KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém maracuja és ananász illattal. Óvja a kezeket a kiszáradástól és egzotikus illatélménnyel ajándékoz meg. Sheavajat és panthenolt tartalmaz. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aalexaa

2018. július 4.

Megtetszett a cuki csomagolása meg tubusból szagolva az illata, úgyhogy megvettem. Kb háromszor használtam, azóta csak áll a polcon, mert nagyon zavarónak érzem az illatát (ez mondjuk nem jelenti azt, hogy büdös, mostanában nagyon érzékeny vagyok a szagokra), émelyítő, cukros-ananászos illatú, ami ráadásul sokáig erősen megmarad. Az ápolása szinten tartásra elég lehet, de szerintem hagy egy zavaró réteget. Összességében ez most nekem egy nagy nem, bánom hogy megvettem. a csillag az elbűvölő csomagolásért jár.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

mersi

2018. július 1.

Kolléganőmnek volt a polcán a munkahelyen. A csomagolása nagyon tetszett, így kipróbáltam. Illata először nagyon kellemes, úgy gondoltam veszek majd én is, de egy idő után mégsem tetszett az illata, sőt kifejezetten zavart, hogy ezt érzem. Nem hidratál és nehezen is szívódott be.

mersi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

rocknrose

2018. május 21.

Update: Kicsit fel kell, hogy pontozzam. Hideg időben tényleg gyenge, de ebben a melegben pont megfelelő. Munkahelyemen tartom, kolléganők is mindig rájárnak az illata miatt.

2018. február 16.: Megvettem kiárusításon kb 200 forintért, mert pont elfogyott a kézkrémem. Hát. Nem sokat ér :) Balea meg cuki csomagolás: 2 csillag.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Era88

2018. március 1.

Az illata először nagyon megtetszett, olcsó, és a csomagolás is cuki, ezért landolt a kosárban. Egy idő után azonban azt vettem észre, hogy zavar az illata és nem is nagyon hidratál.. :\ Bent hagytam a kocsiban "vészhelyzet" esetére, de a táskámba mást vettem helyette.

Era88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

ildi95

2018. február 16.

A csomagolása és az illata nagyon megnyerő, ám annyira sajnos nem hidratál, bár sokáig elég.

ildi95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

RCC

2018. január 8.

Az elején nagyon szerettem az illatát, de egy idő után inkább zavaró lett. Cuki a csomagolása, viszont nem mondanám, hogy nagyon hidratálna. Elég vizes jellegű. mégse szívódik be rendesen, kézmosásnál szoktam érezni, ahogy mosom le a bőrömről. Az elején nagyon szerettem, rossz kedvű voltam mikor vettem, de ez a kis cukiság jobb kedvre derített. Elkenegettem, de biztos nem veszem újra.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Marcsika0720

2017. december 21.

Semmit de semmit nem hidratál. Aranyos a csomagolás, a tubusba szagolva kellemes ananász illatot érezni de amikor kinyomjuk annyira tömény műanyag szagot kapunk hogy borzasztó. Nem lehet a bőrbe maszîrozni mert csak “csúszkál” a bőrön. Hirtelen felindulásból vettem , bár szeretem a Balea termékeket de ez egy nulla.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Petyuska

2017. december 14.

Nagyon szeretem, jobb kedvre derít ebben a borongós időben ez a csupa ananász mámor, a hidratálása jó közepes. :)

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

kingadorgai

2017. november 28.

Nagyon jó, nyárias illata van, mint egy fincsi koktél :) Közepesen hidratál, a hidegebb téli időszakban már duplán kell kennem.

kingadorgai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

mazloildi

2017. november 16.

Szépen hidratálja a kezemet, viszont az illatát én nagyon nem bírom. Túl erős és tömény nekem.

mazloildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak