KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ShadeAnnie

2017. november 18.

Én pakolásként használgattam . Alapvetően szárazabb hajam van mosás utáni napon mindig sprőd volt az egész hajam . Ezen segített a pakolás végre kimehettem az utcára frissen mosott hajjal is : D Múlt héten fogyott el egyenlőre nem érzek ellenállhatatlan késztetést az újravevésre de majd meglátom :)

ShadeAnnie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

AKiss

2017. november 2.

Régebben hajmosás után használtam csak a hajvégekre, és tulajdonképpen semmi negatív hatása nem volt, az illatát is szeret(t)em. Én mindössze csak jobban szeretem, ha szabadok, szétterülnek a hajszálaim, ez pedig ugye krémezte kicsit, tincsesítette a végeket, de lehet, hogy csak sokat tettem rá :)
Nekem szebbé tette a hajvégeimet.

Update: Csak azért nem csodaszer, mert a hullámos hajvégeimet kiegyenesíti. Van olyan hajápoló, ami megtartja a hullámokat. Persze az alverde nem is ígéri, hogy hullámtartó :) De azért meghagyom az 5 csillagot, mint az ígért hatással megelégedett vásárló.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Nekem szebbé tette a hajvégeimet.

kittyv

2017. október 31.

Száraz,igénybevett a hajam. Nekem semmit nem segített, csak zsírosabb lett, viszont az illata nagyon jó.

kittyv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

palfruzsina90

2017. október 17.

Extra puhàvà és fényessé teszi a hajamat! Heti egy alkalommal csodàkra képes! Az àra pedig a màrka munkàssàgàt ismerve verhetetlen!

palfruzsina90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

noavedon

2017. október 6.

Váll alatt érő, szőkített hajam van, a vége általában törik :(
De gondoltam, ez nem olyan drága, teszek egy próbát. Pakolásként semmit nem ér, de ha még vizesen a végekre egy kicsit kenek, sokkal kevésbé szárad ki a hajam.
Úgyhogy ha nem is csodaszer, de az árát abszolút megéri.

noavedon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Váll alatt érő, szőkített hajam van, a vége általában törik :(
Úgyhogy ha nem is csodaszer, de az árát abszolút megéri.

Betti0922

2017. október 4.

Hajmosas elott szoktam a szaraz hajamra kenni, kb 10-15 percig hagyom rajta. Konnyen fesulheto, szepen csillogo es puha haj az eredmenye. A pakolast koveto hajmosasra kicsit zsirosabb a hajam, viszont szepen apol, ezert nem haragszok ra 🙂

Betti0922
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

nonoicz

2017. szeptember 20.

Az én hosszú, erős szálú hajamra használhatatlan volt, a mennyiség pedig kb. két alkalomra elég.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

snowyfairy

2017. szeptember 14.

Update: (2 évvel az előző vélemény után)
Szerintem változtattak a receptúrán, vagyis inkább több alkohol van benne. Borzasztóan büdős alkoholos szaga van és olyan fura állaga lett neki. Nem is vaj állagú inkább ilyen púderesebb, talán legjobban a krémpúderhez tudnám hasonlítani. Ezeket a változásokat mind az alkoholtartalom növelésének tudom be. Így javaslom, hogy akinek hosszab illetve száraz haja van, az havonta max 2-3 alkalommal használja.

Már egy ideje szemezgettem vele, és mivel elfogyott a Kallos Placenta hajpakolásom gondoltam megér ez egy próbát. Eddig nem csalódtam benne. Hajmosás előtt teszek a hajamra, és rajtahagyom 30 percet . Már lemosásnál érzem, hogy sokkal kezelhetőbb és puhább az amúgy szálkásodásra hajlamos hajam. Sokáig elég lesz, dacára, hogy 200 ml, mert tényleg csak egy picit kell belőle használni. Az illata is nagyon finom. :)

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Update: (2 évvel az előző vélemény után)

Bog

2017. szeptember 14.

Nagyon nagy meglepetés ez a termék! Annyira szalma hajam van, hogy meg voltam győződve arról, hogy csak a szilikonos hajápolók teszik kezelhetővé! Eddig így is volt! Akármilyen natúr kencét használtam, nem tudott mit kezdeni vele. De ez már első használatnál levett a lábamról! Mind a két féle képen használom, ami a csomagolásán szerepel: 10 perccel hajmosás előtt felkenem pakolásként, majd hajmosás után egy kis mennyiséget belemasszírozok a vizes hajvégeimbe. Simán ki tudom fésülni, nem száll annyira, nem nehezíti el, sőt, szerintem a színét is visszaadja!
Nagyon kíváncsi leszek a szilikonmentes hajrutinom hosszútávú hatására!
Ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is!
Nagyon jó cucc! Ajánlom mindenkinek!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Nagyon kíváncsi leszek a szilikonmentes hajrutinom hosszútávú hatására!
Ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is!
Nagyon jó cucc! Ajánlom mindenkinek!

szalingersarilol

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Nagyon jó!! Az illata is isteni megéri az árát :D

szalingersarilol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagyon jó!! Az illata is isteni megéri az árát :D

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT