Zoeva

Ár:   €15.50   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Manitabarbara, Módosítva: 2017. december 4.

Ár:   €15.50
Kiszerelés:   3 x 3,8 g

Matt hatású pirosító paletta, amely tartalmaz egy barackos pirosítót, egy kontúrszínt és egy pezsgő színű highlighter-t.

Ár: 3000 Ft , Eladó: KVanda
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Nonoka009

2019. szeptember 15.

Nekem barnább tónusú a bőröm és imádom. Nem túl hivalkodó, természetes, nagyon szép! A barna benne nem vöröses de nem is túl sötét, szépen lehet vele árnyalni az arcot. A sminkesem ajánlott a terméket és nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

hmliv

2019. március 27.

Hónapokig szemeztem vele, de csak meglett! Világos bőrűeknek tökéletes választás, gyönyörű, természetes árnyalatok vannak benne, a végeredmény nem maszk hatású, hanem szép és természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

kunsagikira

2019. március 18.

Egyszerű de nagyszerű!
Ezer éve szemeztem vele, most végre hozzám is megérkezett!
Amit írni tudok róla, hogy gyönyörűek a színei, nagyon nagyon tartósak és hihetetlenül könnyű velük dolgozni!
Egy igazi #musthave darab a világos bőrű lányoknak!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Egyszerű de nagyszerű!
Ezer éve szemeztem vele, most végre hozzám is megérkezett!
Egy igazi #musthave darab a világos bőrű lányoknak!!

zsibritagnes

2018. december 20.

Hú hát nagyon sokáig szemeztem vele, de muszáj volt megkaparintanom. Mindegyik szín csodás belőle, főleg, hogy nekem elég világos a bőröm, így a nagyon világos pirosító szép visszafogottan mutat (bár ez állagra teljesen más, mint a másik kettő), és a kontúr is nagyon szépen mutat, nem narancssárga, inkább hideg tónusú barna. Főleg tehát világos bőrhöz ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

hambi

2018. szeptember 13.

Nagyon praktikus, hogy ami nekem kell - kontúr, pirosító, highlighter - minden egyszerre van a kezemben. Világos börön szépen látni a színeit, természetes hatása van. Kár, hogy a kontúr szín sokkal hamarabb elfogy belöle, mint a többi.

Ettöl függetlenül csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Ettöl függetlenül csak ajánlani tudom.

patriczia

2018. augusztus 28.

Talán a kedvenc termékem a Zoevától. A bronzosító miatt vettem meg, aminek szerintem inkább hidegebb árnyalata van, kontúrozáshoz tökéletes. Később kezdtem el próbálgatni a highlightot és a pirosítót, és mindegyik gyönyörű. Nagyon világos bőröm van, nehezen találok rá olyan cuccokat, amik természetesnek hatnak, és nem lesz tőlük bohóc fejem, de ezzel szerintem sikerült. Nem lesz foltos, szépen lehet őket építgetni, így a nagyon visszafogottól a glam sminkig szerintem bármi elkészíthető velük. Külön vicces, hogy én korábban egyáltalán nem használtam pirosítót, mert alapból pirosodásra hajlamos a bőröm, de ez annyira szép, és olyan jól áll, hogy teljesen rászoktam. Ha esetleg nem lenne a végtelenségig elég a mennyiség, akkor biztos újra fogok venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

andi1216

2018. augusztus 13.

Ahogy előttem is írták, nagyon jó választás világosabb bőrűeknek. Szép a csomagolása, jó a minősége és ezer évig elég lesz, szóval megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Hatshepsut

2017. december 27.

Ez a paletta fantasztikus, pigmentált, a bronzosító gyönyörű világosabb bőrön, a pirosító és highlighter pedig álomszép színű! Egy kis basic paletta, ami tökéletes!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

hvera

2017. december 20.

Csodálatos ez a pirosító/bronzosító paletta. A bronzosítónál külön öröm, hogy teljesen matt. A highlighter is csodás, végre egy olyan ami nem nagy csillámokat tartalmaz, nagyon szép a finishe. Abszolút csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Manitabarbara

2017. november 22.

Nagyon praktikus paletta, kis helyen is elfér. Nagyon jól pigmentált. Highlighter is szép benne. Visszafogott és még ha kicsit sok is kerül fel belőle, akkor se túlzás. Nagyon világos bőrűeknek tökéletes választás lehet ! Egész nap fent marad. Jól építhető.Nappali sminkből bármikor lehet esti,party sminket csinálni vele.Szerintem ez eddig a kedvenc pirosító palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol