KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Ár: 540 , Eladó: Hencida
Állapot: 4-5 ször használt. Csak a postaköltséget kérem, a termék ingyenes!, Helyszín: Eger, fizetés: átutalás, kp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

imcsi

2017. augusztus 17.

Véletlenül találtam otthon, de épp hámlott az arcom, szóval kipróbáltam. Azóta is használom, mert jó kis bőrradír. A T vonalam kb. havonta egyszer bármilyen ok nélkül elkezd nagyon hámlani, és olyankor nem győzöm nézegetni magam és tépkedni a lehámlott bőrdarabokat. Ez a radír viszont szépen leviszi őket, és nem kell napokig szenvednem. Hetente 2-szer használom, akkor is ha nem hámlok, és utána mindig ragyogó és sima lesz az arcbőröm.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Heti 2x használtam általában (hajmosásoknál). Szuper hatékony, az eddigi legjobb arcradírom, nem is szeretném lecserélni soha. Az államon lévő makacs, apró mitesszereket csak ez a termék tudta eltüntetni. A krémes állagát nagyon kedveltem, és a sárgabarackos illata is rendben volt. Tökéletesen friss és sima bőrt eredményezett. Újra fogom vásárolni feltétlenül.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Jucccc

2017. augusztus 4.

Ha arcradír, akkor nekem ő a megfelelő választás. A szemcséi érezhetőek, nem túl kicsik, így végre csinál is valamit. Mindig kellemesen puha a használata után a bőröm, rendesen eltávolítja az elhalt hámsejteket. Másnak is ajánlottam már, ő is csak ezt a terméket használja azóta erre a célra. Az ára is baráti, és nem irritál, nem okoz pattanásokat nálam.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Az itt olvasottak alapján vettem meg. Heti 2x használom és nagyon szeretem. Apró szemcséi vannak így nem sértik fel a bőröm és szépen tisztítja is és puha lesz tőle az arcom.

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

perlita14

2017. július 19.

Azt hittem, hogy ennek a radírozás témának azért nagyobb jelentősége lesz, minthogy egy napig extra puha a bőröm, aztán mintha mi sem történt volna. Az ajkaimra és szoktam kenni belőle, ott ér is valamit. Furcsa szaga van, de kellemesen apró szemcséi. Elhasználom, de nem veszem újra.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

hedvig17

2017. július 17.

Szuper! A legjobb arcradír, amivel valaha is találkoztam. Jó a textúrája, a kombinált/érzékeny bőrömet nem bántja, viszont nagyon szépen és hatékonyan radíroz. Kétnaponta használom és érezhetően/láthatóan szép bőrt eredményez. Nekem nem szárította ki a bőrömet. Az elmúlt 1-1,5 évben csak ezt használtam és ez szerintem így is marad. Ajánlom !

hedvig17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Blane

2017. július 6.

Ha valaki erős arcradír szeretne akkor ebben a termékben megtalálta amit akart. Szeretem, mert olcsó mégis jól teszi a dolgát, remekül radíroz viszont az illatával nem vagyok annyira megbarátkozva, eléggé mű barackos. A zsíros bőrűek vigyázzanak vele, mert bár nekem kombinált a bőröm, képes az arcot eléggé zsírossá tenni.

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

devcat

2017. július 5.

Remekül radíroz, pici szemcsék, mégis kellően teszi a dolgát, érezni rendesen, használat közben. Szép sima arcot eredményez, nagyon szeretem. Kellemes visszafogott illat, nem úgy mint hasonló, más gyártó terméke. Árban is megfelelő. Heti 1-2-szer alkalmazom.

devcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

maow

2017. június 13.

Miért kellett megváltoztatni??? Az elődjét imádtam, mert az aztán tényleg rendesen radírozott, és utána hidratált volt az arcom. Ebben az új verzióban sokkal finomabbak a szemcsék (bár meg kell hagyni, még így is az erősebbek közé tartozik), és a hidratáltság sem olyan intenzív. Ettől függetlenül még mindig az egyik legjobb arcradírnak tartom drogériás viszonylatban, szeretem, de nem annyira, mint az elődjét.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

hagane1994

2017. június 11.

Nagyon jó és az illata is kellemes

hagane1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon jó és az illata is kellemes

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!