KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 27.

• Ultra-könnyű formula, mely primert is tartalmaz, előkészíti a bőrt, táplálja és hidratálja.
  • Tökéletes fedés olyan könnyedén, hogy szinte nem is érezni a viselését.
  • Érintés- és kopásálló, akár 24 órán keresztül
  • Selymes, krémes textúra, mely egyenletesen oszlik szét a bőrön

Astor Perfect Stay Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
Ár: 3000 Ft , Eladó: csengeagnes
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Rimmel Lasting Finish 25hr SPF20
Ár: 1700 , Eladó: Niki1119
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Posta és személyes átvétel is lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Andrea1985

2017. december 14.

A legjobb alapozó, amit valaha használtam, tartós, könnyű felvinni, jól fed és természetes hatású.
Féláron szoktam megvenni belőle többet kupon napokon, pl Rossmannban.
Én a 300 beige árnyalatot használom.

Andrea1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

Féláron szoktam megvenni belőle többet kupon napokon, pl Rossmannban.
Én a 300 beige árnyalatot használom.

Rózsabimbó

2017. december 7.

Lányok!
Ezt az alapozót hol találom meg?
DM-ben nincs Astor.
Pécsen, a Müllerben meg állandóan üres ez a polc....:(

Rózsabimbó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.

Lányok!
Ezt az alapozót hol találom meg?
DM-ben nincs Astor.
Pécsen, a Müllerben meg állandóan üres ez a polc....:(

writa

2017. november 17.

Ha lehetne, akkor 4,5 csillagot adnék, majdnem tökéletes, de se szabad egy leheletnyinél többet használni, mert csúnya lesz.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Konszuelita

2017. november 15.

Ez a kedvenc alapozóm már évek óta (kipróbáltam már egy jó párat ezen kívül, de mióta ezt használom, eszem ágában nincs lecserélni.) Tartós, szép fedést biztosít. Önmagában ugyan nem marad fent egész nap az arcomon, de egy kis púderrel fixálva csodás eredményt biztosít. Nem mellesleg pattanásokat sem okoz. Ár érték arányban kitűnő.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

fekdoraa

2017. november 7.

300 beige árnyalatban vásároltam meg. Nagyon szeretem ezt az alapozót, nekem bevált, pedig elég érzékeny, és száraz a bőröm. Én úgy szoktam használni, hogy mielőtt sminkszivaccsal felvinném, hidratálókrémet használok. A végeredmény pedig nagyon szép, és külön tetszik benne hogy az arcom megmarad az a kis természetes ragyogás, és nem fénylik zsírosan. A végeredmény pedig: több mint egy bőrszín kiegyenlítés, de kevés ahhoz hogy a nagyobb bőrhibákat (pl pattanás) elfedje. Én ajánlok mellé egy korrektort is.

fekdoraa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Lillacskaa

2017. november 3.

Már 3 éve ezt az alapozót használom (300 Begie árnyalatban) és L'oreal True Match alapozójával keverem ( vanille rose 2.R/2.C árnyalatban ) nyáron többet teszek az Astorból télen pedig a L'oreal True Matchból nekem ez a két szín keveréke tökéletesen bevált. Max a napvégére fényesedik ki kicsit, de nekem nagyon zsíros bőrömre bevált. Glamur és Joy napokon szoktam megvenni így árérték arányban is nagyon jó!

Lillacskaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Szilviams0118

2017. október 30.

Drogériás alapozók csúcsa, joy, glamour stb. napokon féláron igazán megéri. Fedése, állaga nekem teljesen bevált, a kedvenc alapozóm a Pupa Made To Last Foundation olcsóbb, drogériás verziójaként tudnám jellemezni. Ajánlom!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2017. október 26.

Nagyon jó termék. Világos bőröm van, nekem a 102-es árnyalat teljesen bevált. Szépen fed, nincs maszkhatása és valóban tartós, nálam reggelről estig kibírja, Egy kis púderrel fixálom. Nagyon kellemes viselet. Most fogyott el, Joy napokon féláron újraveszem. Így az ára is nagyon barátságos.

Zsu1003
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 26.

Anett1993

2017. október 14.

Drogériás alapozók közül Ő az, akit a legtöbbször újraveszek és már lassan egy éve nem is nyúlok máshoz... Nem egy MAC minőség, de jó az ár-érték arány, jól fed, tartós, viszonylag "érintésálló' is, nem irritálja a bőrömet, természetes és nincs az a nehéz érzete a bőrömnek a használata után. A mínusz egy csillag csak azért, mert nap végére kissé kifényesedik a bőröm. (Bár ez is inkább egyfajta egészséges fényt ad neki, nem az a zsíros arcbőr hatás..)

Anett1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

bzsofi666

2017. október 14.

A Revlon alapozójával keverem, úgy nagyon kedvelem őket. A Revlon néha kicsit szárít, ez meg olajosabb valamivel, úgyhogy kiegészítik egymást.Szerintem ebből nincs annyira világos árnyalat mint amire nekem szükségem lenne. Fogok még kísérletezni, de azért megjegyzem őt magamnak.

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.