KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra.

Ár: 500 Ft , Eladó: LolitaLolly
Állapot: Félig van a tégely, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

nonoicz

2017. szeptember 20.

Az én hosszú, erős szálú hajamra használhatatlan volt, a mennyiség pedig kb. két alkalomra elég.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

snowyfairy

2017. szeptember 14.

Update: (2 évvel az előző vélemény után)
Szerintem változtattak a receptúrán, vagyis inkább több alkohol van benne. Borzasztóan büdős alkoholos szaga van és olyan fura állaga lett neki. Nem is vaj állagú inkább ilyen púderesebb, talán legjobban a krémpúderhez tudnám hasonlítani. Ezeket a változásokat mind az alkoholtartalom növelésének tudom be. Így javaslom, hogy akinek hosszab illetve száraz haja van, az havonta max 2-3 alkalommal használja.

Már egy ideje szemezgettem vele, és mivel elfogyott a Kallos Placenta hajpakolásom gondoltam megér ez egy próbát. Eddig nem csalódtam benne. Hajmosás előtt teszek a hajamra, és rajtahagyom 30 percet . Már lemosásnál érzem, hogy sokkal kezelhetőbb és puhább az amúgy szálkásodásra hajlamos hajam. Sokáig elég lesz, dacára, hogy 200 ml, mert tényleg csak egy picit kell belőle használni. Az illata is nagyon finom. :)

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Update: (2 évvel az előző vélemény után)

Bog

2017. szeptember 14.

Nagyon nagy meglepetés ez a termék! Annyira szalma hajam van, hogy meg voltam győződve arról, hogy csak a szilikonos hajápolók teszik kezelhetővé! Eddig így is volt! Akármilyen natúr kencét használtam, nem tudott mit kezdeni vele. De ez már első használatnál levett a lábamról! Mind a két féle képen használom, ami a csomagolásán szerepel: 10 perccel hajmosás előtt felkenem pakolásként, majd hajmosás után egy kis mennyiséget belemasszírozok a vizes hajvégeimbe. Simán ki tudom fésülni, nem száll annyira, nem nehezíti el, sőt, szerintem a színét is visszaadja!
Nagyon kíváncsi leszek a szilikonmentes hajrutinom hosszútávú hatására!
Ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is!
Nagyon jó cucc! Ajánlom mindenkinek!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Nagyon kíváncsi leszek a szilikonmentes hajrutinom hosszútávú hatására!
Ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is!
Nagyon jó cucc! Ajánlom mindenkinek!

szalingersarilol

2017. szeptember 6.

Nagyon jó!! Az illata is isteni megéri az árát :D

szalingersarilol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagyon jó!! Az illata is isteni megéri az árát :D

Frubel

2017. szeptember 6.

Szuper kis termék! ÉS az összetevői is rendben vannak. Újravevős. :)

Frubel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Szuper kis termék! ÉS az összetevői is rendben vannak. Újravevős. :)

aruna

2017. augusztus 30.

Száraz, töredezett hajvégeimre vettem ezt a terméket. Körülbelül négy használat után teljesen puhává tette a hajamat. Hajmosás után, száraz hajra használom.

aruna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kyttu11

2017. augusztus 21.

Nem sok változást veszek észre a hajamon mióta használom. Hajmosás előtt kenem a száraz hajamra.

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

labellodelaluna

2017. augusztus 19.

Én hajmosás előtt, száraz hajra használom, sokkal puhábbá, fényesebbé és kezelhetőbbé varázsolja a hajamat. :) Hajmosás után még nem használtam, de valószínűleg nem is fogom, mivel eléggé elnehezíti a hajat.

labellodelaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

AKiss

2017. augusztus 17.

Régebben hajmosás után használtam csak a hajvégekre, és tulajdonképpen semmi negatív hatása nem volt, az illatát is szeret(t)em. Én mindössze csak jobban szeretem, ha szabadok, szétterülnek a hajszálaim, ez pedig ugye krémezte kicsit, tincsesítette a végeket, de lehet, hogy csak sokat tettem rá :)
Nekem szebbé tette a hajvégeimet.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nekem szebbé tette a hajvégeimet.

Boombapple

2017. augusztus 13.

UP: Elhasználtam az egész tégelyt. Csípőig ér a hajam de 3 hónapig kitartott. Nekem leginkább úgy működött, ha hajmosás előtt jól bepácoltam vele a hajam. Volt, hogy csak simán hajat mostam és nem raktam balzsamot a hajamra, mert már attól puha lett, hogy lemostam ezt a "pácot". Végül megvettem ugyanezt balzsamban és hajmaszkban. Szóval úgy nézett ki, hogy hajmosás előtt rákentem a hajamra ezt, majd hajmosáskor bebalzsamoztam a hajam ennek a kollekciónak a balzsamjával, majd ugyanezen kollekció hajmaszkjával fejeztem be a hajmosást. A hajam nagyon megnőtt és nagyon nagyon erős lett. Egyáltalán nem törik és már csak azért gondolkozom azon, hogy vágassak a végéből, mert már nem bírom, hogy alig látok a hajamtól, mert mindenhol ott van és iszonyú hosszú. :D Többet ér ez a hajvaj, mint 5 csillag.

Azért vettem meg, mert ez egy eléggé érdekes dolog, eddig csak testvajról tudtam.
Nekem balzsam helyett nem jött be. Ha vizes hajra kentem, konkrétan semmi nem történt, olyan volt, mintha rá sem kentem volna a hajamra. Viszont, száraz hajra nagyon hatásos. Szoktam hajmosás előtt és szárítás után is kenni.
Azóta sokkal puhább a hajam és kevesebb a töredezésem is. Viszont 1-2 mogyorónyinál többet nem szabad kenni, mert másnapra olyan lesz a haj, mintha egy vödör zsírral lenne leöntve.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT