Zoeva

Ár:   €23   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 x 1,7 g és 3 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. április 4.

Ár:   €23
Kiszerelés:   7 x 1,7 g és 3 x 1,3 g
Lelőhely:   online külföldről

10 színt tartalmazó paletta ( 4 matt, 3 szatén, 2 duokróm és 1 csillámos árnyalatot tartalmaz).

100% parabén és parfüm mentes

Az INCI a Gowns Swirling árnyalaté

Natalie

2019. október 5.

Palettán ennyit még nem agyaltam,kell e,nem e?! Elvileg nem,de jó döntés volt megvenni. 😁 Különleges színek,ilyenek tényleg nincsenek egy másik palettámban sem. Van nem egy Zoeva festékem már,van nagy kedvenc és van olyan is,amiben szuper színek vannak,de a minőségével nem vagyok 100%-ig elégedett,ez szerencsére valóban kiváló minőségű. Tényleg több videót,bejegyzést,véleményt megnéztem róla,így nem lepett meg némely színek állaga, sokszor olvastam porokról,h krémesek,nah ezek a fényes színek valóban krémes állagúak. Egy szín nem lesz elhasználva nálam, az alsó sor utolsó előtti sötétebb óarany . Nem tetszik és nem áll jól. A csomagolás gyönyörű, én a tükröt sem hiányolom,még az életben nem használtam palettához,festékhez tartozó tükröt! Ami feltűnt már így,h a kezemben van élőben,h a színek inkább hidegebb árnyalat felé hajlanak inkább,nem mint sok videón,fotón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol