KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta
dorothyk

2017. január 19.

Nagyon jó alapozó, míg ki nem próbáltam a Revlon colorstay-t ez volt a kedvencem. Elég jó a fedése ( a colorstayt persze nem múlja fölül) , a tartóssága közepes, de abszolút megéri egyébként.

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

viirag

2017. január 18.

Kicsit drágább, mint a többi alapozó, de teljesen megéri az árát. Tökéletesen fed, tartós és végre egy alapozó ami passzol az arcbőrömhöz és nem szárít:) Már a második üveg végén járok, és biztosan újraveszem :)

viirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

acsewy

2017. január 11.

sokan itt olyan drága és teljes fedésű alapozókhoz hasonlítják amelyek mellett nem állja meg a helyét de pont hogy egy természetes fedést akar nyújtani és arra tökéletes, akinek pedig sok bőrhibája van az válasszon mást

acsewy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Petrus89

2017. január 11.

Jajj;hàt ezt az alapozót glamour napok alkalmàból vettem meg.51-es àrnyalatban;tehàt a legvilàgosabb.Az arcbőrömhöz tökèleteseb passzol;de èn mègsem vagyok vele elègedett.Vannak bőrhibàim;meg időnkènt a pattanàsok is megtàmadnak;ès ez az alapozó konkrètan semmit nem fed.A holika bb krèmje abszolút lekörözi ezen a tèren.Egy alapozó azèrt ennèl a szintnèl jobban takarjon szerintem.Nem maszkhatàsú;az biztos :-D Nàlam tartósság terén sem jeleskedik.Nem vennèm újra;ennek a termèknek az àràból veszek 2 holika bb-t;az legalàbb fed is valamit.Ez mint alapozó;nàlam megbukott.2 csillag;mert jól nèz ki az üvege.

Petrus89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

echtevanda

2017. január 9.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. :) első használatakor ledöbbentem, milyen gyönyörű hatást lehet vele elérni. Vekony rétegben, szivaccsal vittem fel és Maybelline affinitone puderrel fixaltam. Az eredmény : tökéletes bőr úgy, hogy nem is látszik, hogy le vagyok alapozva :DD eseményre pedig flat top ecsettel szoktam felhordani. Nekem pont jó a fedése.. ha van bőrhibám, azt korrektorral lefedem még , így mintha nem is lenne :) ja, és nap végére kifénylik, de nem olyan undi zsírosra, hanem szép egészséges fénye lesz az arcomnak, szóval nem gáz , így is jár az 5 csillag!

echtevanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

greta333

2017. január 5.

Ez a egyik kedvenc alapozóm! Vanilla árnyalatban van meg, ami majdnem tökéletes. Nem túl meleg és nem is túl hideg tónusú (tehát nem is túl sárgás és nem is túl rózsaszínes). Télen inkább a vanille clair lenne tökéletes nekem, de ezt sajnos nálunk nem lehet kapni (vagy legalábbis én nem tudok róla). Fedése felépíthető közepesre szerintem, természetes hatást kelt, nem emeli ki a száraz részeket, nem szárít, hidratál, de zsírossá sem teszi a bőröm. Illata is fantasztikus. Tartóssága nem a legtökéletesebb, de 5-6 órát rajtam simán kibír. Korrektort, púdert, pirosítót, stb szépen fel lehet rá vinni. Én nagyon elégedett vagyok vele és a Healthy Mix Serum alapozót is biztos ki fogom próbálni.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

mgina007

2017. január 2.

A sok jó vélemény hatására vettem meg. Nos, lehet, hogy nekem túl nagyok az elvárásaim az EL Double Wear után, de ennek az alapozónak konkrétan nincsen fedése! Pedig nem problémás a bőröm, egy kis arcpírt kellene elfednie, de ez is csak két rétegben sikerül neki. Ami két rétegben fed, az nálam nem számít alapozónak, csak egy jól marketingelt bb krémnek. Ráadásul mindemellett maszk hatása van, akár blenderrel, akár ecsettel, akár kézzel viszem fel, nem szép. Kap egy közepest, mert az árnyalat szép, tényleg hidratál és klassz az illata.

mgina007
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

nikolettnikole

2017. január 1.

Vanilla árnyalat van meg. Lassan fél éve használom, és nagyon szeretem. Olyan mint egy bb krém csak sokkal többet tud és sokkal szebb. Enyhe közepes a fedése építhető. Az illata fantasztikus, gyümölcsös púderes. A színe tökéletesen passzol a világos bőrömhöz, egyáltalán nem sárgás, gyönyörű matt púderes lesz a végeredmény. Nagyon tetszik szerintem megéri és egy nyomás elég az egész arcomra szóval sokáig elég is lesz-

Imádom soha nem cserélném le .

nikolettnikole
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

Imádom soha nem cserélném le .

thisisbeka

2016. december 29.

Használtam, jól fed, könnyed érzést hagy maga után és tartós. Ár-érték arányból 5!

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Moci13

2016. december 26.

Kb. egy hónapja vettem ezt az alapozót és azóta ez lett a kedvencem. Amit a legjobban szeretek benne, az az, hogy nagyon természetes, de mégis jól elfed mindent. Nem emeli ki sem az orromnál, sem a homlokomnál lévő szárazabb részeket, alá szoktam hidratálni persze. És púderral is rögzítem, így nekem nagyon tartós, nap végéig szépen tart. Csatlakozom azokhoz is, akiknek az illata is tetszik. Ha elfogy, mindenképp újraveszem.

Moci13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.