KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta
Krémmánia Kedvencek a -től
brigimucsi

2017. március 24.

Imádom a terméket, előtte szinte mindegyik márkától amit próbáltam kis pattanások jelentek meg. Az alábbi termék mind takarásügyileg mind textúrájában kiváló. Nekem bevált, csak ajánlani tudom.

brigimucsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Bogyoka666

2017. március 23.

Megvettem,mert mindenki csak jót írt és mondott róla.Az elején nagyon jó volt,de kb 1 hónap után azt észleltem,hogy a pórusaimba ülés az arcomon pár óra múlva kis pirosas szárazság foltok lesznek meg lekopik.A hófehér telefonom alapozós lett mindig és a ruháim is,A fedése nem nagy szám,próbáltam kicsit többet tenni,de valahogy nem jó. Kb 4óra után kifénylett a homlokom és a foltok is látszódtak az arcomon .Egyébként nekem tökéletes lett volna,ha nem ül a pórusaimba és ha a helyén marad.

Bogyoka666
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Mar masodjara vettem ezt az alapozot, mert ugy ereztem bevalt es nem volt kedvem kiserletezni mas markak szineivel... hetkoznapokra hasznalom.
Fedese kozepes, szep egyseges bort varazsol, bar a tartossagat en par orara saccolnam.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

zsolyomi.dora

2017. március 20.

ez a valaha volt legjobb alapozóm!
száraz, egyenetlen bőrömből a legjobbat hozza ki, egészséges csillogást ad, lélegzik alatta a bőröm, természetesen fed és nyáron is tudom viselni. más alapozók, BB, CC krémek mind lemásztak az arcomról ilyen melegben.. pár éve vettem már egyszer a régebbi verziójából, azt is imádtam, csak gimisként zsebpénzből nem futotta rá, hogy folyamat használjam, most is mintha a fogamat húznák vettem meg valamivel kevesebb, mint 5000 ftért.. és rá kellett jönnöm, hogy jobban megéri, mint az összes olcsóbb kategóriájú alapozó, mert 1-2 pumpálásnyit használok belőle, ami fenn is marad. nagy csalódás volt kidobálni az alig használt maybelline, astor, catrice stb. széthypeolt márkák alapozóit, mind használhatatlan volt számomra.. magamból kiindulva annak mindenképp ki kell próbálnia, akinek világos kombinált bőre van, ja és egy lájti korrektorral minden csúfságot elfed!
IMÁDOM!🌟🌟🌟🌟🌟

up: újravettem hosszú kisérletezgetések után mondván, hogy ez mindig bevált. nem tudom, hogy az összetevők változtak-e ennyit, vagy a bőröm, de nem ugyanolyan már a rajongásom iránta, mint korábban. besárgul a bőrömön, lekopik, és már nem veszem észre, hogy lélegezne alatta a bőröm, ugyanúgy megjelennek pici pattanáspöttyök rajtam, mint más termékeknél. allergiás nem vagyok. tehát nem értem a dolgot. a 3 csillag megmarad, mert továbbra sem maszkosít, és felkenéskor szép, a gondok pár óra múlva jelentkeznek, akár púderezek, akár nem. nem veszem újra. ☹️👎🏻

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

ez a valaha volt legjobb alapozóm!
IMÁDOM!🌟🌟🌟🌟🌟

zsuzsu20

2017. március 15.

Szépen egységesíti a bőrt, maszkhatása egyáltalán nincs. Viszont emiatt a fedése is gyenge közepes, a nagyobb bőrhibákkal nem igazán tud megbirkózni. Én elsősorban a színe (51 Vanille Clair) miatt vettem meg, mert sárgás árnyalatú és szép világos, nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz. Azonban a tartóssága miatt vonok le egy csillagot, mert ennyi pénzért ezen lehetne még mit javítani.

zsuzsu20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

ancsi97

2017. március 14.

Nekem nagyon bevált .Az első olyan alapozóm amiből újat kellett vennem,mert elhasználtam. Talán egy kicsit szárit,de jó fedése van,finom illata. Nagyon szeretem :)

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Feketebarbi

2017. március 14.

Picit szárít és miért csak sárgás pigmentekkel gyártják? Illata jó, fedése közepes, imàdom h pumpás.

Feketebarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

zdiana

2017. március 8.

A kedvenc alapozóm. Közepes fedés, nagyon könnyed állag, nem szárít és nem is lesz tőle zsíros a bőröm. Ujjal is szépen fel lehet vinni és nincs maszk hatása, nem is érzem, hogy rajtam van. Nagyon természetes hatású, púdert nem igényel. Szépen egységesíti a bőröm, de korrektort kell használni mellé, mert a bőrhibák eltüntetésére nem igazán alkalmas. Sajnos lejár a kupakja.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

orchidea8627

2017. március 5.

Már akkor is nagyon szerettem ezt az alapozót amikor legelőször megjelent, talán akkor még serum-gel volt ráírva és volt mellette egy sűrűbb verziója is...
Na mindegy, a lényeg hogy akkor is nagyon bejött a finish meg a közepes fedés, de akkoriban a bőröm sokkal zsírosabb volt, pár óra alatt nagyon kifényesedett. Azóta változott a bőröm, már nem annyira zsíros, vízhiányos, szóval most nagyon jól muzsikál rajtam.
Egész nap nagyon szépen mutat, egészséges, bőrfényű a finishe.
Az 51-es szín nekem mindig is egy picit sötét és sárgás volt, de most a Müllerben találtam egy 50-es árnyalatot (Rose Ivory), ami pont kellőképpen világos, enyhén rózsaszínes, de nem malacka-pink árnyalat, szóval nagyon ajánlom a hasonlóan világos bőrűeknek! Ezt az 50-es árnyalatot egyébként csak a Müllerben lehet kapni, DM-ben a helyét se láttam.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Egész nap nagyon szépen mutat, egészséges, bőrfényű a finishe.

Melda

2017. március 1.

Régóta kíváncsi voltam erre az alapozóra, és most lecsaptam rá, illetve a legújabb, szögletes üveges változatára. Nem tudom, hogy az összetevőit mennyiben változtatták meg a régebbi formulához képest - sajnos a márka honlapján nem jelzik -, mindenesetre ez az új nekem bejön. Nagyon természetes a fedése, szinte egybeolvad az ember bőrével, mattra szárad, púderezni sem kell, tartóssága is rendben van. Könnyen eldolgozható, építhető, az illata enyhe. Örülök, hogy megvettem.

Jó hír a régi változat kedvelőinek: szinte alig változtak az összetevők, a Bourjois francia weboldalán már fent van a lista. Gyakorlatilag ugyanaz maradt az összetétel, minimális változtatással (plusz szójaolaj, és néhány összetevő más sorrendben).

Melda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.