KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bio mandula- és napraforgóolajat, valamint természetes babasszuvajat tartalmazó ápoló formula bársonyossá varázsolja a bőrt. A gyógyvíz ásványi anyagokkal látja el és hidratálja a bőrt, valamint erősíti ellenálló képességét. Csökken a bőr feszülésérzete , nyugtatóan hat az irritált bőrre.
A receptúra elősegíti a bőr regenerációját, intenzíven ápolja és nyugtatja. Érzékeny és problémás bőrön is használható.

Ár: 800 , Eladó: Rivendell
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy postakültség ellenében postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
i.napcsi

2017. június 20.

Imádom ez is 10 csiilag,szuperul hidratál,mindenhova kenem az arcomra is,kellemesen hűsít és nyugtat,valamikor több réteget is magamra kenek!!!Tökéletes!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

ylexe

2017. június 19.

Ahogy Dana1983 mondja, de nálam csak 4, mert tényleg nem hidratál eléggé.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Ahogy Dana1983 mondja, de nálam csak 4, mert tényleg nem hidratál eléggé.

tara95

2017. június 16.

Tetszik. Muszáj voltam végre arckrémet venni, miután itt is tájékoztattam a népet az incikről, úgy látom sikeresen csatlakoztak :D

Sima, egyszerű, könnyed illatmentes, cseppet ragacsos de beszívódik. Erre volt szükségem, ilyen szinten csodaszer.

Mivel mostanában nem használom, rá vagyok kattanva az éjszakai maszkomra, így jött a szikra. A wishtrend oldalán házi fátyolmaszk gyártásához nem kell más mint egy mindenmentes lotion és egy jó tonik/esszencia. Miért ne működhetne ez zöld agyaggal is? Összekevertem egy kis port és krémet a kezemben, ha nagyon paszta lett csak pár csepp!! vizet adtam hozzá. Felkentem arra az egy-két apróbb gyulladt területre, alvás. Reggel nem hittem a szememnek, volt ahol teljesen levitte a duzzanatot, máshol a felére csökkentette. Nem szárította ki a bekent részt, nem repedezett be az agyag, nem pergett le az éjszaka folyamán. Mit ne mondjak, csak néztem...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Szani94

2017. június 1.

Alapesetben problémás, száraz bőrrel rendelkezem. Akalmanként ekcéma jeletkezik a bőrfelületemen. Elkezdtem keresni egy olyan testápolót, ami nem tartalmaz irritáló anyagokat. Végül rátaláltam erre a krémre. A vélemények és értékelések alapján vásároltam meg és nem csalódtam. Tökéletesen elégedett vagyok vele. Nem viszketek tőle és nem pirosodik ki a bőröm. Én csak ajánlani tudom.

Szani94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 1.

Sielu

2017. május 27.

Első használat után beleszerettem. Nem zsíros, mégis nagyon jól hidratál. Az állaga viszonylag híg, így könnyű alkalmazni, könnyen beszívódik. A bőröm szinte mindenre érzékeny. Korábban csak gyógyszertári készítményeket alkalmaztam. Ugyanakkor ez a testápoló sokkal jobban bevált számomra és az ára is csak töredéke a gyógyszertárban kaphatóknak. Nekem nagyon bevált.

Sielu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Dana1983

2017. május 11.

Ez egy hígabb krém, nincs illata, olcsó. Könnyen beszívódik, bár a hidratáló hatása lehetne jobb is.
Na de a hibátlan összetevői miatt legyen 5*.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 11.

Na de a hibátlan összetevői miatt legyen 5*.

7ot

2017. május 5.

Leszoktam a márka krémjeiről, mert mind tele van parfümmel és alkohollal és többet ártanak, mint használnak.
Tavaly ősszel viszont megláttam ezt és az arckrém változatát, gondoltam, hogy megnézem már, hogy mit hazudnak megint "mednek".
Vagy 5 percig nézegettem az összetevőket és szagolgattam. Nem akartam elhinni, hogy ezek csináltak valamit, amiből nem dől a szesz, ahogy kinyitom a tubust.
Mivel az arckrémnek és ennek az összetevői csak 1 dologban térnek el és az áruk egyforma, ez viszont jóval nagyobb kiszerelés, ezt vittem magammal.
Nem ájultam el tőle, nem éreztem, hogy beszívja a bőröm. Éjszaka használtam, reggel tusolás után ott voltam, ahonnan indultam, ez volt az "intenzív hidratálás".
Magában nekem kevés (főleg télen), alapkrémnek jó lehet (jobb, mint a gyógyszertári, mert abban még parabén is van), ha keverünk bele még valamit.
Bocsi, hogy berondítok a max pontszámba, de nálam ez csak közepes.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Bocsi, hogy berondítok a max pontszámba, de nálam ez csak közepes.

jkrisztie2

2017. április 24.

Ez tényleg teljesen ugyanolyan, mint az arckrém változat. Összetevők, állag, minden, úgyhogy meg is vettem szépen. Ugyanannyiba kerül, mint az arckrém, csak ez 200 ml. Arcra is, testre is használom, nagyon jól esik ez a tiszta, illatmentes kence a sok mindenféle kozmetikum után. Nagyon bevált.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

TimyeK

2017. április 15.

Háziorvosom ajánlotta, ugyanis észrevette, hogy a hátamon kissé seborrheás a bőröm. Nagyon jó kis krém, igazán szép összetevő listával. Elmúlt a viszketés és a gyulladás is visszahúzódott a hátamon, amióta a tusfürdőjével használom. Jól hidratál, könnyen beszívódik és sokáig tart a puhaság.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

lilielli

2017. április 8.

Évek óta szemezgetek ezzel, vagy hasonlóval. Eddig Balea testápolókat, stb. vettem, agyonra illatosítottakat, rossz összetevőkkel. Most kentem be ezzel a lábam, sebesre vakartam a kiütéseimet, és nagyon jól nyugtatja a bőrt. Puha bőrt varázsol, könnyen beszívódik. Újravevős!! :-D

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.