Zoeva

Ár:   €26   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kamea, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2021. január 4.

Ár:   €26

Selymes tapintású, ragyogó, természetes hatású arcbőr, akár 24 órán át. A bőr természetes  fénye nem veszik el, hanem átsejlik az alapozón keresztül.

44 árnyalatban kapható

Ár: 6000 , Eladó: csillaszentirmai
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Banki átutalás után postán maradóra tudom küldeni

selmeczireka

2021. november 11.

Csodálatos alapozó, egy csepp totál természetes hatást ad, egy pumpálásnyi akár teljes fedésig építhető. Nem maszkos, nem mászik el, nem ül be sehova, gyönyörűen kopik. Én is totál eltaláltam elsőre az árnyalatomat a Zoeva oldalán, hatalmas a színválaszték, és nem utolsósorban 50 %-on szereztem be. Maximális pontszám, artist-oknak is ajánlom nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 11.

rekuska97

2021. április 13.

Próbáltam már többféle márkától alapozót,de egyik sem volt ennyire tökéletes és gyönyörű számomra. Nagyon szép finisht ad, természetes és a nap végére sem oxidálódik. Akárhányszor kipróbálnék egy újat, mindig vissza térek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

HRenata

2021. január 20.

Tőlem is max csillagot kap. Január elején rendeltem akcióban a márka weboldalán. A csomag pár nap alatt ideért. Az oldalon az árnyalatoknál szereplő fotók nagyon hasznosak, a segítségükkel sikerült a színt is eltalálni. Már eleve óriási pozitívum, hogy nem 4-5 árnyalatból kell egy nagyjából megfelelővel beérni.
A csomagolás letisztult, elegáns, a pumpa strapabírónak tûnik. Az alapozó lágy, krémes állagú, de nem túl sűrű, könnyen eloszlik. Vékony rétegben is megfelelő a fedése nekem, és nagyon szépen egybeolvad a bőrrel, semmi maszkhatása nincs. Ha kicsit többet sikerül felvinni, azt is el lehet szépen dolgozni. Kényelmes viselet, nem szárít. Normál bőrfényű a finishe, nagyon természetes a végeredmény. Kezdődő ráncaimba nem ül bele, tág pórusaim nincsenek, azokhoz nem tudom hogyan viszonyulna, de primert is használok alá, az e.l.f putty primerével jól kijön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

karolinapoles

2020. március 13.

Nem csalódtam, csakúgy ahogy az összes Zoeva terméknél sem. Nagyon jó minőségű. Szerencsere ecsettel lehet a legszebben felvinni, extra gyorsan. Gyönyörű egységes, egészséges bőrkélet kapok, ami egész nap ugyanolyan! Imádom, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

Kamea

2020. március 3.

Jaj, hát belementem ismét a játékba! Mármint az online színválasztásba. Neutrális tónusú arcomra választottam egy 040W-s árnyalatot, mert attól féltem, hogy a következő 050N-es már sötét lesz. Nem mondom, hogy nem lett sárgás színű az alapozó tónusa, de őszintén: várhattam volna tőle valami mást?
Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk. Kezdődött azzal, hogy összeveszett az Artdeco shimmer púderemmel, amit fixálásra szoktam használni. Aztán nehéz volt eltalálni a szükséges mennyiséget is. De nem adtam fel, mert az már sejthető volt számomra, hogy a kísérletezgetést követően optimális lesz a végeredmény.
Az alapozó gusztusos rozé-arany dobozkában érkezett. Maga a flakon pumpás kiszerelésű (hurrá!), az átlátszó üveg fent egy fekete pumpában végződik, a pumpát pedig egy fekete kupak fedi. Na, én nem fekete kupakot tettem volna rá, de hát így jártam!
Az alapozó állaga nagyon kellemes, de elég folyékony is. Ez gondot okoz időnként, mert nagyon-nagyon kevés kell belőle, és nekem még az egy pumpányi is sok. Ha esetleg elügyetlenkedem a mennyiséget, és túlzásokba esek, több időbe telik ugyan, de azt a mennyiséget is szépen el lehet dolgozni az arc felületén. A Zoeva 104 alapozó ecsete vált be leginkább a felvitelre, a kisebb helyeken pedig az ujjaimmal rásegítek.Felkenéskor kicsit sárga, kicsit talán világos is az arcbőrömhöz képest, de aztán pár perc elteltével olyan szépen hozzáigazodik, hogy az eredmény minden előzetes aggodalmamért kárpótol: egy vizes, természetes hatású bőrképet kapok. Én alapozót csakis az arcom egységesítésére használok, mert egy-két pigmentfolton, elszíneződésen kívül – szerencsére – nincsenek különösebb bőrhibáim. Amik viszont ott vannak már az arcomon, azok a kisebb-nagyobb ráncok. Ez az alapozó nem ül bele azokba és nem emeli ki őket. Ad viszont egyfajta friss, üde kinézetet az „öregecskedő” bőrömnek. Mivel én szárazbőrű vagyok, ilyenkor télen meg különösen, nem vettem észre, hogy kiszárította volna azt, sőt, selymesen puha tapintásúvá teszi. Tartós, és jól tartja a pirosítót, bronzert. Az Artdeco no color fixáló púderével szoktam lefixálni, ami nem teszi tönkre azt a ragyogó végeredményt, amit az alapozóval elérhetünk.
Egy újabb, igazán szerethető termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 3.

Egy újabb, igazán szerethető termék!

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Dimethiconol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.