KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra.

Heine

2018. június 15.

Ártani nem használ, kicsit büdös, kicsit nehéz lemosni, nekem mindegy, hogy ezt vagy a sima kókuszolajat kenem a hajamra, ugyanúgy nem látok változást. Akkor már inkább valami szilikonos cucc, az legalább látszólagos eredményt hoz.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

dustyrose

2018. június 10.

Egész jó kis termék , az illata nagyon kellemes és sokáig elég, de őszintén nem tud többet mint bármelyik hajolaj / pakolás amit eddig próbáltam - kicsit puhít, nem sokat fényesít, valamennyire könnyíti a kifésülést, de úgy igazán nem dobom el az agyam tőle.Hajmosás után is kísérleteztem vele, de egyáltalán nem akart beszívódni és kis csomókban állt a hajamon.Az ára nem kedvezőbb mint a többi drogériás hajápolóké, pozitívum hogy főleg természetes hozzávalókat tartalmaz, szerettem volna szeretni de nem hiszem hogy újraveszem.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

cserkoo

2018. május 25.

Ez tényleg csodaszer, már egy ideje szemezgettem vele a boltba. De az itteni pozitív és negatív vélemények alapján mérlegeltem és megvettem. Egyszer használtam de egyszerűen remek termék és szerintem a további használat se rontja le az öt csillagát. Illetve remélem :)

Három éve szőkítem a hajam és ez tényleg megmenti :)

cserkoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Három éve szőkítem a hajam és ez tényleg megmenti :)

nta2

2018. április 25.

Hajmosás előtti pakolásként használom, legalább fél órát a hajamon hagyom és rendszeres használatával bizony puhább lett a festett hajam, érezhetően egészségesebb. Nekem vállig sem ér a hajam, viszont elég dús és így bizony gyorsan fogy, mert sok szükséges belőle, hogy mindenhol befedje a hajszálakat, de megéri. Ne az első használattól várjatok csodát semmitől sem, hanem a többszöri használat hozza hosszú hetek után a kívánt eredményt. Hiszen aki rendszeresen festeti, lakkozza, zselézi, waxolja, reggelente netán még forrón vasalja is a haját, az erősen igénybe vett és károsodott és azt nem lehet egyik napról a másikra helyre tenni, sőt igazából sosem lehet, csak ha ezeket a káros hatásokat megszüntetjük.

nta2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

dzsanki

2018. március 21.

Hajmosás előtt szoktam használni, akár 1-2 órát is rajtahagyom a hajamon, de már pár perc alatt beszippantja, pedig sokat kenek rá.
Nagyon sűrű, fehér krém, könnyen eloszlatható, nekem egy tégely 4-5 alkalomra elég (hosszú hajam van). Az illatát imádom, az összetevőlistája szép, 7 féle olaj ill vaj van benne, és más lesz a hajam hajmosás után, mint a használata nélkül. Hajolajat is használtam sokszor hajmosás előtt, ugyanaz a hatása nálam, puha, illatos, fényes a hajam, és nem zsírosodik be gyorsan, viszont ez nyilván együttes hatása a hajápoló termékeknek, amiket használok, és nem ennek az egynek tudható be. Jó kiegészítése a hajápolásnak, de csodát nem kell várni tőle, pláne, ha a sampon-balzsam esetleg nem megfelelő mellette.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Linuxo

2018. március 16.

Az első ami megfogott ebben a termékben, hogy isteni az illat, pont jó az állaga. És ennyi.... hiába pácoltam be vele a hajam hajmosás előtt, valahogy elmaradt a hűha élmény lemosás után. Hajmosás után s vált be igazán, akkor már inkább egy hajolaj.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

bearsorry

2018. március 9.

Mivel a megvételét követő első hajmosás előtt felkentem, és láttam mennyire összecsomósítja a hajvégeim, így nem próbáltam ki még hajmosás után, csak előtte. Majd egyszer hosszabb szabadságon, amikor annyira nem zavaró.
Vastagszálú, szalma szerű hajam van ami könnyen visszatörik, így gondoltam beruházok erre a sokat dicsért hajápolóra. Nekem az illata kifejezetten tetszik. Még csak 3 alkalommal használtam, így majd update lesz, de úgy veszem észre hogy letisztította a hajvégeimről a megtört részeket, tehát egészségesebbnek látszik, így mindenféleképp megérte már. Egyáltalán nem zsírosít, csak a hajvégeimet pakolom meg vele.

Update: a balzsamot is megvettem hozzá, és egészen a következő hajmosásig (4 naponta) puhának érzem a hajam. Ha elfogy a töménytelen mennyiségű sampon készletem, akkor beruházok a samponjára is. Jót tettek a hajammal.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

csokiskalacs

2018. március 4.

Nem igazán váltotta be a reményeimet. Nem ártott, de nem is javított a hajam állapotán, ráadásul fénytelen, semmilyen lesz a használata után a hajam.

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Capy

2018. március 2.

Hát.. számomra a "semmi különös" kategóriánál is kevesebbet ér. Hajmosás előtt használva annyit tud mint egy átlagos maszk. Balzsamként próbálgattam, nem volt túl meggyőző. Azt reméltem tőle hogy száraz hajra jó ápoló lesz, de egyáltalán nem szívódott be, ragacsos hajat hagyott maga után és még csak jobbak sem lettek tőle a hajvégeim, elég nagy csalódás. Az illata számomra kifejezetten kellemetlen.

Capy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

SzornyetegLajos

2018. február 9.

Egyelőre barátkozunk, most fejeztem be egy dobozzal. Nem mindig találom el a mennyiséget. Eddig a legjobban úgy vált be, ha hajmosás előtt, száraz hajra teszem fel, ilyenkor van, hogy 1-2 órát is rajtahagyom, majd szárítás után is teszek a végekre (de ilyenkor tényleg picit, kb fél borsónyit vagy nem tudom :D). Nagyon sok kell belőle, pedig vékony szálú, gyenge hajam van és nemrég kihullott kb a fele. De tény, hogy használ neki, gyönyörű lesz tőle száradás után. Csak azért négy csillag, mert körülményes szárazon feltenni (vizesen meg nem használ) és nem valami kiadós.

SzornyetegLajos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0