KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4399

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Ár: 4399, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
CSERE IS!MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta

ninetta

2018. május 18.

Ár-érték arányban szerintem abszolút 5-ös! Nem narancssárga, passzol az arcomhoz, nem okoz irritációt. Lehetne tartósabb, de kompromisszum is van a világon :)

ninetta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2018. május 10.

Nagyon szeretem és a végeredménye is nagyon tetszik, hogy nem matt inkább egy természetes fényt ad. Azt is szeretem benne, hogy nem ad egy erős maszk szerű fedést hanem egy közepes fedése van de jól építhető és kényelmes a viselése. A tartósságával is meg vagyok elégedve.

szakalyreka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 10.

tokodinora

2018. május 3.

Szépen fed, jó az illata, tartós, viszont bármit rakok fel utána, zsírosodik. Ez nyilván nem az ő hibája, hanem a bőrömé, ettől függetlenül szeretem. Télre mondjuk erősebb fedésűt használnék, ez pont ilyen tavaszi/nyári textúrájú nekem.

tokodinora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

kingasomogyi

2018. május 1.

Minden nap használom. Aknés bőrre szerintem kiváló, mert amíg más alapozó csak eltömíti a pórusokat és nem tud alatta lélegezni a bőr, ez a könnyedsége miatt nem tesz kárt. Előtte más alapozót használtam, de az még több pattanást eredményezett a bőrömön, viszont ettől nem jelentek meg újabbak. Kiváló termék, szerintem megéri kipróbálni. :)

kingasomogyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

csillag

2018. április 25.

Nem erős fedésű alapozò, inkább egységes szìnű lesz az arcbőr. Nem emeli ki a pòrusokat, nem ül bele a kis ráncokba, hegekbe valòszìnű azért, mert nem nehéz, nem maszkos viselet. Nekem ez a hétköznapokra kiválò, bár nem high end tartòsságù, de nem is várhatò el. Szigorùan sárgás bőrtònusra! Kevés bőrhibával rendelkezőknek, féláras kuponnal nagyon érdemes rá beruházni.

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Csobanka

2018. április 20.

Pár éve használtam. Kellemes viselet, nincs nagyon erős fedése. Amikor nagyon erősen hormonális patis voltam és nem hidratáltam akkor azért nem volt kellemes :S De ha betartja az ember lánya a sminkelési íratlan szabályokat akkor jó termék de inkább szebb bőrre ajánlom.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

handig

2018. április 16.

Én ezt használom hétköznap nappali sminknek estére vagy valamilyen eseményre pedig az Estee Lauder double weart.
Imádom ezt az alapozót! Tényleg hozza amit ígér ragyogást ad a bőrnek és nagyon természetes a hatása, egészségesnek tűnik tőle a bőr. A fedése közepes de hétköznapokra bőven elég nekem.
A bourjoisnak több termékét is imádom és ahogy mások is írják drogériás márkák közül kiemelkedő!

handig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

CeCeDrake

2018. április 14.

Szuper termék. Drogériás viszonylatban meg főleg.
Nem sajnálom, hogy nincs benne fényvédő, mivel azt így is úgy is használni kell!
Hidratáló Natics szérum, fényvédő, Bobbi Brown primer, majd ez és kicsi áttetsző púder és estig nincs gondom az ábrázatomra. Mindennapi/hétköznapi használatra tökéletes.
Fedése nem nagy, viszont nekem pont elég. Nincs maszk hatása, szuper természetes fedést ad, meg szép bőrképet. Igazából egységesít és közepesen fed.
Az tetszik, hogy a kombinált bőröm nem fényesedik át, ilyen természetes bőrfényű ábrázatom van tőle.
Aki könnyed alapozót keres, ami természetes hatású és nem látszik 100 méterről a vakolat, annak ajánlom.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Szuper termék. Drogériás viszonylatban meg főleg.

hencico

2018. április 14.

A Catrice Hd Liquid alapozómaz cseréltem le rá. Nagyon szép lesz tőle a bőröm. Nem magad a fedése, de így legalább nem lesz maksz hatása. Korrektorra el lehet fedni a bőrhibákat. Áttetsző púderrel fixálom amitől nem lesz fényes az arcom, így estig ki is tart. Szuper termék. 😊

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

szőkemagas

2018. április 12.

Már többször is esélyt adtam neki, hátha.. de összefoglalva ezt tette a bőrömmel: Az alapozó kiült a bőrömre, kb 10 perc alatt átfénylett, tonkre tette a bőröm állagát, piros lett tőle... nem fed el semmit. Sajnos az illata nagyon jó= tele van nyomva parfümmel, ami szintén káros a bőrnek... hogy írhatják rá egyáltalán a healthy szót?! ... soha többet Bourjois!!

szőkemagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.