KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém maracuja és ananász illattal. Óvja a kezeket a kiszáradástól és egzotikus illatélménnyel ajándékoz meg. Sheavajat és panthenolt tartalmaz. Vegán termék.

szivecske

2017. augusztus 16.

Többet vártam... nagyon híg, nem hidratál túl jól és fura mellékillata van... egynek elmegy, de nem kéne több..

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

ayse

2017. augusztus 16.

Csak visszamentem érte na😁
Szines cuki csomagolás
Tökjó nyári illat
Hamar felszívódik

Csak megerte azt a 300 penzt.

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Csak visszamentem érte na😁
Szines cuki csomagolás
Tökjó nyári illat
Hamar felszívódik

Csak megerte azt a 300 penzt.

petra095

2017. augusztus 15.

Utolso darabkent csaptam le ra az egyik DM uzletben, persze elsosorban a csomagolasa miatt. Na de az illata! Valami csodalatos! Igazi nyari illat, gyorsan felszivodik, es hidratalt is. Mindenkinek ajanlom!

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

tsolya

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 11.

A csomagolása fogott meg leginkább, de az illatába is hamar beleszerettem, mindkettő azonnal a nyárra emlékeztet. Hamar beszívódik, és nem marad utána olajos/zsíros a kezem. A mérete miatt mindig magammal tudom vinni. Nagyon szeretem!

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

vivien88

2017. augusztus 6.

A boltban a csomagolasa tetszett meg igazan es a kiszerelese.. aztan pedig az illata. Rettentoen tetszik. A csomagolas magyon szep es imadom a kiszerelese miatt mindig nslam lehet. Hatalmas kedvemcem lett!

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

hnikolett

2017. augusztus 5.

Amikor először megszagoltam, az jutott eszembe, hogy NYÁR! Nagyon jó az illata, teljesen jó kézkrém. Gyorsan beszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet. A nagy kiszerelés is (100 ml) teljesen táska kompatibilis.:D Ár-érték arányban is jó, viszont a nagyobb sokkal jobban megéri:)

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

SiluMilu

2017. július 28.

Jó illata van,bár a kezemre kenve kicsit más. / igaz ez mindennél így van /
A csomagolása is jó néz ki,befér kényelmesen a táskámba is.Hamar beszívódik.

SiluMilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Jó illata van,bár a kezemre kenve kicsit más. / igaz ez mindennél így van /
A csomagolása is jó néz ki,befér kényelmesen a táskámba is.Hamar beszívódik.

eszterbarna

2017. július 27.

Imádom, kedvenc kézkrémem lett, annyira isteni az illata. Reménykedem, hogy nem csak limitált kiadás lesz, de mindenesetre betárazok belőle.

eszterbarna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

nagydora911

2017. július 27.

Nagyon elégedett vagyok vele. Kellemes illatú, nem zavaró és sokáig érezni az illatát. Ha megfelelő mennyiséget nyomunk ki, akkor nagyon jól eldolgozható és az állaga sem túl folyós. Hidratáltságát tekintve közepesnek mondanám, nyárra tökéletes. A csomagolása tetszett meg először olyan vidám, táskában a helye :)

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. július 15.

Jó illatú, nem ragad, kellemes kis kézkrém :)

Lili2109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 15.

Jó illatú, nem ragad, kellemes kis kézkrém :)

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak