KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra.

platinakuka

2018. augusztus 16.

Nagyon sokáig elég volt - mert nagyon ritkán használtam.
Baromi sokat kellett felvinni, hogy normálisan befedje a hajamat, ne csak a külső szálakat, két kezemen meg tudom számolni, hány alkalomra volt elég. Mosás után nem szerettem használni, azt egyszer próbáltam, összeállt, tapadt.
Az illata tök jó, néha csak beleszagoltam, nem a szokásos édes izé ☺
Nekem sajnos nem vált be.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Nagyon sokáig elég volt - mert nagyon ritkán használtam.
Az illata tök jó, néha csak beleszagoltam, nem a szokásos édes izé ☺
Nekem sajnos nem vált be.

Makk Zsuzsó

2018. július 24.

Hajmosás előtt száraz hajon borzalom, kemény csimbókok lesznek a hajamból. Vizesen viszont egész jó: balzsam helyett, hajpakolásként használva szép fényes, puha lett a végeredmény. (Persze kiöblítve.) Viszont ezt a hatást a sokkal jobb ár/érték arányú balzsamokkal is el tudom érni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

fannib1

2018. július 16.

Nagyon nem szerettem. Próbáltam hajmosás előtt és után is. Ha keveset vittem fel, kócolódott, ha többet, akkor meg nagyon elnehezítette a hajam, zsíros hatást keltett. A kukában landolt.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

HDorina

2018. július 10.

Hajmosás előtt használtam. A felvitele száraz hajra ragacsos. Kb. 10 percig hagytam fent. Majd a lemosásnál 2x szükséges volt kimosni samponnal a hajat. Utána kissé selymesebb, puhább lett. Nekem a ricinus olajos hajpakolás utáni érzést meg sem közelítette. Az illata tetszik. Egyszer próbáltam ki, amit a dobozon írnak, hogy hajmosás után száraz hajra vigyük fel és ne mossuk ki a végekből. Nekem nagyon elnehezítette és zsíros érzetűvé tette a hajamat ezen használat után.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

szabs

2018. június 27.

Nagyon jó termék! Selymes tapintású és egészségesebb kinézetű lesz tőle a festett szőke hajam.

szabs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

jul100

2018. június 26.

Nekem sajnos nem csinált semmit. Szőkített, vastagszálú, sprőd hajam van, ennek bombább balzsam kell.

jul100
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Heine

2018. június 15.

Ártani nem használ, kicsit büdös, kicsit nehéz lemosni, nekem mindegy, hogy ezt vagy a sima kókuszolajat kenem a hajamra, ugyanúgy nem látok változást. Akkor már inkább valami szilikonos cucc, az legalább látszólagos eredményt hoz.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

dustyrose

2018. június 10.

Egész jó kis termék , az illata nagyon kellemes és sokáig elég, de őszintén nem tud többet mint bármelyik hajolaj / pakolás amit eddig próbáltam - kicsit puhít, nem sokat fényesít, valamennyire könnyíti a kifésülést, de úgy igazán nem dobom el az agyam tőle.Hajmosás után is kísérleteztem vele, de egyáltalán nem akart beszívódni és kis csomókban állt a hajamon.Az ára nem kedvezőbb mint a többi drogériás hajápolóké, pozitívum hogy főleg természetes hozzávalókat tartalmaz, szerettem volna szeretni de nem hiszem hogy újraveszem.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

cserkoo

2018. május 25.

Ez tényleg csodaszer, már egy ideje szemezgettem vele a boltba. De az itteni pozitív és negatív vélemények alapján mérlegeltem és megvettem. Egyszer használtam de egyszerűen remek termék és szerintem a további használat se rontja le az öt csillagát. Illetve remélem :)

Három éve szőkítem a hajam és ez tényleg megmenti :)

cserkoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Három éve szőkítem a hajam és ez tényleg megmenti :)

nta2

2018. április 25.

Hajmosás előtti pakolásként használom, legalább fél órát a hajamon hagyom és rendszeres használatával bizony puhább lett a festett hajam, érezhetően egészségesebb. Nekem vállig sem ér a hajam, viszont elég dús és így bizony gyorsan fogy, mert sok szükséges belőle, hogy mindenhol befedje a hajszálakat, de megéri. Ne az első használattól várjatok csodát semmitől sem, hanem a többszöri használat hozza hosszú hetek után a kívánt eredményt. Hiszen aki rendszeresen festeti, lakkozza, zselézi, waxolja, reggelente netán még forrón vasalja is a haját, az erősen igénybe vett és károsodott és azt nem lehet egyik napról a másikra helyre tenni, sőt igazából sosem lehet, csak ha ezeket a káros hatásokat megszüntetjük.

nta2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0