Zoeva

Ár:   €11.50   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   €11.50
Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra fényes, tartós folyékony rúzs intenzív színekben. Vegán, E-vitaminnal gazdagított, parabén-, ásványi olaj-, ftalát- és parfümmentes formula.

8 árnyalatban kapható, szettben is (Pure Lacquer Box).

Csillampor26

2018. december 9.

Sajnos nem lett a kedvencem. Nekem a Crushed bloom árnyalat van meg. Csodás a színe, de egyáltalán nem tartós. A felvitelt követően még gyönyörű és könnyen lehet vele dolgozni is, de 1-2 óra hordás után elveszti a fényét és elfolyik. Nem vártam tőle szuper tartósságot, de reméltem hogy nem lesz ilyen csúnya a kopása. Az én számat kicsit szárította is. A két csillagot csak a színe miatt kapja, mert az tényleg mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Emolliensek: Dimethicone, Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Isododecane, Silica Dimethyl Silylate, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 42090