KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sargaeper, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Pillanatok alatt megszárad, nyomában csodálatos fény marad.
  • Szép fényt kölcsönöz a körmöknek.
  • Színes körömlakk felé kenve meghosszabbítja annak "élettartamát" és fényét.
  • Segít megelőzni a körömlakk töredezését.

2018. május 25.

Egyik legjobb fedolakk. De nem olyan jó, mint a sally hansen big shiny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Egyik legjobb fedolakk. De nem olyan jó, mint a sally hansen big shiny.

csill87

2018. április 30.

Kár, hogy csak most találtam rá, szuper cucc. Aki még látja valahol, érdemes megvenni.

Ud.: Hosszabb távon be kell látnom, hogy nem vált be, nem bánom hogy nem lehet kapni már. Közel sem olyan tartós vele a lakkozás, mint az Essence fedőlakkjaival

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

szixiclaire

2018. április 25.

Valóban gyorsan szárad, szeretem mert sose nyomódik el, nagyon vékonyan lehet felkenni.

szixiclaire
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

Audrey80

2018. február 28.

Tényleg nagyon-nagyon gyorsan szárítja a lakkot, de nem hosszabbítja meg a lakkok élettartamát, sajnos hamarabb kopnak inkább, nem fogom újravenni, akkor inkább a Seche Vite-et.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

bdori

2018. február 11.

Nekem annyira nem szárad meg gyorsan, de mégis jobb, mintha nem használnám. Szép fényt is ad, ami egész tartós. Az üveg felénél kezd besűrűsödni, ez össze is rántja kicsit az alatta levő réteget, illetve az ecset olyan rövidke, hogy az alján lévő lakkot nagyon nehezen lehet kinyerni. Ezek ellenére eddig ez a legjobb, újra fogom venni.

bdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

bigib

2018. január 12.

Teljesen jó a neve: Already dry, felkenem és tényleg mintha azonnal kőkemény lenne. Nagyon tetszik ,ezt a gyorsan száradást már nevezem, arról nem is beszélve, hogy milyen szép, fényes és egyenletes felületet ad. Annyi kellemetlensége van csak, hogy a krómporra ha ráviszem akkor az tükörfény helyett csillám lesz csak, de persze azt valójában gél fedőlakkal szoktam használni és nem ez kell hozzá, de azért ez egy picit elszomorított. De az 5 csillag akkor is marad.

bigib
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 12.

fruzsinakorpa

2017. december 11.

Nem is értem, eddig hogyan bírtam fedőlakk nélkül létezni. Jelentősen gyorsabb vele a körömfestés, és tényleg tartósabbá teszi a lakkot!
Amit picit sajnálok, hogy mintha egy picit tompítaná az egyik lakkom csillogását.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

csuszka

2017. október 28.

Ez a termék egy áldás. Nagyon gyorsan szárad, gyönyörű fényt ad a körmöknek, szinte bármilyen egyenletlen felületű lakkot képes széppé varázsolni, és még tartós is.

csuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

orsolyavarga

2017. október 15.

Nagyszerű termék! Extra gyorsan szárad és szárít, és egy hétig is kibírják vele a lakkok, csak a szélén szokott picit megkopni, pedig nem kímélem!

orsolyavarga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Minerva123

2017. július 16.

Számomra a legjobb fedőlakk, amit valaha használtam! Nagyon gyorsan szárad és szárítja is az alatta levő lakkot, emellett gyönyörű fényt ad, mintha géllakkot használtam volna. Ráadásul tartósabb is lesz a lakkozás, egy hetet általában minden lakkom kibír ezzel a fedőlakkal. Abszolút újravevős, sőt már újra is vettem többször. Egyetlen hibája, hogy amikor kb 1/5-nél járok opálos lesz és besűrűsödik, így a kelleténél hamarabb kell beszereznem az utánpótlást.

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)