KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bio mandula- és napraforgóolajat, valamint természetes babasszuvajat tartalmazó ápoló formula bársonyossá varázsolja a bőrt. A gyógyvíz ásványi anyagokkal látja el és hidratálja a bőrt, valamint erősíti ellenálló képességét. Csökken a bőr feszülésérzete , nyugtatóan hat az irritált bőrre.
A receptúra elősegíti a bőr regenerációját, intenzíven ápolja és nyugtatja. Érzékeny és problémás bőrön is használható.

ylexe

2017. október 7.

Ahogy Dana1983 mondja, de nálam csak 4, mert tényleg nem hidratál eléggé, gyorsan elfogyott.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Betti0922

2017. október 4.

Hisztis ekcemas borom van, nehez megfelelo testapolot talanom, de ez bevalt. Jol hidratal, konnyen beszivodik. Tudom h. merenylet, de arckremkent is ezt hasznalom. Tobbszor ujraveve az elmult evben 🙂

Betti0922
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

dizabella01

2017. szeptember 20.

Nagyon rég óta keresek egy olyan testápolót, amely illatmentes, és javarészt káros összetevőktől mentes. Örültem is amikor rátaláltam erre a termékre itt a Krémmánián, szaladtam a DM-be, és már a polcomon is volt.
Jól hidratál, táplálja a bőrt, selymessé teszi, és relatív gyorsan be is szívódik, aminek én személyesen nagyon örülök, hiszen utálom ha ragacsos vagy zsírosnak érzem a bőröm. Én ritkán testápolózok, inkább télen.
Ha elfogy, újraveszem, megéri az árát!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Ha elfogy, újraveszem, megéri az árát!

mokkalany

2017. szeptember 14.

Nekem az arckrémjével egyetemben abszolút kedvenc lett, és legalább már nem kell kísérleteznem -- hacsak meg nem szüntetik. Otthoni kézkrém helyett is tökéletes, táskába nyilván kisebb kiszerelést fogok dobni.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

siss

2017. szeptember 12.

Háát,én nemtudom mit használtam amikor áradoztam a termékről,de miután újravettem mintha nem is ugyanazt vettem volna.Kellemetlen zsírszaga van a bőrön,nehezen szívódik be,olajos réteg ül a testemen amit majd a pizsi beszív,mert a bőr nem.Ráadásul azt vettem észre,hogy hidratálás gyenge,mintha szárítana.Egy testápoló.Nem értem.Ahogy azt se,hogyan létezik ekkora különbség két termék között.Ráadásul soha nem a legelsőt veszem le a polcról,mert azokat kinyitogatják.Mindegy,megutáltam,többet nem kell.

Szupi testápoló ez.Teljesen illatmentes,semmilyen zavaró mellékillata nincs,ahogy előttem is írják,még olajszaga se.Pont így képzeltem el egy illatmentes krémet.
Könnyed lotion állagú,jól kenhető és hamar beszívódik,nagyon kellemes érzés használni.Puha,selymes bőrt eredményez.Felváltva használom illatos testápolókkal,mikor mihez van kedvem.A legtöbbször ehhez. :D
Az ára miatt hozzácsaphattak volna még 50 ml-t,egy fokkal szimpibb lenne.Kicsit drága nekem,ha nem is rendszeresen, de biztosan fogom még venni.

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.

PAncsi79

2017. szeptember 5.

Mindenképp üdvözlendő, hogy végre készít szép összetevős terméket az Alverde, így természetesen nekem is ki kellett próbálnom.
Nos, nem rossz, nem rossz, de nem lett a kedvencem. Elég száraz bőröm van és úgy érzem, hogy engem nem hidratál eléggé (összehasonlítva pl egy Neutrogena testápolóval), azonban hagy egy zsíros réteget a bőrömön, amit inkább a ruhám/pizsim szív be és nem a bőröm.
Maga az állaga inkább híg, én egyáltalán nem érzem azt az intenzív ápolást, amit ígér. Inkább érzékeny, de nem túl száraz bőrre lehet megfelelő, szerintem az igazán száraz bőrnek ez nagyon kevés.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Kiscsillag92

2017. augusztus 23.

Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Imádom, h illatanyag és alkoholmentes, a bőröm is szereti. Nagyon ajánlom!

Kiscsillag92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

csill87

2017. augusztus 22.

Ud.: Újravettem, pedig kevés termék van, amit újraveszek :)

Végre egy normális testápoló. Nincs illata, rendesen beszívódik és nincs olyan érzésem tőle, mintha műanyaggal kenegetném magam, csak finom puha lesz utána a bőr. Teljesen normális idő alatt beszívódik, nem hagy filmréteget, ennyi pénzért komolyan ajándék.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Ud.: Újravettem, pedig kevés termék van, amit újraveszek :)

cooleva

2017. augusztus 20.

Legjobb testápoló evör! Ez aztán szerintem minden bőrtípuson megállja a helyét..Ugyanúgy, mint az arckrém, ez is nehezebben szívódik be, mivel testes krém..de pont ezért jó. Szép INCI, hatékony termék.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Kingácska0807

2017. augusztus 18.

Végre egy igazán mélyen hidratáló testápoló, ami nem csak a bőrfelszínt teszi sikamlóssá. Szuperül hidratál, gyönyörű az összetevő lista. Jó érzés,hogy tudom,hogy nem "vegyszerrel" kenem magam. Tetszik,hogy illatmentes, jó a tubusos kialakítás. Az ára is roppant kedvező, még teljes áron is. Imádja a kissé érzékeny bőröm.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.