KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2012. február 22.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 500 ft , Eladó: Juci93
Állapot: kb 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyes átvétel
Alverde Rúzs 23 Simply brown
Ár: 500 , Eladó: fannnni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
JuditIvett

2017. május 19.

Ár-érték arányban teljesen jó. Boltban ugyan a tesztert nem kentem a számra, de aztán amit megvettem (úgy szemre), nagyon bevált.
Berry árnyalatot választottam, felkenve tök jól mutat. Viszonylag tartós is, egy szemmel nem rosszabb a tartósságát tekintve, mint egyes világmárkák rúzsai.
Mindig lesz a felszereléseim között ezt követően.

JuditIvett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Mindig lesz a felszereléseim között ezt követően.

kalen

2017. április 18.

A deep violet árnyalat van meg, ami nagy kedvencem, számomr telitalálat. Hétköznapra nagyon keveset viszek fel az ajkaimra, kissé ütögetve, hogy természetesebb hatást érjek el. Az állaga így nekem pont ideális. Bár tény, hogy nem a legtartósabb. De az összetevői, ára miatt szerintem jó kis vásár.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

llidia

2017. április 12.

Ára és az összetevői is nagyon barátiak. Egy erősebb barna színben vásároltam meg, nekem nagyon tetszik , szép és tartós is ! Ki fogom probálni más színben is

llidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

draculina

2017. április 9.

Szép színei vannak, natúrkozmetikum, barátságos az ára és viszonylag tartós, nem szárítja a számat.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Babsszi

2017. április 9.

Szeretem mert naturkozmetikum. Szépek a színek felvéve, jó kréme a textúrája, nem szárítja az ajkaimat és az illatáról a gyerekkorom jut eszembe mikor titokban a mamám sminkcuccai között kotorásztam, a tartóssága viszont nem a legjobb.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Vivus97

2017. április 7.

Már régebben megvettem, de csak kipróbáltam, hosszabb ideig nem volt rajtam. Pozítívan csalódtam, közepesen tartós és ha már kopik, akkor sem csúnyán. Külön öröm számomra, hogy nem ragad. Az ára pedig nagyon baráti.

Vivus97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Soleil

2017. március 29.

Nekem nagyon tartós! Az új színt, a C. Latte árnyalatot használom, végre egy szép barnás szín a palettájukon!
Ilyen árban szerintem ez egy nagyon jó minőségű, szép összetevőjű rúzs, nem hiszem, hogy keresgélek tovább.

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

Linnie

2017. március 21.

Mászkál, mászkál, de nem is olyan rossz, ráadásul szép színe van, nem túl hivalkodó.

Linnie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Csilko

2017. március 19.

szép színek vannak, nem igazán tartós de jó kis rúzs

Csilko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

szép színek vannak, nem igazán tartós de jó kis rúzs

anna22

2017. március 16.

29-Fabulous Pink
Imádom. Rózsaillata van, nagyon finom, nem a rossz mű-rúzs-szag. Beleszerettem! Megfelelően előkészített szájon jól fennmarad. (Nem szoktam kontúrt használni.) Kellemes, természetes viselet, nagyon szeretem. :)

anna22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

29-Fabulous Pink

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.