KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bio mandula- és napraforgóolajat, valamint természetes babasszuvajat tartalmazó ápoló formula bársonyossá varázsolja a bőrt. A gyógyvíz ásványi anyagokkal látja el és hidratálja a bőrt, valamint erősíti ellenálló képességét. Csökken a bőr feszülésérzete , nyugtatóan hat az irritált bőrre.
A receptúra elősegíti a bőr regenerációját, intenzíven ápolja és nyugtatja. Érzékeny és problémás bőrön is használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rtteszvesz

2017. november 25.

Szép INCI. Végre egy olyan termék az Alverdétől, ami mentes az illatanyagoktól és alkoholtól. Az arcomra használom, egyenlőre nagyon bevált. Olcsó és nagy kiszerelés, az extrákat máshonnan kapja a bőröm.

UPDATE:
Sajnos az arcomon pattanásokat okozott, így felejtőssé vált. Van testápoló, amit jobban szeretek, így elköszönök tőőle, nagyon az arcomra szerettem volna.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

UPDATE:

Litta

2017. november 24.

Nagyon örültem, amikor megtaláltam ezt a krémet. Szép összetevők, csupa jó vélemény.... nem volt kérdés, hogy ki kell próbálnom. Bár kicsit zavar az illatmentesség, mert szeretem a fini illatú kencéket, de mégsem emiatt kap csak 4 csillagot. Sajnos nem hidratál megfelelően. A bőröm elég problémás, ilyenkor ősszel-télen iszonyú száraz, viszket, húzódik, a kezeimen ekcémás is. Hiába kenem be minden nap, másnapra ugyanúgy kiszárad, alig várom az estét, hogy fürdés után krémezhessek, de reggelre teljesen beszívódik, marad a száraz bőr. A kezeimet néha napközben többször is kenem vele, főleg kézmosás után, de amint víz éri utána ismét száraz lesz. Szóval nekem télre kevés, eddig a Neutrogenák nyújtották csak azt a fajta hidratálást, amire a bőrömnek ebben az időszakban szüksége van.
Pedig annyira akartam volna szeretni, tényleg nagyon szuperek az összetevői. Nem teszek le róla teljesen, szerintem nyáron visszatérek hozzá, akkor elég szokott lenni egy könnyedebb testápoló is.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

mizsofia

2017. november 8.

Illat és alkoholmentes, nagyon szép összetevőjű kis testàpoló. Viszont a hatàsa eléggé àtlagos, és nem túl kiadós mennyiség. Jó-jó, de lehetne jobb is :)

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

siss

2017. november 2.

Szupi testápoló ez.Január óta már sokszor újravettem,alapdarab nálam.Az ára ellenére is,rendszeres használattal ugyanis hamar elfogy és azért annyira nem olcsó és csak 200 ml.Viszont a beltartalom meg kárpótol.Könnyen kenhető,gyorsan beszívódik és puha,selymes bőrt eredményez.Kényelmes használni a puha flakonját,a legvégén szétvágom és semmi se vész kárba. Arcra is ezt használom,le nem váltanám semmire.Pattanásokat,mitesszereket nem okoz nálam.Szemkörnyékre is kenem,a szemöldököm és szempilláim hálásak érte,sokkal hosszabbak és ott is nőttek ahol eddig nem.Gondolom a benne lévő rozmaringolaj miatt.Irritációt nem okoz.Az illatmentességét imádom,illetve egy pici olajos szaga azért van,de nem zavar vizet.Kellett már egy ilyen az Alverdétől,hogy semmi parfüm,semmi alkohol.Az meg plusz pirospont,hogy még szójaolaj sincs benne,mint a többiben.Remélem még sokáig kapható lesz!

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

AppleMaple

2017. október 25.

Sietségemben véletlenül ezt kaptam le a polcról a tusfürdő helyett és majd csak zuhanyzás közben vettem észre, hogy hoppá, ez egy krém :)) Kitaláltam, ha már úgyis mind itt vagyunk a kádban, akkor zuhanyzás közbeni krémként használom el, szóval előbb a tusfürdő, öblités, utána ez, majd ismét öblités. Végülis igy fogyott el és jó is volt ez igy, teljesen jól működött meg minden. Kipróbáltam normálisan "szárazon" is a kezeimen, de az már nem annyira jött be, plusz zavart a szaga. Nem hiszem, hogy újravenném, de azt sem bánom, hogy úgy alakult, hogy kipróbáljam.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Monica87

2017. október 22.

Szerintem a legjobb testápoló, amit eddig próbáltam. Arcra is használom, mivel majdnem ugyanazok az összetevői, mint az arckrémnek, és nem irritál, de hidratál és puhítja a bőröm. Jók az összetevői, örülök, hogy találtam ilyen minőségű terméket, ami még viszonylag olcsó is. Más testápolómat már nem is szívesen használom. :) Biztos újraveszem.

Monica87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

ylexe

2017. október 7.

Ahogy Dana1983 mondja, de nálam csak 4, mert tényleg nem hidratál eléggé, gyorsan elfogyott.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Betti0922

2017. október 4.

Hisztis ekcemas borom van, nehez megfelelo testapolot talanom, de ez bevalt. Jol hidratal, konnyen beszivodik. Tudom h. merenylet, de arckremkent is ezt hasznalom. Tobbszor ujraveve az elmult evben 🙂

Betti0922
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

dizabella01

2017. szeptember 20.

Nagyon rég óta keresek egy olyan testápolót, amely illatmentes, és javarészt káros összetevőktől mentes. Örültem is amikor rátaláltam erre a termékre itt a Krémmánián, szaladtam a DM-be, és már a polcomon is volt.
Jól hidratál, táplálja a bőrt, selymessé teszi, és relatív gyorsan be is szívódik, aminek én személyesen nagyon örülök, hiszen utálom ha ragacsos vagy zsírosnak érzem a bőröm. Én ritkán testápolózok, inkább télen.
Ha elfogy, újraveszem, megéri az árát!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Ha elfogy, újraveszem, megéri az árát!

mokkalany

2017. szeptember 14.

Nekem az arckrémjével egyetemben abszolút kedvenc lett, és legalább már nem kell kísérleteznem -- hacsak meg nem szüntetik. Otthoni kézkrém helyett is tökéletes, táskába nyilván kisebb kiszerelést fogok dobni.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.