KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2012. február 22.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 500 ft , Eladó: Juci93
Állapot: kb 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyes átvétel
Alverde Rúzs 23 Simply brown
Ár: 500 , Eladó: fannnni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

springee

2017. november 17.

Az én tapasztalataim szerint tartós (mondjuk nem is sok mindennek teszem ki és nem igazán van összehasonlítási alapom, de elégedett vagyok vele), szépen, egyenletesen kopik és valamennyire mintha be is fogná az ajkak finom bőrét, továbbá nem csúszkál, tehát nem kell miatta aggódni, csak felkenem és kész :) Az illata plusz pont. Nem vagyok nagy rúzsos, de ezt szívesen használom és meghozta a kedvem ahhoz, hogy az ajaktermékek közül is többet kipróbáljak.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Swarowski

2017. november 16.

Én nem vagyok híve, annak hogy állandóan fessük vörösre az ajkainkat is, meg nekem nehéz is rúzst viselni. Megfeledkezek róla és abból mindig csak a baj van, kényelmetlenül érzem magamat rúzsban. Leárazva láttam ezt a rúzst a DM-ben, 500 Ft-ért, gondoltam próbáljuk ki. Megvettem egy piros árnyalatot, a színét zsepivel leitatva imádom, de sajnos egyáltalán nem tartós, ha iszok vagy eszek valamit egyből lejön és csak a kontúrja marad fent, amit én ki nem állhatok és a fogamra is rámegy és állandóan azon pörgök, hogy rúzsos-e a fogam. Az illata jó, a színe szép, de nekem nem jött be, tuti, hogy nem veszem újra.

Swarowski
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

AnnaR

2017. november 12.

A mélyvörös árnyalatot vettem meg 500 forintért. Elkezdtem használni és két hét múlva megláttam leárazva ugyanazt az árnyalatot és rohantam megvenni! :D
Nagyon szép pigmentált, sokáig megmarad, egy pici száradási ideje van, de utána evést-ivást simán kibír. Egy pohár borral mértem le a tartósságot: a pohár oldalán néztem, hogy egy kis újítás után mi a helyzet - nem hagyott maga után foltot.
Ha találok még szép árnyalatot belőle, szerintem fogok venni még, de azért az olcsóbb kategóriák felé is kikacsintgatok majd. Rúzsként teljesen tökéletes, én nagyon szeretem.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

FatimeFay

2017. november 4.

25-ös Elegant Red árnyalatot vettem meg nemrég és teljesen lenyűgözött. Könnyen felvihető, krémes, de nem folyós. Hihetelenül pigmentált és krémes rúzshoz képest nagyon tartós is ( bár ajakceruzával együtt használom. ) Nekem befogta az ajkamat is amin nagyon meglepődtem ( jó értelemben). Szépen egyenletesen kopik, kellemes érzés az ajkakon. Nem tudom, hogy most javítottak a formulán vagy ezek már új fajta rúzsok, mert érezhetően jobb minőségűek, mint a régebbi rúzsaik.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

loretta9797

2017. október 31.

Az itt olvasott pozitív vélemények hatására vettem meg, de sajnos csalódás. Nehéz szép egyenletesen felvinni, nem elég tartós, és viselni sem valami kényelmes.

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

krisztanem

2017. október 22.

A 27-es dusty pin a mindennapokban nekem a legjobb választás. Nagyon szépen hidratál, diszkréten felélénkíti az arcomat színével.

krisztanem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

fodorgilda

2017. október 17.

28-as Deep voilet árnylatban van meg. Akciósan vettem, kb 500Ft-ért. Szép színe van, krémes állaga ellenére egész tartós.

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

mlaura897

2017. október 16.

Glamour napok alkalmával csaptam le rá, és milyen jól is tettem :) Nagyon jó krémes állaga van, és nagyon jól pigmentált. Az árát teljesen megérte

mlaura897
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

breku

2017. október 13.

Több embertől is hallottam, hogy ez milyen jó termék, így Glamour-napok alkalmával beruháztam egy 29-es Fuchsia árnyalatra. A szín maga nagyon szép, de a rúzs nekem simán nem igazán tartós...
Kipróbáltam szájceruzával is, úgy már egy fokkal jobb, de hasonló árkategóriában az Essence rúzsai nekem sokkal jobban bejöttek.

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Vanille

2017. október 12.

Nekem ebből egy lilás árnyalat volt meg, de nem jött be. Nagyon szárította a számat, és nem voltam elájulva tőle a tartósságát illetően sem, úgyhogy az ismeretségünk elég rövidre sikerült. Sajnálom egyébként, mert más, Alverdés termékeket is használok, és szeretem, hogy természetes anyagokból készülnek.

Vanille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.