KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Hajápolók

Megújult receptúra.

Szilikonmentes balzsam phytokeratinnal és argánolajjal.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Balzsamnak nem vált be, száraz, kezelhetetlen volt tőle a hajam, és szállt is. Viszont kipróbáltam hajmosás előtti pakolásként, így nem olyan rossz.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

arebeka

2017. augusztus 6.

Egy jó ideig használtam a hajamra,semmit nem segített rajta.. :/

arebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Egy jó ideig használtam a hajamra,semmit nem segített rajta.. :/

kisizé

2017. július 29.

Az illata ugyan az, mint az olajé, nekem annyira nem tetszik, nagyon parfmös és sokáig benne marad a hajban. Ezen túl nagyon folyékony az állaga, hidratálása közepes, semmi "hűű" hatás. Az ára kedvező, így közepesre értékelem.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Troublemaker

2017. július 16.

Nagyon híg állagú így óvatosan használtam, szépen ápolta a hajvégemet szárítani nem szárította de nem is voltam tőle elájulva.

Troublemaker
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

lululi

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

az elején szép puha lett tőle a hajam de utána kiszáradt és töredezni kezdett ráadásul olyan híg hogy kétszer annyit kell használnom belőle mint más balzsamokból

lululi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

virnajnifr

2017. május 31.

Nekem viszonylag nagy mennyiség kell belőle a hajamra, nem elég sokáig, de szép és puha lesz tőle a hajam.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Milkykee

2017. május 31.

Vastagszálú, extra hosszú hajam van, amit kiválóan ápol ez a balzsam, nem hagy ragacsos érzetet kiöblítés után, viszont kicsit híg az állaga, így sokat kell használnom belőle. De a kedvező ár miatt még így is megéri megvásárolni, bátran ajánlom!

Milkykee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Alice83

2017. április 27.

Hatása biztos jó lenne de nekem túl híg..a hajam vastag szálú és sprőd, ebből kifolyólag olyan hajápolókat keresek amelyek puhítják és kissé "elnehezítik" a hajam mert akkor lesz szép..azt hiszem megpróbálom a pakolás változatát..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

sweetmedusa

2017. április 4.

Szeretem! Főleg ennyi pénzért. Bőven tud ez is annyit, mint a drága agyonreklámozott termékek. Az illatát pedig imádom, olyan érzés fog el tőle mindig, mintha most jönnék a fodrásztól.:) Agyonfestett, vasalt szőkített hajam van, amivel már csodát egyik balzsam sem képes tenni, de viszonylag szépen puhítja a hajam, kellemes tapintású lesz. Azt hiszem, ő lesz az akihez mindig vissza fogok térni.

Update: megvettem újra, viszont már egyáltalán nem éreztem, hogy puhítana a hajamon.. nem tudom mennyire létezik ilyen jelenség, hogy hozzászokna esetleg a hajam, de másik balzsamot használva szép selymes lett a hajam, ettől meg csak száraz, gubancos maradt. Most egy darabig biztosan szüneteltetem a használatát.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Pantene

2017. március 28.

Sokáig csak szemeztem a Baleás termékekkel, majd végül ő landolt a kosaramban. Nem ájultam el tőle, sajnos mostmár rá kell jönnöm, hogy a szilikonmentes termékek nekem sosem fognak beválni. Balzsamként olyan, mintha semmit sem kentem volna a hajamra, hajpakolásként egy fél fokkal jobb, de akkor sem ápolt, puha hajvégeket kapok. Elhasználom, de biztos nem kísérletezgetek tovább ezekkel, maradok a jó kis szilikonos balzsamoknál, azoktól legalább nem "kemény" a hajam.

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.