Zoologist

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   Cherry Garden

"Gazdag, gótikus illat... meglepő és hipnotikus."

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Tomoo Inaba

Fejjegyek: fekete bors, fahéj, szegfűszeg, kömény, citrom, szerecsendió, sáfrány

Szívjegyek: kunkor, írisz, jázmin, mimóza, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: ámbra, méz, gyanták, guajakfa (Palo Santo), pézsma, nagarmotha, agarfa (oud), pacsuli, füst, vetiver

Ár: 4800 Ft + pk , Eladó: Norella
Állapot: 5ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után ajánlott postánmaradóként küldöm

Parfuwoman

2020. május 2.

Nagyon vártam már a kis Cherrys mintacsomagomat,igazából miatta rendeltem,ő volt az,amit nem bírtam kivárni,hogy végre eljussak a Cherrybe személyesen .
2 különböző ,általam jó ízlésűnek tartott Youtuber is lelkesen nyilatkozott róla ,illetve itt is és Fragin is sokan dicsérték .
Na,én már nem tudok pozitívan nyilatkozni róla .
Egyedi? Tagadhatatlanul . Mindazonáltal, ha átlag parfümhasználói szemmel nézem ,akkor csak annyit mondok,hogy büdös . Kissé tapasztaltabb,niche-k által megedzett ízlésemmel sem tetszik,bár az egyediségét értékelem.
Parfümként se magamon,se máson nem tudom elképzelni . A mézet ,mint összetevőt imádom ,de itt ad egy műanyagos ,kellemetlenül,disszonánsan édes ,kissé füstös ,gyantás alapot. Ez a gyantás alap az én bőrömön mindig hangsúlyos és több parfümöt is élvezhetetlenné tett számomra : Memoir woman,Serge L Participe passé ,Francesca Bianchi Under my akin...
Érzek egy leheletnyi virágillatfoszlányt is,de ez sem segít rajta .
Összegezve,erről a parfümről egy mocsári szörny ugrik inkább be nekem,nem egy molylepke.
Próba nélkül nem ajánlom és őszintén szólva azzal sem, bár biztos van, akinek a bőrén szebben viselkedik. Harmadik Zoologist alkotás,amit megismerhetek,de eddig nem vagyok elájulva .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 2.

Na,én már nem tudok pozitívan nyilatkozni róla .
Érzek egy leheletnyi virágillatfoszlányt is,de ez sem segít rajta .

Norella

2020. április 3.

Első kifújáskor kissé mogorvának tünhet az illat, aztán áttalakul a bőrön , finomodik .
Füstös-mézes illat lesz belőle
De nem a fejfájdítós füstölő
, es nem az émelyítő méz dominál benne , hanem épp annyi van benne , ami kiemeli ezt a titokzatos mély füszeres , illatot

Ultra tartós !! mindkét nemnek ajánlott
kellemes mély , sejtelmes szexi illat !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

Füstös-mézes illat lesz belőle
De nem a fejfájdítós füstölő

Ultra tartós !! mindkét nemnek ajánlott
kellemes mély , sejtelmes szexi illat !

Amea

2019. szeptember 26.

Update: Valami beütött, lehűlt a levegő vagy az én bőrkémiám dobott egy szaltót és mostanában erősebben jön elő a savanykás állati vonal. Nem is értem, eddig jól megvoltunk. Egyszer gót csoda, máskor savanykás macskapisi.
---

Hipnotikus, változékony illat. Régi könytárak elfeledett házakban, bőrkötéses kötetekkel plafonig zsúfolva, brokátfüggönyök, selyemzsabók. Nagyon gót, nagyon szép. Komoly, fűszeres, balzsamos, füstölős-oudos botanikus kert. Nem poros illat, szerencsére, de van benne valami súlyos. A méz leszáradáskor animálisba fordul (igen, a macskapisi féle animálisba), de a fűszeres oud szépen kiegyenlíti. Elképzelhetetlen egy sportos, laza, színes ruhával, viszont uniszex. Hulló faleveles őszre, sötét téli estékre való misztikus, borongós illat. Sötét romantika.
Ez nagyon nem tömegparfüm, hangulat és stílus kell hozzá, én a Zoologist helyében E.A.Poe kötettel összecsomagolva árulnám. Nem is csak egy jó illat, inkább egy személyiség meghosszabbításaként tudom elképzelni. Én egy kicsit beleszerettem, bár ritkán van alkalom rá, hogy kiélvezzem a szépségét. Szupertartós, változékony kompozíció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

---