Zoeva

Ár:   €9.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2017. október 13.

Ár:   €9.50
Kiszerelés:   2,5 ml

A klasszikus kalligráfia ihlette koromfekete szemhéjtus. Rendkívül egyszerűen használható, ultra-gazdag és erősen pigmentált, valamint matt hatású.

Formaldehid- és parabénmentes.

narancsfavirág

2018. július 29.

Vegyesek a tapasztalataim ezzel a szemhéjtussal. Van benne olyan összetevő, ami a fényre érzékenyít, és ugyan nem igazán szoktam napon lenni, azért kicsit zavar a dolog. Egyébként könnyen használható, matt fekete színű tus. Felvitelnél nagyon fényes és áttetszőnek tűnik, de mikor megszárad akkor már nem ilyen. Javítani lehet rajta, nem jött fel darabokban a már megszáradt rész. Nagyon vékony vonalat én nem igazán tudtam vele húzni, de ez biztosan a technikától is függ. Nem vízálló ugyan, de tartós, kisebb könnyezést kibírja, a nagyobbat már nem igazán. Könnyen le tudtam mosni, már micellás víz is leviszi. Egyszer már újravettem, alapvetően jó tusnak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.