KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. március 8.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A komlókivonat csökkenti a karikák megjelenését, az édesgyökér kivonat, a C-Vitamin és a bambuszkivonat a ragyogóbb tekintet szolgálja, a tárnicsgyökér kivonat pedig nyugtatja a bőrt. Tökéletes fedést biztosít.

Teszt: Bobbi Brown Tinted Eye Brightener korrektor

googles

2017. szeptember 6.

Csapjatok le rá, ez kifut és az utódja egy jóval sűrűbb, erős fedésű valami, ami tapasztalatom szerint csúnyán ráncosít és száraz területet csinál sajnos. Ez sokkal-sokkal jobb.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

natulcien

2017. május 25.

Ezzel a termékkel lettem egyértelműen BB rajongó. Eddig is szerettem a BB termékeket, de ez a korrektor egy csoda. Annyi szem alatti korrektort próbáltam már: MAC, Missha, Yves Rocher, Max Factor, Bourjois, Pupa, Beauty Factory. Ez a legjobb, de klasszisokkal. Nekem nagyon tetszik a bőrömnek. Nem ül bele a ráncokba, nem szárít, nem foltos, nem kopik. Gyönyörűen egységesíti a bőrképet, finoman halványítja a szem alatti karikákat. Hozzáteszem nincsenek nagy elszíneződéseim, így nincs nehéz dolga, de megjegyzem, a többi terméknek is ezen körülmények között kellett volna megbirkózni a feladattal és mégsem sikerült ennyire jól, mint ennek a korrektornak. Jó az INCI-je, jó az állaga, könnyen lehet felvinni. Én ujjbeggyel paskolom el, vagy apró szivaccsal viszem fel, egy kis argán olajjal együtt plusz hidratálásként, én az olajjal is nagyon jól együttműködik. A light to med peach 7 árnyalat tökéletesen passzol a warm ivory bőrömhöz. Kedvezményesen jutottam hozzá egy kedves KM-esen keresztül, te teljes áron is meg fogom venni ha elfogy. Felesleges más termékekkel kísérleteznem. Meg van az igazi,és pont.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

braram

2017. március 15.

A sok lelkes vélemény után nagyon sokat vártam tőle.. de nekem sajnos nem csodaszer :( Hogy fair legyek, valószínűleg hozzám nem passzoló színt (bisque 3) választottunk a sminkessel, az eggyel világosabbról lebeszélt, mondván, hogy az túl világos nekem. Ez viszont "nem csinál semmit", nálam nincs meg ez a "felébreszti a szemet" hatás.. olyan semmilyen maga a szín.. De cserébe nekem beleül egy-egy ráncba. :(

braram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

b0rzi

2017. február 3.

Se egy pöttyben, de többen nem jó nekem :( túl rózsaszínes, fehéres, mikor milyen, valahogy sosem passzol a bőrömhöz, annyira sajnálom, hogy ennyit kiadtam rá. Fel fogom tenni eladásra.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Zsuszie84

2017. január 25.

Imádom, mindig ott van a sminkestáskámban! Szinte belesimul az ember bőrébe, nagyon szép, természetes hatása van, nem kopik le estére.
A fedése inkább közepes, nagyon sötét karikák ellen nem segít, de ha csak egy picit sötét a szemed alatt, azt tökéletesen korrigálja, szinte felébreszti a szemet.
Nálam alapdarab, mindig újraveszem, ha kifogy.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Nálam alapdarab, mindig újraveszem, ha kifogy.

tothbarbara74

2016. október 11.

"Sajnos" felrakták rám a boltban, azóta a régi korrektorom átavanzsált szemhéjalapozóvá, amit csak ennek az ára miatt bánok. Hát megtaláltam végre, révbe értem kéremszépen :) Igazából "csak" azt tudja, hogy úgy fedi el a karikáimat, mintha nem lenne rajtam semmi és karikáim sem lennének és ezt viszonylag tartósan teszi, de ha igazítani kell akkor sem látszik hogy lenne ott anyag, csak ragyog a szemem alatt a karikamentes bőr :))), -10 év, zseniális, 10*

tothbarbara74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

balogh.andrea

2016. október 11.

Óóó, hát mit is mondhatnék.. Szuperpontosan az arcomhoz passzoló színt gyártott nekem Bobbi – ha esetleg olvassa a Krémmániát, innen is köszönet érte! :)
1-2 pici pöttyel tökéletes a fedése, a ráncocskákba még véletlenül sem ül bele; a tekintetet pedig csodásan élénkíti és ezáltal valahogy úgy „megnyitja” az egész arcot..
Nyilván ez nem az első korrektorom (és bizony már nem is a tizedik..), így magabiztosan mondhatom, hogy az eddig általam próbáltak közül toronymagasan a legjobb. Ha pedig – még ha a minőségétől el is vonatkoztatunk – a mennyiségét nézzük, akkor ár-érték arányban is zseniális (nopláne Glamour-kupon & törzsvásárlói kártya – kombóval.. :D:) )

balogh.andrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Anna-

2016. augusztus 21.

Valahogy nem működik nekem. :( pedig annyira akarom szeretni, de valahogy annyira semmilyen nekem. Nem fed, nem világosít. Konkrétan olyan semmilyen. :(

Anna-
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Bildiko78

2016. július 2.

Ez egy zseniális kis cucc. Sokkal de sokkal szebb és kipihentebbnek tűnő a szemkörnyékem mint az eddig próbált korrektoroktól. Nagyon nagy lila karikáim nincsenek, arra lehet, hogy nem lenne jó, mert a fedése nem túl erős. Az állaga nagyon kis könnyű, ráncokba nem űl bele.

Bildiko78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Lisien

2016. június 16.

Elég nehézkesen, de csak az enyém lett végre! Vámeljárás alá vonták, de szerencsére mégsem kellett ráfizetnem, viszont így is majd 1 hónap volt, mire megkaparintottam.
Light Bisque árnyalat van nekem is és tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. Jó a fedése, mégis könnyű viselet és szinte láthatatlan. Aki nem tudja, hogy korrektor is van rajtam, meg nem mondja. Tartós, nem mászik el, nem ül bele a ráncocskáimba és minimális alvás után is sokat javít a tekintetem frissességén. Bőrhibákra nem próbáltam, arra van más. Az ára soknak tűnhet, de szerencsére sokáig elég, mert nem kell magunkra borítani, hogy érjen is valamit. Az összetevők is nagyon jók.
Ő az első Bobbi Brown termékem, de nem az utolsó. :P Szeretek kísérletezgetni, de ebből mindig lesz itthon, úgy érzem.

Lisien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sárga tárnics. Serkentő hatású, keserű növény, amelyet gyomorbántalmak, renyhe emésztés és étvágytalanság esetén használnak. Étvágygerjesztő hatása miatt régóta az aperitif likőrök alkotórésze.

A kozmetikumokban gyökértörzsének és gyökerének kivonatát használják fel, melyet a CosIng bőrjavító, tonizáló összetevőnek sorol be. Paula Begoun szerint a gyökér kivonata gyulladáscsökkentő és antibakeriális összetevő.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Népszerűbb néven omega-6 zsírsav, melyet emollient, anitoxidáns és sejtszabályozó anyagként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti az egészséges sejtnövekedést, segít a bőr természetes védőrétegének fenntartásában, és nyugatató hatása is van. Az omega-6 zsírsav természetes forrása a feketeribizli-olaj és -mag vagy a borágóolaj. További infó itt.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.