KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók

Erőtlen és fénytelen hajra

A Balea selyemfényű hajmaszk fényt és puhaságot kölcsönöz a hajnak - egészen a hajvégekig. Az őszibarack és a selyemkivonat hatékony formulája gondoskodik a könnyebb kifésülhetőségről és a fényről, a B3 és B5 vitamin hatóanyag komplexum a bársonyos tapintású hajról. Különösen gyengéd receptúra szilikon nélkül.

Tinc

2014. május 24.

Amikor egyre melegebbé válik az idő valahogy mindig az ilyen gyümölcs illatú hajápolókhoz nyúlok, hogy a hajamnak is ilyen illata legyen, amikor a nap szárítja meg :D először becsapós ez a hajmaszk, mert ez az annyira nem is természetes illat, szerintem inkább körtére hajaz mint barackra, de ezzel nem is volna probléma... viszont ez a tégelyes csomagolás és a nagyon híg állag valahogy nem jön ki jól. Sokkal praktikusabb lenne egy pumpás megoldás, ha már ennyire folyós... semmi extra változást nem vettem észre a hajamon, egy sima balzsam is tudja ezt, az illata mondjuk a hajmosás napján érezhető. Biztosan nem fogom újra vásárolni.

Tinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

encimokus

2014. március 23.

Balzsamként használom, pár perc után kiöblítem a hajamból. Szeretem az illatát, pedig elég mű :) Ár-érték arányban jó kis cucc.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 23.

sky

2014. január 29.

Ár - érték arányban nem teljesít rosszul ez a pakolás, de hosszútávon nekem szárította a hajam, emiatt órákig fésülgettem a tégely vége felé, hogy kibontsam. Az illata pedig sajnos inkább egy wc- frissítőre emlékeztetett, mint a frissen érett barackra. Nem vettem újra.

sky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Vattacukor1990

2014. január 21.

Még régebben használtam, de elég jó volt. Átlagos pakolás barátságos áron, ami lehetne kicsivel sűrűbb is, mert nekem az állaga miatt valamivel több kellett belőle. Egyébként jól el lehet oszlatni a hajon és könnyedén kiöblíthető. Könnyen kezelhető, selymes hajat eredményez, illata hosszan megmarad (nekem kicsit mű). Az őszibarackos Baba samponnal együtt használtam, így illatra tökéletesen összeillettek, hatásra pedig kiegészítették egymást.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

hena

2013. november 27.

Korrekt kis pakolás. Árban jó, nekem az illata is tetszik, nem zsírosítja a hajamat. Ettől függetlenül újra biztosan nem veszem, ha már Balea akkor a mangós balzsam jobb ennél.
3,5-t érne igazából, de legyen 4 csillag...

hena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

3,5-t érne igazából, de legyen 4 csillag...

jégvirág

2013. augusztus 31.

Számomra intenzív műbarack illata van, amely még másnap is érződik. Egyébként ez egy jó termék, olcsó, puhítja a hajam, de ez sem csodaszer, mert a puhaság nálam max. 1 napig tart. Nem vettem észre, hogy fényesebb lenne tőle a hajam. Igazából eddig nem találkoztam olyan termékkel, ami hosszantartó puhaságot és fényt kölcsönözne a hajamnak :(.

jégvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 31.

BNicol

2013. augusztus 23.

Én még szerencsére találtam belőle. Nagyon megszerettem, kár, hogy ezek szerint nem sokáig élvezhettem. Puha lett tőle a hajam, finom illatú, nem nehezítette el és szép fényt adott. Nem zsírosodott hamarabb, mint egyébként. Ő lett volna a tökéletes hajpakolás de hát...

BNicol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

fdorottya

2013. augusztus 11.

Hidratálás: 0, max gyorsabban zsírosodik a hajam tőle!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Hidratálás: 0, max gyorsabban zsírosodik a hajam tőle!

Odil

2013. augusztus 2.

Engem nem vernek át, ez körte. Félbevágott, friss, finom körteillat.
Amióta balzsammal mosok hajat, az összes Balea hajkondicionáló megjárta már a fürdőszobámat, és gondoltam, a tégelyes csodák se maradjanak ki, ha már valahogy olyan gusztusosak ott a polcon.
Első élmény az illattal (becsapás, de kellemes, csak sokáig hajban nem marad), majd a krémes, folyós, hajra kenni valahogy nem kellemes állaggal. Sok kell belőle, nagyon sok, és így nem gazdaságos. Hát még, amikor megtapasztaljuk, hogy annyi a hatása, mint egy négycsillagos balzsamnak (tehát gyengébben teljesít, mint a Balea fügés, mangós és kókuszos flakonja, amellett, hogy majdnem négyszer annyiba kerül milije). Tíz percet is várni kell vele, mire produkál egy nagyjábóli puhaságot, kezelhetőséget és fényt, miközben a fügésnek egy perc elég, és na, ha érdekel, a megfelelő rubrikában már piedesztálra helyeztem, nem írnám le újra, az milyen. Összefoglalva csak durván jó. Ez a hajmaszk nem az.
A három csillag három és fél igazából, ám mivel semelyik tulajdonságával sem csábít újravásárlásra (az illata azért annyira nem ragadott meg, a gusztusos csomagolást meg majd elnézegetem a boltban), lefelé kerekítek.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Engem nem vernek át, ez körte. Félbevágott, friss, finom körteillat.

kovacsrekaa

2013. augusztus 2.

Nagyon régóta olvasgatok a szilikonmentes termékekről, és azok hatásáról. Én eddig csak 1 alkalommal használtam, de én már most elégedett vagyok. Erős, barackos joghurt illata van, ami szépen elillan, de még érezhető valamennyire így 4 nap után. A hajam egyáltalán nem igényelt hajvégápolót a pakolás után, sőt még most sem. Nem olyan sprőd, száraz a hajam. Azért hozzá teszem hogy Gliss Kur-t és Elseve-t használtam, és mindegyiktől száraz volt a hajvégem. Az ára nagyon kedvező, 649 ft. Összességében, én elégedett vagyok (még) evvel a hajpakolással, kedvező ár, hatása tökéletes (nem is várok el többet), az állaga folyós, könnyen kenhető és kimosható. Bár, lehet lesz egy időszakom, amikor nem fog segíteni, mert legalább 1 hónap mire kikopik a sok szilikon a hajamból, de nem baj én türelmes vagyok :)

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid