságot észrevettem, de szerintem ez egy átlagos termék. Egynek jó volt, de legközelebb mást választok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Jonesy

2019. május 15.

Nagyon jó kis tusfürdő, szeretem az állagát, fini az illata. A kakaós jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

ccvc

2019. január 16.

akkor kiírom harmadjára is, nem tudom mért távolítják el folyton, hiszen bárki elolvashatja itt a honlapon az összetevőre kattintva, hogy a bronopol DEA-val együtt rákkeltő lehet és beszívódhat a bőrbe. csak rá kell kattintani a 2-bromo-2-nitropropane összetevőre. a DEA pedig ott van fölötte 4 sorral nagy betűkkel......
ezt leszámítva jó az illata de azért nem használnám huzamosabb időkön keresztül

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

ezt leszámítva jó az illata de azért nem használnám huzamosabb időkön keresztül

Genever

2018. szeptember 29.

Nem rossz, kellemes az illata, jól habzik és tisztít de semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Nem rossz, kellemes az illata, jól habzik és tisztít de semmi extra

bbrigi8823

2018. szeptember 26.

A kedvenc illatú tusfürdőm. Nem szárít, nem viszketek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

A kedvenc illatú tusfürdőm. Nem szárít, nem viszketek tőle.

Cosza

2018. június 25.

Szeretem, mert nagyon jó illata és állaga van. Akciósan vettem a Rossmannban 600 forintért. Ennyiért újravenném. Ami negatív, az az, hogy kicsit szárít és az összetevői sem a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

virag004

2018. június 9.

Kellemes illat, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Kellemes illat, jól hidratál.

Sz. Csilla

2017. július 21.

Finom illata van, számomra egy jó tusfürdő, de semmi különös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Finom illata van, számomra egy jó tusfürdő, de semmi különös.

cintialaura

2017. május 15.

Nagyon szeretem ezt a fajtát és a kakaós társát is. Nem szárít, nem irritál, sőt puha lesz tőle a bőröm. Az illata is kellemes és megfelelően habzik. Jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

gloria8419

2017. január 11.

A narancsolajos után ezt is kipróbáltam. Nekem az illata annyira nem tetszik, de nem zavaró, vagy kellemetlen. Az én bőrömet kevésbé hidratálja, mint a narancsos változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.