KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2012. február 22.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 500 ft , Eladó: Juci93
Állapot: kb 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyes átvétel
Alverde Rúzs 23 Simply brown
Ár: 500 , Eladó: fannnni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
juditvirag

2017. január 16.

Szepek a szinek! A deep violet van meg es gyonyoru a szine. Tartos is viszonylag csak foltosan kopik ami miatt nem vagyok teljesen elegedett. De ennyi penzert nagyon jo kis ruzs ! Nem is szarit.

juditvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

kodorina

2017. január 15.

Gyönyörű színek, megfelelő összetevők, ha a fürdőszobai tükörben szeretnéd magad csodálni, arra tökéletes, mert tovább nem marad fent.

kodorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

mnodulus

2017. január 13.

A színek szépek, az állaggal viszont nem vagyok kibékülve, ilyen nehéz krémes, nem egyszerű a felvitele. A tartóssága mérsékelt-közepes.

mnodulus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

mautika

2017. január 12.

Nagyon kellemes viselni, tényleg ápol is egyben. Gyönyörű összetevők, viszonylag tartós is én nagyon szeretem. :) Ára is jó.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Regina0206

2017. január 12.

Nekem a 27-es Dusty Pink árnyalat van meg már elég régóta, és nagyon szeretem. Ár-érték arányban mindenképpen megéri szerintem. Minden alákontúrozás nélkül is elég tartós, természetesen mutat a számon, és egész jól bírja az ivást is, nem kopik le hamar. Nem is nagyon szárítja a számat, ha sokáig fent van sem. Szépen kopik, és az árnyalatok is gyönyörűek. Én teljesen elégedett vagyok vele.

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Nancika

2016. december 28.

Viszonylag tartós (de azért mondjuk egy folyékony matt rúzshoz hasonlítani sem lehet), nagyon kellemes viselni, és ez egyike azon néhány rúzsnak, amit viselve nem érzem azt fél óra után, hogy "Ide nekem egy ajakápolót!". Órákat kibírnék mindenféle ajakápoló nélkül ilyenkor. Ugyan itt sokan panaszkodtak arra, hogy nem tartós, a megfelelő fixálás mellett azért jó pár órát kibír. Bár nem tart egy teljes napig vagy egy 10 fogásos ebédet sem vészelne át, könnyű javítani, nem lesz tőle kukacos, csúnya, nem látszódik, hogy több rétegben lenne kenve. Szerintem ár-érték arányban kiváló, bár állagra könnyebb a Color & Care rúzsokkal dolgozni, de más különbséget nem igen látok köztük. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

_zsulu_

2016. december 27.

Az Elegant red árnyalatot vettem meg. Karácsonyra szerettem volna egy szép piros rúzst amivel gyorsan egyszerű ünnepi sminket lehet készíteni. Eddig nem mertem feltűnő, erős színű rúzokat használni, mert valahogy mindig bohócnak éreztem bennük magam. Mostmár rájöttem, hogy a színválasztásommal volt gond, ez az árnyalat tökéletes! Nem rózsaszínes, nem lilás, nem narancsos, egyszerűen egy szép piros árnyalat.
Az állaga jól kenhető, megfelelően krémes, de ebből következik a két hátránya is: Szájkontúr (és esetleg valami alap) nélkül ez a piros hajlamos elmászni és a szájkörüli mikro ráncocskákban megülni, amitől olyan elmosódott, "nénis" hatása lesz. A másik, hogy felvitelnél amikor többször áthúznám a színt, előfordul, hogy maga a rúzs lekapja az első réteget. Viszont pozitívuma, hogy nem szárít különösebben, egyenletesen kopik és mindenféle macera nélkül újrakenhető, több rétegben sem ronda. Viszonylag sokat bírt, a karácsonyi menü legyűrését majdnem maradéktalanul túlélte (persze óvatosan ettem-ittam) :) Ár-érték arányban szerintem rendben van, de én a tökéletes színének örülök legjobban :)

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Veronika8614

2016. december 22.

A 23-as Simply Brown árnyalatot vettem meg, én szeretem nagyon, az állagot meg az árnyaltot is, a kreol bőrömhöz szépen passzol, vettem hozzá alverdés szájceruzát is Aubergine árnyalatban. Mostanában ez a mindennapi viseletem, matt, nem fénylik.
Rajtam még a kopása is szép, egészen ombrés lesz tőle a szám :D

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

Rajtam még a kopása is szép, egészen ombrés lesz tőle a szám :D

karina2001

Korcsoport: < 18
2016. december 22.

Szépen pigmentált, de szinte már túl krémes rúzs. Nagyon nehéz szépen felvinni és eloszlatni szájon. Szerintem az színválaszték nem túl jó, de aki talál megfelelőt az tehet egy próbát.

karina2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 22.

ameliemoon

2016. november 16.

A márkának régen imádtam néhány limitált kiadású rúzsát, azok utánpótlására vettem ezt a fajtát. Sajnos engem sem győzött meg, furcsa az illata, könnyen beleül a redőkbe, egyenetlenül kopik, és ez a száj kontúrvonala környékén tud kellemetlen lenni, főleg pirosas árnyalatoknál. (Ha az elkezd kopni, akkor jön a "milánói makarónit ettem" effektus. :) Sante vagy Terra Naturi, amit inkább ajánlok helyette.

ameliemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

CI 75470 sz 0 0