KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam festett és színezett hajra gránátalma és gojibogyó kivonattal. B5 és B3 vitaminokkal ápolja a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nyuszikutya23

2017. október 9.

Az árát nagyon megéri, bár az én hajam eléggé száraz, kicsit többet kell belőle használnom. Az illata valami elképesztő. Nem érzem tőle nehéznek a hajamat, nem ragad. Már 4 flakonnal biztosan elhasználtam, és nem ez volt az utolsó :)

nyuszikutya23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Zaynab

2017. szeptember 17.

Nálam most az alábbi három hajra kenhető termék van:

- ez a goji-s balzsam,
- syoss keratinos (a fekete flakonos) sampon,
- néha balea kókuszos-barackos hajápoló tej (a pumpás kék flakon).

Vagy a syoss-tól vagy ettől a goji-tól nagyon korpás a hajam. Mintha beleragadna a hajamba, és nem jönne ki az öblítéskor.
A hajamban kisebb és nagyobb korpadarabok voltak, és most már nagyon viszket is. Rózsaszín a fejbőröm és állandóan vakarnom kell.
Elhagytam a syoss-t most, de a balzsamot még használtam a szappan mellett (ugyanis gyerekszappannal mostam most hajat). A viszketés enyhült, de nem oldódott meg minden hajproblémám, szóval úgy néz ki, hogy ez a goji-s se vált be.
Hátul a hajtövemnél (tarkó) pedig ilyen viszketős göb is van. Irritált a bőr.
Nem szeretnék több ilyen terméket venni.
Ahogy így olvasom a kommenteket, több embernek bevált ez a balzsam, de nálam ez most nem.
A kék kókuszos jobb volt, bár annak is voltak hibái (a flakonból kellemesnek tűnő illat nem volt kellemes a hajon).
Egyébként ennek a balzsamnak is hamar elillanó illata van és elég mű.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Nálam most az alábbi három hajra kenhető termék van:

- ez a goji-s balzsam,
- syoss keratinos (a fekete flakonos) sampon,
- néha balea kókuszos-barackos hajápoló tej (a pumpás kék flakon).

Hátul a hajtövemnél (tarkó) pedig ilyen viszketős göb is van. Irritált a bőr.
Nem szeretnék több ilyen terméket venni.
Egyébként ennek a balzsamnak is hamar elillanó illata van és elég mű.

Orchid

2017. szeptember 10.

A LEGJOBB balzsam, amivel valaha is dolgom volt. Nagyon kevés kell belőle, könnyű eloszlatni és kimosni, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosít! Olcsó, könnyen fésülhető tőle a hajam. Már a 3. flakonnal használom.

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

arebeka

2017. augusztus 6.

Akkora egy sz*r hogy én Balea termékbe még így nem csalódtam... Nem színvédő hatású,még csak nem is hidratál,korpás lettem tőle...

arebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

tátombák

2017. július 8.

Tetszik ahogy a Balea elkapta a gránátalma vonalat, a tusfürdő után ezt is be kellett szereznem. Akciósan vettem, 350 forintért, keresve sem találtam volna olcsóbbat. Szuper illata van, a hajam már az első használat után is érezhetően puha, selymes. Szeretem az illatát, és azt, amit a hajammal tesz. Nyerő cucc, újravevős.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Csilipaprika

2017. július 5.

Ár-érték arány VÁÓ.
Igazából találkoztam már nagyon jó, majdnemhogy jobb ilyen olcsó balzsammal, de ez illat téren NYERT!

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Ár-érték arány VÁÓ.

Babakalacs

2017. július 2.

Nagyon jó balzsam, ápol, szép és puha tőle a hajam az illata jülön kedvencem, a színvédelemről még nem tudok nyilatkozni, de majd updatelek.

Babakalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Zsinka

2017. június 8.

Samponjával együtt használom, nem nehezíti a haját és nem is zsírosodik tőle a haj. Finom illat és pihe puha szilikonmentes haj

Zsinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

dORcJ

2017. május 30.

Csodálatos illat, szép puha lesz tőle a hajam :) A színvédő hatásáról még nem tudok nyilatkozni :D

dORcJ
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

pannababo

2017. május 12.

Csodát tesz a száraz hajjal is, zsírosodás és irritáció nincs! Fincsi illat, remek hatás, jó ár . Szeretném újravenni.

UPDATE: két éve ez a kedvencem , tényleg hidratál, olajokkal kombinálva csodás pakolás. Száraz, hullámos hajra kiváló!Messze veri a nagymárkák, vegyszeres balzsamjait! <3 <3 <3

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm