KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs bambuszlevél, málna -és rózsa kivonattal, melyek biztosítják az ajkak hidratáltságát, emelett tartós és kényelmes viseletet nyújtanak.

Ár: 500 , Eladó: polynaranna
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Sarkad, fizetés: banki utalás után postázom
Ár: 500 , Eladó: hajagosvirag1
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes találkozó vagy posta előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

senskin

2018. július 19.

A 02 dusty nude lett a választottam. Gyönyörűséges szájszínű, enyhe rózsaszínben csillog a szikrázó nyári napsütésben. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Fannii15

2018. július 8.

Nekem a rosy nude árnyalat van meg, egyenletesen kopik, ha nem eszek/iszok sokáig fent marad, főleg akkor imádom amikor kicsit száraz a szám de azért szeretnék feltenni valami színt, mert olyankor hidratál és nem teszi feltűnővé az ajkak szárazságát, nagyon szép, visszafogott színe van így hétköznapokra is tökéletes, más árnyalatot is ki fogok próbálni

Fannii15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Jdit04

2018. június 10.

Két árnyalat is megvan belőle, akciósan vettem még őket, ezért nem is vagyok annyira mérges magamra, hogy aztán összesen kb. kétszer nyúltam értük sminkeléskor. Arra viszont emlékszem, hogy az én ajkaimat szárították és nem is voltak túl tartósak. Nem venném újra, ezeket is elajándékozom.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

AppleMaple

2018. május 10.

A 04 Berry árnyalatban van meg. Nem is értem ezt a termékleirást. Milyen ápoló és hidratáló hatásról van szó??! Egyenesen száritotta az ajkaimat de úgy, mint még előtte semmi más. Az illata sem valami kellemes. Biztosan nem venném újra. Csak azért adok két csillagot, mert ha véletlenül végszükség esetén valaki ezt nyújtaná át akkor azt mondám "m1, most az egyszer jó lesz az" de amúgy nem ajánlom senkinek.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Timi2424

2018. május 2.

Leárazva vettem, és ennyi pénzért, ajándék. Egy szép, kellemes, színezett ajakbalzsamnak mondanám (Primrose árnyalat), de hétköznapra nekem tökéletes és szépek az összetevői. Nem tudok levonni csillagot :)

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

zsandala

2018. április 19.

Mostanában volt rá 25% kedvezmény dm kártyával, vettem 8 színben, színeket szerettem volna magamon próbálni, gondoltam 750 ftért erre tökéletesek lesznek, amelyik szín nem áll jól attól megválok.
6 szín (cranberry, cherry, primrose, fuchsia, pink magnolia és egy kávébarna) abszolút jó lett és primerrel nekem teljesen tartósak is. Szerintem simán megéri venni egy mac prep+prime rúzsalapot és ezeket a rúzsokat hozzá, jól működnek együtt.
Azt azért megjegyzem, hogy alap nélkül seperc alatt vállalhatatlan volt rajtam ez a rúzs :) de akkor is megéri ha be kell szerezni hozzá az alapot. Ja. Próbáltam a színtelen max factor ajakceruza fölé, azzal is tartós volt.

zsandala
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Kudika

2018. április 9.

Kellemes csalódás! Szépen fed, az állaga krémes, a tartóssága nem a legjobb, de ezt nem is várom el. A lényeg, hogy egyenletesen kopik :) És, ami még ++, hogy nem csomósodik a szám belső vonalán, ahogy az Avon rúzsok többsége! Az illata egy gyerekkori élményre emlékeztet, amikor megtaláltam anyukám gyerekkori rúzsait a nagymamám szekrényében :) Ha nem teszek alá szájbalzsamot, akkor nekem is kiszárítja pár óra után.

Kudika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

LizzC

2018. március 26.

Rúzsnak nem mondanám, inkább egy színezett ajakhidratáló hatására kell számítani és akkor nem ér csalódás. Ajakápolónak egyébként elsőrangú, egész napos kintlét során ezt kenegettem pár óránként a számra és nem szárított ki a szél meg a hideg egyáltalán. Egy csillag mínusz, mert a színe lehetne tartósabb is :) 03 Rosy Nude színben nagyon szép természetes hatása van rajtam, igazi nude szín.

LizzC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Bougainvillea

2018. március 11.

Szeretem, tartós és szép :)

Bougainvillea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Szeretem, tartós és szép :)

mindapinkszent

2018. február 27.

Ha nem akarok pucér ajkakkal mászkálni, és nem zavar, hogy hamar lekopik a rúzsom, valamint feltűnősködni sem szeretnék, a Primrose nevűt használom. "Az én szám, de szebb" színe van, illetve kissé nude-abb, de semmi extra, megbízható szín, kedves, szolid. Tartóssága gyengécske, de legalább natúr termék, nem szárít, szépen terül, nem kell öt réteg belőle.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate