Ziaja

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Babyspacejelly, Módosítva: 2021. január 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

12+

blurryface

2021. február 8.

Szerintem az egyik legjobb ajakápoló. Messze veri a Carmexet! Jó illatú és finom az íze is. :) (Ha jól emlékszem, akkor a sárgadinnyére emlékeztetett.) Amúgy nekem 3-4 hónap után 'járt le' a szokásos 12 hónap helyett, szerencsére már majdnem elhasználtam. Egyedül a tubusa zavart, hogy nehéz kinyomni amikor már kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Rumcajsz

2021. január 20.

nagyon jól hidratál, regenerál, volt hogy egy nap alatt rendbe tette félholt ajkaimat. főleg télen használom. valamiért nagyon sokáig kitart, amit használok azt 2019 tavaszán vettem és még mindig nem fogyott ki. íze nincs, illata nagyon enyhe, kellemes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

marlu

2020. december 5.

Nagyon finom az illata és tényleg nagyon jól hidratál, magasan veri a drogériás társait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

katniss1995

2020. január 6.

Nagyon szeretem. Nem vagyok az a típus, aki kenegeti a száját és nem is szokott kiszáradni. Egyszer vettem ezt, mikor iszonyatosan meg voltam fázva és a szám és orrom is kisebesedett. Elkeseredve betegen vettem sosbe és egy két nap alatt nagyon szépen rendbe hozta. Azóta is szívesen használom, ha olyanom van, finom puhává teszi az ajkaimat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

AmiraNayati

2019. április 27.

Rossmannban vásároltam, igazából nem is ezért indultam, de mivel a létező összes ajakápolót kipróbáltam, és egyik sem segített, gondoltam még egy próba belefér :D És nem volt feleslegesen kidobott 650.-Ft! Szépen hidratálja az extra száraz, cserepes ajkaimat, és NEM KELL NAPONTA 10X KENEGETNI!!! Amitől nálam 5*!Bármit próbáltam(Himalaya Herbals, Labello, Bebe, stb...),mindegyiket, ahogy beszívtam a bőröm már kentem is újra. Ezt napi 1 max 2x. Szép selymes lesz tőle a szám, sokkal puhább, simább. Ami még plusz pont nálam, hogy nem tartalmaz tartósítószert és parabén mentes. Az árát nagyon is megéri, bátran ajánlom mindenkinek, aki szintén cserepes ajkakkal küzd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.