Zoeva

Ár:   €22.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. február 13.

Ár:   €22.50
Kiszerelés:   10 x 1,5 g

Matt, szatén, metál és gyöngyházfényű festékeket tartalmazó szemhéjpúder-paletta, melynek árnyalatait a fehér csokoládé és a pirított mandula ihlette.

Ár: 6000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Theodora

2019. november 19.

A színek gyönyörűek, az állaga fenséges, könnyű vele dolgozni. Elég tartós, én bevallom sokszor lusta vagyok alapot használni, mert csak azért teszem fel, mert imádom és miért ne alapon, de még így is ott van a nap végén a zsíros képemen.
Egyetlen hátránya, hogy kevés a pigment, de annyira ez sem vészes. Ha lehetne, csak fél csillagot vonnék le emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

yukari99

2019. október 17.

Nagyon szép paletta, viszont kicsit csalódás is lehetne sokkal pigmentáltabb. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Vicus

2019. augusztus 19.

Ez tetszett legkevésbé a Plaisir Boxból, de aztán nagyon megszerettem. Igaz, sokféle smink nem készíthető el vele, mert nincs benne olyan sok szín, de kiegészítő palettának tökéletes. Munkahelyi nude smink is elkészíthető vele, de a fényes, csillámos színekkel feldobva tökéletes alkalmi sminkekhez is egyaránt. A színek nem porolnak, könnyen satírozhatók, de azért van pigmentáltabb palettám is. Ettől függetlenül ajánlom, szuper paletta :) Praktikus a csomagolása, jól kézre áll, és emellett nagyon szép is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

silver

2019. április 26.

Az egyik leggyönyörűbb paletta, amit valaha használtam. Nem a manapság népszerű, extrém meleg tónusú színek trendjébe illik, talán ezért is nem övezi akkora rajongás, de igazi kincs. Kb. egy éve van meg nekem, nem is értem miért nem írtam róla eddig.

Noble: halvány alapszín, arany fénnyel (duokróm)
Single Origin: lényegében hasonló kicsit élénkebb alapszínnel
Joy in a Box: ugyanez kicsit sötétebben/taupe
Conched: matt, meleg középbarna
Question of Taste: matt, meleg világosabb barna
Last Bite: matt, hűvös sötétbarna

Az alsó sor két bal szélső "nude" színével (Travel Inspired, Joy in a Box) szoktam fixálni a szemhéjalapot és finoman kontúrozni a szemem. Előbbinek a színe a bőrszínemmel megegyezik, az utóbbi pedig nagyon természetes árnyékot ad.
Az alsó sor matt barnáit ritkábban használom, de ugyanolyan remek minőségűek, szinte krémesek, könnyen satírozhatóak.
A felső sor két jobb szélső foil-fémes színe (Late Bloomer, Sweetness Lingers) önmagában is fantasztikusan mutat az egész szemhéjra felvive és a széleket alaposan satírozva. Nem darabosak, nem peregnek. Nagyon egyszerű, de bonyolultabbnak kinéző szemsminket lehet velük nagyon gyorsan összehozni :)
A paletta sztárja egyértelműen a felső sorban lévő 3 fényes arany/sárga árnyalat, nem is találkoztam még velük hasonlóval. Meglepően jól használhatók természetes, nappali szemsminkhez, highlightnak, ill. a Visions of Gold sem rikító neon sárga vagy olcsó kinézetű (anno ettől tartottam), hanem telt, különleges, abszolút hordható, sőt.
Úgy gondolom, ezzel a palettával nagyjából bármilyen szemsminket el lehet készíteni, a nagyon visszafogottól az elegáns alkalmiig, ha valaki a semlegesebb alaptónusú, világosabb, nem harsány színeket preferálja, de mégis szeretne egy pici extrát, egy kis arany fényt. Őszintén ajánlom ezt a palettát, főleg nagyon világos bőrűeknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Noble: halvány alapszín, arany fénnyel (duokróm)
Single Origin: lényegében hasonló kicsit élénkebb alapszínnel
Question of Taste: matt, meleg világosabb barna
Last Bite: matt, hűvös sötétbarna

Erina

2018. november 6.

Szettben kaptam férjemtől, házassági évfordulónkra :)
Hát ez a paletta a megtestesült álom! A színei valami eszméletlen szépek, tartósak, intenzívek még nap végén is! Könnyű vele dolgozni, a csomagolása is szépséges! A legelső szín, ami ránézésre fehér, de felvive már egy csodás fehér-arany duó, szintén szuperül látszik és alig kell belőle használni. Amint lesz egy kis időm, minden színről írok külön is, mert ez a paletta megérdemli a részletes dícséretet is! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Szettben kaptam férjemtől, házassági évfordulónkra :)

cintialaura

2017. december 22.

Nagyon pigmentált, gyönyörű színek vannak benne. Szépen satírozható, szinte krémes állaggal, és végre-végre-végre a világos csillámos árnyalatoknak szemhéjon is látszik az eredeti színük!! 😊 Tartós, alappal egész nap fent marad. Egy másik palettával együtt vettem, nagyon meg vagyok elégedve velük.
Ja, és tényleg említésre méltó a középső sárga, igazi arany szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Ja, és tényleg említésre méltó a középső sárga, igazi arany szín.

fairynorah

2017. február 17.

Gyönyörűszép, akárcsak az összes Zoeva paletta (amihez volt szerencsém eddig). Pigmentáltság csillagos 5-ös :) Az alsó sor full matt,tökéletesek mélyítővonalba, natur sminkekhez, a felsők fényesek. (az a kanári sárga árnyalat középen meseszép, bár nem tudom mikor és mihez fogom használni :D ) Ezzel a palettával és a Caramel Melange-al is úgy vagyok,hogy így a boxban megérte,meg "dejó",hogy vannak, de ha önnállóan csak ezt veszem meg már lehet,hogy lenne egy kis hiányérzetem, kell melléjük más paletta is-nekem (szerencsére akad a fiókban egy pár....:D) De egyébként egy rossz szavam nem lehet a minőségére, csak is 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.