KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs bambuszlevél, málna -és rózsa kivonattal, melyek biztosítják az ajkak hidratáltságát, emelett tartós és kényelmes viseletet nyújtanak.

Ár: 700 Ft. postával / Db. , Eladó: natulcien
Állapot: próbált, fertőtlenítve, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Előre utalás után postai úton, melynek költségét az ár tartalmazza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tarkamilla

2017. szeptember 17.

Cherry, Cranberry és Dark Plum árnyalatokat használom. Hogy ezek a régiek, vagy már az újak, nem tudom. A sima alverdés rúzshoz képest ez krémesebb állagú, fényesebb és nagyon jól hidratál! Nem köt rá a számra, nem hagy nyomot, ha például étkezés előtt letörlöm egy sima szalvétával. Ha nem törlöm le, akkor is szépen "tűnik el" és nagyon jó, hogy természetes összetevői vannak és nem egy szintetikus rúzst "eszek meg". Tehát nem a legtartósabb, de nagyon szépen kopik. A Cranberry sűrű és sokszor olyan lesz tőle a fogam, az a legelkenődősebb árnyalat, ezt szeretem a legkevésbé. A Cherry és a Dark Plum kicsit "vizesek", de intenzív és szép színük van. Nagyon szeretem, szuper minőség.

Tarkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Destinyh

2017. szeptember 16.

Nagyon jó! Nekem tetszik. Az állaga krémes, de mégsem mázgálódik. Könnyű viselni, és remekül hidratál. A színe pedig gyönyörű!:) Nekem a Simply Brown nevezetű árnyalat van meg, ami egy vöröses barnás, de inkább barna színű rúzs. Őszre ez a szín tökéletes! Egyáltalán nem szárít, ami számomra fontos. Úgy hogy úgy érzem több árnyalatot is beszerzek.

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. szeptember 14.

Volt ilyen rúzsom a régi kiadásban is, ami ugyanígy nézett ki. Azt nem szerettem nagyon, mert rövid ideig maradt fent, mázgálódott kissé, bár nem szárított, az igaz. A csak + véleményeket olvasva, gyanítottam, hogy talán változtattak rajta valamit, így megpróbálkoztam vele újra. Egy 30-as dark plum-ot vettem végül. Szép sötétvörös színe van. Kézfejre kenve úgy tűnt, kissé szinte átlátszó, könnyű, jól tapadó, nem maszatolódó, nem szétfolyós állagú. Tapasztalatom szerint (meg a gyártók oldalain színenként feltüntetett INCI alapján is) színenként is változó állagú lehet egy rúzs. Most is többet kentem csíkban a kézfejemre, mindegyiket elmaszatoltam, hogy mennyire csúszik szét. Ez kevésbé volt csúszós, zsíros, jobban odatapadt a bőrömre, mint a másik kettő. Ajakra felkenve is szép színű, és ha két rétegben kenem, mélyebb színű lesz. Kitűnő! Finom, jó értelemben ragacsos az állaga. Volt nekem ugyanilyen "plum" színű (azt hiszem) a zöld tokos Alverde rúzsokból is. Annak nem tetszett annyira sem az állaga, sem a színe, mint ennek. Tehát ez, ahogy mások is írták, nagyon megéri az árát, mert kitűnő, jó állagú, szép színű, több rétegben többféle "színben és módon" használható remek rúzs.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

DoraArt

2017. szeptember 6.

Az 52-es Primrose van meg, nagyon beleszerettem ebbe a színbe, gyönyörű árnyalat. Krémes rúzs, abszolút nem szárít, nem is szoktam alá semmit felkenni. Kényelmes viselet, nagyon szépek az összetevői és az ára is kedvező mindezért. Egyetlen bajom van vele - ezért a minusz egy csillag - az, hogy sajnos nem tartós. Addig bírja ugyan amíg nem eszek vagy iszok, de az első korttyal vagy falattal le is jön és így mindig igazítgatni kell. Ennek ellenére szeretem, mindenképp újravevős a kedvező ár, gyönyörű szín és kellemes állag miatt.

DoraArt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

sjokoladekake

2017. augusztus 12.

29-es Fuchsia árnyalatot választottam, már nagyon régen kerestem ezt a színt. Krémes, nem szárítja az ajkakat viszont sajnos nem túl tartós, (vagy csak az erősebb szín miatt könnyebben észrevehető a tartósság hiánya) ez az árnyalat kb 1-2 óráig bírja igazítás nélkül. Ennek ellenére a szín és az állag kárpótol, ár-érték arányban egész jó. L'Oréal rúzsnak van hasonló árnyalata de eddig csak külföldön láttam.

sjokoladekake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

nusysan

2017. július 8.

A 3-as árnyalatot nem bírtam otthagyni, gyönyörű,és tényleg kellemes viselet. Ára is nagyon szimpi.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

ariiratku

2017. május 15.

Nagyon szép összetevők , jó a tartóssága és a pigmentáltsága, nem szárította az ajkaim pedig ez velem nagyon sok rúzzsal előfordul. Ahhoz képest hogy milyen jó nem is drága.

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate