KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta
Krémmánia Kedvencek a -től
pillacskak

2017. február 22.

rég óta vágytam rá, mert rengeteg videóban láttam,de sajnáltam rá a pénzt,viszont megkaptam ajándékba. Az illata nagyon jó és a fedése is kiváló,valamint nagyon sok van benne, megéri az árát :)

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Melda

2017. február 20.

Régóta kíváncsi voltam erre az alapozóra, és most lecsaptam rá, illetve a legújabb, szögletes üveges változatára. Nem tudom, hogy az összetevőit mennyiben változtatták meg a régebbi formulához képest - sajnos a márka honlapján nem jelzik -, mindenesetre ez az új nekem bejön. Nagyon természetes a fedése, szinte egybeolvad az ember bőrével, mattra szárad, púderezni sem kell, tartóssága is rendben van. Könnyen eldolgozható, építhető, az illata enyhe. Örülök, hogy megvettem.

Melda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

litren

2017. február 13.

Ezt az alapózót használom már egy ideje , az illatát nagyon szeretem , szerintem az állaga is jó , fedése közepes erősségűnek mondanám , nincsenek bőrhibáim , de ha már egy pici van azt nem fedi el teljesen , és azért hajlamos átfényleni , többször kell púderezni viselése közben hogy ne csillogjon , pedig száraz bőröm van , illetve nemigazán tartós , ha bármivel odaérek az arcomhoz egyből lejön és korrigálni kell . Összességében nem rossz , a drogériákban szerintem az ára picit borsos , én online veszem ott csak 2500 ft , ezt nem tudom hogy csinálják :D egyenlőre ragaszkodom hozzá de keresgélek még tökéletesebb után :)

litren
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

independentbo

2017. február 9.

Egyik kedvenc alapozóm. Elsőrsorban normàl, kevésbé problémás bőrre javasolnàm személy szerint mert nincs túl nagy fedése. Sokat használtam és pont egy év alatt fogyott el. Nagyon szép, púderes a finishe, tartós, jó a színe és az ára is szuper :)

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

greta333

2017. február 4.

UPDATE: Megrendeltem az új updated verziót (elvileg kicsit átalakították) 51 vanilla clair árnyalatban. A szín tökéletes. A formula szerintem ugyanolyan jó, nem tudok túl sok különbséget kiemelni. Az én bőrömön talán egy kicsit tartósabb, de mondjuk ebben nem vagyok biztos... :P Az illata egy icipicit más, de ennek is nagyon finom! A csomagolás is más, nekem ez jobban tetszik, mint az előző, de ez már tényleg részletkérdés. Szóval nekem ez is szerelem. Lett 3 új szín, 50 (vanilla clairnél is világosabb, és kicsit rózsaszínesebb, hidegebb alaptónusú), 57 és 58. Interneten lehet rendelni (én feelunique.com-ról rendeltem az updated verziót), valamint ma láttam a Blahán lévő Müllerben az új verzióból (elég sok volt még belőle)!!!! Dm újságban is láttam, szóval szerintem ott is kapható majd hamarosan.

Ez a egyik kedvenc alapozóm! Vanilla árnyalatban van meg, ami majdnem tökéletes. Nem túl meleg és nem is túl hideg tónusú (tehát nem is túl sárgás és nem is túl rózsaszínes). Télen inkább a vanille clair lenne tökéletes nekem, de ezt sajnos nálunk nem lehet kapni (vagy legalábbis én nem tudok róla). Fedése felépíthető közepesre szerintem, természetes hatást kelt, nem emeli ki a száraz részeket, nem szárít, hidratál, de zsírossá sem teszi a bőröm. Illata is fantasztikus. Tartóssága nem a legtökéletesebb, de 5-6 órát rajtam simán kibír. Korrektort, púdert, pirosítót, stb szépen fel lehet rá vinni. Én nagyon elégedett vagyok vele és a Healthy Mix Serum alapozót is biztos ki fogom próbálni.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

helgan

2017. január 30.

Ezt használom télen, amikor a Bourjois Flower Perfection Alapozó (ami az abszolót favorit) szárít. Ez így egy jó alternatíva.
Nekem nincs sok bőrproblémám, így nem várom el a szuper fedést, amit ez az alapozó nem is adna meg. Így egy közepes fedéssel nekem tökéletes. Tartósnak tartós, finom az illata és ha aláhidratálok, akkor nem szárítja ki a bőröm.
Ár-érték arányban szerintem jó.

helgan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Ár-érték arányban szerintem jó.

goldgirl

2017. január 30.

Ma próbáltam ki először az 52-es árnyalatot, féltem, hogy sötét lesz az üvegcse alapján, de igazából még kicsit világos is nekem....de ezen meg sem lepődök, olyan még nem volt, hogy egy alapozó egyezne az én bőrszínemmel, általában kettőből kell kikevernem, de ez biztosan nem egyéni probléma. Ettől függetlenül elégedett vagyok vele, nincsenek nagy bőrhibáim, pattanásaim, amik igényelnék az erősebb fedést, ilyen szempontból nekem bejön, ennek hála elmarad a maszkhatás.

Nem mondom, hogy elmaradt a wowhatás, de az előző alapozóm is kb tudta ezt, összességében nem bántam meg, hogy erre váltottam, mert egyébként gyönyörűen elterül az arcomon, nem foltosodik, a pirosító is nagyon szépen eloszlik rajta, szóval 5-ös mindenképpen jár neki, talán még újravevős is, csak a színt kéne eltalálni.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

dorothyk

2017. január 19.

Nagyon jó alapozó, míg ki nem próbáltam a Revlon colorstay-t ez volt a kedvencem. Elég jó a fedése ( a colorstayt persze nem múlja fölül) , a tartóssága közepes, de abszolút megéri egyébként.

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

viirag

2017. január 18.

Kicsit drágább, mint a többi alapozó, de teljesen megéri az árát. Tökéletesen fed, tartós és végre egy alapozó ami passzol az arcbőrömhöz és nem szárít:) Már a második üveg végén járok, és biztosan újraveszem :)

viirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

acsewy

2017. január 11.

sokan itt olyan drága és teljes fedésű alapozókhoz hasonlítják amelyek mellett nem állja meg a helyét de pont hogy egy természetes fedést akar nyújtani és arra tökéletes, akinek pedig sok bőrhibája van az válasszon mást

acsewy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.