KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
CSERE IS!MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta
hevci

2017. június 16.

mikor megvettem az én rózsaszín bőrömnek azt hittem sárgás lesz, de miután felkenem,tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. megéri az árát, nagy kedvencem lett.

hevci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Leonie

2017. június 14.

Azt hiszem ettől a márkától minden jöhet.Akinek nagyon zsíros a bőre,annak nem ajánlom,de nem bánom,hogy nem teljesen matt.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

rit

2017. május 31.

Az első pár használat után azt hittem megtaláltam a tökéletes alapozót, de rá kellett jönnöm, hogy mégsem az, legalábbis számomra. Sajnos csúnyán pattanásos lett az arcom tőle, úgyhogy abba kellett hagynom a használatát :(

rit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Bogyopar

2017. május 28.

Évek óta nézegettem, miután kipróbáltam egy mintát belőle. Végre megvettem és ez lett az egyik kedvenc alapozóm. Kellemes az illata, könnyű eldolgozni, a színe tökéletesen illeszkedik az arcbőrhöz. Szép fényes finisht biztosít, így aki nem szereti ha csillog-villog annak nem biztos, hogy tetszeni fog. A fedése számomra elegendő, mivel nincsenek bőrhibáim. Kiegészítésként használok mellé a szemem alá korrektort, mást nem igényel. Nagyon szuper kis alapozó!

Bogyopar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 28.

katalin89

2017. május 26.

Én már legalább az 5. üvegcsével vásárolom újra. Ez a kedvenc alapozóm. Ha veszek is közben másik alapozót, hogy kirpóbáljam, egyik sem tetszik annyira, mint ez. Azokat mindig valaki másnak kell ajándékozzam a végén...
Száraz bőröm van és egy blenderrel nagyon szépen el tudom oszlatni ezt a könnyű alapozót. A fedése valóban nem túl nagy, nem egy full-coverage alapozó, de nekem elég. Ha mégis nagyobb fedést akarok, akkor még egy réteget felviszek a problémásabb területekre és ott jól eloszlatom az alapozót.
Az új formulás verzió is megvan már, azzal sincsen semmi problémám.

katalin89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Az új formulás verzió is megvan már, azzal sincsen semmi problémám.

nikimanó

2017. május 26.

Régen kinéztem, már egy ideje használom. Sajnos a legvilágosabb is sötét és sárgás. Az illata túl gyümölcsös. A fedése elég enyhe, a tartóssága is. Elég híg, szépen könnyen fel lehet vinni (ecset+blender), ezzel nincs bajom, patikat se okoz de nem az igazi :I
update: csípi a szemem :( ilyen alapozóm még nem volt, napközben vhogy belejut és könnyezek.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

agneza

2017. május 26.

Mérges vagyok. Amikor megvásároltam, sehol nem volt vélemény az új formuláról, csupán néhány bloggernél. Természetesen mind agyondícsérte, semmi negatív dolog nem volt említve Persze, ha kapnak minden új termékből egy zsákkal, akkor hülyék lennének lefikázni a terméket. Na mindegy. Iszonyatosan gyenge a fedése, plusz nekem semmiféle primeren nem áll meg. Egyszerűen nem szabad hozzáérni az arcodhoz, mert az ujjlenyomatként marad az arcbőrödön. Nulla fényvédőt tartalmaz, és mivel semmin sem marad meg az alapozó, emiatt alá sem tudsz semmit kenni. A meleget nem bírja, egy örökkévalóság mire megtapad az arcon. Hiába próbálom púderrel fixálni, akkor is elmászkál ha ne adj isten bármi hozzáér az arcomhoz. Nem rossz alapozó, de inkább vicc kategória. Elhasználgatom, mert van 1 tubusos Clinique korrektorom, ha hozzákeverem akkor jók együtt.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Lalage

2017. május 13.

Sokszor adtam neki esélyt, de a nap végére teljesen eltömíti a pórusaimat és tele leszek tőle miteszerekkel.
Amúgy szépen fed, tartós és könnyű használni. Csak tönkreteszi a bőrömet.

Lalage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Amúgy szépen fed, tartós és könnyű használni. Csak tönkreteszi a bőrömet.

Blackxentric

2017. május 9.

Első használat után azt mondom, hogy fantasztikus. Kombinált bőröm van és nem fényesedett át hamar a megszokott Essence púderemmel. A legvilágosabb árnyalata egész jó a nagyon fehér bőrömhöz. A fedése szép, könnyen és szépen eldolgozható. Oxidálódása nem volt feltűnő. Úgy érzem hosszú távon is barátok leszünk.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

78nora

2017. május 7.

Nagyon klassz,szép bőrfelszínem lesz tőle.Egyáltalán nem irritál,pedig érzékeny bőröm van.
Barátnőm is elkezdte használni miután látta rajtam, és ő is nagyon szereti.
Update:azóta anyukám is és egy kolkeganőm is megvette és nagyon szeretik.

78nora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Barátnőm is elkezdte használni miután látta rajtam, és ő is nagyon szereti.
Update:azóta anyukám is és egy kolkeganőm is megvette és nagyon szeretik.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.