KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra.

csallofranciska

2017. január 16.

Szerettem volna kipróbálni valami natúr terméket a hajamra és erre esett a választásom. Kicsit többet vártam tőle és nekem az illata se tetszik, több változást láttam a hajamon ha csak egyszerűen kókuszzsírt használtam pakolásként

csallofranciska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

dori1204

2017. január 11.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket, de nem sikerült sajnos. Nedves hajra és szárazra is egyaránt próbáltam hajpakolásként hajmosás előtt, de igazából semmit nem csinált a hajammal. Megpróbáltam hajvég ápolóként is hajmosás után, de úgy viszont elnehezítette a hajam.

dori1204
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

bogczi

2016. december 16.

Háááát..langyoska nagyon. Kap egy hármast, mert az illata és az állaga remek, viszont a hatása átlagos, vagy inkább az alatti. Göndör, szőke hajam van, kell neki az extra ápolás, ezért örültem ennek a cuclinak, de sajnos csalódtam. Állagra és illatra szuper, de szinte semmit nem csinál a hajammal. :(

Update: mivel zsíros a hajtövem, sose mertem beleszárítani a hajamba, de múltkor úgy jártam, hogy elfogyott a hajvégápolóm..vettem egy mogyorónyit a kezembe, az ujjaim között megolvasztottam és finoman a hajam alsó harmadába dolgoztam, majd beleszárítottam. Isteni! Ami a legjob, hogy nem lett zsíros a hajam, szép fényes és puha, és még a párától se kezdenek a göndör fürtjeimből önálló életre kelni a külön kis hajszálak.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

Lulu1111

2016. december 5.

Nagyon szeretem, sokkal kezelhetőbb lett tőle a hajam, amióta használom. Igaz elég vaskos krém ez, de hát, ezen kívül remek, és natúr kozmetikum, ami nekem nagyon fontos! :)

Lulu1111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

szilvasitimea

2016. december 1.

Azt irta a dobozan, hogy szaraz hajra is haznalhato. hat nekem sajnos nagyon zsiros lett tole a hajam,de rajtahagytam egy ejszakat. semmit nem csinalt vele igazabol. lehet pakolasnak bevalna, azota nem probaltam ujra, mivel szerintem nagyon felesleges lepes :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Ancsulitisz

2016. november 15.

Rendkívül nehéz a hajammal bánni, ugyanis természetesen göndör, kissé száradásra hajlamos, de a legfőbb problémám vele, hogy eszméletlenül töredezett. Egy éve teljesen átálltam natúrkozmetikumok használatára, és azóta sem bántam meg a döntésemet.
Idén ősszel a hajam újra rakoncátlankodni kezdett, szinte 2 naponként filctömbbé áll össze.
Múlt héten vásároltam meg a hajpakolást és nagyon meg vagyok vele elégedve. A leírtaknak megfelelően, a száraz hajamra viszem fel, majd a samponos hajmosás után egy kevéssel még átitatom a hajam és nem öblítem ki. Kétszer végeztem el a szertartást és a hajam sokkal kezelhetőbb lett.
Egyedül a rövid használati idő miatt kap 4 csillagot, remélem a tégely kiürülése után bátran díjjazhatom 5 csillaggal. :)

Ancsulitisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Yette

2016. október 28.

Nem lett a kedvencem.Szőke, vékony szálú és töredezésre hajlamos hajam van.
A krém igen sűrű és számomra kellemes illatú.
Próbáltam hajvégápolóként úgy félig meddig be is vált nagyon kevésre van szükség viszont ez a mennyiség is iszonyú lassan szívódik be,de ha beszívódott szépen elnehezíti a hajam és tény hogy kevésbé töredezik tőle.
De mint hajpakolás nekem kritikán aluli
Állaga miatt nehéz felkenni de ezzel nem lenne baj ha érezném hogy hat mert se rövid se hószútavú változást nem tapasztaltam sőt úgy vettem észre hogy lassan de biztosan szárítja a hajamat hajam.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Nem lett a kedvencem.Szőke, vékony szálú és töredezésre hajlamos hajam van.
A krém igen sűrű és számomra kellemes illatú.
De mint hajpakolás nekem kritikán aluli

Catn0va

2016. október 26.

A Párom és magam számára vettem meg ezt a terméket, jelenleg csak én próbáltam még ki. Számomra túl testes krém. Bíztam benne, hogy tudom elsősorban hajvégápolóként használni, de sajnos kevés mennyiségben is annyira elnehezíti és összetapasztja a hajszálakat, hogy vállalhatatlan a hajam kiengedve, csak felfogva. Bár szeretem az avokádót, az illata nem fogott meg. Jelenleg nem szimpatikus, de lehet meg tudom majd idővel szeretni. Azért nem pontozom le nagyon, mert minőségi készítménynek tűnik, a mennyisége kitart majd egy ideig, és a Párom még nem próbálta.

Lehet lesz update a későbbieket illetően. Hajvégápoló ügyben viszont nehezen, de végre sikerült Joanna argán olajos szérumot szerezni! Már nagyon várom, hogy kipróbálhassam! :)

Update: Megkapja a maximális csillagot, két fő oka van: A Páromnak bevált a termék, továbbá vegán. Vagy ezt, vagy egy másik vegán társát fogom használni a jövőben. Szépen lassan minden eddigi termékemet elhasználom, utána jöhetnek a vegán kozmetikumok! :)

Catn0va
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Alma07

2016. október 20.

fuuu róla csak rosszat tudok mondani,semmit sem csinált a hajammal,drága is és egy borzalom volt pedig nagyon szerettem volna szeretni!

Alma07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

biabari

2016. október 12.

Olvastam a véleményeket és meglepődve tapasztalom mennyire szélsőségesek. Én a legjobb hajápoló amit eddig használtam véleményen vagyok, csak meg kellett tanulni használni. Hajmosás után vizes hajon épp csak annyit oszlatok el mint egy borsószem és így szárítom meg, Csak a hajvégekre használom nagyon puha selymes lesz tőle a hajam és a töredezés is megszűnt. Szerintem évekig elég lesz, pedig sok és hosszú hajam van, az árát már most megérte pedig csak 4hónapja használom.

biabari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT