Ziaja

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. július 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a halott hámsejteket és elősegíti az aktív hatóanyagok felszívódását. Előkészíti a bőrt a további kozmetikai kezelésekre. Simítja és puhítja a bőrt. Enyhén ragyogóvá teszi a bőrt.

Szilikon, ásványi olaj és illatanyag mentes.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta, foxpost

cherrybomb4

2020. június 17.

Fincsi gyengéd peeling, nem irritál, de érezhetően simább lesz utána a bőr :) az orromon lévő mitesszerekkel sajnos azért már nem bánik el, illetve lemosni is kicsit nehézkes, direkt az esti double cleansing előtt használom háromnaponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

bigdaybeauty

2020. március 4.

Jó kis peeling ez, finoman hámlasztja a bőrt. A gyengébb peelingek fajtájából való, de jól kiegészíti a bőrápolást, érzékeny bőrre is jó. Az állaga valahogy nem a kedvencem, kicsit sűrűbb. Az ordinary sokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

petszilva

2019. augusztus 21.

Sima és puha lesz a bőröm tőle. Nem irritált, a hámlasztóval felváltva használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

pandarouge

2019. május 2.

Az utóbbi időben minden irritálta az arcbőröm, ezért beruháztam egy ilyenre. Nem irritálja a bőröm, kellemes amikor fent van, jó az illata. De olyan semmilyen. Nem lesz puhább, sem tisztább a bőröm. Eddig 1-2-szer használtam, tovább kísérletezem vele és remélem majd pozitívan csalódok, de egyelőre ez így 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

CeCeDrake

2019. február 6.

Tesztelésre kaptam a kecsketejes enzimes peelinget, de az elsősorban a túlzott illata miatt használhatatlan volt az arcomra. Ezért vásároltam ezt a terméket, hogy kipróbálhassam, mert kíváncsi voltam.
Nem irritál, ez pozitív, nem okozott pattanást sem.
Puhítja a bőrt, lemosni ezt is macera, nekem kell utána géles lemosó.
Alkalmanként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Nem irritál, ez pozitív, nem okozott pattanást sem.
Puhítja a bőrt, lemosni ezt is macera, nekem kell utána géles lemosó.
Alkalmanként használom.

rocketdog

2019. január 2.

Olyan semmilyen. Felteszem, közben zuhanyzok, fogat mosok, várok, lemosom és nem nagyon érzek különbséget. A többi estén, amikor nem ezt a peelinget használom, akkor a CORX PHA krémét kenem fel, aminek magas a PH-ja, tehát csak nagyon minimálisan hámlasztgat, de mégis sokkal-sokkal puhább lesz tőle a bőröm másnapra. Mostanában kezdtem el retinolos terméket is használni, attól szintén nagyon puha lesz a bőröm. Így ez a termék feleslegessé is vált, nagyon gyenguc a többihez képest. Bár irritálni valóban nem irritált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

random

2018. november 26.

elég régen használtam, még tizenévesen. nem volt rossz, sőt, remekül lehet úgy használni, hogy felkenem, fogat mosok, átöltözök és lemosom. denem lehetett könnyen és maradéktalanul lemosni csak vízzel, úgyhogy mindig szivaccsal mostam le (valami peeling szivacs volt). szerintem a szivacs többet használt, mint a bőrradír. jó pont, hogy nem irritálta a bőrömet, szerintem van olyan gyengéd, hogy nem lehet vele túlhámlasztani, ezért kezdőknek tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

vadvirag919

2018. október 4.

Pár évvel ezelőtt használtam, amikor a BHA-ról azt sem tudtam, hogy létezik... Lassan fogyott el a tubus, tehát az amúgy alacsony árát teljesen megéri. Gyengéd is, hamar puhítja a bőrt, irritációt soha nem okozott. Mégse vettem újra: 1. le kell mosni macerás, 2. semmi értelmét nem látom az enzimes peelingnek, nekem a BHA/PHA a tuti, 3. olyan kis unalmas szegény, tulajdonképpen csak egy felületi tünetkezelésre jó (ellenben a BHA ugye a pórusok falát belülről kezeli).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

krembarbi

2018. szeptember 20.

Nekem sajnos nem vált be.Semmilyen radírozó hatást nem érzek.Minimális szinten érzem hogy puhítja a bőrömet de a hámló részekkel nem igazán tesz semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Doridia

2018. augusztus 21.

Amikor váltottam az arcradírok világából a hámlasztásra, óvatos duhaj módjára vele indítottam. Alapvetően egy szuper kis termék, bátran ajánlom mindenkinek, akár érzékeny arcbőrre is (az enyém ilyen), mert nem csípett, nem irritált. Azóta már a G&G Calm Down-ját használom, mert jobban bevált a nem annyira fiatal arcbőrömnek, de ettől még ez az enzimes hámlasztó szuper darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.