Zoeva

Ár:   €23   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1,4 g és 4 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   €23
Kiszerelés:   6 x 1,4 g és 4 x 1,2 g

Öt csillogó, négy matt és egy metál árnyalatot tartalmazó szemhéjpúderpaletta.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vicus

2023. május 14.

Nagyon szeretem. Különleges, jól kombinálható, nem túl harsány, de pigmentált színek vannak benne. Némelyik egy picit porzik. Egy tükör hiányzik belőle, de amúgy szuper paletta, szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 14.

TamaraS

2022. április 3.

Imádom, nagyon szépe paletta. Remek a minősége, szépen eldolgozhatóak a mattok és a fényesek is nagyon tartósak, fényesek maradnak a nap végéis. Igazi őszi, meleg színek vannak benne. Akciósan bőven megérte, remélem többre is le fogok tudni csapni majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 3.

Yeticica

2021. szeptember 5.

Első komolyabb palettám, és azt kell mondjam, zongorázni lehet a különbséget az olcsóbb (nekem pl Essence és Revolution) társai közt.
Ez ott marad a helyén, elképesztően pigmentalt még matt szinekben is, élmény vele sminkelni.
Hosszútávon nekem sajna nem vált be, mert én hideg típus vagyok (mint kiderült, nyár), ezek picit melegebb színek nekem a kelleténél. De biztos vagyok benne, hogy egy ősz v tavasz típusú hölgynek telitalálat, ha elérhető aron szeretne szépséges és minőségi sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Külföldön vettem egy Sephorában, mert le volt akciózva és megtetszettek benne a színek. Tökéletes őszi palettáról van szó, könnyen satírozható és nap végén is ugyanúgy néz ki. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.