Zoeva

Ár:   €26   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2020. február 11.

Ár:   €26

Selymes tapintású, ragyogó, természetes hatású arcbőr, akár 24 órán át. A bőr természetes  fénye nem veszik el, hanem átsejlik az alapozón keresztül.

44 árnyalatban kapható

Ár: 5500 ft , Eladó: nikiblink
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Fizetés banki utalással, foxpost/felár ellenében posta vagy futár

karolinapoles

2020. március 13.

Nem csalódtam, csakúgy ahogy az összes Zoeva terméknél sem. Nagyon jó minőségű. Szerencsere ecsettel lehet a legszebben felvinni, extra gyorsan. Gyönyörű egységes, egészséges bőrkélet kapok, ami egész nap ugyanolyan! Imádom, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

Kamea

2020. március 3.

Jaj, hát belementem ismét a játékba! Mármint az online színválasztásba. Neutrális tónusú arcomra választottam egy 040W-s árnyalatot, mert attól féltem, hogy a következő 050N-es már sötét lesz. Nem mondom, hogy nem lett sárgás színű az alapozó tónusa, de őszintén: várhattam volna tőle valami mást?
Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk. Kezdődött azzal, hogy összeveszett az Artdeco shimmer púderemmel, amit fixálásra szoktam használni. Aztán nehéz volt eltalálni a szükséges mennyiséget is. De nem adtam fel, mert az már sejthető volt számomra, hogy a kísérletezgetést követően optimális lesz a végeredmény.
Az alapozó gusztusos rozé-arany dobozkában érkezett. Maga a flakon pumpás kiszerelésű (hurrá!), az átlátszó üveg fent egy fekete pumpában végződik, a pumpát pedig egy fekete kupak fedi. Na, én nem fekete kupakot tettem volna rá, de hát így jártam!
Az alapozó állaga nagyon kellemes, de elég folyékony is. Ez gondot okoz időnként, mert nagyon-nagyon kevés kell belőle, és nekem még az egy pumpányi is sok. Ha esetleg elügyetlenkedem a mennyiséget, és túlzásokba esek, több időbe telik ugyan, de azt a mennyiséget is szépen el lehet dolgozni az arc felületén. A Zoeva 104 alapozó ecsete vált be leginkább a felvitelre, a kisebb helyeken pedig az ujjaimmal rásegítek.Felkenéskor kicsit sárga, kicsit talán világos is az arcbőrömhöz képest, de aztán pár perc elteltével olyan szépen hozzáigazodik, hogy az eredmény minden előzetes aggodalmamért kárpótol: egy vizes, természetes hatású bőrképet kapok. Én alapozót csakis az arcom egységesítésére használok, mert egy-két pigmentfolton, elszíneződésen kívül – szerencsére – nincsenek különösebb bőrhibáim. Amik viszont ott vannak már az arcomon, azok a kisebb-nagyobb ráncok. Ez az alapozó nem ül bele azokba és nem emeli ki őket. Ad viszont egyfajta friss, üde kinézetet az „öregecskedő” bőrömnek. Mivel én szárazbőrű vagyok, ilyenkor télen meg különösen, nem vettem észre, hogy kiszárította volna azt, sőt, selymesen puha tapintásúvá teszi. Tartós, és jól tartja a pirosítót, bronzert. Az Artdeco no color fixáló púderével szoktam lefixálni, ami nem teszi tönkre azt a ragyogó végeredményt, amit az alapozóval elérhetünk.
Egy újabb, igazán szerethető termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 3.

Egy újabb, igazán szerethető termék!