KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 24.

Ár:   13 600 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

• Krémes, könnyű formulája láthatatlanul idomul a bőrhöz és tökéletes alapot biztosít a sminkeléshez.
  • Könnyen alkalmazható akár az egész arcon, vagy csak éppen ott, ahol szükség van rá.
  • Természetes olajtartalma révén könnyen siklik a bőrön, viszont nem teszi zsírosá azt
  • A benne levő olivíaolaj és az esszenciális zsírsavak hidratálják, puhítják a bőrt, a shea vaj pedig óv a kiszáradástól
  • Silica tartalma révén meggátolja a zsíros bőr kifényesedését, anékül, hogy kiszárítaná az arcbőrt
  • Minimálisra csökkenti a finom vonalak és pórusok megjelenését és tökéletesíti a bőr textúráját.

24 árnyalatban érhető el

Bobbi Brown Skin Foundation Stick Beige 3
Ár: 7000 , Eladó: gabriellaa
Állapot: kb. 2-3 hétig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás

VanillaBlossom

2018. február 23.

Nekem ez a kis Stick tökéletes, bár kicsit furcsa igényeim voltak az alapozómmal kapcsolatban:

1. A szemem alatti területre "vastagabban" kenem fel, hogy eltüntessem a karikákat. A szemhélyamra is így viszem fel, hogy alapot adjon a festéknek.
2. Az arcomra és a homlokomra/államra nagyon vékonyan viszem fel, hogy a szeplőimet már ne fedje el, mert nagyon szeretem őket és úgymond "hibátlan" a bőröm. A nyakamra és a fülemre nem is kenek, mert az Ivory teljesen beleolvad a bőrömbe. (Nem is az egész arcomra használom, a szememtől kifelé egyre kevesebbet teszek fel.)

Ami (nekem) jó benne:
Nem ül be az apró ráncokba, nem pislogom le.
Praktikus kiszerelés.
Közepes/enyhe fedés-a mennyiségtől függően.
Nem kell púderezni, nincs szükségem külön korrektorra.
Puha lesz tőle az arcom.
Tartós.
Nem érzem azt, hogy bevakoltam az arcom.
Kézzel is könnyen eldolgozható.

Amiről nem tudok nyilatkozni:
Az én bőröm száraz, arra elég jó volt. Nem tudom, hogy hogy viselkedhet zsíros bőrön.
Keveset viszek fel, így nekem nem maszatol, de nem tudom, hogy ha valaki többet használ belőle, akkor kenődik e vagy sem.

Ami nem jó benne:
Elég borsos az ára a mennyiséghez képest.
Ha valahol hámlik az arc, azt eléggé kiemeli.

Szerintem én újra veszem, mert nagyon pöpec kis cucc. Nekem most ő a kedvenc. :)

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Ami (nekem) jó benne:
Nem ül be az apró ráncokba, nem pislogom le.
Praktikus kiszerelés.
Közepes/enyhe fedés-a mennyiségtől függően.
Nem kell púderezni, nincs szükségem külön korrektorra.
Puha lesz tőle az arcom.
Tartós.
Nem érzem azt, hogy bevakoltam az arcom.
Kézzel is könnyen eldolgozható.

Amiről nem tudok nyilatkozni:

Ami nem jó benne:
Elég borsos az ára a mennyiséghez képest.
Ha valahol hámlik az arc, azt eléggé kiemeli.

csutkababaa

2018. február 5.

Ha reggel 8kor felkenem siman birja egesz nap. Könnyű használni és építhető a fedése.

csutkababaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 5.

GeorginaH

2017. március 21.

Praktikus táskabarát darab, nem folyik ki ,nem nehéz stb..
Hatalmas színválaszték ez külön + pont.
A fedése inkább közepes, kellemes érzés "viselni" -puhítja a bőrt.
Kisebb ráncokat valóban elrejti.
Többen írták, hogy szárít. Szerencsére én ezt nem tapasztaltam.
Jól bírja a meleget, ezáltal nap közepére nem mozdul el, nem folyik.
+20 fokban azért ezt idáig kevés alapozó hozta...
Maximális 5☆ jár neki.

GeorginaH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Praktikus táskabarát darab, nem folyik ki ,nem nehéz stb..
Hatalmas színválaszték ez külön + pont.
A fedése inkább közepes, kellemes érzés "viselni" -puhítja a bőrt.
Kisebb ráncokat valóban elrejti.
Többen írták, hogy szárít. Szerencsére én ezt nem tapasztaltam.
Jól bírja a meleget, ezáltal nap közepére nem mozdul el, nem folyik.
+20 fokban azért ezt idáig kevés alapozó hozta...
Maximális 5☆ jár neki.

zmau

2017. március 6.

Még csak 1 napja használom, így a véleményem még változhat később, de azért leírom amit eddig tapasztaltam :)
2. Sand árnyalatban vettem meg. A állaga valóban elég krémes, tartottam tőle hogy az amúgy is kifényesedésre hajlamos, picit zsíros bőrömön hogy fog kinézni pár óra után, mivel szinte mindenféle állagú, márkájú alapózó rajtam ragyogni kezd pár óra után- és sajnos nem jó értelemben...akkor is ha púderezem. Az olajmentes formulák is, mint pl. MAC Face & Body szabályszerűen lefolyik rólam, nincs az a púder ami "megköti"..
Namármost, úgy tűnik, hogy ez a Stick Foundation nem is olyan rossz az én bőrömnek :) Szerencsére száraz részek nincsenek az arcomon amit ki tudna emelni, gondolok itt a korábbi változat kommentjeire, de mivel elég sűrű anyag valószínűnek tartom, hogy a száraz bőrüeknek lesz vele némi gondja. Egyáltalán nem fénylik tőle jobban az arcom mint amiket eddig próbáltam, sőt! A fedése olyan gyenge-közepes lehet, de én csak vékony rétegben mertem egyelőre feltenni, beautyblender szivaccsal, majd erre tettem egy kevés púdert. Korrektorként is javasolja, de szerintem arra nagyon krémes, nekem a szemem alatt pár perc alatt összegyűlt, oda nem való szerintem.
4 csillagot adok egyelőre, mert a termék jó, de az ár/érték arány nem annyira...

Update: tavaly újravásároltam, kár volt! A bőröm sokat változott, most inkább normál, T-vonalban picit zsirosodó de alapjában sokkal egészségesebb, egyenletesebb. Ez az alapozó viszont megül az arcomon...száraz részeket csinál (!). Továbbá nem fixálható, ragacsos ezt pedig nem bírom elviselni. Próbáltam még több hidratalassal, de semmi, egyszerűen már nem mutat szépen.. nem bírtam elhasznalni.

zmau
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

dor1

2016. december 15.

Kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Nagyon praktikus, könnyen magammal vihetem, könnyű és gyors használni, szép a fedése. Viszont könnyen elkenődik, ruhán marad és gyorsan ragacsos érzésű lesz az arcomon hiába minden fixálás. Lehet a száraz bőrűeknek ilyen nem fordul elő, de az én kombinált, zsírosodó bőrömön sajnos igen. A másik megjegyzésem, hogy miután "elfogy" a kitekerhető és kenhető rész, még napokig elegendő cucc van benne csak ki kell kaparászni belőle.

dor1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

zeany

2016. augusztus 15.

Nagyon vágytam rá, lehet, hogy ez volt a baj, hogy kicsit csodát vártam tőle... ehhez képest bármelyik L'oreal, vagy Max Factor alapozó hozza nagyjából ezt a szintet. A fedés minimális, az is eltűnik egy órán belül... az én bőröm nem nagyon szereti, bár a stick kiszerelés nagyon praktikus és higiénikus. YSL primerrel használom és még úgy is elég minimális a hatás :( Nem hiszem, hogy újraveszem.

Update: Idővel kicsit jobban megszerettem, nem tudom, hogy pontosan mitől, de mintha "hozzáidomult" volna a bőrömhöz, jobb lett a fedése. Ami negatív, hogy nekem egy réteges használattal is viszonylag hamar elfogyott (nem napi szintű használat, inkább heti 2-3x)

zeany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

2015. szeptember 15.

Itt jutottam hozzá Maggie The Beautyjunkie jóvoltából nagyon-nagyon kedvező áron, már régóta szerettem volna kipróbálni, de a teljes ár visszatartott (meg amúgy van bevált alapozóm). Nagyon-nagyon jó termék. Az én bőröm elég hisztis, T-vonalban könnyen kifényesedik, de amúgy erősen vízhiányos, T-vonalon kívül száraz, meg rozaceás, meg érzékeny. Ez az alapozó nagyon természetes fedést ad, de két rétegben a pirosságot is szépen elfedi. Nem maszkos, nem ül meg a pórusokban. Könnyen elkenhető, krémes az állaga (azért én használok alá hidratálót, fölé T-vonalban vékonyan púdert). Tartósságban azért nem éri utol az Estée Lauder Double Wear-t, de nem is kopik le hamar. Nem tudok negatívumot mondani, hacsak nem azt, hogy szerintem elég gyorsan el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Trixi

2015. augusztus 31.

Ezt az alapozó stiftet azoknak ajánlom kiemelten, akiknek:
-kevés elfednivalójuk van, tehát a bőrük közel tökéletes,
-lehetőleg nem száraz, nem túl zsíros, nem kombinált, inkább normál, száraz foltok nélküli a bőrük,
-nem túl tág pórusú,
-valamint feszes és ránctalan,
-és mindemellett csak egy lágy fedésre vágynak,
-csak egy gyors kis sminket akarnak feldobni.
A többieknek (beleértve engem is) nincs könnyű helyzetük, ha ezt a terméket választják.
Valóban nagyon praktikus a kiszerelés, táskába dobható, nem szükséges hozzá ecset vagy szivacs, és meg lehet találni a bőrszínhez a tökéletes árnyalatot. Nem maszkosít, nem nehéz a bőrön.
A nehézségek, amelyekkel meg kell küzdeni, ha akkor is ezt a sticket szeretnénk használni, mindenáron, ha tudjuk, hogy valójában nem könnyíti meg a dolgunkat:
-nem túl higiénikus a használata azzal, hogy akár ujjal, akár ecsettel vagy szivaccsal, de felvisszük a baktériumokat a stiftre
-hajlamos megülni a pórusokban, és kiemelni őket
-kiemeli a száraz részeket, nehéz eloszlatni a szárazabb foltokon
-hajlamos felgyűlni pl. a ráncokban, ha túl sokat teszünk fel
-nem mattít
-nem túl tartós
-nem feszesíti a bőrt
-gyenge a fedése, bár építhető.
A szép bőrűeknek elegendő egy felvitel vékony rétegben alapozóecsettel, a többieknek ajánlom, hogy ujjal oszlassák el, akár többször is visszatérve a problémás helyekre, és beütögetve az alapozót. Mindenképpen erős hidratálás szükséges előtte a száraz részekre, én Bobbi Extra Bright Advanced Moisture Cream-jét használom, és nem várom meg, amíg teljesen felszívódik a krém. A pórusokat hidratálás után pórusfinomítóval érdemes kezelni, és csak ezután mehet fel az alapozó.
Én csak a problémás helyekre használom, mint pl. orr körüli pirosság, bár ott sokat nem kell várni tőle, mert egy napszemüveg máris lekapja az alapozót a helyéről, valamint kisebb bőrelszíneződésre, pirosodásra, erek tompítására. Ha teljes arcos, tökéletes fedést szeretnék, nem ez a jó termék szerintem. Szemkörnyékre nem alkalmas. Felvitel után átlátszó befejező púderrel rögzítem. Akinek ez így megfelel, végül egy nagyon természetes, "az én bőröm, csak szebb" állapotot tud elérni, flawless look-ot semmiképp ne várjunk.
Amiért én szeretem? Ha kialakult a megfelelő, gyors rutin a bőr előkészítésével, tényleg 1 perc alatt fel lehet dobni, nem kell nagyon aprólékosan eldolgozgatni, két paskolás a rögzítő púderes ecsettel, és egy kis spirál-krémespirosító-szájbalzsam kombóval máris kiléphetünk az ajtón, és emberi külsőnk van. Tényleg, ha a bőrünk nem különösebben problémás, és nem egész napos izzasztó túrát tervezünk, lehet szeretni.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Ezt az alapozó stiftet azoknak ajánlom kiemelten, akiknek:
-kevés elfednivalójuk van, tehát a bőrük közel tökéletes,
-nem túl tág pórusú,
-valamint feszes és ránctalan,
-és mindemellett csak egy lágy fedésre vágynak,
-csak egy gyors kis sminket akarnak feldobni.
-hajlamos megülni a pórusokban, és kiemelni őket
-kiemeli a száraz részeket, nehéz eloszlatni a szárazabb foltokon
-hajlamos felgyűlni pl. a ráncokban, ha túl sokat teszünk fel
-nem mattít
-nem túl tartós
-nem feszesíti a bőrt
-gyenge a fedése, bár építhető.

kcseni

2015. április 25.

Puha, természetes hatású, kellemes színárnyalatokkal bíró termék és hidratál is, viszont nem tartom tartósnak ezt sem. Ezt nagyon sajnálom, mert így nem leszünk sokáig jóban. Magyarországi ára elfogadható, de én sajnos nem itt vettem. Így már bánom, hogy megvettem, pedig nagyon örültem és úgy éreztem, hogy bármennyit kiadnék érte, hiszen végre egy olyan alapozó, amely tökéletesen ugyanolyan árnyalatú, mint a bőröm. De hát nem tartós! :(

kcseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

wishes

2015. március 11.

Az elődjét borzasztóan szerettem, de azzal, hogy ezzel a változattal a zsíros bőrűeknek akartak kedvezni, pont a száraz bőrűeknél szintetizálódó előnyöket tüntették el. :( Jó, végülis mi vagyunk a kisebbség, de immáron ez a 3. Bobbi alapozóm, amit imádok és kivonnak, és ez szörnyen bosszant! :D
Sajnos ez a verzió nem olvad olyan szépen a bőrömbe, nem finomítja olyan szépen a pórusaimat sem, és oda az a gyönyörű bőrfényt adó finise, na meg a színe is elüt picit, pedig ugyanazt az árnyalatot vettem, mint a régiből... :( Nem is vettem újra, helyette szereztem egy BB BB-t (vagyis a Bobbi BB krémet), remélem azt nem mostanában vonják majd ki :D

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Squalane eo 1 0