KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

fanncsooo

2017. december 24.

Bő egy éve használom. Tettem próbálkozásokat màs hasonló termékekkel, de mindig visszatèrtem ehhez. Nagyon szeretem, hogy durva szemcsék vannak benne, így érezhető a radírozó hatàsa. Jár neki az 5*

fanncsooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

naomivonl

2017. december 20.

Ezelőtt a Himalaya barackos peelingjét használtam de ez sokkal jobb annál. Nagyon szépen radíroz, erős szemcséjű. Fél éve csak ezt veszem, nagyon gazdaságos :)

naomivonl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

feketebodza

2017. november 26.

szuper! nagyon picik a szemcsék, úgyhogy nem karistolja szét az arcom, nem lesz utána száraz a bőröm, az illata meg isteni.

feketebodza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

zsebyb

2017. november 22.

Tényleg szuper kis termék, finom illattal. Az eddigi legjobb arcradír amit használtam, és a száraz bőrömet se szárítja jobban. Még a barátomon is kipróbáltam, élvezte a "kezelést" :D

zsebyb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

candus

2017. november 15.

Nem rossz, de nem is fogom újravenni. A lávakő miatt olyan, mintha homokkal dörzsölném az arcom; nem kellemes, hogy nem oldódnak fel a szemcsék. Az illata kellemes, és nem is szárít a termék.

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

hearteu

2017. november 1.

Hát, nem. Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de annyira aprók és érdesek a benne lévő radírozó szemcsék, hogy szinte fáj, amikor az arcomon használom. Szóval inkább nem nagyon használom, vagyis nem az arcomon. Néha a talpamra, néha pedig a karjaimra (önbarnítós testápolót használok, heti egyszer egy radír muszáj az egységes szín elérése érdekében). Szóval el fog fogyni, de biztos, hogy nem veszem újra.

hearteu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

ravenclaw

2017. november 1.

Az itteni ajánlások miatt vettem meg én is. Elsőre a szaga tűnt fel, amit ki nem állhatok, de a hatása kárpótol. Amióta használom, sokkal jobb állapotban van a bőröm. Ennyire talán még sosem volt tiszta. A szemcséi pedig pont ideális méretűek. Mindenképpen újravevős.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

solymosi

2017. november 1.

Az itteni ajánlások miatt vettem meg.Sajnos későn olvastam el hogy aknés bőrre ne ajánlott.Ugy vagyok vele hogy most már elhasználom.Heti 2-3szor használom.Én szeretem .Bizsereg az arcom amikor felkenem.Az illata kifejezetten tetszik.Még csak pár hete használom

solymosi

gpok

2017. október 31.

Elégedett voltam vele, de a Himalaya barackos arcradírja jobban bejön.

gpok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Elégedett voltam vele, de a Himalaya barackos arcradírja jobban bejön.

Momiji

2017. október 24.

Legjobb bőrradír amit használtam! Ár- érték arányban is tökéletes. Kellemesen erős, hatékony. Csak ajánlani tudom!

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!