KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Még gazdagabb gyümölcsös formula, E-vitaminnal, antioxidánssal és fényvisszaverő pigmentekkel, amik ragyogóbb, egységesebb bőrfelszínt eredményeznek.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 52-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: LilyEvans01
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással
CSERE IS!MEGA CSOMAG:Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó+123 Perfect Bourjois+Max Factor Facefinity+La Roche-Posay+Lancome+L'Occitane+Yves Rocher+Sisley+Etude House+Garnier
Ár: 2300 , Eladó: Ria13
Állapot: Vadiúj minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta

kdorci

2017. július 26.

Kicsit többet vártam volna ettől az alapozótól. Annyi annyi jó véleményt olvastam/hallottam, hogy mindenképp ki szerettem volna próbálni. Kupon napon jutottam hozzá, úgy azt mondom talán megérte. Az illata nagyon kellemes volt, a színe is igen csak passzolt. De úgy nem éreztem azt a hűha hatást, amit elvártam volna tőle. Volt egy fedése, de annyira nem fedte el a bőrhibáimat, nagyon építeni se lehetett és viszonylag hamar elfogyott, ami nálam furcsa :D Szerettem, jó volt, de szerintem nem kerül megint hozzám.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Barbara95

2017. július 16.

Sokat szemeztem vele, de sajnáltam ennyit kiadni rá. Aztán mégis megvettem, és nem bántam meg. Szeretem az illatát mikor felkenem, kicsit barackos, de később nem érezni:). A fedése közepes, én inkább azért használom, hogy egységes legyen az arcom. Kicsit fénylik, púderrel tökéletes.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Csilipaprika

2017. július 5.

A sok vélemény hatására vettem meg. Szeretem a szép összetevőjű dolgokat. Le is volt árazva.
Hát... ez nekem igen nagy csalódás volt. Teljes sárgás, maszk hatású lett tőle az arcom.
Az én arcbőröm pirosas, lehet ezért nem nekem volt való, ezért nem csak egy pontot adok rá.

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

SZJUTI

2017. július 3.

Nekem nagyon bevált. Gyönyörű,bőrfényű finish. Jó érzés viselni (érzékeny, száraz bőröm van).

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

hevci

2017. június 16.

mikor megvettem az én rózsaszín bőrömnek azt hittem sárgás lesz, de miután felkenem,tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. megéri az árát, nagy kedvencem lett.

hevci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Leonie

2017. június 14.

Azt hiszem ettől a márkától minden jöhet.Akinek nagyon zsíros a bőre,annak nem ajánlom,de nem bánom,hogy nem teljesen matt.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

rit

2017. május 31.

Az első pár használat után azt hittem megtaláltam a tökéletes alapozót, de rá kellett jönnöm, hogy mégsem az, legalábbis számomra. Sajnos csúnyán pattanásos lett az arcom tőle, úgyhogy abba kellett hagynom a használatát :(

rit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Bogyopar

2017. május 28.

Évek óta nézegettem, miután kipróbáltam egy mintát belőle. Végre megvettem és ez lett az egyik kedvenc alapozóm. Kellemes az illata, könnyű eldolgozni, a színe tökéletesen illeszkedik az arcbőrhöz. Szép fényes finisht biztosít, így aki nem szereti ha csillog-villog annak nem biztos, hogy tetszeni fog. A fedése számomra elegendő, mivel nincsenek bőrhibáim. Kiegészítésként használok mellé a szemem alá korrektort, mást nem igényel. Nagyon szuper kis alapozó!

Bogyopar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 28.

katalin89

2017. május 26.

Én már legalább az 5. üvegcsével vásárolom újra. Ez a kedvenc alapozóm. Ha veszek is közben másik alapozót, hogy kirpóbáljam, egyik sem tetszik annyira, mint ez. Azokat mindig valaki másnak kell ajándékozzam a végén...
Száraz bőröm van és egy blenderrel nagyon szépen el tudom oszlatni ezt a könnyű alapozót. A fedése valóban nem túl nagy, nem egy full-coverage alapozó, de nekem elég. Ha mégis nagyobb fedést akarok, akkor még egy réteget felviszek a problémásabb területekre és ott jól eloszlatom az alapozót.
Az új formulás verzió is megvan már, azzal sincsen semmi problémám.

katalin89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Az új formulás verzió is megvan már, azzal sincsen semmi problémám.

nikimanó

2017. május 26.

Régen kinéztem, már egy ideje használom. Sajnos a legvilágosabb is sötét és sárgás. Az illata túl gyümölcsös. A fedése elég enyhe, a tartóssága is. Elég híg, szépen könnyen fel lehet vinni (ecset+blender), ezzel nincs bajom, patikat se okoz de nem az igazi :I
update: csípi a szemem :( ilyen alapozóm még nem volt, napközben vhogy belejut és könnyezek.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.