KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katidiana, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szuzika

2017. február 23.

Próba szerencse alapján választottam ezt az alapozót, mivel elégedett voltam az eddig használt Catrice termékekkel. Szépen fedi korrektorral a problémás részeket. Könnyen elkenhető és természetes hatású. A munkahelyemen meg is jegyezték, hogy milyen üde a bőröm, anélkül, hogy tudták volna, hogy új alapozót használtam. :) Azt hiszem szeretni fogom hosszú távon is!

Szuzika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

nusi96

2017. február 18.

Lehet végre megtaláltam végre AZ alapozót. Tökéletes passzol a színe. Egy nyomásnyi belőle tökéletesen lefedi az egész arcomat.Baromi jó a fedése, egyedül a szemem alá illetve a makacsabb hibák elfedésére kell még egy kis plusz korrektort felkennem. Nagyon kell alá az alapos hidratálás! (máskülönben minden kis száraz foltban megragad) Simán kibír egy egész napot. Ár-érték arányban szuper! Eddig 5*

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

fruzsina9893

2017. február 15.

Én is csak nemrég vásároltam meg a legvilágosabb árnyalatban, és minden amit ígér azt betartja. Persze a 24 órás hatását nem próbáltam és nem is tervezem, de tényleg nagyon tartós, matt, és olyan fedése van, amit egyik előző alapozómról sem tudnék elmondani. Eddig nagyon nagyon tetszik, remélem nem kell csalódnom benne:)

fruzsina9893
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

angi9207

2017. február 13.

Sosem gondoltam volna, hogy valaha Catrice alapozot fogok hasznalni. Valahogy nem volt szimpatikus a marka vagy nem is tudom.
A hd liquidet szerettem volna, de olvastam, hogy nemnagyon lesz mar kaphato, na meg a muller es a rossmann is ki volt fosztva.
Nezegettem errol az alapozorol videokat, o volt a "b" terv. Jol dontottem. Azt hiszem, a szin tokeletesen passzol, (vagy csak nagyon minimalisan ut el) ami meg SOHA nem volt elmondhato az eddig hasznalt alapozoimrol.
Konnyed erzes a boron, a fedese meglepoen jo, nagyon szep es termeszetes a finise, nem maszkos. Lehet epitgetni is. Az allaga nem olyan vizesen folyos, (mint a hd liquid) hanem mintha leheletnyit geles lenne. Nagyon konnyu es kenyelmes eloszlatni. A vegeredmenyt viszont nem mondanam mattnak, egy kis pudert elbir.
JA! Nagyon fontos: ALAHIDRATALNI KOTELEZO!
A csomagolasa is nagyon tetszik, szep es igenyes. Egy pumpalassal epp megfelelo mennyiseg nyerheto ki.
Az ara hihetetlen barati, 2400 ft korul volt asszem, ennyit siman megert.Szerintem baratok leszunk, eddig 5 csillagot megerdemel. :) Meg nagyon friss ez a tapasztalat, remelem nem okoz csalodast. Kulon plusz pont, hogy illatmentes. (Ez erzodik is, eleg furi a szaga, de nem banom.)
Kesobb jovok frisstiteni. :)

angi9207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

JA! Nagyon fontos: ALAHIDRATALNI KOTELEZO!
Kesobb jovok frisstiteni. :)