KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4399

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Ár: 4399, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
CSERE IS!MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Enc

2017. december 16.

Ez az alapozó tartja azt amit ígér, egy üveggel már ki is fogyott nálam. Imádom, hogy pumpával lehet adagolni. Jó a fedése, könnyű felvinni és egész tartós. :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

kristinakroes

2017. november 26.

Nagyon jó alapozó! Kár, hogy 51-est sosem láttam és az 52-es túl sárga nekem.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Nagyon jó alapozó! Kár, hogy 51-est sosem láttam és az 52-es túl sárga nekem.

W2015

2017. november 23.

Ez borzasztó,épp hogy csak hozzá ér valamihez az arcom azonnal lejön es fog. És folyamatos pattanasokat okoz. Nagy csalódás :(

W2015
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Kingucii

2017. november 21.

Le volt árazva a Dm-ben 3000-re.
Már régóta szemeztem vele, ugyanis sok jót hallottam róla.
Nem olyan régóta használom, még majd updatelek, hogyan is teljesít hosszútávon.
Először is kicsit folyékony, így nem árt óvatosan pumpálni belőle.
Felkenve szépen eloszlik, egyenletes bőrfelszínt ad.
Egyáltalán nincs olyan érzésem, hogy alapozó lenne rajtam.
Ragyogó, természetes a végeredmény.

UPDATE : Hát... nem tudom... Fedése nem a legjobb, ha van pattanásod. Orromnál kifényesedett. Túl sok reményt fűztem hozzá, akartam szeretni, de nem a legjobb.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Le volt árazva a Dm-ben 3000-re.
Már régóta szemeztem vele, ugyanis sok jót hallottam róla.
Nem olyan régóta használom, még majd updatelek, hogyan is teljesít hosszútávon.
Először is kicsit folyékony, így nem árt óvatosan pumpálni belőle.
Felkenve szépen eloszlik, egyenletes bőrfelszínt ad.
Egyáltalán nincs olyan érzésem, hogy alapozó lenne rajtam.
Ragyogó, természetes a végeredmény.

Selina

2017. november 20.

Szimpatikus volt, megvettem, azóta csak ezt használom (ennek már 3 éve). Hétköznap, munkában a közepes fedése elég, csillogását mattító papírral, púderrel javítom, rendezvényeken, bulikon 'air mat' testvérével keverve használom. Természetes hatású, könnyű, egyenletes, egészséges bőrképet ad és hidratál.

Selina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

bogdanbianka

2017. november 10.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Viselni nagyon kényelmes, nem nehezíti el a bőrt, illata is nagyszerű. Nem túl erős a fedése, szerencsére nekem nincs is szükségem durván fedő lapozóra. Viszont ami miatt nem szívesen használom, az az, hogy miután felkentem, egy óra múlva olyan fényes az arcom, hogy vállalhatatlan. Hiába púderezem, semmit sem segít.

bogdanbianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 9.

Az egyik kedvenc drogériás márkám a Bourjois, szóval egyértelmű volt, hogy tőlük választok alapozót. Volt egy kis dilemmázás rajta, de végül ezt vettem meg. És milyen jól tettem! A Healthy Mix egy folyékony alapozó, amely különféle vitaminokat és trópusi gyümölcs kivonatot is tartalmaz. Az illata pedig valami hiper-szuper (felvitel után már nem, vagy alig érezni)! Egységesen el lehet dolgozni, nem ül bele a ráncokba, nem tömíti el a pórusokat. Közepes fedésű, ennek ellenére szépen kiegyenlíti a bőrtónust. Ragyogó végeredményt kölcsönöz.Tartósság: egész nap fennmarad, bár púderezni nem árt többször a nap folyamán. Összességében csak jót tudok róla mondani, mindenkinek nagyon ajánlom kipróbálásra.

kisseniko2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 9.

malvada

2017. november 8.

Oscar Larion sminkmester a blogján áradozott erről az alapozóról és itt is sok csillagot kapott, így miután kifogyóban volt az eddigi kedvenc L'Oréal Accord Parfait, gondoltam kipróbálom. Először csalódás volt, mert nálam a "healthy glow" azt jelentette, hogy baromira fénylett tőle a bőröm. És ezt csak púderezéssel tudtam megszüntetni, amitől meg pont nem lesz természetes a hatás. A L'Oréal alapozóban pont azt szerettem, hogy szépen mattított, úgyhogy visszasírtam. De aztán rájöttem a megoldásra: primer kell alá. Jafra primert teszek alá és úgy tökéletes. Persze praktikusabb lenne kettő helyett csak egy lépés, de ez van. Finom az illata (bár szerintem felesleges), egyenletes a fedése, de azt hiszem ha elfogy visszatérek a L'Oréalhoz.
Update: végül nem bírtam kivárni, hogy elfogyjon, lecseréltem. Túlságosan fényesít, én pedig matt bőrt szeretnék.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Sztiiiiii

Korcsoport: < 18
2017. október 13.

Kedvezményesen vettem, gondoltam kiprobálom.... és WOW! Tartós, megfelelő a színe, jó az illata, könnyű eldolgozni, szép a fedése. Kell még valami? 5*

Sztiiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 13.

milaer

2017. szeptember 27.

Nagyon jó alapozó, viszont ami peoblémám vele, hogy nekem hajlamos maszkos hatást nyújtani. Aki erősebb fedésű alapozót keres, annak ez megfelelő lehet.

milaer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.