KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4399

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Ár: 4399, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

doubleb

2018. október 13.

Elég problémás a bőröm, hol száraz, hol zsíros. Több féle márkát,azon belül is több fajtát próbáltam már, mégis ő az egyetlen, ami bevált eddig. Tökéletes fedés, tökéletes szín,könnyen felvihető. Megéri az árát!!

doubleb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

AyaDid

2018. szeptember 22.

Problémamentes arcbőrre tökéletes választás lehet, mert tényleg nagyon természetes eredményt lehet elérni vele. Viszont azoknak nem ajánlom, akiknek zsíros és/vagy problémás a bőre. Ahogy mások is írták, a fedése közepes, és kifényesedik az ember feje. Ettől függetlenül nem rossz alapozó, csak nem minden esetben tud jó szolgálatot tenni. A problémamentes napjaimon nagyon szeretem, de amikor a ciklusom abba a szakaszba ér, amikor tiszta ragya a fejem, akkor kapok észbe, hogy de jó lenne valami normális alapozó.

AyaDid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Kingucii

2018. szeptember 12.

Le volt árazva a Dm-ben 3000-re.
Már régóta szemeztem vele, ugyanis sok jót hallottam róla.
Nem olyan régóta használom, még majd updatelek, hogyan is teljesít hosszútávon.
Először is kicsit folyékony, így nem árt óvatosan pumpálni belőle.
Felkenve szépen eloszlik, egyenletes bőrfelszínt ad.
Egyáltalán nincs olyan érzésem, hogy alapozó lenne rajtam.
Ragyogó, természetes a végeredmény.

UPDATE : Hát... nem tudom... Fedése nem a legjobb, ha van pattanásod. Orromnál kifényesedett. Túl sok reményt fűztem hozzá, akartam szeretni, de nem a legjobb.

2018. szeptember
Jöttem feljavítani, fedése közepes, valamennyire megszerettem. Természetes a végeredmény, semmilyen irritációt nem okozott. +1*.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Le volt árazva a Dm-ben 3000-re.
Már régóta szemeztem vele, ugyanis sok jót hallottam róla.
Nem olyan régóta használom, még majd updatelek, hogyan is teljesít hosszútávon.
Először is kicsit folyékony, így nem árt óvatosan pumpálni belőle.
Felkenve szépen eloszlik, egyenletes bőrfelszínt ad.
Egyáltalán nincs olyan érzésem, hogy alapozó lenne rajtam.
Ragyogó, természetes a végeredmény.

2018. szeptember

Normajean

2018. szeptember 11.

Első alkalommal vásároltam meg akciós áron, eddig nem okozott csalódást. Zsíros bőröm miatt púderrel használom. Sajnos pár óta elteltével kifényesedik az arcom, de a tartósságát nem vitatom. Talán egy kicsit több fedést vártam tőle.

Normajean
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Petravagyok

2018. szeptember 6.

Elég jó kis alapozó. Szeretem az illatát. A fedése közepes, de igény szerint jól építhető. Nekem kissé fényes a finish, jobb szeretem a mattot, de egy kis puderrel tokeletesitem. Egesz nap fenn marad, valoban termeszetesen ragyogo es egeszseges borkepet eredmenyez. Az arcom imadja :)

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Timi0316

2018. szeptember 5.

Kedvenc alapozóm, kifejezetten természetes hatású!

Timi0316
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Kedvenc alapozóm, kifejezetten természetes hatású!

Yudit

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, bár nyáron csak estére használom alkalmi sminkhez, inkább Bourjois BB vagy CC krémet használok napközben, nincsenek bőrhibáim. Nem szárítja a bőröm és Nivea primerrel használva, extra tartós, egységes a fedése, könnyű az eldolgozása. Nem ül bele a pórusokba. talán egy hátránya, hogy télen a sárgás bőrtónusomhoz más alapozóval kell kikevernem, hogy az árnyalat jobb legyen, de ennek ellenére is egy nagyon jó termék.

Yudit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Piko888

2018. július 27.

Update:
Sikerült újravennem, még mielőtt eltűnt volna az üzletekből (online is már csak nagyon sötét árnyalatok kaphatóak) és visszatértek a régi szép emlékek :) Tökéletes a szín (51), tökéletes állag, mindent imádok benne. Fixálást igényel, főleg zsírosabb bőrtípusnál, de egyébként porcelánbaba hatású a végeredmény. A fedése teljesen rendben van, nekem ez az alapozó jelenti a teljes fedést, erősebbre nincs szükségem a számtalan bőrhibám ellenére sem, mert ki nem állhatom ha "éle van a vakolatnak". Takar, de csak annyira, ami még nem természetellenes. Az új verzióját nem szeretném kipróbálni, hosszú távon a Bourjois BB, és ha még kapható lesz, akkor a HM szérum fogja váltani.

2015 dec.:
2 üveggel használtam el. Még egyetemista koromban vettem és bizony fájt a diákokra jellemző vékony pénztárcámnak, de soha nem voltam alapozóval ennyire elégedett. Annak ellenére, hogy zsírososodásra hajlamos a bőröm és ez finoman szólva sem egy matt alapozó. Az utolsó cseppig elhasználtam, a végén már a pumpa csövével piszkáltam ki az utolsó cseppecskéket. A fedése tökéletes és alig kell belőle. Egy évig elég egy üveg nekem napi használat mellett. Most szereztem be az 123 perfect nevű bourjois alapozót és még nem próbáltam ki, de úgy érzem azt is imádni fogom.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

2015 dec.:

langviktoria

2018. július 24.

Nagyon vegyes érzések.. A vanilla szín egy az egyben megegyezik a bőröm színével, ezt nagyon szeretem benne. Könnyű felvinni, eldolgozni, természetes hatása van. Fedése nem túl erős, hamar átfényesedik, viszont tényleg szép hatása van az arcon. Jól hidratál, nem szárítja a bőrt, de nem nevezném tartósnak. Nem szimpatikus az illata. A legnagyobb gond vele az orr résznél való átfényesedés. 3,5 csillagot adnék legszívesebben, annál többet semmiképp nem ér, de olyan nincs így csak a természetessége és színe miatt kap 4-t..

langviktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

dflilla

2018. július 17.

Tavaly leltem rá erre a szuper termékre. Első használatra szerelem. Nem szeretem a hétköznapi sminkekhez a durva fedésű alapozót. (Persze, amikor problémás a bőröm kénytelen vagyok használni mást is.) Közepes fedésű, könnyű, szépen egybeolvad a bőrömmel és még a kombinált bőröm is jól bírja vele a napot némi púder segítségével. Tetszik, hogy nem matt a finishe.

dflilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.