KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Blistex

Ár:   449 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Antioxidánssal, C és E vitaminnal dúsított, hidratáló anyagokban gazdag. Ízletes gyümölcsaromák kombinációját tartlamazza, a zamatos málna és édes limonádé kivonat eredményezi jó ízét. Lágy balzsamos formulája véd és hidratál. SPF 15 napvédő faktorral a nap káros UVB sugarai ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

brethalia

2017. november 24.

Eddig a Carmexet és Blistexet egy kategóriaként kezeltem és jó tapasztalataim voltak velük, így szívesen választottam ezt a terméket az ára ellenére is (2,5 euró körül vettem).

A málnás, citromos íze vett meg engem. Emiatt szívesen kenegetem, de alapvetően csalódtam a termékben.
Lassan szívódik be, ami nem is lenne probléma, ha rendesen hidratálna. Azonban többször tapasztaltam azt, hogy a szám fele még ragacsos, a másik fele meg már száraz, akár percekkel a felkenés után. :(
Illetve még azt tapasztaltam, hogy számomra túl puha, túl kenődős, de ezt még meglátom, mennyire fog zavarni.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

hivespanni

Korcsoport: < 18
2017. október 23.

Impulzusvásárlás volt, de én elégedett vagyok vele. Krémes, puha, jól kenhető, az illata nekem tetszik. Carmex párti vagyok, de amíg nincsenek hideg idők, addig megfelel ez is, a feladatát teljesíti.

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 23.

lizibartha

2017. október 22.

Nem értem a közutálatot ellene. Én az évek alatt rengeteg ajakápolót próbáltam, labellotól carmexeken at az eos-ig, és ez volt az egyetlen ajakápoló ami mindig rendbe tudta tenni az ajkaimat. 4 éve használom, azóta sincs vele negatív tapasztalatom.
A nyáron vagy allergiás lettem egy kozmetikumra, vagy pedig leégett a szám, de egyszerűen hatalmas darabokban hámlott, és semmi sem hatott. Amint újra beszereztem ezt, azóta ismét normális állapotba kerültek az ajkaim :)

lizibartha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Blackxentric

2017. október 21.

Az íze számomra zavaró, hatása pedig kevés.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Az íze számomra zavaró, hatása pedig kevés.

PoppyBlack

2017. szeptember 24.

Az illata nagyon finom, de hidratálás szempontjából hasonló áron lehet találni jobbakat.

PoppyBlack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

ponilopopolopo

2017. augusztus 24.

Nagyon finom illata van és az íze is finom! Könnyű felvinni az ajkakra és nem ragad, nem folyik, de puha, nem viaszos. Viszont sajnos nem tartós, egy fokkal a Carmex alatt van. Akik nem szeretik a carmex mentolosságát, azoknak tudom ajánlani :)

ponilopopolopo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 1.

Többször is megvettem már, mikor akciós volt, de mindig megbántam. Fincsi illata van, de hidratálása nulla, kenődik mindenfelé, olvad, és eltömítette a szám körüli pórusokat.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

hivettivy

2017. június 11.

Szerintem fincsi az illata. Picit ápol, de nem érte nyúlok ha száraz a szám. Kinézete egy ragasztóhoz hasonlít, és a tekerős megoldás miatt ki is lyukadt a közepe, biztos betekertem. Ötszáz forintért megérte.

Ma: Bekentem (lassan egy éves, használjuk már el alapon) vele a számat. Rettenet. Szétmarta a szám és a környékét, száraz, cserepes, vízhiányos, húzódó szám lett, ááá nagyon fáj! Ráadásul olyan bucira dagadt lett, mintha szilikont tömtem volna bele...rögtön kuka volt.

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

deezsina

2017. május 28.

Aki kedveli a tutti-frutti illatokat, ezt is szeretni fogja. Hidratálásban annyira nem erős, gyakran újrakenős, emiatt gyorsan fogyós fajta. Csak azért, mert az illata/íze vicces, nem veszem újra.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Ayase

2017. április 19.

Akkor vettem meg ezt a terméket, amikor már nagyon untam a Carmexet.Kár volt...az íze rettenetesen mű, unalmas és kellemetlen. Az én számat nem hidratálta semennyire, ráadásul fura kis darabokban összeállt az ajkaimon felvitel után. Rúzsozni nem lehetett rá. Nem nagyon szoktam terméket kidobni, de ez kuka volt, pedig jókat hallottam róla. Elvileg segít a herpeszen, nekem nem nagyon szokott lenni, szóval erről a hatásáról sem tudok nyilatkozni.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging