KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató hatású hidratáló készítmény az érzékeny, gyulladt és nagyon vörös bőrre. Nyugtató hatású az irritáció minden fajtájára: kémiai és mechanikai (textíliák általi kidörzsölés, borotválkozás utáni irritáció, szőrtelenítés, peeling…), bőrgyógyászati beavatkozások során bekövetkezett túlhevülés esetén (Post-LASER). Rendkívül hatékony napozás utáni bőrápolóként.

Ár: 4000 Ft , Eladó: katona.panna
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel a Széll Kálmán térnél

mLK235

2017. március 2.

Nem rossz de túl drága, találtam olcsóbbat amivel meg vagyok elégedve.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 2.

Nem rossz de túl drága, találtam olcsóbbat amivel meg vagyok elégedve.

katja

2016. február 23.

Mintát kaptam belőle, a kis tubust, amiben szerencsére jó pár alkalomra elég termék van. Szerettem használni, de nem fogom megvenni teljes kiszerelésben, annyira nem nagy durranás, nem a legjobban összerakott hidratáló, viszont nem irritál, nem okoz pattanásokat, tényleg nyugtató és nem zsírosított/fullasztott. Én csak estére használtam, mert reggelre fényvédős hidratálót használok.

katja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

PAncsi79

2015. június 22.

A tavaszi Glamour napok során vásároltam meg magamnak, lassam el is fogy.
A rosaceának köszönhetően sajnos az egész arcbőrömnek van egy erős rózsás színe, ami elüt a nyakam színétől, ezért elsősorban olyan termékeket használok, amelyek ezt nyugtatják és halványítják. Sajnos nem vettem észre, hogy segített volna a pirosasság enyhítésében: ha nem használom a szokásos PC nyugtató szérumomat, akkor nincs hatása a bőröm színére.
Maga az arckrém sem lett a kedvencem: nehéz krém, ami nem lenne baj, mert száraz bőröm van, de valahogy mégsem elég vizes az állaga. Nem hidratál eléggé, viszont nagyon fénylik a bőrömön.
Ráadásul nagyon gyorsan is fogy, ami nem teszi túl gazdaságossá. Lassan elfogy, de nem fogom újravásárolni, nekem nem igazán jött be arra, amire vásároltam.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

A tavaszi Glamour napok során vásároltam meg magamnak, lassam el is fogy.

AkInImOd

2015. április 18.

Egy időben használtam, friss sebek és piros foltok ellen kiválóan felveszi a harcot, gátolja a hegek kialakulását, emellett hidratált. Sajnos elég drága, de amint tudom, újraveszem.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

ylexe

2015. március 7.

UPDATE: Csináltam vele egy tesztet... Elég pirosra dörzsöltem az arcomat bb krém lemosásakor, utána bekentem ezzel, és a pirosság kevesebb, mint felére csökkent.

Háááát, most nem tudom, mit mondjak, mert NAGYON kellemes krém, nagyon jól hidratál, de nem érzem, hogy olyan extrán sokat javítana a pirosságon... Még gondolkozom, hogy újra vegyem -e, mert ahhoz drága, hogy csak jó legyen. FONTOS: amikor már nem lehet kinyomni belőle krémet, akkor érdemes szétvágni a tubust, a felső darabbal "eldugaszolni", nekem még egy hétre való adag benne volt...

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

annroi

2014. január 8.

Bőrgyógyász ajánlotta a nagyon száraz, piros bőrömre. Igazából nem sokat segített rajta, mivel szerintem ekcémám van, és ezt a krémet nem hiszem hogy erre találták ki, úgyhogy nem igazán örülök, hogy ennyi pénzért feleslegesen vettem meg. Ettől eltekintve egyébként valamilyen szinten enyhítette a pirosságot az arcomon, de szinte ugyanolyan száraz maradt, és a problémát sem sikerült megoldanom vele. Konkrétan semmit nem csinált az ekcémámmal. Mivel nem a krém hibája, hogy feleslegesen használtam, hanem a drága bőrgyógyászomé, nem pontozom le.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 8.

Villango

2014. január 2.

UP: az egész arcra kenéssel felhagytam, mert nem az én bőrömre való, komedogén összetevő is van benne, és sejtésem hogy ettől pattogtam ki.
Sebgyógyításra viszont maga a tökély, jó és kész. :)

Csodakrém. :) Volt egy kis balesetem, szemölcsirtót olyan helyre kentem ahová nem kellett volna...és a szemölcs környéki szövetet durván kimarta. Neogranormozni kezdtem, de az durván hámlasztotta, és áttértem erre a krémre. Kb 3 nap alatt totál lehozta a csúnya bőr felületet, 3 nap után olyan lett mintha ott sem lett volna az a szövetkárosodás. A pattanásos sebekre vettem amúgy, egyszerűen tökéletes.
Na most meg a szám sarkait szárította meg az isotrexin nevű antibiotikumos krém, és azt is nagyon szépen, gyorsan kezeli. Szóval 5 x 5 csillag. ;-)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Sebgyógyításra viszont maga a tökély, jó és kész. :)

lumiukko

2013. április 30.

Télen elég borzasztó állapotban van az arcbőröm, főleg a szemhéjam, ugyanis még az ekcémám is itt jön ki ilyenkor, így ott hámlik a bőröm és begyullad. Kipróbáltam rá jó párszor ezt a krémet, egész sokat segített rajta, a durva hámlást teljesen megszüntetni ugyan nem tudta, de a gyulladtságot szépen kezelte. Amúgy a párom psoriasisos bőrére nagyon jó ez a krém, úgyhogy tényleg tudhat valamit. Lehet jövő télre befogok én is ruházni végre egy teljes tubusra. :)

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

ciseklusek

2013. március 4.

Bár mitesszeres, mégis nagyon érzékeny a bőröm. gyakran jönnek elő rajtam piros foltok, apró, ekcémaszerű kiütések. Ilyenkor szoktam elsősegélyként használni ezt a krémet, ami az esetek többségében használ is: csökkenti a pirosságot, a kiütések visszahúzódnak. Adódnak azonban esetek, mint pl. most is, amikor napokig hiába kenem, semmi javulás.
Ráadásul azt veszem észre, hogy fokozza a mitesszerképződést, mondjuk ez nem meglepő ismerve az összetevőket:(

ciseklusek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

szuperninaa

2013. február 11.

Peeling után csak úgy becuppan a bőrömbe! :-) Én nagyon szeretem!
Jó állagú, sűrű krém, nem hagy filmréteget, és maradéktalanul beszívódik.

A Bioderma egyik legjobb krémje szerintem, összetevők ide vagy oda. :-)

szuperninaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 11.

Peeling után csak úgy becuppan a bőrömbe! :-) Én nagyon szeretem!
Jó állagú, sűrű krém, nem hagy filmréteget, és maradéktalanul beszívódik.

A Bioderma egyik legjobb krémje szerintem, összetevők ide vagy oda. :-)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Rhamnose, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.