KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2012. február 22.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 500 ft , Eladó: Juci93
Állapot: kb 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyes átvétel
Alverde Rúzs 23 Simply brown
Ár: 500 , Eladó: fannnni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

fodorgilda

2017. október 17.

28-as Deep voilet árnylatban van meg. Akciósan vettem, kb 500Ft-ért. Szép színe van, krémes állaga ellenére egész tartós.

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

mlaura897

2017. október 16.

Glamour napok alkalmával csaptam le rá, és milyen jól is tettem :) Nagyon jó krémes állaga van, és nagyon jól pigmentált. Az árát teljesen megérte

mlaura897
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

breku

2017. október 13.

Több embertől is hallottam, hogy ez milyen jó termék, így Glamour-napok alkalmával beruháztam egy 29-es Fuchsia árnyalatra. A szín maga nagyon szép, de a rúzs nekem simán nem igazán tartós...
Kipróbáltam szájceruzával is, úgy már egy fokkal jobb, de hasonló árkategóriában az Essence rúzsai nekem sokkal jobban bejöttek.

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Vanille

2017. október 12.

Nekem ebből egy lilás árnyalat volt meg, de nem jött be. Nagyon szárította a számat, és nem voltam elájulva tőle a tartósságát illetően sem, úgyhogy az ismeretségünk elég rövidre sikerült. Sajnálom egyébként, mert más, Alverdés termékeket is használok, és szeretem, hogy természetes anyagokból készülnek.

Vanille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Aidey

2017. október 3.

A 29-es fabolous pink lilás ( :D ) árnyalata azonnal megtetszett. Nem is kellett csalódnom: jó állaga mellett viszonylag tartós, és szépen is kopik.Kényelmes viselni, emellett az én számat nem is szárítja.

Aidey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Melion

2017. szeptember 26.

Sokféle natúr/bio rúzst volt szerencsém kipróbálni mindenféle árkategóriában. De ár-érték arányban ez verhetetlen. Tömör, krémes, viszonylag hosszan tart, és közepesen ápol. De megjegyzem még nem találkoztam olyan rúzzsal ami szuperül hidratálja az én számat, szóval mindegyik alá kell nekem ápoló. A natúr vonalon a Zuii rúzsai hasonlóak csak többszörös áron. Egy bajom van vele, hogy bár szép színek vannak itthon, én még nem találkoztam olyan: "hű de dögös színe van, azonnal kell" érzéssel :D Hétköznapokra, rohangálni jók, de alkalmakra valami extrára vágyom :) De ezért nem vonok le pontot, mert lehet csak én vagyok peches és létezik a Nagy Ő alverdében is.

Melion
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Tarkamilla

2017. szeptember 17.

Elegant red árnyalatát kétszer is elhasználtam. Gyönyörű, klasszikus szín, természetes összetevőkkel. Sajnos nagyon szárítja a számat, ezt nem szeretem benne. Az Alverde Color & Care-jéhez képest ez mattabb, szárítóbb - viszont tartósabb.

Tarkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

cintialaura

2017. június 26.

Egy lilás árnyalatú volt meg, viszont nekem nem jött be, mert hiába volt nagyon krémes az állaga, pontosan emiatt elcsúszkált a helyéről és kényelmetlen volt viselni.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Plidia00

Korcsoport: < 18
2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a termék. Teljes mértékben megéri az árát.

Plidia00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a termék. Teljes mértékben megéri az árát.

JuditIvett

2017. május 19.

Ár-érték arányban teljesen jó. Boltban ugyan a tesztert nem kentem a számra, de aztán amit megvettem (úgy szemre), nagyon bevált.
Berry árnyalatot választottam, felkenve tök jól mutat. Viszonylag tartós is, egy szemmel nem rosszabb a tartósságát tekintve, mint egyes világmárkák rúzsai.
Mindig lesz a felszereléseim között ezt követően.

JuditIvett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Mindig lesz a felszereléseim között ezt követően.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.