KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pankajanosi

2018. július 11.

Nagyon jó kis termék. Ár-érték arányban a legjobb amit eddig próbáltam. Kellemes illata van , puha bőrt varázsol :)

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

beautyjunkie

2018. július 1.

Ebből a bőrradírból mindig van otthon. Erősen radíroz, nagyon hatásos. Az illata is kellemes. Sok bőrradírt próbáltam már, de egyiket se szerettem ennyire. Ja és plusz pontot érdemel, hogy az ára is kedvező.

beautyjunkie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

abicicaaa

2018. június 24.

Arcra nem a legjobb, a kemiai hamlasztas hive vagyok, de testre kivalo!
Nagyon eros radirozoi vannak, valoban kremes, es puhava varazsolja a bort. Az illata kulonos, nekem kulon bejon. Keves is eleg belole.
Szerintem megeri, nem talaltam meg ilyen jo radirozokepessegu cuccot testre, csodasan nez ki utana az onbarnito rajtam.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Arcra nem a legjobb, a kemiai hamlasztas hive vagyok, de testre kivalo!

mpetra95

2018. június 23.

Update: Megváltozott a külseje, már nincsen rajta sem barack, sem mosolygó hölgyike, csak felirat :) Ára maradt 700 Ft. Mintha a szemcsék is mások lennének (bár ebben nem vagyok biztos, egy ideig más arcradírokkal kellett "pótolnom" ezt a terméket): nagyon de nagyon sűrű, homokszerű szemcsék, szuperül leviszik az elhalt hámsejteket :) Az illata ugyanaz. Még mindig a kedvencem!

A legjobb arcradír, amivel valaha találkoztam. Kár, hogy ritkán lehet kapni, mert gyorsan elapkodják, és üres marad a polc :( Az ára pedig nagyon alacsony ahhoz képest, hogy milyen jól radíroz. Nagyobb, sűrű, durvább szemcsés - nekem pont ez a megfelelő. Remélem, sosem tűnik el :))

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Orchid

2018. június 14.

Régóta kerestem már normális arcradírt, ami nem csak csiklandoz, hanem valóban leszedi amit le kell. Nagyon szuper kis termék, kellemes illattal és jó áron.

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Andi888

2018. június 14.

Sajnos nekem nagyon elzsírosítja a bőröm és durvának érzem a szemcséket. Biztosan nem veszem újra, hanem keresek helyette másikat.

Andi888

Dotty96

2018. május 31.

Az eddigi legjobb arcradírom! Az én bőrömön is látszik, hogy mennyit javít rajta, de különösen a páromén, akiével szerintem csodát tett, mert nagyon sok blackhead-je volt, amiből most jelentősen kevesebb van. Nagyon megéri az árát!

Dotty96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Larkasztikus

2018. május 18.

Örülök, hogy az itteni ajánlások alapján beruháztam rá. Csoda hatása van, az ára pedig még csodásabb. :D

Larkasztikus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

incifinci28

2018. május 11.

itteni vélemények alapján vettem meg és imádom!! jóideje használom már és alig fogyott belőle, az illata és a hatása is nagyon kiváló! köszönöm nektek! :)

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

bubilany

2018. május 4.

Vendégségben volt szerencsém kipróbálni és imádtam!!! Az illata és a hatása is meggyőzött arról, hogy vegyek énis :)

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!