KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2017. szeptember 2.

2 színben kapható: 001-Sand, 002-Beige

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Reddiamond

2018. január 16.

Múlt héten vettem meg a zöld tégelyes verzióját, az itteni vélemények ill a bolti teszter kipróbálása alapján a legsötétebb verziót. Mivel világos bőröm van és szeplős, ezért nagyon oda kell figyelnem, hogy az arcom mely területére milyen színt teszek. A normál arcszinemhez ez jó, de sajnos a szemem alatti karikák eltüntetéséhez ez nem elég sötét. amire már csak az otthoni fényviszonyok között jöttem rá. Hűtőben tartom, mivel félek, hogy megavasodik. A hűtőből kikéve gyorsan használhatóvá válik, inkább habosabb az állaga a profi HD camouflage korrektorhoz viszonyítva. Finoman felvive jól fed, vastagabban felive fényes hatást kell, így fixálni kell. vékony rétegben is jobban fed, mint egy folyékony alapozó. Jobb lenne, ha több színben lehetne elérni. Pattanást nem okozott.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Rommie77

2017. október 2.

Nekem is a zöld tégelyes van meg. Már elég régóta küzdök vele, de sanszos, hogy kukázni fogom, mert semmire nem jó. Csúnya réteget hagy a bőrön, nedves vattával is alig lehet eloszlatni. A fedése nulla, sem a kiütéseket, sem a kisebb foltokat, pirosodást nem korrigálja.

Rommie77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Szepen fed orulok hogy nincs tele szemettel nekem ez a legjobb mondjuk nem valami higienikus

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

unikornis9319

2017. június 1.

Zöld változata van meg, kb semmire nem jó, nem fed semmit, olyan mintha ott se lenne. Nekem nagyon nem vált be.

unikornis9319
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

SZJUTI

2017. április 1.

Közepesen fed, nekem ez megfelelő. Kedvelem.

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Közepesen fed, nekem ez megfelelő. Kedvelem.

CKNYL

2017. március 12.

Nekem a zöld változata van, a vörös foltok eltüntetésére szerettem volna használni, de sajnos nem jött be. Az állaga nagyon ragacsos, és nehezen tudom eldolgozni, a mennyiséget pedig többedik próbálkozás után sem tudtam belőni. Vagy semmi hatás, vagy (hivatkozva egy előttem szólóra) full ogre.:) A tartóssága is csak közepes, így újra venni nem fogom. Előnyére legyen mondva, hogy a nagyon érzékeny bőröm jól tűrte, ezért a 2*.

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

ameliemoon

2016. november 16.

Előnye: Korrektorként használom én is, elképesztően jól fed!! Alá szoktam hidratálni, ahol szükséges, és így nagyon szép és tartós végeredményt nyújt.

Hátránya: könnyen romlásnak indul a drogériákban, így az illatát/lejáratát érdemes figyelni, mert a lámpák alatt könnyen megavasodik olyan helyeken, ahol kisebb a kereslet iránta... Az Alverdékre amúgy is jellemző, hogy az olajos/krémes állagú sminktermékeket frissen kihelyezve érdemes megvenni, akciósan általában már csak a furcsa illat és állag jut... Egyszer én is vettem furcsa illatút, ki is pattogzott a bőröm tőle, de rájöttem, hogy valószínűleg megbuggyant, ezért kidobtam, vettem egy újat, aminek normális illata volt, és újból boldogan használom. :)

ameliemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

kiskinga

2016. augusztus 6.

Jó, jó elhasználom de nem olyan jó mint a Catrice camuflage...

kiskinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Jó, jó elhasználom de nem olyan jó mint a Catrice camuflage...

Dorisz1990

2016. július 25.

Én korrektorként használom és nagyon jó! Alapozónak kissé sűrű de korrektorként kiváló!
Nagyon krémes az állaga . A csomagolása megvaltozott most már zöld tégelyben van.

Dorisz1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

NamelessWonder

2016. július 7.

Nem rossz, és ki is bírja a nap nagy részét. Maximum közepes a fedése, de ilyen áron nem vártam sokkal többet.

NamelessWonder
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.