KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém maracuja és ananász illattal. Óvja a kezeket a kiszáradástól és egzotikus illatélménnyel ajándékoz meg. Sheavajat és panthenolt tartalmaz. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Petyuska

2017. december 14.

Nagyon szeretem, jobb kedvre derít ebben a borongós időben ez a csupa ananász mámor, a hidratálása jó közepes. :)

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

kingadorgai

2017. november 28.

Nagyon jó, nyárias illata van, mint egy fincsi koktél :) Közepesen hidratál, a hidegebb téli időszakban már duplán kell kennem.

kingadorgai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

mazloildi

2017. november 16.

Szépen hidratálja a kezemet, viszont az illatát én nagyon nem bírom. Túl erős és tömény nekem.

mazloildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Nagyon jó kis kézkrém bár az én 100000000000000000% száraz kezemen tökéletesen nem hidratálta de azért valamennyit igen

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

annasz

2017. szeptember 28.

Szuper nyárias illat, már 2 használat után helyrevágta az extraszáraz kezem. Az ára is nagyon jó. :)

annasz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Elyana

2017. szeptember 22.

Nagyon jó kis kézkrém. Tetszik a csomagolása, az illata és az állaga. Rendesen hidratál.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Helene

2017. szeptember 20.

Lassan elfogy így ideje véleményeznem. Nekem a 100 ml kiszerelésű van meg. Nyárra tökéletes kézkrém.. most már hogy kezd hűvösebb lenni az idő, annyira már nem hidratál, így többször kell újra kenni a kezem. Az illata valami trópusi illat. Én leginkább csak ananász illatot éreztem belőle. Egynek elment, de nem hiszem hogy többször újravenném.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

typical

2017. augusztus 31.

Nem gyakran történik meg velem, de ez tipikus impulzusvásárlás volt, már a hazaúton megbántam :( Meggyőzőtt a nagyon alacsony ár, a vidám csomagolás meg az itteni vélemények. Az illata nekem nem jött be, egyértelműen rágógumis, bár valami ananászfélét is fel tudtam fedezni (ezért adtam neki egy esélyt). Sajnos ez nekem túl tömény és édes. Pozitívum, hogy tartós, pár perc után már nem olyan intenzív, de még kézmosás után is érzem. A hatásával sem vagyok teljesen elégedett, puha lett a kezem, de kicsit ragacsos maradt, erről mondjuk részben az időjárás is tehet.
Nem akarom nagyon lehúzni, mert szép lassan biztos elhasználom, de legyen ez figyelmeztetés mindenkinek, aki nem rajong a rágógumis-cukorkás illatvilágért, hogy háromszor gondolja meg a vásárlást.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

♡ Ez a kézkrém valami csoda! ♡ A csomagolás nagyon vagány, a termék illata valami mennyei! ♡ Jól ápol, gyorsan beszívódik és nincs zsíros textúrája! ♡ Mindenkinek ki kell próbálnia! :) #MUSTHAVE

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

bubilany

2017. augusztus 25.

SZUPEEER! :) Hogyhogy nem találkoztam ezzel eddig? Isteni az illata, elég belőle egy minimális mennyiség és máris puhább a kezem :) Az ára pedig nagyon kedvező! Sokadszorra is újraveszem!

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak