KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 27.

• Ultra-könnyű formula, mely primert is tartalmaz, előkészíti a bőrt, táplálja és hidratálja.
  • Tökéletes fedés olyan könnyedén, hogy szinte nem is érezni a viselését.
  • Érintés- és kopásálló, akár 24 órán keresztül
  • Selymes, krémes textúra, mely egyenletesen oszlik szét a bőrön

Astor Perfect Stay Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
Ár: 3000 Ft , Eladó: csengeagnes
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Rimmel Lasting Finish 25hr SPF20
Ár: 1700 , Eladó: Niki1119
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Posta és személyes átvétel is lehetséges
sziszke423

2017. február 21.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, bár így télen a legvilágosabb árnyalat is túl sötét nekem. Tartós, jól fed, nem ül bele a pórusokba. Kicsit drágának tartom, ezért a kuponos napokon érdemes megvenni.

sziszke423
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

Bellarosee

2017. február 1.

Nagyon szépen fed,és komolyan akar 24 óráig rajt marad!! lemosasnal nem bírtam le dörzsölni az arcomrol! Úgyhogy tökéletes választás ha épp bulizni akartok menni!:)

Bellarosee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

lusankya

2017. január 26.

Az egyik kedvenc alapozóm, igaz, a legvilágosabb árnyalata is túl sötét nekem, de ezt tudom korrigálni. Elég sokáig tart, főleg primerrel, nem oxidálódik, nem irritálja a bőröm, és nem is szárít. Viszont egyáltalán nem érintésálló, de ezt elnézem neki :).

lusankya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

csokibeka

2017. január 13.

Nagyon szép fedésű és természetes hatású alapozó. Nem emeli ki az apróbb ráncokat és a pórusaimat sem. Nem okozott nálam sem pattanásokat sem mitesszereket. Kell mellé a korrektor ugyanis hatalmas karikáim vannak, de nekem fontosabb a természetes hatás, mint a (túl) erős fedés. Tartóssága, háát nálam kb 6-7 óra, utána a zsíros bőrömről szép lassan eltűnik, de nem foltosan.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

gloria8419

2017. január 11.

Nekem ez a termék nem vált be, ráadásul nem voltam elég figyelmes és csak otthon, az első használat során vettem észre, hogy tele van nyomva illatanyaggal. :( Nem is igazán értem, hogy egyáltalán minek kell, hogy egy alapozónak illata legyen?
Második körben rájöttem, hogy a DM csodálatos kékes-lilás fénnyel megvilágított állványa előtt nem sikerült eltalálni a színt sem, jobban mondva, a legvilágosabb árnyalat nekem nem elég világos, és nap végére oxidálódik, még sötétebb lesz. (Igen, tudom, ki kellett volna menni természetes fényre.)
Mindezek mellé nekem nem sikerült szépen eldolgozni és igen csúnyán kopott, pedig púdert is használok. Nem vagyok profi sminkelésben, de több, mint 10 éve festem magam, elég sok alapozóval volt már dolgom, de így még sose jártam. Ecsettel, beauty blenderrel, kézzel, komolyan minden eszközzel próbálkoztam, de sehogy sem működött. A végén a kukában kötött ki. Minden alkalommal bosszúságot okozott.
Az itteni értékelések alapján nem erre számítottam.

gloria8419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Az itteni értékelések alapján nem erre számítottam.

Seda007

2017. január 11.

Nem rossz igazán nekem csak a színével van a gondom hiszen a legvilágosabb is sárgás barnás az én fehér bőrömön...nem veszem újra...de egyébként a helyén marad jól teljesít nagy melegben is ...elhasználom ami van de az igazi szerelem most a Clarins matt ever beige 107 ez a tuti befutóm...pontot csak azért vonok le mert még mindig nem tudnak elég fehér bőrhöz igazán igazodó alapozót gyártani

Seda007

Maja1380

2017. január 10.

Teljesen meg vagyok vele elégedve tökéletesen fed. Nem szárit nem leszek tőle pattanásos.Már 3 szor újra vettem.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Marshmallow8

2017. január 9.

A 102-es Golden Beige árnyalatot vettem meg. A fedése közepes a tartóssága is, és ami nagyon nem tetszik az a szaga, nem büdös,de valahogy irritálja az orrom :) És a későbbiekben is érzem enyhén, de ettől függetlenül szeretem és púderrel tartósabb is.

Update: Sajnos későbbi használat során nekem nem vált be. Illetve elkezdtem azóta tudatosabban vásárolni, és az összetevői nagyon nem szépek.

Marshmallow8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

dominikak1234

2017. január 5.

Alepvetően nagyon jó termékről beszélünk, nem ül bele a ráncokba, nem emeli ki a pórusaim, nem maszkos és jól fed. Az egyetlen problémám vele, hogy a legvilágosabb szín is sötét, pedig a bőröm színe egészséges, nem vagyok túl fehér. Mindenesetre nyáron biztosan előveszem majd, mert amúgy nagy a szerelem!

dominikak1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

krisztikee91

2017. január 5.

Most vettem újra ezt a terméket, pedig én még soha nem vettem meg ugyanazt az alapozót kétszer :) Teljesen meg vagyok vele elégedve, könnyű a felvitele, régebben beauty blenderrel használtam, mióta az tönkrement azóta simán kézzel viszem fel, és így is szuper. Nekem tökéletes a fedése is, az apróbb bőrhibákat simán elfedi, de még sincs maszkos hatása. Tartós, nem kopik a nap folyamán, bár én púderrel együtt használom. Nekem délutánra a T-vonalban egy kicsit átfénylik, de ez szerintem a bőröm hibája, nem az alapozóé, egy papírtörlővel gyorsan áttörlöm, és meg is szűnt a probléma. Összességében ez a legjobb alapozó, amit eddig próbáltam.

krisztikee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.