Zoologist

Ár:   $145   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amea, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Ár:   $145
Lelőhely:   Cherry Garden

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: rózsabors, solar salicylate, füstölő

Szívjegyek: fekete tinta, sós jegyek, opoponax

Alapjegyek: ámbra, benzoin, pézsma

Ár: 2,5ml / 2.600ft 5ml/ 5.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amea

2019. október 17.

Realisztikus sós tinta. Egyébiránt tartós, minőségi cucc, biztos lesznek szerelmesei, de én speciel nem szeretnék tintaszagú lenni.
Nem a parfüm hibája, de bennem egy kellemetlen emléket mozdított meg, ahogyan még kisiskolásként az órán elmélyülten rágcsálok egy olcsó tollat. Szemüveges vagyok, copfos, kicsit unom a matekot és épp ábrándozok. De átkozott a pillanat, reccsen a tollbetét és hirtelen tele a szám tintával, a meglepetés ereje az orromba is pumpál egy vidáman pukkanó buboréknyit. Tinta a torkomban, felfújt pofazacskóval rohanok kifelé, kék pacák jelzik az utamat a mosdóig. Tintaíz, sós könnyekkel.
Mondjuk soha többet nem rágcsáltam tollvéget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Mondjuk soha többet nem rágcsáltam tollvéget.