KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2017. szeptember 2.

2 színben kapható: 001-Sand, 002-Beige

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Szepen fed orulok hogy nincs tele szemettel nekem ez a legjobb mondjuk nem valami higienikus

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

unikornis9319

2017. június 1.

Zöld változata van meg, kb semmire nem jó, nem fed semmit, olyan mintha ott se lenne. Nekem nagyon nem vált be.

unikornis9319
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

SZJUTI

2017. április 1.

Közepesen fed, nekem ez megfelelő. Kedvelem.

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Közepesen fed, nekem ez megfelelő. Kedvelem.

CKNYL

2017. március 12.

Nekem a zöld változata van, a vörös foltok eltüntetésére szerettem volna használni, de sajnos nem jött be. Az állaga nagyon ragacsos, és nehezen tudom eldolgozni, a mennyiséget pedig többedik próbálkozás után sem tudtam belőni. Vagy semmi hatás, vagy (hivatkozva egy előttem szólóra) full ogre.:) A tartóssága is csak közepes, így újra venni nem fogom. Előnyére legyen mondva, hogy a nagyon érzékeny bőröm jól tűrte, ezért a 2*.

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

ameliemoon

2016. november 16.

Előnye: Korrektorként használom én is, elképesztően jól fed!! Alá szoktam hidratálni, ahol szükséges, és így nagyon szép és tartós végeredményt nyújt.

Hátránya: könnyen romlásnak indul a drogériákban, így az illatát/lejáratát érdemes figyelni, mert a lámpák alatt könnyen megavasodik olyan helyeken, ahol kisebb a kereslet iránta... Az Alverdékre amúgy is jellemző, hogy az olajos/krémes állagú sminktermékeket frissen kihelyezve érdemes megvenni, akciósan általában már csak a furcsa illat és állag jut... Egyszer én is vettem furcsa illatút, ki is pattogzott a bőröm tőle, de rájöttem, hogy valószínűleg megbuggyant, ezért kidobtam, vettem egy újat, aminek normális illata volt, és újból boldogan használom. :)

ameliemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

kiskinga

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 6.

Jó, jó elhasználom de nem olyan jó mint a Catrice camuflage...

kiskinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Jó, jó elhasználom de nem olyan jó mint a Catrice camuflage...

Dorisz1990

2016. július 25.

Én korrektorként használom és nagyon jó! Alapozónak kissé sűrű de korrektorként kiváló!
Nagyon krémes az állaga . A csomagolása megvaltozott most már zöld tégelyben van.

Dorisz1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

NamelessWonder

2016. július 7.

Nem rossz, és ki is bírja a nap nagy részét. Maximum közepes a fedése, de ilyen áron nem vártam sokkal többet.

NamelessWonder
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Thegreensophia

2016. június 24.

Nagyon szeretem! Tartós és jól fedd!

Thegreensophia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Nagyon szeretem! Tartós és jól fedd!

vándor

2016. június 8.

Egész jó termék. A színe szép, illik a bőrömhöz, szemem alá és pattanásokra használom, többnyire tartós és nem ül bele a kis ráncokba. Krémes állaga van, egy kicsit meg kell olvasztani az ujjammal, hogy könnyebben el lehessen oszlatni. Ez a kiszerelés nekem nem annyira jön be, hogy kézzel kell belenyúlkálnom, csak ezért nem venném újra.

vándor
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.