KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blistex

Ár:   449 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Antioxidánssal, C és E vitaminnal dúsított, hidratáló anyagokban gazdag. Ízletes gyümölcsaromák kombinációját tartlamazza, a zamatos málna és édes limonádé kivonat eredményezi jó ízét. Lágy balzsamos formulája véd és hidratál. SPF 15 napvédő faktorral a nap káros UVB sugarai ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ophelia

2018. augusztus 15.

Eleinte szerettem, de hamar fura lett az állaga, fehér csíkokban maradt meg a számon, kellemetlen érzés és látvány volt. Az íze meglehetősen erős, egyik nap kedveltem, másik nap utáltam... Nem fogyott még el, de szerintem hamarosan kidobom. :/

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

stripedpanda

2018. augusztus 3.

Meglepően jól hidratált, de az állaga szörnyű, smink előtt sem lehet használni, valamiért minden csúnyán összeállt a számon, ha előtte ezt használtam. Az illata nagyon mű és nekem túl erős volt, alig vártam hogy elfogyjon. Nem venném újra.

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Kingucii

2018. március 25.

Szétszárította a számat. :/
Egyáltalán nem hidratál. Jó íze van, aztán ennyi.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Szétszárította a számat. :/
Egyáltalán nem hidratál. Jó íze van, aztán ennyi.

Lepketanonc

2018. január 31.

Himalaya párti vagyok, de mivel le volt árazva, ezt vettem helyette... Nos, nem szívódik be gyorsan, aztán emiatt lenyalogatom, meg persze azért is, mert édes és így nyálazom a számat, ami miatt pedig még szárazabb lesz.

Lepketanonc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

pilleriin

2018. január 7.

Finom, gyümölcsös illatú, kár érte, hogy semennyire nem hidratál, csak folyik, esik, olvad. Csípte a számat.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Lory

2017. december 22.

Most vettem először ilyen ajakápolót de nem bántam meg.Puhább,kenődösebb textúrájú mint a Labello-k vagy Bebe-k de azonnal be is szívódik az ajkakba,szinte semmi nem érezhető utána száj felületén.Ez nekem fontos,utálom amikor ipari mennyiségű viaszos cucc ül a számon.Érezhetően puhít,hidratál.Nagyon finom gyümölcsös íze-illata van és nincs kellemetlen,tipikus ajakápolós mellékíze.Nekem tökéletesen bevált,pont azokban teljesít ami miatt az ajakápolók zömét utálom.Örülök,hogy rátaláltam,megy is az 5 csillag.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

brethalia

2017. november 24.

Eddig a Carmexet és Blistexet egy kategóriaként kezeltem és jó tapasztalataim voltak velük, így szívesen választottam ezt a terméket az ára ellenére is (2,5 euró körül vettem).

A málnás, citromos íze vett meg engem. Emiatt szívesen kenegetem, de alapvetően csalódtam a termékben.
Lassan szívódik be, ami nem is lenne probléma, ha rendesen hidratálna. Azonban többször tapasztaltam azt, hogy a szám fele még ragacsos, a másik fele meg már száraz, akár percekkel a felkenés után. :(
Illetve még azt tapasztaltam, hogy számomra túl puha, túl kenődős, de ezt még meglátom, mennyire fog zavarni.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

hivespanni

2017. október 23.

Impulzusvásárlás volt, de én elégedett vagyok vele. Krémes, puha, jól kenhető, az illata nekem tetszik. Carmex párti vagyok, de amíg nincsenek hideg idők, addig megfelel ez is, a feladatát teljesíti.

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

lizibartha

2017. október 22.

Nem értem a közutálatot ellene. Én az évek alatt rengeteg ajakápolót próbáltam, labellotól carmexeken at az eos-ig, és ez volt az egyetlen ajakápoló ami mindig rendbe tudta tenni az ajkaimat. 4 éve használom, azóta sincs vele negatív tapasztalatom.
A nyáron vagy allergiás lettem egy kozmetikumra, vagy pedig leégett a szám, de egyszerűen hatalmas darabokban hámlott, és semmi sem hatott. Amint újra beszereztem ezt, azóta ismét normális állapotba kerültek az ajkaim :)

lizibartha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Blackxentric

2017. október 21.

Az íze számomra zavaró, hatása pedig kevés.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Az íze számomra zavaró, hatása pedig kevés.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.