KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gél állagú könnyű alapozó. Licsi-, gojibogyó- és gránátalma-kivonat található benne, mely revitalizálja a bőrt, és élettel teli, egyenletes arcszínt biztosít. Enyhe fedést ígér, közepesen matt finish-sel. Könnyű állaga van, természetes fedést ad.

Langelica

2017. augusztus 13.

Webshopból rendeltem, a sok pozitív vélemény hatására...csalódás. 52-es vanilla árnyalat szürkének tűnik, az illata borzalom. Lehetséges, hogy hamis terméket vásároltam?

Langelica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

maow

2017. június 12.

Gyönyörű, természetes alapozó gyenge fedéssel és ragyogó finissel. Nekem az 51-es árnyalat van meg, ami kicsit sötétebb a sima Healthy Mix 51-es árnyalatától, de mivel ez nem fed olyan erősen, nem olyan szembetűnő az eltérés. Olyan napokon használom ezt, amikor alig van valami bőrhibám, és csak minimális fedésre van szükségem, nagyobb bőrhibákra mindenképpen kell a korrektor. Nagyon könnyen eloszlatható, átsiklik a kissé szárazabb részeken, természetes, bőrszerű hatása van. Púderrel mindenképpen érdemes fixálni, különben nem olyan tartós és hamar átfényesedik a bőr, de nem diszkógömbszerűen, hanem természetes bőrfény keletkezik. Kellemes, gyümölcsös illata van, mint az összes többi Healthy Mix terméknek, de ez egyáltalán nem zavaró, egy idő után elillan. Ha elfogy, tuti újraveszem.

Nem tudom, miért írja azt az oldal, hogy ezt a terméket nem gyártják, amikor külföldön lehet kapni, illetve Magyarországról a feelunique-ról is rendelhető.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Yeticica

2017. április 24.

Imádom! Lisa Eldridge videoiban akadtam ra, kulfoldon siman beszerezheto, ill online is. Mar a negyedik uveggel hasznalom el, telen a legvilagosabb, nyaron eggyel sotetebb arnyalatut. Sargas tonusu borhoz tokeletes. Akinek szaraz a bore, mint az enyem, es nem kedveli a szupereros fedesu, matt finisu alapozokat, ez lehet AZ alapozo. Nekem ragyog tole a borom, nem ul bele a rancaimba, pattanast, irritaciot nem okoz es meg az illatat is imadom. 10 /10!

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Rinocerosz

2017. március 13.

Nem csodálom, hogy már nem gyártják, mert teljesen használhatatlan volt. Színe minden, csak nem bőrszínű. Fedése, tartóssága nulla és még pattanásokat is okozott.

Rinocerosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

szepkinga

2017. február 21.

Imádtam! Már nagyon régóta megvan, mert nem vagyok az az alapozós típus, de még mindig nagyon szuper, bár már biztos lejárt, ettől függetlenül semmi baja.

szepkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

slytherclaw

2016. november 19.

Nem igaz, hogy nem gyártják, például Londonban bármelyik Bootsban halomban áll, ez az én nagy szerencsém.
Nekem ő a nagybetűs Alapozó. Tökéletesen illik a bőröm színéhez, szépen fed, de nem maszkosan és még egy kicsit hidratál is. Pattanásokat nem okoz. Ha lehetne, 100 csillagot adnék neki.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

svekits

2015. szeptember 18.

Kedvenc alapozóm lett! Gyengébb a fedése, mint a sima healthy mixnek (a radiance revealnek, mert az eredetit már nem gyártják), viszont nyárra pont tökéletes, és egyébként szépen építhető a fedése. Szép, enyhén fénylő finishe van, de ha púderezem, akor órákig rajtam van. Laborban dolgozok, meleg van, mosogatok, gőzölök, nap végén is ugyanúgy áll rajtam, mint amikor reggel felraktam. Annak ellenére, hogy enyhén fénylő, nem mászik, nem ragad, a healthy mixszel ez volt a gondom, hogy még púderezés után is össze vissza csúszkált a fejemen, a szemüveg nyomot hagyott, az ujjamon ott maradt, ha megérintettem az arcom. Ez nem. Nagyon száraz a bőröm, és a jobb alapozók is az orromnál elég morcosan néznek ki, olyan csúnyán ráülnek a bőrre, de ez tök szépen elterül rajta, az égvilágon semmi rosszat nem tudok rá mondani, tényleg. Itthon nem lehet kapni, vagy csak az én városomban nem, netről rendeltem, de szerintem rendelni fogok még egyet, meg még egy világosabb árnyalatút is télre. Ha bármilyen más alapozóra valaha 5 csillagot adtam, az hazugság, mert ez nem ugyanolyan értékű 5 csillag. Ez 5+5 csillag :D Annyi hátránya van, hogy csak száraz, esetleg normál bőrre ajánlom, már szerintem kombinálton is kényelmetlenül fényes és csúnya lehet. Ők inkább próbálják meg a radiance reveal változatot.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

pindakaas

2015. február 17.

Az első alapozó, amivel maximálisan meg vagyok elégedve: közepes fedésű, de ettől természetesebb (és építhető), tartós, nem fényes, de nem is matt (inkább egészséges kisugárzást ad), és ami nekem a legfontosabb, hogy nem lesznek tőle újabb pattanások. A színe is jó (52-es, azt hiszem), használni is egyszerű. Biztos újraveszem (bár nehéz megtalálni - külföldön vagyok - , de neten még előfordul).

pindakaas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

pomme

2015. február 12.

Szerettem ezt az alapozót, kár hogy már nem gyártják. Kb BB krém erősségű a fedése, hidratál de nem olajos.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Barbuska90

2015. január 30.

Alapvetően mindig olajmentes, mattító alapozókat használok. Aztán a közelmúltban csalódtam a Maybellime Affinimat-ben, így hirtelen felindulásból megvettem ezt ( itt Franciaországban még meg lehet venni). Az általam eddig használt alapozók közül a legjobb minőségű ( pedig nem gagyikat szoktam venni). Nagyon tartós, jól el lehet dolgozni és gyönyörűnek tűnik tőle a bőr. Tőlem sokan kérdezték, hogy mi az oka, hogy ennyire ragyogó a bőröm. :-D Közepes a fedése, nagyon természetes a hatása. Annyi a gondom vele, hogy nekem hamar átfénylik, de az én bőröm mondjuk extrém zsíros. Ha valakinek normál vagy száraz a bőre, tökéletes választás. Plusz pont, hogy én azt tapasztaltam, hogy hidratál és kevesebb pattanásom van, mióta használom.

Barbuska90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.