Zoeva

Ár:   €22.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   €22.50
Kiszerelés:   10 x 1,5 g

10 erősen pigmentált szemhéjfesték a visszafogott elegancia és az extravagáns gazdagság jegyében, matt és metál finish-sel. A formula E-vitaminnal dúsított, valamint parabén-, ásványi olaj-, parfüm- és ftalátmentes.

Az összetevők csak a High Chair és a The Only Delight árnyalatokra vonatkoznak.

Blackxentric

2018. május 30.

Amint megláttam tudtam, hogy nekem kell. Black fridaykor szereztem be. Nagyon szép színeket tartalmaz és nagyon jól pigmentáltak. Könnyen el tudom satírozni őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

lolesandro

2018. január 21.

Őszintén mondom,hogy nincs olyan Zoeva termék ami eddig ne vált volna be. Karácsonyra kaptam és nem bántam meg ,hogy ezt a palettát kértem mert fantasztikus színek vannak benne. Tényleg csak egy szín ( Get your Glory) matt a többi változó intenzitású csillogású de még ez sem baj. Ha valaki jó minőségű nem túl drága (kb.22 euró) palettát szeretne akkor azt a Zoevánál megtalálja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Hatshepsut

2017. november 24.

Gyönyörű! Pigmentált, nem potyog, az ünnepekre egy fantasztikus paletta. Ha valamibe mindenáron bele kellene kötnöm, akkor az az, hogy csak egy szín van mélyítővonalra benne, az összes többi nagyon csillog, de ettől függetlenül imádom, mert tele van az én kedvenc színeimmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.