KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sunnyvagyok

2017. július 18.

A sima balzsamját próbáltam ennek a termékcsaládnak, ami nem jött be túlságosan, viszont adtam ennek a hajvajnak egy esélyt.

Nagyon - nagyon imádom! :)

Az utasítások szerint száraz hajon hagyom 10-15 percig, majd mosás után a nedves hajam 3/4- ébe masszírozva megszárítom! Nagyon féltem, hogy elzsírosítja, elnehezíti, de abszolút semmi ilyen nem történt! :)
Könnyen fésülhető, hidratált haj lett a végeredmény!

Az illata nem lopta magát a szívembe, de egész hamar elillan szóval így maximális csillagot érdemel!

Annyi tippet tudnék adni, a kezdő natúr kozmetikumosoknak, hogy Alverde samponnal érdemes együtt alkalmazni, úgy lesz igazán hatásos! :)
Sajnos a szilikon tartalmú samponok bevonatot képeznek a hajszálakon, és így csak csúszkál rajta bármi, amit ráteszünk!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Nagyon - nagyon imádom! :)

Könnyen fésülhető, hidratált haj lett a végeredmény!

Vikesz

2017. július 16.

Az itt olvasott dicsérő vélemények miatt vettem egyet!;)Nekem száraz hajon pakolasként nem működik.Mintha nem raknék rá semmit.Viszont nedves hajvégemre raktam szaritás előtt,és ugy egész puha lett.

Vikesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

GD13

2017. július 9.

A hajat könnyebben fésülhetővé teszi de az állaga olyan mint egy testápolónak

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

A hajat könnyebben fésülhetővé teszi de az állaga olyan mint egy testápolónak

Bzsofia0714

2017. július 2.

Nagyon nagyon szeretem , a szőke göndör hajamra ez a tökéletes 😍

Bzsofia0714
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Nagyon nagyon szeretem , a szőke göndör hajamra ez a tökéletes 😍

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Szerintem csodás kis termék. Amint megvettem, azonnal kipróbáltam... és nem csalódtam. Száraz hajamra szoktam felvinni, majd lemosom és normál módon hajat mosok... nekem így vált be a legjobban. Összességében nekem bevált.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

esztopiros

2017. június 29.

Csodás ez a vaj. Nagyon száraz a hajam és már a mindenféle olaj sem segít... Régóta keresek hasonló típusú terméket, eddig az R&B ért el nálam hasonló hatást, csak abból 100 ml kerül 5000 forintba.
Hajmosás előtt, után, vizes vagy száraz hajra, hajvégekre... tényleg hatásos, de nem lesz tőle fényes zsíros a hajam, csak hidratált. Nagyon jó a textúrája, nagyon örülök, hogy rátaláltam.

esztopiros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

sweetmedusa

2017. június 23.

Tegnap olvastam itt róla és ma be is szaladtam érte a DM-be, mert nagyon megtetszett a vélemények alapján. Ki is próbáltam, rajta volt a hajamon hajmosás előtt pár órát, és vizes hajra is kentem. Hát, többet vártam.. aztán szárazon is kentem rá, így már érezni valamit, bár picit zsíros érzése van a hajamnak. Olyan nagy puhaságot nem okozott. Az illata érdekes, nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy nem, hasonlít valami diós süteményre. Szerintem így, ennyi pénzért nem éri meg. Remélem hosszabb távon hoz valami eredményt, és kevésbé fog töredezni a hajam. (Bár az én hajam elég erősen szőkített szóval nem biztos, hogy a termék hibája, ha menthetetlen..:)) Szívesen fogom elhasználni, de nem biztos. hogy újravenném.

Update: Azóta egy párszor kipróbáltam, törölköző száraz hajra kentem, és nagyon jó! Általában hajmosás utáni nap már kiszáradnak a hajvégeim, így viszont egyáltalán nem éreztem azt, hogy valami használt seprű lenne a hajam. Megváltoztatnám a véleményem, szerintem ha elfogy, tuti újraveszem. :)

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Judy1

2017. június 6.

Imádom ezt a terméket! :) Hajpakolásként kiválóan működik. Száraz hajra szoktam felvinni, majd lemosom és szokás szerint hajat mosok. Fényes, élettel teli lesz a hajam. Minden hajmosás után picit kenek belőle a hajvégekre, amitől azok puhák lesznek, és sokkal később kezdenek töredezni. Néha ha marad a kezemen, szétkenem, és még a kezemet is hidratálja. :) Kiváló termék, hihetetlen, hogy csak ennyibe kerül. :)

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

csiringo

2017. június 2.

Én hajmosás előtt szoktam néha több órán át a hajamon hagyni és gyönyörű puha tincseket kapok eredményként. Összességében bevált termék.

csiringo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Dorika007

2017. május 25.

Fantasztikus ez a pakolás, néha a testemre is kenek belőle és azonnal beszívódik. Nem túl erős, természetes illata van. Én is úgy csinálom, hogy mosás előtt, majd beszárítás előtt kenek belőle a fejemre és másnap nem győzöm simogatni és szagolgatni a pihe-puha hajamat.

Dorika007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT