KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
CSERE IS!MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta

Sztiiiiii

Korcsoport: < 18
2017. október 13.

Kedvezményesen vettem, gondoltam kiprobálom.... és WOW! Tartós, megfelelő a színe, jó az illata, könnyű eldolgozni, szép a fedése. Kell még valami? 5*

Sztiiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 13.

milaer

2017. szeptember 27.

Nagyon jó alapozó, viszont ami peoblémám vele, hogy nekem hajlamos maszkos hatást nyújtani. Aki erősebb fedésű alapozót keres, annak ez megfelelő lehet.

milaer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Leonie

2017. szeptember 23.

Nem rossz,de nagyon fénylik a fejem tőle .

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nem rossz,de nagyon fénylik a fejem tőle .

eszterstella97

2017. szeptember 22.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, annyira természetesnek hat és a fedése is megfelelő :) Plusz a világos bőrömhöz jó a színe, ami nagy szó, mert kevés ilyen alapozó van :D (kicsit sokallom az árát)

eszterstella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

bognarfanni

2017. szeptember 20.

Mindennapokra ő a kedvenc alapozóm, egyáltalán nem természetellenes a végeredmény, nagyon jól illeszkedik a bőrhöz, nekem 6 óra viselés után kezd kissé kopni az arcomon, ahol a bőröm zsírosabb. Fedése közepes, ha valaki jó fedésre, illetve bőrproblémák elfedésére választja, szerintem nem a legmegfelelőbb, inkább akkor választanám ha kisebb hibák, illetve bőrszín kiegyenlítése a cél.

bognarfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

molnargnoemi

2017. szeptember 14.

A kapcsolatunk nagyon vegyesen indult. Olvastam róla több oldalon/fórumon, szimpatikus volt a természetes ragyogás és a nem maszk-szerű végeredmény. Végül rászántam magam és megvettem, a színt tökéletesen sikerült eltalálni. (Alapból nem túl barna a bőröm, azonban nagyon könnyen barnulok, illetve olívás árnyalatú az arcbőröm) Kombinált bőröm van, havonta 1-2 alkalommal küzdök 1-2 makacsabb pattanással, vannak mitteszereim, illetve az orrom körül mindig kipirosodik a bőröm. Féltem, hogy mennyire fog rajtam fényleni az alapozó, nem hiába, mivel fixálni muszáj, illetve 3-4 óránként nem árt púderezni. Először nem tudtam hova tenni ezt a terméket, mintha semmit nem csinált volna, de gondoltam ha már megvettem akkor elhasználgatom. Kb felénél jártam az üvegnek amikor vettem egy másik alapozót hirtelen felindulásból és leesett az állam, amikor ezt kezdtem el használni. Kiemelte a száraz részeket, nem volt egységes tőle az arcbőröm, nem tetszettem magamnak. Először azt hittem ennyire rossz állapotban van a bőröm, de aztán gyorsan lemostam és elővettem ezt a kis csodát: ekkor jöttem rá, hogy mit is tud a Helthy mix. Az 5 perce még borzasztóan kinéző arcomat gyönyörűvé varázsolta, egységes lett, egészséges fényű, természetes. Azóta le nem cserélném másra, inkább púderezem az arcom 4 óránként, mint hogy másik alapozót használjak. :)

molnargnoemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

norka0827

2017. szeptember 13.

Két napja kezdtem el használni ezt az alapozót. Alapvetően nincs csúnya bőröm és nem jellemző a pattanás sem, viszont egy egységes bőrfelszínt szerettem volna. Szép lett tőle a bőröm és könnyű volt eldolgozni. Megtaláltam a bőrszínemhez megfelelő színt így azzal sem akadt semmilyen probléma.
Még tesztelem, így egyelőre ennyit tudok elmondani, de elsőre nálam 5*

norka0827
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Még tesztelem, így egyelőre ennyit tudok elmondani, de elsőre nálam 5*

cstimi93

2017. szeptember 9.

Majdnem a legsötétebb árnyalatot vettem de meg az is világos nekem, pedig nem vagyok annyira barna😃 Nagyon fénylik tőle az arcom meg púder használat utan is. Elvileg száraz bőrre jó, viszont nekem nagyon kiemeli a száraz részeket, arról nem beszelve hogy valamikor meg csípi is az arcom😔 A cc kremhez kepest nagy csalódás

cstimi93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

kdorci

2017. július 26.

Kicsit többet vártam volna ettől az alapozótól. Annyi annyi jó véleményt olvastam/hallottam, hogy mindenképp ki szerettem volna próbálni. Kupon napon jutottam hozzá, úgy azt mondom talán megérte. Az illata nagyon kellemes volt, a színe is igen csak passzolt. De úgy nem éreztem azt a hűha hatást, amit elvártam volna tőle. Volt egy fedése, de annyira nem fedte el a bőrhibáimat, nagyon építeni se lehetett és viszonylag hamar elfogyott, ami nálam furcsa :D Szerettem, jó volt, de szerintem nem kerül megint hozzám.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Barbara95

2017. július 16.

Sokat szemeztem vele, de sajnáltam ennyit kiadni rá. Aztán mégis megvettem, és nem bántam meg. Szeretem az illatát mikor felkenem, kicsit barackos, de később nem érezni:). A fedése közepes, én inkább azért használom, hogy egységes legyen az arcom. Kicsit fénylik, púderrel tökéletes.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.