KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 24.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

• Krémes, könnyű formulája láthatatlanul idomul a bőrhöz és tökéletes alapot biztosít a sminkeléshez.
  • Könnyen alkalmazható akár az egész arcon, vagy csak éppen ott, ahol szükség van rá.
  • Természetes olajtartalma révén könnyen siklik a bőrön, viszont nem teszi zsírosá azt
  • A benne levő olivíaolaj és az esszenciális zsírsavak hidratálják, puhítják a bőrt, a shea vaj pedig óv a kiszáradástól
  • Silica tartalma révén meggátolja a zsíros bőr kifényesedését, anékül, hogy kiszárítaná az arcbőrt
  • Minimálisra csökkenti a finom vonalak és pórusok megjelenését és tökéletesíti a bőr textúráját.

24 árnyalatban érhető el

Ár: 8000Ft , Eladó: AdriennSzjk
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 9500 , Eladó: gabsee74
Állapot: 1-szer próbált, Cool Almond árnyalat, Helyszín: Érd, fizetés: Személyesen Érden vagy Bp-en a Duna Plázánál lehetséges 8-15 között kérésre utalás után postázom is

VanillaBlossom

2018. november 5.

Furcsa egy termék. Először imádtam, utána lankadt a lelkesedésem és el akartam passzolni, most pedig a sminkes tasim állandó darabjává nyilvánítom.

Nagyon lájti alapozókat használok. Ez a stick jóval izmosabb, mint amire szükségem lett volna, de láttam pár vidiben, és be kellett szereznem.

Ami annyira nem tetszik benne: a bőrömhöz leginkább passzoló árnyalat sem a legtökéletesebb, így nagy mennyiségben nem mutat valami természetesen + néha elég nehéznek is érzem az arcomon. A száraz részeket brutál kiemeli így ha egy icipicit hámlott a bőröm, akkor már nem is tudtam használni. Egy időre el is felejtődött, de sos kellett egy korrektor a szemem alá, így ismét hozzá kellett nyúlnom.

És akkor jött a felismerés: ez egy nagyon jó kis darab!
Az hozzá tartozik a történethez, hogy nagyon jó hidratálóra leltem, így már nem kell a szárazság okozta kellemetlenségekkel bajlódnom. Ha problémás lenne a bőröm, akkor ugyan úgy nem tudnám használni, de így már boldogan kenem fel nap mint nap.
Említettem, hogy lájti alapozókat használok. Imádom őket, mert nem fedik el a szeplőimet, de egységesítik az arcom színét. Ez így szép és jó, de sajnos nem marad meg rajtuk a szemfesték és a szem alatti karikákat sem fedik el. Most a rutinom az, hogy stick a szememre és a szemem alá, lájti alapozó az arcra és kész. minden probléma megoldva. IMÁDOM!

Alapozóként az egész arcomon nem használnám, de így a szememre TÖKÉLETES!

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

És akkor jött a felismerés: ez egy nagyon jó kis darab!

Alapozóként az egész arcomon nem használnám, de így a szememre TÖKÉLETES!

Mse

2018. augusztus 21.

Fantasztikus termék. Krémes, mégsem zsírosítja a bőrt. Nagyon könnyű természetes fedésű alapozó, szinte siklik a bőrön. Én nagyon szeretem a vékonyan felvihető alapozókat, azokat, amelyek épp csak leheletnyi fedést adnak, szinte csak kiegyenlítik a bőrszínt.
Nagyon-nagyon vékonyan szoktam felkenni, és ez bőven elég. Olyan, mintha semmi, de semmi nem lenne az arcomon, legalábbis abban az értelemben, hogy jó hozzáérni. Semmi értelme vastagon felkenni, mert akkor állítólag ragad, de én soha, egyetlen alapozómat sem kenem fel vastagon. Oké, ha problémás az ember bőre, nem biztos, hogy ez a tökéletes alapozó, de nekem ez a leheletnyi fedés az, amit keresek. Gyűlölöm a maszkos alapozókat. A 40 fokos kánikulában is jól szerepelt. Zseniális a színválaszték.
Egyetlen negatívuma, hogy szerintem nagyon hamar el fog fogyni, hisz csak 9 g az egész, de mivel vékonyan használom, talán egy darabig kitart.

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

jirka

2018. június 23.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Nem sminkelek, nem tudok, így gondoltam valami egyszerű eszközt szerzek be, hogy egy kicsit egységesítsek az arcbőrömön. Bobbi-ra esett a választásom, jó hírneve miatt, és mert nagyon barátságos volt a listája. El is kocogtam egy februári napon hozzájuk, hogy a passzoló színt kiválasszam. A szín majdnem passzol (warm beige), a többi nem, az én normál, érzékeny arcbőrömön.
Számomra a kiszerelése volt a legvonzóbb, szilárd állagú, könnyen kezelhető, elég néhány vonalat húzni a bőrre, elkenni, és kész. Táskabarát, utaztatható, stb.
Állag: Valóban krémes, olajos, akár még jó is lehetne, felvitelkor könnyedén csúszik a bőrön. A stick maga szilárd, melegben sem olvad a táskában, ebből a szempontból megbízható.
Felkenés után (fényvédőre) nálam megült a bőrfelszínen, viaszos réteget hagyva, kevesebb réteggel vagy többel körülbelül ugyanazt a hatást értem el vele. Ha rétegezni szerettem volna, mert foltosan lehetett elkenni, elhúzta az alsóbb réteget, nyilván a szemüveg is meglátszott. Bele ült a mimikai ráncokba csúnyán, ami addig nem volt látható, azt határozottan megmutatta, úgy általában rontott az összképen, inkább öregített, mint üdévé "varázsolt" volna.
Egész napra fényes, festékes réteg maradt utána, ha hozzá értem az arcomhoz, azonnal megfogta a kezemet. A pórusaimat, melyek alapesetben normálnak mondhatóak, kiemelte, pontszerűen begyűjtötte a festékanyagot. Irritációt nem tapasztaltam, bár nem is használtam mindennap.
Általában hetente egyszer használtam - 15.500 Ft-ért vettem - 2 hete úgy döntöttem elengedem.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!

csutkababaa

2018. február 5.

Ha reggel 8kor felkenem siman birja egesz nap. Könnyű használni és építhető a fedése.

csutkababaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 5.

GeorginaH

2017. március 21.

Praktikus táskabarát darab, nem folyik ki ,nem nehéz stb..
Hatalmas színválaszték ez külön + pont.
A fedése inkább közepes, kellemes érzés "viselni" -puhítja a bőrt.
Kisebb ráncokat valóban elrejti.
Többen írták, hogy szárít. Szerencsére én ezt nem tapasztaltam.
Jól bírja a meleget, ezáltal nap közepére nem mozdul el, nem folyik.
+20 fokban azért ezt idáig kevés alapozó hozta...
Maximális 5☆ jár neki.

GeorginaH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Praktikus táskabarát darab, nem folyik ki ,nem nehéz stb..
Hatalmas színválaszték ez külön + pont.
A fedése inkább közepes, kellemes érzés "viselni" -puhítja a bőrt.
Kisebb ráncokat valóban elrejti.
Többen írták, hogy szárít. Szerencsére én ezt nem tapasztaltam.
Jól bírja a meleget, ezáltal nap közepére nem mozdul el, nem folyik.
+20 fokban azért ezt idáig kevés alapozó hozta...
Maximális 5☆ jár neki.

zmau

2017. március 6.

Még csak 1 napja használom, így a véleményem még változhat később, de azért leírom amit eddig tapasztaltam :)
2. Sand árnyalatban vettem meg. A állaga valóban elég krémes, tartottam tőle hogy az amúgy is kifényesedésre hajlamos, picit zsíros bőrömön hogy fog kinézni pár óra után, mivel szinte mindenféle állagú, márkájú alapózó rajtam ragyogni kezd pár óra után- és sajnos nem jó értelemben...akkor is ha púderezem. Az olajmentes formulák is, mint pl. MAC Face & Body szabályszerűen lefolyik rólam, nincs az a púder ami "megköti"..
Namármost, úgy tűnik, hogy ez a Stick Foundation nem is olyan rossz az én bőrömnek :) Szerencsére száraz részek nincsenek az arcomon amit ki tudna emelni, gondolok itt a korábbi változat kommentjeire, de mivel elég sűrű anyag valószínűnek tartom, hogy a száraz bőrüeknek lesz vele némi gondja. Egyáltalán nem fénylik tőle jobban az arcom mint amiket eddig próbáltam, sőt! A fedése olyan gyenge-közepes lehet, de én csak vékony rétegben mertem egyelőre feltenni, beautyblender szivaccsal, majd erre tettem egy kevés púdert. Korrektorként is javasolja, de szerintem arra nagyon krémes, nekem a szemem alatt pár perc alatt összegyűlt, oda nem való szerintem.
4 csillagot adok egyelőre, mert a termék jó, de az ár/érték arány nem annyira...

Update: tavaly újravásároltam, kár volt! A bőröm sokat változott, most inkább normál, T-vonalban picit zsirosodó de alapjában sokkal egészségesebb, egyenletesebb. Ez az alapozó viszont megül az arcomon...száraz részeket csinál (!). Továbbá nem fixálható, ragacsos ezt pedig nem bírom elviselni. Próbáltam még több hidratalassal, de semmi, egyszerűen már nem mutat szépen.. nem bírtam elhasznalni.

zmau
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

dor1

2016. december 15.

Kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Nagyon praktikus, könnyen magammal vihetem, könnyű és gyors használni, szép a fedése. Viszont könnyen elkenődik, ruhán marad és gyorsan ragacsos érzésű lesz az arcomon hiába minden fixálás. Lehet a száraz bőrűeknek ilyen nem fordul elő, de az én kombinált, zsírosodó bőrömön sajnos igen. A másik megjegyzésem, hogy miután "elfogy" a kitekerhető és kenhető rész, még napokig elegendő cucc van benne csak ki kell kaparászni belőle.

dor1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

zeany

2016. augusztus 15.

Nagyon vágytam rá, lehet, hogy ez volt a baj, hogy kicsit csodát vártam tőle... ehhez képest bármelyik L'oreal, vagy Max Factor alapozó hozza nagyjából ezt a szintet. A fedés minimális, az is eltűnik egy órán belül... az én bőröm nem nagyon szereti, bár a stick kiszerelés nagyon praktikus és higiénikus. YSL primerrel használom és még úgy is elég minimális a hatás :( Nem hiszem, hogy újraveszem.

Update: Idővel kicsit jobban megszerettem, nem tudom, hogy pontosan mitől, de mintha "hozzáidomult" volna a bőrömhöz, jobb lett a fedése. Ami negatív, hogy nekem egy réteges használattal is viszonylag hamar elfogyott (nem napi szintű használat, inkább heti 2-3x)

zeany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

2015. szeptember 15.

Itt jutottam hozzá Maggie The Beautyjunkie jóvoltából nagyon-nagyon kedvező áron, már régóta szerettem volna kipróbálni, de a teljes ár visszatartott (meg amúgy van bevált alapozóm). Nagyon-nagyon jó termék. Az én bőröm elég hisztis, T-vonalban könnyen kifényesedik, de amúgy erősen vízhiányos, T-vonalon kívül száraz, meg rozaceás, meg érzékeny. Ez az alapozó nagyon természetes fedést ad, de két rétegben a pirosságot is szépen elfedi. Nem maszkos, nem ül meg a pórusokban. Könnyen elkenhető, krémes az állaga (azért én használok alá hidratálót, fölé T-vonalban vékonyan púdert). Tartósságban azért nem éri utol az Estée Lauder Double Wear-t, de nem is kopik le hamar. Nem tudok negatívumot mondani, hacsak nem azt, hogy szerintem elég gyorsan el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Trixi

2015. augusztus 31.

Ezt az alapozó stiftet azoknak ajánlom kiemelten, akiknek:
-kevés elfednivalójuk van, tehát a bőrük közel tökéletes,
-lehetőleg nem száraz, nem túl zsíros, nem kombinált, inkább normál, száraz foltok nélküli a bőrük,
-nem túl tág pórusú,
-valamint feszes és ránctalan,
-és mindemellett csak egy lágy fedésre vágynak,
-csak egy gyors kis sminket akarnak feldobni.
A többieknek (beleértve engem is) nincs könnyű helyzetük, ha ezt a terméket választják.
Valóban nagyon praktikus a kiszerelés, táskába dobható, nem szükséges hozzá ecset vagy szivacs, és meg lehet találni a bőrszínhez a tökéletes árnyalatot. Nem maszkosít, nem nehéz a bőrön.
A nehézségek, amelyekkel meg kell küzdeni, ha akkor is ezt a sticket szeretnénk használni, mindenáron, ha tudjuk, hogy valójában nem könnyíti meg a dolgunkat:
-nem túl higiénikus a használata azzal, hogy akár ujjal, akár ecsettel vagy szivaccsal, de felvisszük a baktériumokat a stiftre
-hajlamos megülni a pórusokban, és kiemelni őket
-kiemeli a száraz részeket, nehéz eloszlatni a szárazabb foltokon
-hajlamos felgyűlni pl. a ráncokban, ha túl sokat teszünk fel
-nem mattít
-nem túl tartós
-nem feszesíti a bőrt
-gyenge a fedése, bár építhető.
A szép bőrűeknek elegendő egy felvitel vékony rétegben alapozóecsettel, a többieknek ajánlom, hogy ujjal oszlassák el, akár többször is visszatérve a problémás helyekre, és beütögetve az alapozót. Mindenképpen erős hidratálás szükséges előtte a száraz részekre, én Bobbi Extra Bright Advanced Moisture Cream-jét használom, és nem várom meg, amíg teljesen felszívódik a krém. A pórusokat hidratálás után pórusfinomítóval érdemes kezelni, és csak ezután mehet fel az alapozó.
Én csak a problémás helyekre használom, mint pl. orr körüli pirosság, bár ott sokat nem kell várni tőle, mert egy napszemüveg máris lekapja az alapozót a helyéről, valamint kisebb bőrelszíneződésre, pirosodásra, erek tompítására. Ha teljes arcos, tökéletes fedést szeretnék, nem ez a jó termék szerintem. Szemkörnyékre nem alkalmas. Felvitel után átlátszó befejező púderrel rögzítem. Akinek ez így megfelel, végül egy nagyon természetes, "az én bőröm, csak szebb" állapotot tud elérni, flawless look-ot semmiképp ne várjunk.
Amiért én szeretem? Ha kialakult a megfelelő, gyors rutin a bőr előkészítésével, tényleg 1 perc alatt fel lehet dobni, nem kell nagyon aprólékosan eldolgozgatni, két paskolás a rögzítő púderes ecsettel, és egy kis spirál-krémespirosító-szájbalzsam kombóval máris kiléphetünk az ajtón, és emberi külsőnk van. Tényleg, ha a bőrünk nem különösebben problémás, és nem egész napos izzasztó túrát tervezünk, lehet szeretni.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Ezt az alapozó stiftet azoknak ajánlom kiemelten, akiknek:
-kevés elfednivalójuk van, tehát a bőrük közel tökéletes,
-nem túl tág pórusú,
-valamint feszes és ránctalan,
-és mindemellett csak egy lágy fedésre vágynak,
-csak egy gyors kis sminket akarnak feldobni.
-hajlamos megülni a pórusokban, és kiemelni őket
-kiemeli a száraz részeket, nehéz eloszlatni a szárazabb foltokon
-hajlamos felgyűlni pl. a ráncokban, ha túl sokat teszünk fel
-nem mattít
-nem túl tartós
-nem feszesíti a bőrt
-gyenge a fedése, bár építhető.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Squalane eo 1 0