Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: typical, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Hajsampon levendula kivonattal, zsíros hajra

Hatékonyan tisztít. Mérsékli a haj zsírosságát és hosszan tartóan tiszta, friss érzést biztosít.A ZIAJA termékek a legjobb minőségű, természetes összetevőket tartalmaznak, a legújabb technológia alapján készülnek, allergiatesztjei a gdanski Orvosi Akadémia Bőrgyógyászati Klinikáján (Dermatology Clinic of the Gdansk Medical Academy), egyéb lengyelországi klinikákon és külföldön zajlanak, formuláit nem tesztelik állatokon, megfelelő PH egyensúlyúak. Parabén mentes termék.

EvandEra

2020. június 29.

Jobban zsírosodott a hajam mint előtte! Hajmosás után egy szénkazal volt a hajam tőle,az illata pocsék és mindenre jó csak samponnak nem. A pozitívum benne hogy rendesen tisztít és nem viszketett a fejbőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

summerglowup

2020. február 21.

Tavaly szereztem be de még mindig van benne egy kicsi, pedig négyen is használjuk.
Sajnos túl nagyok voltak az elvárásaim. Nekem sem hozta azt amit ígér, tehát nem tolta ki a hajmosások közti időt, sőt még jobban zsírosodott a hajam mikor ezt használtam :( Az illatát nem mondanám erőteljesnek, ami nálam szintén negatívum, főleg ha az adott terméknek alapból jó illata lenne.
Pozitívum viszont mindenképpen, hogy utána nagyon puha és fényes lett a hajam és még mintha az állagán is javított volna. Pont ezekért nagyon sajnálom hogy nem vált be.

Összességében nem volt teljesen rossz vétel, de azért azt nagyon sajnálom hogy nem teljesíti az ígérteket. :(
Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Nem venném újra.

Leandranagy

2019. március 13.

Úgy hallottam, hogy a Ziaja termékek jók. Gondoltam kipróbálom ezt a sampont. NAGY HIBA volt. Lapos az egész haj, zsírosdik, ráadásul már mosás után korpás a fejbőröm és viszket is. Nagyon - nagy hiba volt ezt megvenni! Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

micirpicir

2019. január 20.

Zsírosodó hajra kerestem sampont, a Ziaja márkáról jókat hallottam,de sajnos nem olvastam utána itt, illetve megtetszett a csomagolás-reklám!!gy ezt is megvettem. Nem vagyok elégedett. Nem csökkent a hajmosásaim száma,így egyre ritkábban használom,tovább fogom adni. Összességében annyira olcsónak nem mondanám,hatékonyabb sampont,vettem már kedvezőbb áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Hajni12

2018. szeptember 18.

Elég problémás a hajam, naponta mosom, néha nagy melegben naponta többször is. Sok sampont kipróbáltam már, vannak kedvenceim, amik elég hatásosak, de eddig ez az egyik legrosszabb. Az egyedüli pozitív mellette, hogy olcsó és nagy kiszerelés, ezen kívül borzalmas. Már szinte egyből hajmosás után zsírosnak éreztem a hajam vele, és a habosodásával és szagával sem voltam elégedett. Nem ajánlom senkinek sem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

mozartkuglof

2018. március 8.

Ennek a samponnak sz összetevőin lenne mit újragondolni...Gyorsan zsírosodó a hajam, de még nem nagyon találtam más olyan sampont, amitől ilyen gyorsan újra zsíros lett! Egy nappal később rendszerint úgy nézek ki, mint aki egy hete nem mosott hajat. Nem veszem újra. Úgy látom, másnak sem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

hvcs

2018. február 10.

Olcsó . Nagy kiszerelés. Illata, állaga semmi különös. Zsíros hajra való elvileg, de nekem igen bőségesen kell használnom belőle, hogy tényleg tisztítson. Alig várom, hogy elfogyjon, és persze így még a nagy, gazdaságos kiszerelés sem igazi előny...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Eruska

2018. február 9.

Az illata számomra nagyon erőteljes, csodát nem hozott, de mint sampon működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Az illata számomra nagyon erőteljes, csodát nem hozott, de mint sampon működik.

adrienn0507

2017. november 8.

Borzasztó. Az én fejbőrön is hámlik, viszket tőle már pár használat után. Nem merek vele tovább kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Nnikolett

2017. november 6.

Nagyon mérges vagyok erre a termékre. A nyár elején vettem meg, és eleinte egész jól teljesített. Egy-két nappal kitolta a hajmosást, ami - valljuk be - nyáron remek volt, viszont még a flakon fele se fogyott el, amikor elkezdte irgalmatlanul irritálni a fejbőrömet. Leálltam a használatával, de a hatását azóta is érzem, mert úgy hámlik a fejbőröm, hogy azóta sem tudtam helyrehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.