KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Hajápolók

Megújult receptúra.

Szilikonmentes balzsam phytokeratinnal és argánolajjal.

Lolychan

2018. április 8.

Elsőre nem is rossz. Jól eldolgozom a hajban hajmosás után, kb. 2 percet hagyom rajta és utána mosom le. Könnyű kifésülni vele a hajat. Egyenlőre 4*, ha a flakon végére érek up-polok. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

papaverrhoeas

2018. március 23.

Pontosan ugyanazt a színvonalat hozza, mint háromszor-négyszer drágább versenytársak. Az illata kellemes, ami árban jobb, az színvonalban jellemzően meg sem közelíti, ráadásul vegán, ami nagy plusz pont.

papaverrhoeas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

brigi50c

2018. március 14.

Szemtelenül olcsó, és egészen jó. Bár a vörös hajra valót szerettem volna megvenni, ebben sem csalódtam. Az illata is finom.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

glilla

2018. március 2.

Nagyon elégedett vagyok vele, szuper az illata, a hajam pedig nagyon puha lesz tőle. Nem elhanyagolható,hogy az ára pedig nagyon kedvező.

glilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Bridddzs

2018. február 27.

Nézegettem a régi képeimet és rájöttem, hogy akkor volt olyan marha hosszú hajam, amikor egymás után 2 ilyen balzsamot elhasználtam. Azóta a feledés homályába merült. Ma megvettem újra, alig várom, hogy újra használhassam. Tényleg így van, nem mindig az a jó, ami nagyon drága. Ez a termék ennek tökéletes példája.

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Roka

2018. január 30.

Nem csodaszer, de nagyon finom az illata, és nekem puhává/puhábbá teszi a hajamat.

Roka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

gyongy97

2018. január 26.

Ennyire rossz hajbalzsamot még nem használtam. Nem szívódott be, tiszta sprőd lett tőle a hajam, szinte már mikor felkentem, vizesen is. Pár használat után ment a kukába.

gyongy97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Luckuska

2018. január 18.

Hanyagolható termék. Túl híg és elég gyenge az ápolóhatása. Használat után nehezen kifésülhető a hajam, nem lehet vele megelőzni a töredezést.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

uaim

2018. január 11.

Sokszor megmentette már a hajam úgy hogy rengeteg féle natúr és bio és külföldi és mindenféle drága balzsamjaim vannak és voltak mindig van egy a fürdőszobában. Legutóbbi hajfestésem szép eredménye az lett, hogy erős hajhullás, megint bevetettem Őt és nagyon szép a hajam. Előpakolok egy natúr balzsammal, egy órát a hajamon van, aztán mosás samponnal kétszer, és utána jön Ő a csodám, nagyon szeretem, illatát is. Hajam szép fényes és könnyen fésülhető tőle és ami fő kb három hajszálam ha kijön sokat mondok. Bárki aki keres még és nem találta meg a jót legalább egy próbát adjon neki az ára baráti nagyon.

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

rekacska24

2017. december 26.

Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, és az illata is jó :)

rekacska24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, és az illata is jó :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.