Zoeva

Ár:   €22.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. február 1.

Ár:   €22.50
Kiszerelés:   10 x 1,5 g

10 matt árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta, melynek színeit az éjszakai nagyváros ihlette.

Parabénektől, ásványi olajtól, illatanyagtól és ftalátoktól mentes.

cseri88

2018. augusztus 30.

Nem régen birtoklom, de nagyon beleszerettem review-k alapján és végre kipróbáltam. Kellett egy CF paletta, ami matt és őszi színeket tudok a szememre varázsolni. Nagyon-nagyon szeretem. Szépen tudok vele dolgozni saját márkás ecsetével és RT ecsettel is. Ez a paletta számomra a tipikus Hello Fall feeling és várom, hogy közép-késő ősz legyen és, olyan sminket készítsek, ami a színes levelek "viselését " éri el és jól érzem magam a bőrömben :) Ránézek és az ősz, meleg tea, sorozat, túrák, színes erdő stb. jut eszembe és teljesen odáig meg vissza vagyok érte :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Alexia

2018. február 20.

Nagyon örülök, hogy találtam egy palettát, amiben csak matt színek vannak! :) Nagyon ritka. A színei is nagyon tetszenek, a pigmentáltságukkal is elégedett vagyok. Nagyon tetszik, megéri az árát. Ez már a 3. Zoeva palettám! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Miliana

2018. január 20.

Első (de nem utolsó) Zoeva palettám. Mindenképp 5 csillag, nem is értem, hogy lehet lehúzni :) Tény és való, hogy 1-2 szín nem a legpigmentáltabb, de szépen építhetőek, picit porol is, de melyik nem (vagy csak én vagyok béna, és rossz a technikám), őszre és télre imádnivaló. Mióta megvan, azóta csak akkor nyúlok a többi palettámhoz, ha valamiért szeretnék egy minimális csillogást belevinni a sminkembe. Nagyon tetszik a csomagolás is. Már fenem a fogam a következőre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

ercsike76

2017. október 18.

Szerintem alap-paletta, ehhez kell egy szatén és kész a szett. Száraz por állagú mind, picit porolnak de ennek ellenére gyönyörűen el lehet satírozni, nem marad foltos. Nem szuperpigmentált, inkább közepes. Első körben kipróbáltam a narancsos színt és a pirosasat együtt, a külső v-be pedig lilás került, nagyon szép naplementét sikerült kreálni. :-) Ami hatalmas pozitívum, hogy nem irritálta a szemem egyáltalán, mostanában a Too Faced szemfestékjeitől mind begyulladt a szemem (gondolom a millió csillámtól).
Azért nem egy húha paletta de egy erős közepes. Saját webshopból rendelve 2 nap alatt itt volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.