KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2012. február 22.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 600 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: Egyszer-kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, de postázom is a vevő terhére
Ár: 500 , Eladó: Szilviams0118
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

ninahf

2018. május 17.

Egy természetes nude színt vettem, nagyon szeretem :)
Nem a legtartósabb, de szépen kopik és nem zavar ha fent van a számon (folyékony matt rúzsok híve vagyok)
Ajánlom kipróbálásra, bár nem tudom a sötétebb színek hogyan teljesítenek, de a nudeok megérnek egy próbát.

ninahf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Egy természetes nude színt vettem, nagyon szeretem :)

Bougainvillea

2018. március 11.

Szeretem, tartós és szép :)

Bougainvillea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Szeretem, tartós és szép :)

Pocok96

2018. február 24.

Féláron vettem 2 darabot, a 25 és 29 árnyalatokat. Szeretem őket, nem olyan rettentően tartósak, de legalább szépen kopnak. Jó az állaguk és az illatukat is szeretem. Ennyi pénz bőven megértek!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

gbori

2018. február 23.

Két árnyalatot is vettem a DM-ben, amikor használtam, szerettem, a bordónak gyönyörű színe volt, bár viszonylag hamar lekopott.
Viszont kb 3 használat után mindkettő annyira kiszáradt az egész (kb 2 hónap után..), hogy lehetetlen felvinni. Lehet régóta állt az üzletben, vagy nem tudom mi történhetett vele, de én többet nem veszem meg.

gbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

kmoni1980

2018. február 20.

sötét bordó árnyalatot vettem, nagyon szépen fed, nem mászik el a szájról, remekül hidratál, viszont nem túl tartós.

kmoni1980
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Mars93

2018. február 19.

Nekem is a Deep Violet árnyalat van meg. Nagyon krémes, remekül hidratál, kissé tényleg kenődik, de közel sem annyira, mint az Astor hidratáló rúzsa, ami több, mint a duplájába kerül... Szép a színe, az illata a gyöngyvirágéra hasonlít.

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Ziiita

2018. február 15.

Egy sötét bordó árnyalatokat vettem belőle még évekkel ezelőtt, de azóta is használom. Szép színe van, habár én szépíteni szoktam harapni miután kikentem vele a szám, mert különben nekem túl erős. Tartósnak viszont annyira nem mondanám, inkább olyan átlagosan bírja.

Ziiita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Szilviams0118

2018. január 24.

28-as deep violet árnyalat van meg és nagyon szeretem! pigmentált, szép a színe, picit mászkál, azzal vigyázni kell, de egy jó kontúrceruzával orvosolható.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

draculina

2018. január 23.

Szép színei vannak, natúrkozmetikum, barátságos az ára és viszonylag tartós, nem szárítja a számat.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

almandina

2018. január 17.

Téli időszakban próbáltam ki, szépen fed, nem kenődik el, nem irritálja, szárítja a bőrt.

almandina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0