KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katidiana, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Ár: 700+590 foxpost , Eladó: juventina07
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal
Ár: 2000 , Eladó: nikolettb
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: banki átutalás, posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vince

Korcsoport: < 18
2018. április 19.

A textúrája tragikus, legalábbis az én bőrömön. Kicsit sem mattít, még mattító primerrel sem, és a színe sem egy főnyeremény. Az állaga igencsak megkérdőjelezhető. Konkrétan olyan mintha mustárt kennék az arcomra.

Vince
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 19.

lantika1108

Korcsoport: < 18
2018. április 16.

Kb egy hete használom. A zsírosodásra hajlamos bőröm nem fénylik át és tartóssága a catrice korrektorokkal minden igényemet kielégíti. Nem is baj hogyha napközben kopik egy kicsit, mert reggel feltéve kicsig maszkos, ami pár óra alatt eltűnik. Matt marad és nem okoz irritációt.

lantika1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 16.

bakocsenge

2018. április 16.

Végre találtam egy alapozót, ami nem oxidálódik sötétebbre a nagyon világos bőrömön! Tényleg, a legvilágosabb szín pont megegyezik az én arcbőrömmel. Kellemes vele dolgozni, szeretem a krémesebb állagú alapozókat. De amiért megvettem az a pumpás kiszerelés volt valójában: az HD Liquid alapozóval tökéletesen meg voltam/vagyok elégedve, de utálom a pipettát, ezért kerestem a Catrice polcon másik megoldást. Nem rossz ez se, de az HD tartósabb és természetesebb a fedése. Mindenesetre szerintem ezt is újra fogom vásárolni.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Katalin00

2018. április 6.

szép, jó a fedése , tartós , szeretem :)

Katalin00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

szép, jó a fedése , tartós , szeretem :)

Szofiii0622

2018. április 3.

Utálom!!! Nagyon bánom, hogy megvettem. Nem is ilyet akartam hanem a HD Liquid alapozóját a Catrice-nek, de sajnos nem volt így gondoltam jó lesz ez is legalább tesztelek másikat. Borzalmas!!! Maszkos hatása van és kombinált a bőrtípusom és a szárazabb részeket kiemeli mert konkrétan darabosan jön le a száraz bőrnél. Undorító. A szín egyébként megfelel de az alapozó nem való száraz bőrtípusra illetve kombináltra sem!!!

Szofiii0622
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

kocosfox

2018. március 21.

Nagyon világos bőröm van. 20 alapozó mintát raktam a kézfejemre, és ez volt az egyetlen drogériás, ami nem oxidálódott el, így a legvilágosabb árnyalata passzol a bőrszínemhez. A fedése jó. A ráncokba beleül, de szerintem bármelyik vízálló alapozó.
VISZONT! Mivel itt volt a hosszú hétvége amikor nem sminkeltem, sajnos nagyon gyanús, hogy ő a hibás a mély puklijaimért, ami miatt ha elfogy, valószínűleg más márkát kell keresnem.. Ez elég nagy hátránya, így csak 2 csillag.

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

HegiD

2018. március 20.

Eredetileg a Catrice agyon hypeolt HD folyékony alapozóját akartam megvenni, de mint mindig ahányszor csak bementem a Rossmannba hűlt helye volt. Mivel az előző alapozóm a végéhez közeledett kénytelen voltam másikat venni és jobb híján erre esett a választásom. Szerintem ennél rosszabb alapozót én még életemben nem használtam. Annyira cakey hatása volt, hogy az valami hihetetlen. Ezen azzal tudtam javítani, hogy apránként, villámgyorsan dolgoztam el, mert ha egyszer megköt és utána akarjuk eldolgozni csak rosszabb lesz. Emellett éreztem, hogy szárítja a bőröm, ami miatt elég kellemetlen volt viselni. Nagyon megtévesztett első alkalommal, mert frissen, szivaccsal eldolgozás után kifejezetten természetes hatást keltett, de ahogy napközben egy óra elteltével belenéztem a tükörbe, csak azt tudtam mondani "Így néztem ki eddig?". Persze próbáltam újra eldolgozni az ujjammal és ilyen csíkok maradtak utána. Fedés se sem tökéletes egy réteggel rádolgozni meg nem lehet , mert csak még ocsmányabb lesz a végeredmény. Egyszóval ez BORZALMAS!

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

dregi

2018. március 19.

Nagyon szeretem, nekem jól bevált és az egyik kedvenc alapozóm lett. Szerintem jobb, mint a HD Liquid és azzal ellentétben, ennek a legvilágosabb színe tökéletesen passzol a bőrömhöz. Illata kellemes, nem irritáló. Finishe szép, viselése könnyű. Az kicsi hibája, hogy lassan szárad. Fedése nagyon jó. Száradás után egy minimálisan oxidálódik, de szerintem ez elnézhető egy ilyen árkategóriás alapozóval szemben. Imádom, újra fogom vásárolni!

dregi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Teotfw

2018. március 15.

Fedese tenyleg eleg jo viszont ha tobb reteget akarok felvinni az mar tul sok maszkos hatasu lesz es van egy jellegzetes illata ami nekem nagyon irritalja a szemem konnyezni kezd tole.

Teotfw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

PinkAlien

2018. március 14.

Catrice HD liquide coverage alapozót szoktam használni, de nem volt a boltban akkor döntöttem el, hogy kipróbálom ezt és megvettem. Engem annyira nem győzött meg ez az alapozó. Nem fed rendesen, viszont ha mégegy réteget teszek az arcomra akkor meg sok.
Az illata viszont jobb a többi Catrice alapozójához képest.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Az illata viszont jobb a többi Catrice alapozójához képest.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Tartósítószer.