KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Genever

2017. február 6.

A 101-es Ballerina Pink van meg és nekem abszolút nem jön be, nem fed szépen, darabos és hamar le is kopik.
Egyetlen pozitívum a szép színe

Genever
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Egyetlen pozitívum a szép színe

MsBeataB

2016. november 5.

Határozottan a kedvenc rúzsom. A 206-os árnyalat van meg, imádom a színét, nekem tartós.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
MsBeataB
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Lana93

2015. augusztus 9.

A világ legjobb rúzsa. Nekem nagyon tartós.

Lana93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

A világ legjobb rúzsa. Nekem nagyon tartós.

Izawa

2015. február 20.

Több árnyalatát is használom és nagyon szeretem. Talán annyi hibája van, hogy lehetne tartósabb.

Izawa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Dius24

2015. február 15.

Nekem nagyon tetszik jó az illata szép árnyalatai vannak catwalk fuchsia/ 102 / árnyalatom van teljesen elégedett vagyok vele!!!

Dius24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Jossie

2014. augusztus 22.

Főnök asszonyomtól kaptam meg ezt a rúzst, mégpedig a Cherry Silk árnyalatot.
Imádom a színét, alapvetően imádom a vörös árnyalatú rúzsokat, viszont sajnos ritkán hordok ilyesmit, bár elvileg a világos bőrömön jól áll, de mégis túlságosan merésznek tartom. Kb. egy éve rendelkezem ezzel, még mindig elég sok van belőle, de alkalomadtán nagyon szívesen viselem.
A tartóssága kiváló, mégis ragadós kissé.. hosszabb idő után is, viszont egyáltalán nem szárít, és "kényelmes" viselet.

Jossie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Főnök asszonyomtól kaptam meg ezt a rúzst, mégpedig a Cherry Silk árnyalatot.

csodaorszag.inwonderland

2014. július 5.

Ajándékba kaptam a 200-as Cherry Silk fantázia névre hallgató kis dögös vöröst. Önszántamból biztos nem vásároltam volna meg, megállapításom szerint nekem borzalmasan állnak ezek az árnyalatok persze ez nem a rúzs hibája. Kíváncsiságból felkentem , illata kellemes, nagyon krémes ,könnyen eloszlatható, ecsettel még szebb lesz az eredmény. Nekem nem szárított bár max. 10 percet ha volt rajtam így ebből kifolyólag a tartósságát sem tudom értékelni. Nem vagyok oda a rúzsokban a mikro csillámokért, és a színe sem telitalálat így 3 csillag.

csodaorszag.inwonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

fritz.aniko

2014. április 2.

A 206os red organza árnyalat van meg belőle. Az illatát határozottan kedvelem, a színe nagyon szép. Nem szárít. Közepesen tartós, csókolózós napokra nem ajánlom :)

fritz.aniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 2.

HelenaHeléna

2014. január 8.

A 206 Red Organza van meg, ez egy bordó árnyalat. Teljesen beleszerettem! Tartós, jól fed és már régóta szerettem volna egy ilyen színt, a Rossmanban pedig éppen le volt értékelve. Az illata nem a legjobb, de, amikor felkenem a számra, akkor nem lehet érezni. 5pont.

HelenaHeléna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

nagy.nikike

2013. december 9.

Tegnap kaptam ezt rúzst. Nagyon szerettem volna egy vörös rúzst. Bementünk Párommal egy Tesco-ba és leakciózott cuccok között volt rengeteg ilyen rúzs, elkezdtem nézegetni őket, akezembe került a Cherry Silk nevű árnyalat ami pont olyan amilyet szerettem volna. Párom egyből bedobta a kosárba. Haza érve egyből felkentem és szájon is csodás igazán szép piros szín, meggy vörös egy minimálisan csillámos . A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni majd csak holnap után vetem be élesben de melelőlegezem neki az 5*-ot. Jah és az illata velemi fantasztikus.

Update: Túl vagyunk az éles bevetésen és nagyon jól teljesített. Páromnak nagyon tetszett. Páran mondták a munkahelyemen, hogy kicsit vad a szín választás, de jól áll. A tartósságán meglepődtem mert hat órát kibírt igazítás nélkül úgy, hogy ettem, ittam és cigarettáztam is. A színébe mégjobban beleszerettem talán annyi volt vele a gond, hogy egy picit szárította az ajkaimat de ez sem volt vészes. Szóval megérdemli az 5*-ot.

Annyira bele szerettem ebbe a rúzsba, hogy ma vettem két újabb árnyalatot. A Mauve Organza egy csodás bordóba hajló lilás szín, valami hihetetlen szép, a másik pedig a Catwalk Fuchsia egy gyönyorű pinkes szín apró csillámokkal. Az áruk még kedvezőbb volt mint legutóbb, akkor 1700ft volt, most pedig 1300ft-ért vesztegették szintén a TESCO akciós polcán. Ennyi pénzért szinte ajándék volt.

nagy.nikike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Myristyl Lactate, Lanolin, Myristyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Propylparaben, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.