KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katidiana, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Ár: 700+590 foxpost , Eladó: juventina07
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal
Ár: 1500 Ft , Eladó: angelsdntkill
Állapot: 2-szer használt , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kgretu

2018. február 18.

Imádom! Ez volt az első Catrice alapozó amit próbáltam és nem csalódtam. Elég jó a fedése, hosszantartó, és tökéletes az árnyalat. 015-ös vanilla beige árnyalatot használom. Most fogyott el az első üveggel, kb 1 évig elég volt. Vettem belőle egy újat, ugyanebben az árnyalatban de amikor egymás mellé nyomtam őket a kezemen, mintha az új kicsit világosabb lenne. Még nem próbáltam ki az arcomon, mert most az HD alapozóval próbálkozom (sikertelenül), majd kiderül hogy ott mit fog produkálni. Csak ajánlani tudom! Jobb mint az HD, mert nincs maszkos hatás, nem ragad, nem fénylik át és valóban vízálló!

kgretu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

CsSz

2018. február 17.

Kb. egy hónapja használom, elég vékony rétegben. Néha úgy látom, mintha oxidálódna, máskor meg tökéletes. 7-8 óra után sajnos átfénylik (de nem olyan durván), lehet csak mert vékonyan viszem fel. Aki közepes fedésű alapozót szeretne annak ajánlani tudom.

CsSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

aesthete

2018. február 11.

Ha alapozó, akkor csakis Catrice, eddig a márka sose okozott nekem csalódást alapozó tekintetében. Jó a fedése, a szín is megy a bőrömhöz, az egyetlen bajom a termékkel, hogy nagyon szárít, így alapos aláhidratálás szükséges. Keresem még a tökéletes alapozót továbbra is.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Kingucii

2018. február 9.

Olyan "nem rossz, egynek elmegy" alapozó.
A legvilágosabb 005-ös árnyalat van meg.
Amikor rajtam van olyan zsíros érzetű.
Kb 2000Ft körül volt leakciózva.
Elmegy, de a Hd Coverage alapozója sokkal jobb! :)

Update : A kezemmel felkenve sokkal jobb a végeredmény, így jobban is fed, szép a finish.
12 órát simán kibír, és valóban vízálló. Kell a púder ugyan a használatakor, de eléggé megszerettem. :) 5*

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Olyan "nem rossz, egynek elmegy" alapozó.
A legvilágosabb 005-ös árnyalat van meg.
Amikor rajtam van olyan zsíros érzetű.
Kb 2000Ft körül volt leakciózva.
Elmegy, de a Hd Coverage alapozója sokkal jobb! :)

MormiOrsi

2018. január 31.

Használom már vagy 3 hónapja, szóval itt az ideje a véleményezésnek: nem az igazi, de azért nem is olyan szörnyű! Életemben ő a 4. alapozó, amit kipróbáltam (durva vagyok, mi?), de azt kell mondjam mindnél jobb! Vagyis jobb a Clinique Anti-Blemish Solutions alapozótól (jajj, az egy katasztrófa), a Rimmel Lasting Finish 25H alapozótól (a legvilágosabb is túl sötét és nap végére elszublimál) és a L'Oreal Infallible 24 H alapozótól (u.a. az a probléma, mint a másodiknál).
Szóval, az előnye: van belőle jó (világos)szín, nap végére sem tűnik el/oxidálódik, nekem pont jó a fedése (nem használok belőle sokat).
A hátrányai: valóban szárít, nagyon jól alá kell hidratálni, pláne télen. A szemem alatt meg főleg, nehogy 10 évvel öregebbnek tűnjek vele! De ezzel a trükkel abszolút viselhető.
Meleg időben még nem próbáltam, hátha akkor extra hidratálás nélkül is vállalható lesz.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Enxkosz

2018. január 14.

Egyik legjobb alapozó, amit a Catrice-től próbáltam.
Nálam teljesen bevált, nem ül bele a ráncoskákba, nagyon szépen fed, egyből lemattul és tökéletesen illik az arcbőrömhöz.
Púderrel egész nap képes fentmaradni az arcomon.
Csak ajánlani tudom!

Enxkosz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

Egyik legjobb alapozó, amit a Catrice-től próbáltam.
Púderrel egész nap képes fentmaradni az arcomon.
Csak ajánlani tudom!

Booogiiii

Korcsoport: < 18
2018. január 8.

Nem ez az első üveg ebből az alapozóból, de sosem kell csalódnom. A(z) HD Liqiud Coverage alapozót váltottam le erre, mert ebből van egy világosabb árnyalat is. Nekem a szinte porcelán (fehér, mint a porcelán, de sajnos nem olyan tökéletes... :D) színemhez illik a 005-ös árnyalat. Az arcom extrém zsíros,így egy alapozóm sem bírta még tovább 3-4 óránál. Igaz, kopik, de nem foltosan. Ha valakinek kombinált, normál, vagy száraz bőre van, bártabban ajánlom, de sajnos egyéni problémák miatt nekem 10-ből csak 9-es.
Tehát a közepes-erős fedése, az enyhe kopása, és az átfényesedése miatt is megkapja nálam az 5*-ot, mivel a színe tökéletesen passzol, nem oxidálódik!, és nem foltos.
Minden alkalommal fixálom púderrel. A szem alatti szarkalábba nem ül be, inkább becsücsül. Egyetlen mozdulattal javítható minden elmozdulása. Mosolyvonalba nekem egyáltalán nem áll be, pedig rengeteget beszélek, és nevetek.
Nekem a maximum teendőm annyi (iskolában), hogy egyszerűen egy zsepkendővel felitatom az "zsírt", olajat az arcomról, és meg is vagyok. Nem igényel a sminkem plusz púdert.
Meg vagyok elégedve, de ha találnék valami jobbat, frissítem a kommentem.
Nagyon fontos, hogy hiába vagyok képes szépen elrendezni az arcom pattanások terén, ettől nem jönnek ki újabbak, nem gyulladnak be a meglévők.
Kényelmes viselni, és ha valaki nem nézi miliméteres közelségből, nem feltűnő ha rajtam van.
Egy szó mint száz: Vannak apró hibái, de én személy szerint imádom!

Booogiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 8.

Meg vagyok elégedve, de ha találnék valami jobbat, frissítem a kommentem.
Egy szó mint száz: Vannak apró hibái, de én személy szerint imádom!

study0912

Korcsoport: < 18
2017. december 28.

Régebben mikor megvettem nagyon szerettem. Beleül a ráncokba, műhatást kell, pedig jó színt választottam. Nem tudom mit lett vele, de valami borzalmas az arcomon. Új alapozó után keresgélek.:(

study0912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 28.

Boglarka20

2017. december 21.

Mikor megvettem ezt az alapozót nagyon szerettem, mert még a legelején úgy tünt hogy egyáltalán nincs vele semmi probléma, teljesen jol fed, és viselni is kényelmes. De már vagy 3 hónapja meg van és sajnos azt tapasztaltam hogy nagyon csúnyán beleül a a kis ráncocskáimba és műhatást kelt. És így nagyon csúnya. És borzasztóan szárítja az arcot. Szóval már várom hogy elfogyjon. :)

Boglarka20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Timinimoook

2017. december 13.

Nem használtam eddig alapozót,mert nem tetszik más lányokon sem, de most valamiért mégis rászántam magam, és nem bántam meg. Azért esett erre a választásom, mert állatkísérlet -mentes, de elégedett vagyok vele minden szempontból, szerencsére. Vékony rétegben használom, és nagyon jól fed, nem lesz tőle zsíros a bőröm, nem lesz pattanásos, és olyan mintha nem lenne rajtam semmi, ez tetszik benne a legjobban :) azért nem kap 5 csillagot, mert még csak ezt próbáltam, és nincs viszonyítási alapom. :)

Timinimoook
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.