KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katidiana, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Ár: 700+590 foxpost , Eladó: juventina07
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal
Ár: 1500 Ft , Eladó: szaboaniita
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás-posta, személyes találkozó Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barbika1000

2017. szeptember 19.

Összehasonlítva a Catrice liquid HD-vel ami nekem nagyon nem jött be borzalmasan oxidálódott, pedig jól fedett na ez ugyan azt a fedést nyújtja kb és semmi oxidálódás. Ennyi pénzért tökéletesen megéri mert ebben az árkategóriában ilyen jó fedésű alapozót nem igen találni. Nem kell tőle csodákat várni, hogy reggel felkeni az ember és egész nap matt marad mivel ez nem az az árkategória. Szerintem nagyon jól eldolgozható, könnyed nem maszk hatású és nem is érdemes rétegezni mert egy rétegben is tökéletesen fed a bőrhibákat is elfedi . Ez az eddigi egyik legjobb drogériás alapozók közé tartozik amit vettem csak ajánlani tudom.

Barbika1000
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Bettina02

2017. szeptember 18.

Nem értem miért kell lepontoznis az egyik véleményezőnek azért, mert rossz színt választott. Így természetes, hogy maszk hatása lesz! Szerintem teljesen jó alapozó, a legvilágosabb szín nekem tökéletes! Ez az első alapozóm, aminek a színe tökéletesen passzol az arcomhoz. Nem tudnék rá rosszat mondani, max. annyit, hogy picit hamar átfényesedik az arcom, de engem nem zavar!

Bettina02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Dorcsa

2017. szeptember 16.

A ronggyá dícsért pipettás catrice alapozónál fényévekkel jobb lenne, ha nem pattognék ki tőle. :( Valamit nem bír a bőröm benne, mert megszaporodtak a mitik és 3 kinyomatatlan, fájó, gyulladt izém is lett mióta használom, pedig a sminkes/arcápolós rutinban csak ez az új termék. Csodálkozva olvasom a negatív véleményeket, mert annyira nem rossz ez az alapozó, sőt. A legvilágosabb szín, egy az egyben az arcszínem, ezért is esik rosszul, hogy nem tudom használni :(.
A tartóssága nem 24 óra és nem is vízálló persze, nem is értem, hogy miért kell ilyeneket ráírni.
Egyébként blenderrel szépen és pillanatok alatt eldolgozható, nem maszkos, kellemes viselet, ellenben a pipettás Catrice alapozó sokkal nehezebb és maszkosabb ennél, de fedésben kb ugyanott vannak. Mindennapokra tökéletes lenne. Nem is tudom mennyit adjak neki.
Fájó szívvel csak 3, de akinek jól viseli a bőre szerintem hétköznapra tök jó és plusz pont, hogy nincs benne illatanyag. :)

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Niki94

2017. szeptember 16.

Borzalmas!!
Beül a ráncokba, kiemeli a pórusokat és a száraz területeket.
Már a felvitelénél hamar szárad ezért alig lehet szépen eldolgozni. De ha fel is vittük olyan mint egy maszk és színre sem passzol.

Niki94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Borzalmas!!
Beül a ráncokba, kiemeli a pórusokat és a száraz területeket.

rszlr

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 26.

Sajnos rossz árnyalatot vettem, így csak rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban, mert számomra túlságosan maszkosít, egyfajta műhatást tudok csak vele elérni.
Mattítani valóban mattít, szóval akinek kifejezetten erre lenne szüksége annak ajánlom, de nekem nem nagy kedvencem.

rszlr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

BDominika25

2017. augusztus 20.

Elajándokozták nekem ezt a terméket, először azt hittem sötét lesz az én szinte hófehér bőrömhöz a 'warm beige' árnyalat de nagy meglepetésemre szinte tökéletesen illeszkedik.
Magamtól nem vásárolnék ilyen olcsóbb alapozót de ha már így alakult akkor gondoltam elhasználom.
Alapvetően nem rossz, többnyire nem kelt maszk hatást és nem is szárítja ki a bőrt, a nap végén is ott marad a helyén és ha még kopik is egyenletesen. (35 fok körül tesztelve)

BDominika25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Clara

2017. augusztus 17.

SZŐRNYŰ!!!! Maszkosit, iszonyat mű, sokféle fénybe próbáltam de ez egy vicc.

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

SZŐRNYŰ!!!! Maszkosit, iszonyat mű, sokféle fénybe próbáltam de ez egy vicc.

Bettu

2017. augusztus 4.

A Catrice alapozóit kifejezetten szeretem az összetevők miatt. Eddig a Nude Illusion-ból használtam a 015-öst, ami egyébként bevált, csak mivel mindig az utolsó utáni pillanatra hagyom az alapozó vásárlást, ezért hiába akartam újra venni, nem volt a Rossmannban, ahol kerestem. Sürgősen kellett alapozó, így esett a választásom a Made To Stay 015-ös-re, ami szintén bevált.. Nagyon szép színe van, pont megy az arcomhoz. Tartósnak tartós, ráadásul vízálló is.

Update: A napokban el kezdett fényleni az orrom, és sajnos egyáltalán nem mattítja.. :S

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

knoemi88

2017. augusztus 4.

Meg vagyok elégedve vele! Még soha nem volt ennyire tartós és magas fedőképességű alapozóm maszkhatás nélkül. Érdekes, mert az adagolóból viszonylag híg állagú formában van, míg felkenve sűrűbb lesz és nagyon hamar szárad, így gyorsan kell vele dolgozni :) Creme Puff púderrel csodás az összhatás!

knoemi88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

szeretemafeketet

2017. július 16.

Életem eddigi legjobb döntése,talán 4x vehettem újra.... eddig az összes alapozó csalódás volt,valami hiányzott.
Viszont ez számomra maga a tökély,a szín,az állag,a tartósság,nehez fogy ami plusz pont.
Újra se szoktam púderezni,primer nélkül is egész nap tart,általában 2 inkább 1,5 réteget teszek az arcomra,sosem "tűnt" még el.

szeretemafeketet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.