KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katidiana, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Ár: 700+590 foxpost , Eladó: juventina07
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal
Ár: 1500 Ft , Eladó: szaboaniita
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás-posta, személyes találkozó Budapesten

szeretemafeketet

2017. július 16.

Életem eddigi legjobb döntése,talán 4x vehettem újra.... eddig az összes alapozó csalódás volt,valami hiányzott.
Viszont ez számomra maga a tökély,a szín,az állag,a tartósság,nehez fogy ami plusz pont.
Újra se szoktam púderezni,primer nélkül is egész nap tart,általában 2 inkább 1,5 réteget teszek az arcomra,sosem "tűnt" még el.

szeretemafeketet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 16.

becca483

2017. július 8.

Nekem sokkal jobban bejött, mint az All Matt Plus. Ecsettel szoktam eldolgozni. Nyáron is használom, de van, hogy átüt rajta pár izzadtságcsepp kontúr, púder minden mellett. :/ Emiatt vonok le egy csillagot, amúgy tökéletes árnyalat a fehérbőrűeknek is :)

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Jucaa

2017. július 5.

A világos bőrömre a 005 Ivory Beige árnyalatot használom, vegyesen a szintén Catrice All Matt Plus alapozó legvilágosabb árnyalatával. Nagyon szép a fedése, könnyen fel tudom vinni az arcomra, nyáron is ezt használom, mert annyira tartós, hogy simán izzadhatok, a helyén marad. Nap végére kicsit oxidálódik és átfénylik az arcom, de matt púderrel simán lehet orvosolni a problémát. Összességében szeretem, biztos, hogy újraveszem.

Jucaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Linuxo

2017. július 3.

Sokkal jobban kedveltem ezt az alapozót, mint az All Matt Plust. Valahogy kellemesebb érzés volt felkenni,és viselni is mivel gélesebb az állaga, és jobb is a fedése. Valóban magas fedésű, és bizony vízálló is. Ez lesz az állandó téli alapozóm ezután. Abszolút újra vevős.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Alverya

2017. június 27.

Kipróbáltam, hátha tudja helyettesíteni a nude illusiont, de nem. Nagyon fényes, zsíros hatása volt az arcomon, ami kipróbáláskor nem látszott, csak teljes arcon. Ahhoz képest, hogy 24 órás tartósságot ígér és mellesleg vízálló, 2 óra múlva már semmi nem volt az arcomon, de arra a 2 órára szépen beleült a pórusaimba. Ősszel újra kísérletezni fogok vele, de nyárra ez egy hatalmas NEM.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Rokamoka13

2017. június 11.

A Hd liquid cover alapozóját szerettem volna kipróbálni de sajnos sehol sem volt. Nem bántam meg hogy végül ezt választottam, szépen el lehet dolgozni, nagyon könnyű állaga van és szépen fed maszk hatás nélkül.

Rokamoka13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Florencyta

2017. június 9.

015 Vanilla Beige. Vékony rétegben viszem fel mindig, nagyon szépen alkalmazkodik a bőrömhöz. Egészséges hatást kelt, sokáig tart. Könnyen el tudom dolgozni, én ecsetet használok hozzá. A nap végén sem ül bele a kis ráncaimba, és nem kelti a tipikus maszk hatást. Élettel tölti meg az arcomat és nagyon kevés is elég belőle. A bőrt nem irritálja, nem mitesszerképző, nem zsírosodik tőle a bőröm.
Nagyon- nagyon szeretem a márkát, próbálok olyanoktól venni, amik nem kísérleteznek állatokon. Eleinte Essence-t használtam, de amióta picit jobban állok anyagilag áttértem teljesen a Catrice-re, amivel teljes mértékben meg vagyok elégedve.

Florencyta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

mazsoletta

2017. június 8.

Ivory beige. Magas fedésű, így kicsit nehéz eldolgozni, de blenderrel szép eredményt lehet elérni. Hajlamos beülni a ráncokba és a pórusokba így célszerű előtte hidratálni, primert használni. Való igaz, hogy tud rémes, maszk szerű hatást produkálni, ezért óvatosan kell bánni vele. A szín tökéletesen passzolt a téli hóka arcszínemhez, ez nekem nagy plusz pontot jelentett, most pedig a lassú barnulási folyamatom alatt a sötétebb BB krémemmel vegyítem. Lehet építgetni, a végeredménye matt, de nem tart ki egész nap. Irritációt, pattanásokat nem okoz. A csomagolása szép tejüveges (bár nem egy könnyű táskabarát darab) a pumpás adagoló praktikus. Összességében elégedett vagyok, mégis ha elfogy, nyárra nem fogom újravenni.

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Jamila

2017. június 6.

Nem és nem és NEM. Szörnyű sajnos. Beleült a legapróbb kis ráncaimba és kiemelte őket, a fedése nagyon gyenge volt és nagyon hamar le is kopott... Sajnálatos vétel volt :(

Jamila
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

tinyblackpaw

2017. május 29.

Kellő aláhidratálással, előtte való hámlasztással és radírozással egészen szép finish-t lehet vele elérni.

A fedése valóban elég magas, majdhogynem egy korrektoréval vetekszik, viszont meglehetősen könnyen is tud kopni - az én esetemben legalábbis - nem éppen egy érintésálló darab, de ezt a tulajdonságot nem is igazán várhatjuk el a legtöbb alapozótól.

Én a benedvesített blenderrel viszem fel a Maybelline Superstay 24H alapozójával keverve fele-fele arányban így az összkép egészen emberi, bár egy átmulatott éjszakát ez sem igazán tud vállalható állapotban tartani.

Nekem nem okozott pattanásokat, az eldolgozásával sincsenek problémák, a szín egy kissé sárgásabb tónus, az én majdhogynem rózsaszín fejemhez egyébként is nehéz megfelelő árnyalatú alapozót választani, de az Ivory Beige árnyalat nagyjából elfogadható.
Mivel meglehetősen gyorsan zsírosodik a bőröm, hamar átfényesedik, így púderrel együtt kissé mesterkélt hatást keltene önmagában, ezért is "hígítom" egy nála némivel könnyebb alapozóval.

Összességében véve ennyi pénzért megéri, bár kételkedem abban, hogy újravenném, mindenesetre egy erős négyest így is megérdemel.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.