KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs bambuszlevél, málna -és rózsa kivonattal, melyek biztosítják az ajkak hidratáltságát, emelett tartós és kényelmes viseletet nyújtanak.

katagi

2017. október 31.

Színtesztelés okán kerestem valami kommerszebb rúzst, árnyalatról volt némi elképzelésem, de egyik márka sem nyűgözött le, míg meg nem láttam ezt a rúzst a dm-ben. A 08-as, Cherry árnyalatba egyből beleszerettem, amikor megláttam, tudtam, hogy nekem ő kell. Hazaérve kipróbáltam, és nagyon kellemes csalódást okozott. Általában herótom van a rúzsoktól, kényelmetlennek tartom őket, de ezt nem. Kellemes, krémes állaga van, a színe pedig gyönyörű! Nem hivalkodó, szépen ráolvad az ajkamra, hétköznapra is tökéletes viselet. Ár-érték arányban kitűnő, szerintem kipróbálok még más színeket is majd ebből a termékcsaládból.

katagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

csuszka

Korcsoport: < 18
2017. október 28.

A 61-es dark plum árnyalat gazdája vagyok. Szeretem a színét, és az állagát is, egész tartós, de a pigmentáltságával nem vagyok megelégedve.

csuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 28.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2017. október 23.

Egyik kedvencem, az 58-as (light coral) árnyalat van meg. Tetszik a színe, ami nem túl harsány, jó az állaga, kellemes viselet. Ez mellett ápol is, nem szárít. Ár-érték arányban is nagyon jó. Ráadásul féláron vettem. Viszont nem a legtartósabb. Előnye, hogy fokozatosan kopik. Ennek ellenére nálam 5 csillagot kap.

Zsu1003
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 23.

legallybrunette

2017. október 21.

Klassz kis átlagos rúzs, ár-érték arányában kiváló. Primrose nevűt vettem meg, ami szép, természetes, sötétebb nude rózsaszínű szájszín. Valóban nagyon kellemes viselet, nem érzed, hogy az ajkaidon van. Nekem evés nélkül pár órácskát maradt fenn, úgy tessék-lássék módon, evés után még egy pici maradt belőle a szalvétán, és annyi. Nem a tartósság mintaképe. Ettől függetlenül elképzelhető, hogy veszek még más árnyalatot is majd.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 21.

englishbulldog

2017. október 18.

Nekem ez (01 Café au lait) a tökéletes nude rúzs, amit évek óta keresek. Szőlőzsír állaga van, nagyon jól hidratál. A tartósságáról nem tudok mit mondani, én imádom örökké kenegetni. :)

englishbulldog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. szeptember 24.

Egy 30-as dark plum-ot vettem. Szép sötétvörös színe van. Kézfejre kenve úgy tűnt, kissé szinte átlátszó, könnyű, jól tapadó, nem maszatolódó, nem szétfolyós állagú. Tapasztalatom szerint (meg a gyártók oldalain színenként feltüntetett INCI alapján is) színenként is változó állagú lehet egy rúzs. Most is többet kentem csíkban a kézfejemre, mindegyiket elmaszatoltam, hogy mennyire csúszik szét. Ez kevésbé volt csúszós, zsíros, jobban odatapadt a bőrömre, mint a másik kettő. Ajakra felkenve is szép színű, és ha két rétegben kenem, mélyebb színű lesz. Kitűnő! Finom, jó értelemben ragacsos az állaga, és kissé glosszos is. Ahogy mások is írták, nagyon megéri az árát, mert kitűnő, jó állagú, szép színű, több rétegben többféle "színben és módon" használható remek rúzs.
szeptember 14.

Frissítés: szeptember 23.
Vettem egy barna színűt is. Ez nem barna, hanem nagyon szép terrakottás-téglapirosas szín. Kellemes viselet, picit mázgálódósabb, mint a vörös, de ez is remek. Nagyon jó az állaga, és az összetétele. Feljavíthatom - púder helyett - ásványi pirosítóval (van egy régi alverdés piros színű minerál púderem, amit főleg erre használok), hogy tapadósabb és mattabb legyen, ha épp azt akarom. Jó kis rúzs ez, nagyon ajánlom én is.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

szeptember 14.

Frissítés: szeptember 23.

Tarkamilla

2017. szeptember 17.

Cherry, Cranberry és Dark Plum árnyalatokat használom. Hogy ezek a régiek, vagy már az újak, nem tudom. A sima alverdés rúzshoz képest ez krémesebb állagú, fényesebb és nagyon jól hidratál! Nem köt rá a számra, nem hagy nyomot, ha például étkezés előtt letörlöm egy sima szalvétával. Ha nem törlöm le, akkor is szépen "tűnik el" és nagyon jó, hogy természetes összetevői vannak és nem egy szintetikus rúzst "eszek meg". Tehát nem a legtartósabb, de nagyon szépen kopik. A Cranberry sűrű és sokszor olyan lesz tőle a fogam, az a legelkenődősebb árnyalat, ezt szeretem a legkevésbé. A Cherry és a Dark Plum kicsit "vizesek", de intenzív és szép színük van. Nagyon szeretem, szuper minőség.

Tarkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Destinyh

2017. szeptember 16.

Nagyon jó! Nekem tetszik. Az állaga krémes, de mégsem mázgálódik. Könnyű viselni, és remekül hidratál. A színe pedig gyönyörű!:) Nekem a Simply Brown nevezetű árnyalat van meg, ami egy vöröses barnás, de inkább barna színű rúzs. Őszre ez a szín tökéletes! Egyáltalán nem szárít, ami számomra fontos. Úgy hogy úgy érzem több árnyalatot is beszerzek.

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

DoraArt

2017. szeptember 6.

Az 52-es Primrose van meg, nagyon beleszerettem ebbe a színbe, gyönyörű árnyalat. Krémes rúzs, abszolút nem szárít, nem is szoktam alá semmit felkenni. Kényelmes viselet, nagyon szépek az összetevői és az ára is kedvező mindezért. Egyetlen bajom van vele - ezért a minusz egy csillag - az, hogy sajnos nem tartós. Addig bírja ugyan amíg nem eszek vagy iszok, de az első korttyal vagy falattal le is jön és így mindig igazítgatni kell. Ennek ellenére szeretem, mindenképp újravevős a kedvező ár, gyönyörű szín és kellemes állag miatt.

DoraArt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

sjokoladekake

2017. augusztus 12.

29-es Fuchsia árnyalatot választottam, már nagyon régen kerestem ezt a színt. Krémes, nem szárítja az ajkakat viszont sajnos nem túl tartós, (vagy csak az erősebb szín miatt könnyebben észrevehető a tartósság hiánya) ez az árnyalat kb 1-2 óráig bírja igazítás nélkül. Ennek ellenére a szín és az állag kárpótol, ár-érték arányban egész jó. L'Oréal rúzsnak van hasonló árnyalata de eddig csak külföldön láttam.

sjokoladekake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate