KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. április 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csicserke

2017. december 17.

Működik:) Nem emlékszem pontosan, mióta használom, de olyan egy-másfél hónapja és jól láthatóan sűrűbb, erősebb a szempillám. Mivel csak alkalmanként használok spirált, ezért nagyjából mindennap reggel és este fel tudtam kenni a pilláim tövére és elégedett vagyok az eredménnyel.

csicserke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

Milva07

2017. december 16.

Egy szempillaspirál csúnyán elintézte a szempilláimat (írtam is róla értékelést), gondoltam, ennyi pénzért nem kocáztatok nagyot, kipróbálom. Magam sem akartam elhinni, de kb. egy hónap alatt látványosan javított a helyzeten, és lassan-lassan visszakapom a szép hosszú,ívelt pilláimat.Amik ugyan szőkék, de ez van..:) Annyit turbózok most az Alverdén, hogy ricinusolajba mártom a keféjét és úgy húzom át esténként a pilláimat.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

whitemerci

2017. december 16.

Nekem alapjáraton rövid, satnya szempilláim vannak, így gondoltam kipróbálom. Esténként használtam, mindig kissé hűsítő, felfrissítő érzetet sugárzott a bőröm, szemem felé, nem volt zavaró, inkább kellemes. Jelentősen, vagy láthatóan nem igen lettek hosszabb szempilláim, de kissé erősebbek, enyhén rendezettebbek, stabilabbak lettek tőle. Lehetséges, hogy ha naponta többször használnám hatásosabb lenne, de erre napközben sajnos egyáltalán nincs lehetőségem, mindenesetre elhasználom, mert tényleg kellemes érzést nyújt és erősebbek is lettek a pilláim tőle.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

VrgEszter

2017. december 12.

Júliusban rakattam fel magamnak 3D-s műszempillát (a kozmetikus tényleg nagyon profi volt) de allergiás lettem rá és kihullott a szempillámmal együtt.
Icipici,letört, megritkult, kopasz foltos maradt....
December elején akadtam rá az alverdére ezen az oldalon. Olyan sok jó véleményt olvastam,hogy másnap meg is vettem.
Nem hazudok 4 (!!!!) nap elteltével jelentős változást láttam :D sok új babaszál és a meglévők JELENTŐSEN hosszabbak lettek !
Ma 1hét 2 napja, hogy használom, nagyon szépen hozza helyre a szempillám, növeszti és dúsítja vissza! SZERELMES LETTEM :D
A szememet egyáltalán nem irritálja. Nem csak este használom, hanem reggel és ha úgy van akkor napközben is.
Mindenkinek csak ajánlani tudom !

VrgEszter
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Icipici,letört, megritkult, kopasz foltos maradt....
Mindenkinek csak ajánlani tudom !

vrgdo1991

2017. november 30.

Imádom ezt a kis szempillanövesztőt. Szépséges hosszú és dús pilláim lettek tőle. 5***

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Bridddzs

2017. november 27.

Tapasztalataim szerint nagyon kevés van már belőle. Akárhányszor járok a dmben teljesen üres a kis polca. Szerencsére ma teljesen véletlen belefutottam egy utolsó darabba. Ez egy jel volt... úgyhogy meg is vettem gyorsan. Tapasztalatokról majd később tudok írni. :)

update: Két hete használom, nem csak este. Kenem ha kell ha nem (napközbe többször is!) :D Nem hittem volna, hogy használ... max azt vártam tőle, hogy megerősödnek a pilláim. Ez így is lett. De nem csak erősebbek, hanem dúsabbak és minimálisan hosszabbak is lettek tőle!! Nekem mindenképpen megérte megvásárolni.
Ujra:
Bizonyos idokozonkent mindig belemegyek a muszempillazasba, amit nagyon szeretek, de sajnos mindig valamilyen oknal fogva meg kell valnom tole. Az a helyzet, hogy utana minfig nagyon kis satnyak , torottek a szempillaim. Ilyenkor mindig megvasarolom ezt a taplalo kencet es masfel-ket het alatt normal allapotba kerulnek. Ezutan meg ket het es dusabb, hosszabbak lesznek a pillaim. Nekem teljesen must have darab lett.

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Ujra:

FanniBorbala1222

2017. november 21.

Műszempilla utàn,igazi csodaszérum.Csak ajánlani tudom.

FanniBorbala1222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Műszempilla utàn,igazi csodaszérum.Csak ajánlani tudom.

Vendy254

2017. november 17.

azért vettem meg mert az egyik szemem alsó sorában van egy kis hiány a szemem szélénél és nem tudtam szépen ott szempillaspirálozni illetve tapasztaltam hogy az egyik szempillaspirálomtól kicsit töredezni kezdett a szempillám.Pár alkalom után lett ott egy két új szempillám az alsó sorban és ami volt az is megnőtt. persze mindenhova kenem ezt a terméket és látszólag hoszabb és erősebb pilláim vannak. örülök hogy megvettem és kirpróbáltam nekem teljesen bevált.

Vendy254
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Eddie3

2017. november 17.

Kb. 2 hónapja tapasztaltam, hogy letöredeztek a szempilláim....nagyon megijedtem, előtte sosem tapasztaltam ilyet. Mielőtt valami extra drága és exkluzív szempillanövesztő szérumhoz nyúltam volna, kipróbáltam ezt. Az ára nagyon korrekt és nekem sokat segített! Azóta visszanőttek a letört pillák és hosszabbak, mint voltak. Azóta is kenegetem vele. Nekem bevált!

Eddie3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

tinyblackpaw

2017. november 16.

Nagy kár az alkohol a második helyen, de ennek ellenére is újravettem mert úgy tapasztaltam némileg hosszabbította a pilláimat. Előtte ricinusolajat használtam de az éjszaka belefolyt a szemeimbe és hát azért nem éppen kellemes és egyszerű a felvitele. A ricinusolajjal mintha egy fokkal intenzívebb hatást értem volna el, az a hosszítás mellett dúsított is viszont nem kedveltem az olajos érzetet amit maga után hagyott így kerestem valami nem túl drága de viszonylag hatásos szempillanövesztő szérumot. Irritációt nem okoz, viszonylag olcsó is és nem érzem, hogy a pilláimon lenne így akár napközben is fel tudom vinni. Miután megszárad hagy maga után egy pici fehéres morzsolódós érzetet, de ez nem zavar különösebben. Egész szépen növeszti a pillákat bár esetemben érdekes módon nem dúsítja amit talán annak tulajdonítok be, hogy a szempillatövekre nem jut az anyagból, pedig ott tudná leginkább kifejteni a hatását. Használom szemöldökre is, minimálisan dúsította azt is. Más szempillanövesztő szérumokkal szemben nincs viszonyítási alapom, de összességében tesz valamit a pillákkal és már ez is valami. Nem egy drága mulatság, viszonylag sokáig elég, újraveszem.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT