Zoeva

Ár:   €7.80   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 25.

Ár:   €7.80

Préselt púder pirosító bársonyos formulával

Tökéletes világos és közepes arcbőrre

juditviktoria

2017. február 15.

Az összes árnyalat meg van belőle,nagyon szépek a színek,megfizethető áron és tartós!Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Ildie

2017. január 6.

A 4-es paletta van meg, de elméletileg abban a monok vannak benne, csak 4-et jobb áron.
A színt benéztem, mert a barackos paletta túl barackos lett, bár szerintem a pink meg túl pink lett volna. mindegy.

Önmagában a pirosítók pigmentáltak, szépen lehet velük dolgozni, értem itt lehet gyengén adagolni és építeni.
A tartósságuk kifogástalan, egész nap pontosan ott van, ahova azt tettem.

Tökéletesen elégedett vagyok az anyaggal, a színekkel meg barátkozom.

A Zoeva német cég, vámmentesen rendelhető viszonylag olcsó és gyors postával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

A tartósságuk kifogástalan, egész nap pontosan ott van, ahova azt tettem.

Tökéletesen elégedett vagyok az anyaggal, a színekkel meg barátkozom.

A Zoeva német cég, vámmentesen rendelhető viszonylag olcsó és gyors postával.

paaulaaa

2016. június 5.

Nekem a "Last Love" árnyalat van meg, ami egy barackos alapszín, arany csillámokkal. Nagyon szeretem. Nem túl narancssárga, a csillámok pedig pont megfelelő méretűek, nem mászkálnak ide-oda. TARTÓS! Jól építhető. A csomagolása meg valami álom. Masszív dobozka, jól csukódik, kellő felület hogy jól felvegyem az anyagot, tükör szuper! Más árnyalatokkal is szemezek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol