KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam festett és színezett hajra gránátalma és gojibogyó kivonattal. B5 és B3 vitaminokkal ápolja a hajat.

Zsinka

2017. június 8.

Samponjával együtt használom, nem nehezíti a haját és nem is zsírosodik tőle a haj. Finom illat és pihe puha szilikonmentes haj

Zsinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

dORcJ

2017. május 30.

Csodálatos illat, szép puha lesz tőle a hajam :) A színvédő hatásáról még nem tudok nyilatkozni :D

dORcJ
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

pannababo

2017. május 12.

Csodát tesz a száraz hajjal is, zsírosodás és irritáció nincs! Fincsi illat, remek hatás, jó ár . Szeretném újravenni.

UPDATE: két éve ez a kedvencem , tényleg hidratál, olajokkal kombinálva csodás pakolás. Száraz, hullámos hajra kiváló!Messze veri a nagymárkák, vegyszeres balzsamjait! <3 <3 <3

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

bettynaaaa

2017. április 29.

Egy ideje ráálltam arra, hogy csak Cruelty Free termékeket vásároljak, a balzsammal viszont nagy bajban voltam. Hajmosás után a hajam annyira gubancos, hogy fésülni nem lehet, maximum tépni. A Balea samponokkal már volt rossz tapasztalatom, ezért ebből a márkából hajápoló terméket nem akartam már venni, de egy barátnőm mondta, hogy ők ezt használják, és utána szépen kifésülhető lesz tőle a hajuk, így hát kipróbáltam. Csodát nem vártam tőle (mivel rengeteg balzsamot próbáltam már korábban), de valóban jóval fésülhetőbb lett tőle a hajam. Nem tökéletes, de legalább nem kell kitépnem, így nekem abszolút bevált. :)

bettynaaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Noncsikaaa

2017. április 24.

Idióta, paradox módon hangzik ez a vélemény, tudom, de igaz! Nagyon örülök, hogy rátaláltam a balzsamhoz tartozó samponra, mert a sampon mellé nem kell használnom ezt! :D Egyszerre vettem meg a kettőt először, de aztán a sampon annyira bevált önmagában, hogy semmi szükségét nem láttam ennek a balzsamnak. Ajándékba kapott samponokat sosem dobok ki vagy ajándékozok el, szeretek kísérletezni... Azok után nagyon jól jött ez a cucc, mert megadta azt a hatást, amit a samponja önmagában. Tök jó termék, de semmi szükségem nincs rá - hálistennek! :D

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

kovacsrekaa

2017. április 16.

Olcso es szilikonmentes balzsamert indultam a h&s sampon utan mert az nagyon szarit, megfelelo hidratalas nelkul pedig korpas is leszel. Az illata miatt esett ra a valasztasom, oda vagyok erte teljesen. Ez a balzsam egy alom. Kenterbe veri a nagyon draga balzsamokat, lemosasnal puha a hajam, szaritas elott pedig konnyen fesulheto. Pozitiv szamomra, hogy nem folyik mint a tobbi balzsam, hanem szuper kremes allagu. A hajamat nem zsirositja.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Lory

2017. április 14.

Nagyon szuper balzsam,én imádom.Tökéletesen hidratálja és táplálja a hajam,puha,fényes,könnyen kezelhető lesz tőle.Jelenleg a Balea Family samponnal használom együtt és hibátlan a végeredmény.Más samponnal használva is jó volt.Hajmosás utáni 5. azaz ötödik napon is kérdezett rá kolleganő,hogy most mostam e hajat :D :D Az első color termék aminél úgy látom,hogy valóban kevésbé kopik a festett hajszín.Kísérlet és szilikon mentes,jó összetevőkkel,alacsony áron,bőven belefér a csodaszer kategóriájába,megy az 5 csillag.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Boombapple

2017. április 14.

A Balea koffeinbalzsamomat váltottam le erre. Sokkal jobb a hatása, mivel kevesebb a hajtöredezésem és pihe-puha lesz tőle a hajam. Ez egy töményebb balzsam, a koffeines viszont vizes. Mindkettőben van gránátalma kivonat, szóval csak jót tehet, nekem ez is növeszti a hajam. :)

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Amadea

2017. január 28.

Nekem annyira nem vált be, ha használtam, utána nagyon hamar bezsírosodott a hajam.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

zsannasko

2017. január 7.

Nagyon szeretem az illatát. Sokáig elég. Csodát nem tesz a hajammal, száraz marad utána. A fodrászom tanácsára a fejbőrömre is teszek (túlzottan száraz), azt tökéletesen ápolja.

zsannasko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm