KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bio mandula- és napraforgóolajat, valamint természetes babasszuvajat tartalmazó ápoló formula bársonyossá varázsolja a bőrt. A gyógyvíz ásványi anyagokkal látja el és hidratálja a bőrt, valamint erősíti ellenálló képességét. Csökken a bőr feszülésérzete , nyugtatóan hat az irritált bőrre.
A receptúra elősegíti a bőr regenerációját, intenzíven ápolja és nyugtatja. Érzékeny és problémás bőrön is használható.

AstraNauta

2017. július 26.

12 éves lányomnak vettem a tusfürdővel együtt, mert nyáron mindig nagyon csúnyán ekcémás lesz a térhajlata, sokszor csak a szteroidos krém segít. Ezzel simán meg tudjuk előzni! Ha elfelejti bekenni napokig és előjön, akkor egy kicsit csíp neki, de elmúlasztja. Nagyon jó az állaga és az összetevői. Imádom, hogy illatmentes. A tusfürdő is szuper, bár a gyerekek nem szeretik, hogy nem habzik, ezért kicsit pazarlósan használják. A krémnél jó ez a tubus, a tusfürdőt viszont átöntöm, mert katasztrófa visszazárni. Mindkettőt arcra is használjuk, bevált arra is. Újra vettem. 10*

AstraNauta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Loona

2017. július 16.

Jaj, ezt nagyon szeretem :) Itt figyeltem fel rá, és a szép összetevőlista-első pár addig született lelkes vélemény kombinációjának hatására szinte azonnal el is szaladtam megvenni. Az előtte használt testápolómat nem igazán használtam szívesen, és úgy, hogy a vásárlás után ezt rögtön ki is kellett próbálnom, az még sokkal nehezebben fogyott el, mert ezt az első perctől nagyon szerettem, és mindig ezért nyúltam szívesebben.

Nálam egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet (de nekem alapból zsírosabb a bőröm testen is, így az átlagnál valószínűleg kevesebb testápolót is használok), megfelelően eldolgozva szépen beivódik, ezt az is segíti, hogy vizesebb, könnyebb, így könnyebben is kenhető az állaga - én kifejezetten az ilyen testápolókat preferálom, így az állagát ennek nagyon szeretem. Az én bőrömet még télen is kellően hidratálta. Ami pedig pont az i-n: tényleg alig van egy pici illata! Testápolóban nem szokott zavarni az illatanyag, de egyfelől könnyen ráunok egy illatra, és többször volt már, hogy egy hónapokig tetsző illatú testápolót a végén már alig vártam, hogy elfogyjon, másfelől pedig nyaranta, a melegben rendszeresen probléma, hogy fürdés után, lefekvés előbb kifejezetten nem esik jól semmilyen illat már, és egy meleg és fárasztó nap után sokszor a gondolattól, hogy valami illatosat kenjek magamra lefekvés előtt, is kiráz a hideg, és inkább nem használok testápolót, amikor pedig amúgy nem ártana. Na, ezzel eddig ilyen sosem fordult elő, mert ez a probléma egyszerűen nem releváns, nem fog utána halványan sem körbelengeni semmilyen illat elalvás közben :)

Nálam egy testápoló nagyon lassan fogy, de őszintén remélem, hogy ennek ellenére sokszor fogom tudni még újravásárolni ezt a terméket, mert annyira megszerettem és annyira alapdarabnak gondolom, hogy jelenleg egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy elfogyás után másikat akarjak majd kipróbálni.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Mila85

2017. július 16.

Ez a testápoló nekem is nagyon bejött, terra naturi mandarinosom elfogyott, dm-ben nézelődtem, meg jók voltak a vélemények is és külön örülök h illatmentes! Nagyon jól hidratál engem, télen nem tudom mennyire lesz elég. Ajánlom. Nem tudok újat mondani. Az ami nem tetszik benne, hogy nehezen szívódik be. Reménykedem a nyugtató hatásban, mert érzékeny a bőröm és epillálás után van h 2 napig is pöttyös a combom. Hátha ez gyógyítja:)

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

rtteszvesz

2017. július 16.

Szép INCI. Végre egy olyan termék az Alverdétől, ami mentes az illatanyagoktól és alkoholtól. Az arcomra használom, egyenlőre nagyon bevált. Olcsó és nagy kiszerelés, az extrákat máshonnan kapja a bőröm.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

hannakrisztina

2017. július 10.

Összevetve az arckrémével tényleg megegyezik az összetevő. Könnyed, jól hidratál.

hannakrisztina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Zsusci

2017. július 9.

Szép INCI. Végre egy olyan termék az Alverdétől, ami mentes az illatanyagoktól és alkoholtól. Egészen megszerettem ezt a testápolót, könnnyű állagú, nagyon hamar beszívódik, jól hidratál. Már a második tubust használom,nyáron annyira nem szárad ki a bőröm, így elegendő a hidratálása, igazi nyári testápoló. Olcsó.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Donna

2017. július 9.

Az arckrém után ezt is kipróbáltam, és azt hiszem maradok is nála. Semmi illat csak a kellemes folyékony krém, hamar beszívódik, nagyon jó.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

marinti

2017. július 8.

Már kezdtem lemondani az Alverde termékeiről, sokszor csalódtam bennük, de nemrég rátaláltam erre a testápolóra. Nincs érzékeny bőröm, de nem szeretem a parfümmel telenyomott testápolókat, szóval ez nekem tökéletes! Meglepően szép az inci, illatmentes, könnyed az állaga, remélem nem fogják beszüntetni.

marinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

szzh01

2017. július 4.

Ekcémára hajlamos, száraz bőrű 9 éves kisfiamnak vettem meg ezt a testápolót.
Sajnos a 2. használat után csúnyán kiütötte, pöttyös lett tőle. Nagyon szép az INCI, nem tudom, mi irritálhatta.

Illata van egy kicsi, de az inkább szag, szerintem enyhe, de kissé kellemetlen.
Viszonylag zsírosabb, tápláló tejről van szó, így csak száraz bőrűeknek ajánlom, normál bőrön hagy egy kellemetlen zsíros réteget.
Nem is tudom, ezek után hányast adjak neki, "Érzékeny és problémás bőrön is használható." - nálunk ez nem teljesült. Legyen egy kegyelem 4-es a szép INCI miatt.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Ekcémára hajlamos, száraz bőrű 9 éves kisfiamnak vettem meg ezt a testápolót.

Illata van egy kicsi, de az inkább szag, szerintem enyhe, de kissé kellemetlen.

little.shana

2017. június 27.

Tökéletes nyári testápoló érzékeny bőrre. Én arcra és testre is használom, nagyon gyorsan beszívódik és nekem megfelelően hidratál, viszont nekem alapból zsíros a bőröm és nyáron amúgy sincs a hidratáltsággal sok problémám, így kíváncsian várom, hogyan fog funkcionálni télen. A használata nagyon kellemes, nagyjából szagtalan (és az enyhe krém illata nekem tetszik), az állaga nagyon könnyed, tetszik a csomagolása is és az összetevő lista is szép, nagyon elégedett vagyok, ár-érték arányban csodás. Újra tervezem venni. :)

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.