KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bettina

2017. október 22.

Lassan elfogy az első tubus,de biztos, hogy újra veszem. Teszi a dolgát, jó kis termék.

Bettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Bkini

2017. október 19.

Tény hogy a használat után nem kell parfüm olyan erős az illata, de ezzel nincs bajom. Nekem mint arcradír teljesen bevállt!

Bkini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

bgabryellla

2017. október 2.

Azért vásároltam meg, hogy a kezemet leradírozzam vele. Szeretem ha szép ápoltak a kezeim, ráadásul sokkal jobban beszívódik a krém is. Az eredeti funkcióját nem tudom, hogy mennyire jól teljesíti (arcra nem használtam még; ott hámlasztok :) ) de a kezeimre teljesen bevált!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

KJ1427

2017. szeptember 29.

Az itteni vélemények alapján esett erre a bőrradírra a választásom, hiszen gyorsan kellett valami és a kedvencemhez (Magister vaníliás) nem tudtam hozzájutni. Ár - érték arányban jó választás, sok kis szemcse van benne, teszi a dolgát. Én egyedül az illatával nem vagyok kibekulve.

KJ1427
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

makeupbybrigitta

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 28.

Finom szemcséi vannak , legjobb bőrradir amit eddig használtam!:)

makeupbybrigitta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Finom szemcséi vannak , legjobb bőrradir amit eddig használtam!:)

nius

2017. szeptember 28.

Kémiai hámlasztás ide vagy oda, az én bőrömnek bizony szüksége van egy minimális (heti-kétheti) fizikai hámlasztóra. Sajnos az államon bármit is teszek, két oldalt van egy elég csúnya hámló folt, amin az jóisten kémiai hámlasztói se segítenek, de heti egyszeri radírozással szépen karban tudom tartani. Ebben nagyon finom szemcsék vannak, a hiperérzékeny bőrömet minimálisan sem bántja, az ára pedig több, mint baráti. INCI-"náci"-ként nem mehetek el szó nélkül az összetevők mellett, valóban nem a legszépségesebb lista, de tekintve, hogy a bőrömmel alig néhány mp-ig érintkezik, azt is havi 2-3x, így elnézem neki.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

cserpesreka

2017. szeptember 23.

Nagyon finom szemcsék vannak benne, a miteszerekkel nem mindig bánik el, inkább csak a tetejüket tisztogatja, de egy első osztályú arctisztító.

cserpesreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Brazilparty

2017. szeptember 22.

Szeretem én is. Nagyon hasonlít a Himalaya barackmagos arcradírjára, de egy olcsóbb alternatíva. Finomak a szemcséi, jól radíroz, nem szárít.

Brazilparty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Doryca007

2017. szeptember 11.

Ar-ertek aranyban remek valasztas. A szemcsek erosen radiroznak, finom, puha bor az eredmeny.

Doryca007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

anii99

2017. szeptember 2.

I-MÁ-DOM!!! *.* Legjobb arcradír amit valaha próbáltam! Még csak 1 hete van meg, 2x használtam de egyszerűen beleszerettem :D Az itteni vélemények alapján vettem meg,és nem bántam meg. Hihetetlenül finom az illata, jó krémes állagú, és a szemcsék mérete/mennyisége kiváló! Az ára meg még inkább, ennyi pénzért simán megéri! Tuti újra fogom venni majd ha elfogy :)) Az arcom már első használat után sokkal puhább volt, mondom wáo, és utána 2 nappal is éreztem a puhaságot. Zsíros bőröm van, de én nem éreztem utána, hogy zsírosabb lenne a bőröm,és ki se szárította, szóval...:D nekem az ajkaim körül és az államon állandóan hámlik a bőr és száraz lesz, arra is tökéletes volt,hogy rendbe hozza. Sőt, én ma kipróbáltam a lábamon is, ugyanis borotválkozás előtt nálam mindig alap a radírozás. Oda is nagyon jó volt, szóval lehet felraktározok belőle egy jó pár darabbal :D 5 csillag,de ha lehetne adni rá többet,adnék..:D

anii99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!