KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
CSERE IS!MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta
Krémmánia Kedvencek a -től
nikimanó

2017. május 16.

Régen kinéztem, már egy ideje használom. Sajnos a legvilágosabb is sötét és sárgás. Az illata túl gyümölcsös. A fedése elég enyhe, a tartóssága is. Elég híg, szépen könnyen fel lehet vinni (ecset+blender), ezzel nincs bajom, patikat se okoz de nem az igazi :I

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Lalage

2017. május 13.

Sokszor adtam neki esélyt, de a nap végére teljesen eltömíti a pórusaimat és tele leszek tőle miteszerekkel.
Amúgy szépen fed, tartós és könnyű használni. Csak tönkreteszi a bőrömet.

Lalage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Amúgy szépen fed, tartós és könnyű használni. Csak tönkreteszi a bőrömet.

Blackxentric

2017. május 9.

Első használat után azt mondom, hogy fantasztikus. Kombinált bőröm van és nem fényesedett át hamar a megszokott Essence púderemmel. A legvilágosabb árnyalata egész jó a nagyon fehér bőrömhöz. A fedése szép, könnyen és szépen eldolgozható. Oxidálódása nem volt feltűnő. Úgy érzem hosszú távon is barátok leszünk.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

78nora

2017. május 7.

Nagyon klassz,szép bőrfelszínem lesz tőle.Egyáltalán nem irritál,pedig érzékeny bőröm van.
Barátnőm is elkezdte használni miután látta rajtam, és ő is nagyon szereti.
Update:azóta anyukám is és egy kolkeganőm is megvette és nagyon szeretik.

78nora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Barátnőm is elkezdte használni miután látta rajtam, és ő is nagyon szereti.
Update:azóta anyukám is és egy kolkeganőm is megvette és nagyon szeretik.

malvada

2017. április 26.

Oscar Larion sminkmester a blogján áradozott erről az alapozóról és itt is sok csillagot kapott, így miután kifogyóban volt az eddigi kedvenc L'Oréal Accord Parfait, gondoltam kipróbálom. Először csalódás volt, mert nálam a "healthy glow" azt jelentette, hogy baromira fénylett tőle a bőröm. És ezt csak púderezéssel tudtam megszüntetni, amitől meg pont nem lesz természetes a hatás. A L'Oréal alapozóban pont azt szerettem, hogy szépen mattított, úgyhogy visszasírtam. De aztán rájöttem a megoldásra: primer kell alá. Jafra primert teszek alá és úgy tökéletes. Persze praktikusabb lenne kettő helyett csak egy lépés, de ez van. Finom az illata (bár szerintem felesleges), egyenletes a fedése, de azt hiszem ha elfogy visszatérek a L'Oréalhoz.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

deccs91

2017. április 21.

nagyon szeretem, már legalább 3 üveget elhasználtam belőle. nagyon természetes a fedése, nem szárítja a bőröm, isteni az illata.

deccs91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

izabella73

2017. április 18.

Előnyei:Nagyon könnyű viselet,nem maszk hatású,nem tömíti el a pórusokat,kellemes az illata,szép összetevők,egyáltalán nem irritál szinte nem is érezem hogy a bőrömön van.
Hátránya:Elég gyenge a fedése és egyáltalán nem tartós,hamar átfényesedik.
Normál bőrüeknek,és akiknek nincs szükségük különösebben erős fedésre azoknak jó választás lehet.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Hátránya:Elég gyenge a fedése és egyáltalán nem tartós,hamar átfényesedik.

Tatus

2017. április 17.

Nagyon szépen mutat a bőrön, a pólusokat feltölti.Nem maszkos, abszólút természetes. A viselése is kellemes,észre sem venni. A fedése gyenge, enyhe közepes. Kiegyenlíti a bőrtónust, de a hibákat nem fedi el, ami igazából nem is probléma és nem is igéri, igy ha valakinek nagyobb fedésre van szüksége válasszon annak megfelelő alapozót, vagy korrektort mellé. Egyetlen problémám van vele, hogy meg púderrel is 2-3 óra után átfényesedik,ami szintén nem lenne akkora probléma, de úgy gondolom ez az oka annak, hogy (nekem legalábbis) nem túl tartós.

Tatus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

racheldawes

2017. április 12.

A második tubus végén járok, így már viszonylag komplex kép alakult ki bennem róla. A fedésével meg vagyok elégedve, nincs maszkhatása, talán egy erősebb fedésű cc-krémhez hasonlítható. A legnagyobb előnye számomra pedig abban rejlik, hogy még az én hiperérzékeny bőrömnek sem okozott irritációt.Tartóssága is rendben van, bár a homlokom tetejéről azért pár óra múlva sokszor lekopik. Hajlamos az átfényesedésre, szóval nekem azért 1-2 óra elteltével púdereznem kell, de ez betudható a kombinált bőrömnek is. Összességében négy csillagra értékelem, mert még keresem az "igazit", de eddig nem találtam olyat, ami az igényeimnek megfelelőbb lett volna.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Lillababa

2017. április 7.

Blenderrel szoktam feltapicskolni, ennél jobb fedésű alapozót én nem szeretnék, ez pont elég akár alkalomra is, hétköznapra meg vékonyan is bőven, korrektorral kiegészítve. Felfrissíti az arcomat, kellemes viselet egész nap, púderrel fixálom, nem fényesedik ki, nem okozott irritációt sem, bár nem használom napi szinten.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.