KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 27.

• Ultra-könnyű formula, mely primert is tartalmaz, előkészíti a bőrt, táplálja és hidratálja.
  • Tökéletes fedés olyan könnyedén, hogy szinte nem is érezni a viselését.
  • Érintés- és kopásálló, akár 24 órán keresztül
  • Selymes, krémes textúra, mely egyenletesen oszlik szét a bőrön

Astor Perfect Stay Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
Ár: 3000 Ft , Eladó: csengeagnes
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Rimmel Lasting Finish 25hr SPF20
Ár: 1700 , Eladó: Niki1119
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Posta és személyes átvétel is lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -től
mrs.imperator

2017. június 20.

Jo cucc, nagyon jo a fedese es tartos is! Meg a zsiros bort is tudja kontrollalni egy ideig. Az uvegcse meg sokaig eleg. Megeri az arat!

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Regi23

2017. június 12.

Kb két hónapja használom, az elején nagyon boldog voltam vele, nagyon tetszik a pumpált megoldás, az alapozó állaga is. Nekem a tartósságával sem voltak gondjaim, púderrel simán kibír egy napot rajtam. Viszont nagyon durván oxidálódott, legutóbb konkrétan narancssárga voltam tőle nem tudom mi történhetett, de nagyot csalódtam. Téli alapozóval keverve el tudom használni, de biztos nem veszem újra.

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

viviennoo

2017. június 4.

Én 999 ft-ért vásároltam. Párszor akartam tesztelni, mielőtt véleményt írok, 3 használat után azt tapasztaltam, hogy miután felvittem, rohadtul ragad az arcom tőle, pedig nem vittem fel sokat. A pórusaimat olyan szinten kiemeli, hogy szinte messziről látni őket. Sok bőrhibám nincs, csak egy kis pirosság, illetve 2 pattanásnak a nyoma, azokat teljesen eltüntette. Ez tetszik benne, illetve egyik nap délelőttől egészen estig rajtam volt, 30 fokban, izzadtam is eléggé, de nem "csúszott" szét nap végére, tehát a tartóssága is plusz pont. (primert használtam) Az első órákban viszont nagyon kellemetlen viselni, érzem, hogy rajtam van, hiába csak minimális mennyiséget használok :/ biztos nem veszem újra, pláne nem az eredeti árán
+ nekem is átfénylik az arcom...Mintha zsírral lenne lekenve :D

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

+ nekem is átfénylik az arcom...Mintha zsírral lenne lekenve :D

Panda90

2017. május 22.

Ez nálam egy nagy csalódás. A száraz bőröm teljesen átfénylik tőle 1-2 óra alatt. Az árnyalatok rosszak, mindegyik szín sárgás tónusú és még a legvilágosabb is sötét a bőrömhöz.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

bbbianka

2017. május 8.

Jól fed, tartós.

bbbianka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Jól fed, tartós.

raczjulia

2017. április 30.

Már nagyon régóta be szerettem volna szerezni ezt az alapozót mert annyi jót olvastam már róla, nagy keresgélések végett szerencsére találtam egyet. A legvilágosabb árnyalatban szereztem be, ami még így is sötét az arcbőrömhöz sajnos. Szivaccsal szépen el lehet dolgozni, nem kelt maszkhatást, nem fénylik át, gyönyörűen mutat a bőrön, nagyon tartós. Számomra ez az alapozó tökéletes választás volt!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

DNM

2017. április 12.

Állagát, tartósságát és fedő hatását tekintve nálam tökéletes, viszont egyik árnyalat sem az igazi. Maszkos hatást kelt.

DNM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Dorotien

2017. április 10.

300-as árnyalatot vettem meg, ami a boltban jónak tűnt, de sajnos még sötét a bőrömhöz, úgyhogy kevernem kell a téli alapozómmal. Gondolkoztam, hogy megvegyem a 200-as árnyalatot is így tavaszra, de kicsit mintha sárgás lenne rajtam ez a szín és nekem inkább rózsaszínes árnyalatú az arcom, így félek az se passzolna :/ Lehetne belőle több árnyalat nálunk is.. De amúgy maga az alapozó nekem tetszik, kevés kell belőle, 1 teljes nyomás nekem majdnem sok is. Nem tűnik el az arcomról, nem mondanám érintésállónak, de jobb, mint az előző alapozóm és tovább bírja átfényesedés nélkül. Egyelőre 4 csillag, ha sikerül megtalálnom a megfelelő színt, megkapja az 5-öt.

UPDATE: Megvettem végül a 200-as árnyalatot, kétszer is, de többször nem fogom újravenni. Hamar átfénylik, nem tartós, a szemüvegem folyton tiszta alapozós és "ledörzsöli" az orromról az alapozót, szóval hosszútávon nem győzött meg. Én általában kuponnal vettem féláron, de az eredeti árát semmiképpen nem éri meg. 3 csillag.

Dorotien
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Mese89

2017. április 3.

Imadtam, jo allagu (csak picit nehez erzetu) nagyon jol fed stb. Aztan feltunt, hogy tele lettem pattanasokkal... eloszor nem gondoltam, hogy ettol, de amikor 2 napig melloztem, nem jelentek meg ujak. Abbahagytam a hasznalatat es lass csodat 2-3 hetre ra ujra teljesen pattanasmentes lett a borom. Szoval ha eszreveszitek, hogy "ragyasodtok", akkor valoszinuleg ez lesz a ludas.

Mese89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

Lorelloo

2017. április 3.

Egész jó kis alapozó.. Nincs maszk hatás, közepes fedés, nem szárít.

Lorelloo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Egész jó kis alapozó.. Nincs maszk hatás, közepes fedés, nem szárít.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.