KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. április 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel KERESEM!!!!
Ár: megegyezés szerint vagy csere , Eladó: nicike
Állapot: Uj v.kipróbált, Helyszín: Vác v. Nyugati, fizetés: Személyes átvétel v.posta

nandy.25

2017. október 18.

Vasárnap óta használom a terméket.(3napja). Amiket tapasztaltam: 1, nagyon fincsi vaníliás/ mandulás az illata 2, sajnos nagyon kevés anyagot vesz fel az applikátor, amit felvesz is a hegyén landol, de ezt szépen megoldom úgy, hogy leszedem az ecsetről és ezt az egész masszát "felpakolom" a szempillákra, vagyis a kefével eloszlatom (nem tudom így érthető-e) 3, hamar beszívódik a spillákba, a szemöldökre kenve érdekes módon nekem azt megkeményíti, merevvé teszi . Egyenlőre ennyi, majd jövök updatelni, glamour kuponnal 499,- Ft volt, enyiért ajándék :)

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

fruzskai

2017. október 17.

Ha szempillára gyakorolt hatásokat nézném, határozott egy csillag lenne, az enyémekkel sajnos nem kezdett semmit. Viszont! Ez a tökéletes szemöldök növesztő szérum, imádom, ezért jár a 4 csillag.

fruzskai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

bgabryellla

2017. október 16.

Na jó.. vagy én vagyok teljesen hülye, vagy ez a termék már 4 nap után látható változást produkált! :D A szempilláim sokkal hosszabbak és dúsabbak lettek! Rendesen látom az apró új szempillákat. Eddig azok tuti nem voltak ott! :D Ez egy csoda cucc! Kipróbálom a szemöldökömre is!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

nj521

2017. október 13.

Most kezdtem el használni. A szemöldököm mintha sűrűbb lenne 3 nap után! A szempilláim szeretik, azóta nem hullik. Van, hogy nappal is bekenem vele a pilláimat a szempillaspirálom alá. Nekem nem irritálja a szemem, a szernek kellemes illata van, a spirálja is kézreáll. Később update-elek a tartós használat után. Glamour kuponnal 500 Ft volt a DM-ben, szóval az ára is szuper (teljes áron se sok, ha tényleg jó). :)

nj521
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

szilvike92

2017. október 2.

Tavasszal műszempillát rakattam fel nem kis pénzért egy igazán profinál, de fél év után rájöttem,hogy végeláthatatlan pénzkidobás, hiába gyönyörű és szinte nem kell sminkelnem hozzá (+ az idő, az állandó beiratkozások, mászni a szalonba, stb). Amikor leszedettem elsírtam magam, úgy néztem ki, mint egy hulla, főleg,h smink sem volt rajtam. Ebbe a szerbe öntöttem minden reményemet és 1 hónap alatt olyan szinten helyrehozta a pilláimat,h még a műszempilla előtt sem voltak ilyen szépek és hosszúak, csak ajánlani tudom, hihetetlen!!!!

szilvike92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Judit0319

2017. október 1.

Soha nem gondoltam volna tényleg működnek ezek a termékek, de itt annyi pozitív visszajelzést olvastam, hogy muszáj volt kipróbálnom. Alapvetően hosszúak a szempilláim, csak nem dúsak, gyakran potyognak a sminkelés miatt. Ez a termék viszont csodákat tesz vele, tényleg hosszabbít és gyorsabban növeszt. Ahol kipotyogott nagyon hamar egy erősebb pilla nő ki. Alapvetően nagyon szépen erősíti és ápolja a pilláimat. Dúsító hatást annyira nem tapasztaltam mondjuk. Este szoktam felvinni alvás előtt. Nem váltok egy hamar az biztos.

Judit0319
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Egy ideig a rendeltetése szerint használtam, azaz lefekvés előtt felkentem a szempilláimra, nem igazán vettem észre, hogy nőttek volna tőle a pilláim, viszont arra lettem figyelmes, hogy mikor másnap felkenem a szempillaspirálom, mintha dúsabbak és hosszabbak lennének a szempilláim. Ezért ma már úgy használom, hogy reggelente, sminkelés előtt felkenem a szempilláimra, hagyom, hogy kicsit száradjon majd felviszem rá a szempillaspirált, ilyenkor mindig szebbek, hosszabbak lesznek a pilláim, mint mikor nem kenem fel spirálozás előtt. Egyszóval úgymond szempillaspirál primerként használom :D nekem így bevált.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

kiralykislany

2017. szeptember 26.

Több, mint 2 hónapja használom napi rendszerességgel, sokszor napközben is felkenem. Semmilyen növesztő, dúsító hatást nem tapasztaltam. Mivel nem sminkelem magamat, annyira jó, hogy fixálja a szemöldökömet, és a szempilláimat. Irritációt nem okozott.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Litta

2017. szeptember 19.

Én elsősorban a szemöldökömre vettem. Pár éve még valamiért az a tévképzetem volt, hogy a vékony szemöldök áll jól, de persze aztán beláttam a tévedésemet, és elkezdtem volna szépen visszanöveszteni.....csakhogy ez nem igazán sikerül, sajnos a szedett részeken sokkal ritkábbak és gyengébbek a szálak.
A ricinusolajat már próbáltam, az nem vált be, ezért adtam egy esélyt ennek a terméknek.
Már 2 hónapja kenem szinte minden este (néha még nappal is), de sajnos semmi eredményt nem látok. Sem új szálak nem nőttek, sem a meglévők nem lettek hosszabbak, vagy vastagabbak.
Sajnos nekem csalódás ez a termék. Elhasználom, mert ártani biztosan nem árt, de nem veszem újra.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Edina97

2017. szeptember 18.

én amiatt folyamodtam amúgy erre a termékre, mert nagyon elkezdett hullani a pillám sajnos én hibámból. A lustaság, ami miatt volt h nem mostam le a szempillaspirált, vagy csak részben sikerült lehámozni róla. Na mindegy. Akármit veszek, előtte mindig itt utána olvasok a véleményeknek. És elég sok pozitívumot olvastam. És nem volt pénzkidobás még tesztelni sem mert nem horribilis ára van. Gondoltam kicsit hátha regenerálja a pillákat, hogy ne akarjanak megszabadulni tőlem. Meg hátha egy picit nő, mert én sem remekelek nagy dús pillákban. Tízen ezreket meg sajnálok elsőre kidobni egy bizonytalanért.
Naponta többször is felkenem. A tus ecsetessel együtt. Azt a tövekre szoktam, míg a koffeinest egy picit utána miután megszáradt a másik, szintúgy a tövekre majd a pillákra. Ezidáig kb 2-3 hét, nem használtam szempillaspirált bízva abban, hogy valami drasztikus változást lássak, illetve nem akartam hogy a " kúra alatt " felvigyem azt az anyagot, ami fél nap mire leszedek. Szabad szemmel csak nagyon közelről vettem észre a vastagodást, sűrűsödést, azt, hogy a TÖVEKNÉL mintha feketébb lenne. Ja, és már nem hullik annyira. Néha 1-2 szál de ez természetes. Amint kenem a pillákat a koffeinessel, hosszabbnak is tűnt. De nem volt szembetűnő.
Ma bűnöztem. Kifestettem. Hát igen. Hosszabb lett. Így jobban látszik az eredmény kifestve.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT