KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4399

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Ár: 4399, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: dalmaflora
Állapot: Kb. Félig van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve kérés esetén foxposttal (jól becsomagolva) küldöm.
Ár: 3000 , Eladó: NikolettNIKI
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton
Petravagyok

2019. január 22.

Elég jó kis alapozó. Szeretem az illatát. A fedése közepes, de igény szerint jól építhető. Nekem kissé fényes a finish, jobb szeretem a mattot, de egy kis puderrel tokeletesitem. Egesz nap fenn marad, valoban termeszetesen ragyogo es egeszseges borkepet eredmenyez. Az arcom imadja :)

Update: Ujra meg ujra visszaterek ra es rajovok, hogy imadom ezt az alapozot! Annyira egeszseges kinezetuve teszi az arcom, egysegesiti es eletet ad neki. Es mar azt sem banom, hogy nem mattra szarad, mert igy sokkal termeszetesebb a hatas!

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Theodora

2019. január 13.

A kedvenc drogériás alapozóm. A Maybelline Fit me-t váltottam le erre, de elképesztő a különbség. Kellett valami más, mert rengeteg pattanás kijött rajtam egy időben, amik mellesleg nagyon nehezen múltak el. A Fit Me feladta a harcot elég hamar, de a Healthy Mixnek már van olyan fedése, hogy boldogan menjek emberek közé akkor is, amikor nem a majdnem tökélestes bőrt kell lealapozózni.
Nekem fontos, hogy ne legyen maszkos a hatás, de fedjen is, és ez az alapozó ezt tudja. Nem túl sok, így könnyű szívvel használom a mindennapokban. Tartós is, órákat kibír, és nem képez pattanásokat.

Ecsettel viszem fel, de direkt teszteltem, és nedves szivaccsal ugyanolyan jól fel lehet vinni.
Nekem ez az új kedvencem, abszolút újravevős termék!

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Nekem ez az új kedvencem, abszolút újravevős termék!

csenkigabi

2019. január 11.

Legjobb drogériás alapozó! Itteni vélemények alapján vettem meg. És abszolút nem bántam meg. Beige színben szereztem be, és tökéletesen illeszkedik az arcom színéhez, egyenletes, ragyogó arcbőrt biztosít, kicsit olyan mintha még a ráncaim is eltünnének:D

csenkigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

A fedese nem a legerosebb de akinek nincsenek nagyobb hibai az arcan annak tokeletes szerintem:) egeszseges bor hatasa lesz az arcnak tole es az illata is kellemes szerintem ami fontos egy alapozonal szamomra😊nalam egy ot csillag

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Betti1994

2018. december 23.

A lehető legjobb alapozó, amit valaha kipróbáltam! Tökéletesen fed, tartós, és egészséges ragyogó arcbőröm lesz tőle.3200 forintért szereztem be. Ennél maradok mostantól, 5****!!!

Betti1994
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

A legjobb(!!!) drugstore alapozó Magyarországon. Azóta a kedvencem, amióta megvettem. Az egyetlen egy hibája (amiért nem veszek le csillagot, mert megoldható egyszerűen) csak annyi, hogy egy kicsit sárga és lehetne egy fél árnyalattal világosabb (51-es, a legvilágosabb árnyalatot használom) - de ezt kivéve, tényleg a legjobb alapozó amit valaha használtam. Nem ül meg a pórusaimban, szép a fedése, természetes hatást kelt, és nem szárítja ki a bőröm. Ha matt hatást akarok elérni, akkor az egész arcomon átmegyek egyszer átlátszó púderrel, és matt setting spray-t használok a végén, de mivel én szeretem a kicsit fényesebb kinézetet, nem szoktam túlzásba vinni. Velem 8-9 órát is kibír, ha hosszú napom van, és igazából csak annyi a baj a végén, hogy átfényesedik. Ezen kívül kifogástalan alapozó. Imádom :)

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

szabobeka

2018. december 7.

Nagyon régóta tesztelgetek alapozókat, eddig sosem sikerült megtalálnom a megfelelőt. Egy hónapja kiszemeltem ezt a terméket magamnak és Black Friday alkalmából leárazva hozzá jutottam...de még ez sem a megfelelő. Hála Istennek, nem keletkeznek hatalmas pattanások tőle az arcomon, aminek nagyon örülök. Viszont amióta ezt használom, az állandóan olajos bőröm száraz...túlzottan is. Nekem elég hamar lekopik napközben. Az “illata” sem kellemes. Alulteljesített nálam.

szabobeka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Aphrozin

2018. december 5.

Kedvenc alapozóm, tökéletesen fed, kicsi is elég belöle, és sokáig tart.

Aphrozin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Kedvenc alapozóm, tökéletesen fed, kicsi is elég belöle, és sokáig tart.

Lilc

2018. december 3.

Egyik kedvenc alapozóm, nem mattít, nem szárít, közepes fedés. Hétköznapokra tökéletes

Lilc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 3.

Timicat

2018. december 1.

Kuponnal vettem fél áron, kipróbálás gyanánt. Eddig abszolút bevált, egy normál közép kategóriás alapozónal felel meg. A fedése közepes, a színe kicsit sárgás ami pl az én bőrtónusomhoz teljesen jó. Megszerettem, illata is jó, bár még jobb lenne a parfüm nélkül. A rozaceara hajlamos bőrömmel sem csinál semmit. Átfényesedik viszont pár óra után, ezért a mínusz egy csillag.

Timicat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.