KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bio mandula- és napraforgóolajat, valamint természetes babasszuvajat tartalmazó ápoló formula bársonyossá varázsolja a bőrt. A gyógyvíz ásványi anyagokkal látja el és hidratálja a bőrt, valamint erősíti ellenálló képességét. Csökken a bőr feszülésérzete , nyugtatóan hat az irritált bőrre.
A receptúra elősegíti a bőr regenerációját, intenzíven ápolja és nyugtatja. Érzékeny és problémás bőrön is használható.

vador

2018. május 30.

Híg, de valahogy mégis zsíros krém, kézre és lábszárra kenegettem el, nem volt rossz, de kiemelkedő sem, ennyit a babamárkás illatmentes testápolóim is tudnak, csak kellemesebb érzettel.
Sokakhoz hasonlóan én is próbáltam arcon, na az egy tragédia volt, pedig még januárban, szárazabb pofival vágtam neki. (De ezért igazán nem fogom lepontozni, végül is nem erre találták ki, ellenben őszintén kíváncsi vagyok, mitől pattogtam ki ilyen szép INCI mellett.)
Mindezek ellenére tök jó, hogy az Alverde kijött egy ilyen vonallal és tök rossz, hogy azzal a lendülettel meg is szünteti.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Dana1983

2018. április 29.

Ez egy hígabb krém, nincs illata, olcsó. Könnyen beszívódik, bár a hidratáló hatása lehetne jobb is.
Na de a hibátlan összetevői miatt legyen 5*.

Update: Sajnos le kell pontozzam, mert én arckrémnek használtam és pattanásokat okozott.

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

Na de a hibátlan összetevői miatt legyen 5*.

illusiongirl

2018. április 7.

Tényleg jó testápoló, láttam hogy már nem gyártják de én elkaptam 2 tubussal a dm-ben nem rég.
Szuper puha lesz tőle a bőr és megnyugató, hogy jó összetevői vannak.
Egy negatív van ezzel kapcsolatban: büdös olajszagom lesz tőle (napraforgóolaj talán?) . Este használva nem gáz mert reggelre beszívódik, de akkor is.
Valaki tud segíteni nekem, hasonló szép összetevős testápolót ajánlani, aminek nincs terhelt, olajos illata, ja és még fogják gyártani? Köszönöm

illusiongirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Szuper puha lesz tőle a bőr és megnyugató, hogy jó összetevői vannak.

Britte

2018. február 25.

Az ekcémás kezem miatt vettem, mert nagyon durván bedurrant a múlt héten. Ez a krém egy csoda! Pár nap alatt enyhítette a durva viszketéses, kiütéses, gyulladásos ekcémámat. Nem tudom mi lesz velem, ha már nem lehet majd kapni... :-(

Britte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

pannaa

2018. február 18.

Az ekcémás bőrömre ez az első testápoló amit nem bőrgyógyász ír fel és jó, nem viszket, irritál, hatásos és tényleg ápolja a bőrt. Most látom itt az oldalon hogy már nem gyártják, hát........... :(

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

gioia

2018. január 20.

Ismerős ajánlotta ezt érzékeny bőrre. Az arcomon használom és egyelőre szuperjól bevált. Nem túl sok, nem túl kevés és nincs benne illatanyag. Reggelente szoktam smink előtt használni. Viszont most látom, hogy elvileg már nem gyártják... Remélem, hogy csak a csomagolás változik és nem tűnik el a Med vonal teljesen!

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

cicaaholdrol

2018. január 19.

Na ennek a terméknek olyan az állaga, amilyen minden testápolóé kéne, hogy legyen! Brutál jó kenni, jó a felszívódása és én annak is örülök, hogy nincs agyonparfümözve, illata semleges. Egyetlen problémám vele, hogy teljes testre használva nagyon gyorsan fogy és így nem valami pénztárcabarát :)

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

sztinke

2018. január 10.

Nagyon jó termék! Az arckrémjét használtam először. Habár arcra nem lett a kedvencem, annyira jó volt testre kenegetni, hogy megvettem a testápolót, és maximálisan elégedett vagyok vele. Van egy rakás testápolóm otthon (ajándékba rendszeresen kapok, magamnak már nem is szoktam venni), de unom az illatukat, és a legtöbb nem is hidratál megfelelően télen, pedig nincs is száraz bőröm.
Ez a testápoló viszont kellemes állagú, könnyen beszívódik. Akár többször is bekenhetem magam egymás után (kipróbáltam), akkor sem lesz ragacsos a végeredmény, csak puha, sima bőr! És kifejezetten jól esik epilálás után a bőr megnyugtatására! Azt sem bánom, hogy nem illatos, sőt, legalább nem veszik össze parfümmel sem!
Az ára is rendben van, úgyhogy részemről ez a termék 5-ös!

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Az ára is rendben van, úgyhogy részemről ez a termék 5-ös!

rtteszvesz

2017. november 25.

Szép INCI. Végre egy olyan termék az Alverdétől, ami mentes az illatanyagoktól és alkoholtól. Az arcomra használom, egyenlőre nagyon bevált. Olcsó és nagy kiszerelés, az extrákat máshonnan kapja a bőröm.

UPDATE:
Sajnos az arcomon pattanásokat okozott, így felejtőssé vált. Van testápoló, amit jobban szeretek, így elköszönök tőőle, nagyon az arcomra szerettem volna.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

UPDATE:

Litta

2017. november 24.

Nagyon örültem, amikor megtaláltam ezt a krémet. Szép összetevők, csupa jó vélemény.... nem volt kérdés, hogy ki kell próbálnom. Bár kicsit zavar az illatmentesség, mert szeretem a fini illatú kencéket, de mégsem emiatt kap csak 4 csillagot. Sajnos nem hidratál megfelelően. A bőröm elég problémás, ilyenkor ősszel-télen iszonyú száraz, viszket, húzódik, a kezeimen ekcémás is. Hiába kenem be minden nap, másnapra ugyanúgy kiszárad, alig várom az estét, hogy fürdés után krémezhessek, de reggelre teljesen beszívódik, marad a száraz bőr. A kezeimet néha napközben többször is kenem vele, főleg kézmosás után, de amint víz éri utána ismét száraz lesz. Szóval nekem télre kevés, eddig a Neutrogenák nyújtották csak azt a fajta hidratálást, amire a bőrömnek ebben az időszakban szüksége van.
Pedig annyira akartam volna szeretni, tényleg nagyon szuperek az összetevői. Nem teszek le róla teljesen, szerintem nyáron visszatérek hozzá, akkor elég szokott lenni egy könnyedebb testápoló is.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.