Zoeva

Ár:   €13.50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dendi, Módosítva: 2018. február 19.

Ár:   €13.50
Lelőhely:   online külföldről

E vitaminnal gazdagítva, 100%-ban parabénmentes, illatanyagmentes, ásványi olaj mentes és flatátmentes.

6 árnyalatban kapható

makeupjunkie

2019. július 29.

Érdekes az állaga, én ( bármennyire is rosszul hangzik) puder felé rakom highlighternek, szemöldök csont alá, orra is mert nagyon szép visszafogott, természetes ragyogást ad. Ha nem akarok túl extra lenni ezt használom, bár még akár rá is lehetne tenni por highlightert.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

snezi

2018. február 1.

A Halo árnylattal olyannyira szerelembe estem, hogy úgy döntöttem megrendelem a Coronát is. Azonban sajnos az én hófehérke bőrömhöz sötét, így az eladásra lett kárhoztatva.
A Halotól viszont a világért nem válnék meg! Gyönyörű világos rózsaszínes árnyalat a tégelyben, viszont az arcra felvíve mintha 'elvesztené' a színét, és csak egy gyönyörű glossy finish marad. Természetesnek hat pont emiatt, de olyan erős fénye is van, ha úgy akarod, hogy te magad sem tudod, hogy: most akkor mi van? Mi? Hogy?. :D Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

dendi

2017. június 13.

Corona árnyalatban van meg. Nagyon szép rózsa arany színe van. Természetes ragyogást lehet vele elérni, apró csillámok vannak benne. Hamar el kell dolgozni, mivel gyorsan szárad. Nem drága, viszont nagy mennyiséget kapunk érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer