KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. április 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

LiiL

2018. július 5.

Én csak úgy megvettem, mert volt egy plusz kuponom. :) Kenegetem esténként, és nemcsak a szempillámra, a szemöldökömre is szoktam. Ha rendszeresen használom van eredménye, de van amikor hetekig eltűnik a süllyesztőbe. Alapból hosszú szempilláim vannak, de ettől mintha dúsabb és sötétebb lenne.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

orsi22

2018. július 4.

Én nagyon szeretem :D minden este teszek belőle a szempillámra. Eleinte reggelre kipirosodott a szemem és viszketett ez volt talán 2-3x, de utána elmúlt vagy nem tudom, már nem érzem. Nekem 1 hónap után látszott az eredmény és szerintem egész jó, nem lehet homlokveregető szempillám és senki ne várja, hogy majd ha ezt használja nem kell spirálozzon, mert óriási lesz a pillája.. igazából ez a kis cucc csak táplálja és nagyon minimálisan dúsít-növeszt. Én szeretem, nem hullik tőle a pillán és szép is :)
Biztos, hogy újraveszem, de mostmàr a párjával együtt.

Ui.: nekem nagyon sokáig elég volt!

UP: Imádom :) mostmár 5 hónapja használom és a párjával közösen pedig 1 hónapja 😊 nagyon elégedett vagyok! Így már sokkal jobban látni, hogy nőtt a szempillám.. dúsulni nem dúsult jobban viszont hosszabb lett! Továbbra sem hullik és semmi negatívum! Egyébként ezt még februárban vettem és azóta se fogyott ki! Bár bevallom volt, hogy nem használtam napokig.. de többnyire igen szóval nagy pirospont ♥️ Újravevős mindenkepp 😌

orsi22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Biztos, hogy újraveszem, de mostmàr a párjával együtt.

Ui.: nekem nagyon sokáig elég volt!

DianeD

2018. július 3.

A szempillanövesztő szérummal együtt használom. Előtte sem használtam minden nap (iskolába, munkára) szempillaspirált, és nem is vártam tőle nagy változást, de határozottan látszik a változás. Többen is azt hitték, hogy spiráloztam, pedig csak ezt használtam. Reggel begöndörítem a pilláimat, és több órán keresztül (néha egész nap!) úgy tartja őket, amire régebben nem volt példa. Spirálozás után pedig elképesztő, nem is kell több réteget felvinnem, és hatalmasnak tűnnek. Már legalább 2 hónapja használom őket minden éjjel, mindenféleképp újra fogom venni,

DianeD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

TimyeK

2018. július 1.

Szempillámra nem vált be, szemöldökömre kenegetem és mintha visszanövesztette volna a kikopott részeken.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

barbaramartinek

2018. június 6.

A szempilla egészséges, és hosszú lesz tőle. Ennek hatására kipróbáltam a kozmetikusom által megritkított, formátlan szemöldökömre, egy hét alatt eltűntek a kis lyukak, mintha mi sem történt volna :D irritációt nem okozott, igazi csodaszer :)

barbaramartinek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

hessviky666

2018. június 6.

Nagyon gyorsan és sokat nőnek tőle a pilláim, amikor használom! Láthatóan be is sűrüsödnek. Sajnos amikor esetleg elfelejtem, akkor azért letörnek, kihullanak, de tény s való, hogy hatásos termék nagyon! Irritációt én nem véltem felfedezni.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Tekka

2018. június 2.

Kenegetem kenegetem, de eddig még sajnos nem sok változást tapasztaltam, pedig a párjával együtt használom. Lehet több idő kell neki mint egy hónap, akkor majd felpontozom, de jelenleg teljesen semleges.

Tekka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

boczetimea

2018. május 19.

Műszempilla használata után kerestem valamilyen szempillanövesztő terméket, ugyan is teljesen eltűntek a pillaim. Erre akadt a választásom legfőképp az összetevői miatt. Nem bántam meg és azóta is rendszeresen használom. Csodát művelt a pillaimmal már két hét alatt, látható volt a változás. Ha elfogy újra veszem az tuti!

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Sztellaaaaa

2018. május 12.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.
Volt egy időszakom amikor nagyon hullott a szemöldököm és a szempillám is egyaránt. Azóta már nem hullik egyik sem szerencsére. De szeretném ha kicsit dúsabb lenne mindkettő hogy ne kelljen sminkelnem.
Eddig párszor használtam de mintha már kicsit mind a kettő erősebb lenne.
Erről is fogok a továbbiakban nyilatkozni kicsit bővebben.
Egyenlőre neki is 5*, utána majd elválik hogy cserben hagy-e vagy sem:)

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.
Eddig párszor használtam de mintha már kicsit mind a kettő erősebb lenne.
Erről is fogok a továbbiakban nyilatkozni kicsit bővebben.
Egyenlőre neki is 5*, utána majd elválik hogy cserben hagy-e vagy sem:)

pszandi7

2018. április 18.

Nálam egyértelműen csodaszer kategória! Műszempilla után sokkal dúsabb és hosszabb a szempillám, mint valaha volt. Imádom! Este szoktam felkenni jó alaposan és van amikor a szempillaspirál alá is. Már a másodikat vettem belőle.

pszandi7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0