KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katidiana, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Ár: 700+590 foxpost , Eladó: juventina07
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal
Ár: 1500 Ft , Eladó: szaboaniita
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás-posta, személyes találkozó Budapesten

agica7

2017. november 22.

Nekem valamiért az összes alapozóm megváltozik egy kis idő után .. az elejém ez az alapozó is tetszett, persze nem teljesítette a made to stay 24 hours hatást, ami szerintem eleve szürreális. Szóval tetszett, jól fedett, kicsit barnás/zöldes tónusú volt (amit imádok), és nem fénylett annyira a fejem. Aztán minden megváltozott, kb 2óra után brutálisan átfénylett az arcom :( és a szép tónusát is elvesztette.
Pozitivum: kb 2-3 hónapig használtam, és semmilyen pattanást nem okozott legalább

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Alverya

2017. november 22.

Update: Szerencsére nem felejtettem el újra elővenni. A 005-ös árnyalatot használom, ami egy nagyon kicsit még világos, de mivel szépen el tudom dolgozni, ez nem olyan nagy baj. A nude illusiont még mindig nem tudja helyettesíteni, primer nélkül még mindig katasztrófa, de az új catrice light correcting serum primerrel már nagyon szépen fed, és a pórusokba sem ül bele, 12-13 órát pedig könnyűszerrel kibír. Örülök, hogy nem landolt rögtön a kukában.

Kipróbáltam, hátha tudja helyettesíteni a nude illusiont, de nem. Nagyon fényes, zsíros hatása volt az arcomon, ami kipróbáláskor nem látszott, csak teljes arcon. Ahhoz képest, hogy 24 órás tartósságot ígér és mellesleg vízálló, 2 óra múlva már semmi nem volt az arcomon, de arra a 2 órára szépen beleült a pórusaimba. Ősszel újra kísérletezni fogok vele, de nyárra ez egy hatalmas NEM.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Elyana

2017. november 5.

Update: Másodjára is megvettem, még rögtön az első után, amint elfogyott. Nem kellett volna. Eddig semmi problémám nem volt az arcbőrömmel, de ez az alapozó nagyon eltömítette a pórusaimat, hiába tisztítottam meg az arcom esténként jó alaposan. Pattanásokat okozott olyan helyeken is, ahol eddig nem volt és este már alig vártam, hogy lemossam. Ha mást nem, legalább egy időre elintézte, hogy ne sminkeljek egyáltalán :P

Szeretem használni, mert szép, egységes bőrt eredményez, nem maszkszerű és egész nap kitart. A mattító hatása is nyilvánvaló, egész napot kibír, még estére sem fénylik át. Arra érdemes figyelni, hogy vízálló és ennek megfelelően nehéz lemosni a hagyományos módon (a blender szivacsból is nehezebb kimosni). Érdemes hozzá beszerezni egy vízálló smink lemosására alkalmas terméket.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

misshkitty701

2017. november 2.

A 005-ös árnyalatban van meg, nagyon szeretem mindennapi használatra. Talán közepesnek mondanám a fedését, de az pont elég. Matt, nem hagy ragacsos hatást, így púder nélkül se kellemetlen a viselése (ennek ellenére úgy jobban szeretem). Nagyon széped lehet rá is dolgozni, nem lesz foltos a végeredmény.

misshkitty701
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 30.

Szép a fedése, de számomra kicsit mű hatást kelt az arcomon, bár ez lehet azért is van, mert 1 árnyalattal világosabbat vettem. Negatívum még, hogy szerintem elég nehéz, sűrű az állaga, hidratálókrémmel összekeverve használom, de alig várom, hogy elfogyjon...

borbelyfruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

bogik

2017. október 29.

Catrice Nude Illusion rajongó vagyok, de mivel már nem gyártják, kellett keresnem egy másik alapozót, amiben nincsenek piros összetevő, így hát kipróbáltam ezt a terméket. Színben kevernem kell a 15-ből és a 25-ből, de még így sem teljesen jó az eredmény. Ami viszont jobban zavar, hogy szárítja a kevert, pattanásra erősen hajlamos bőröm illetve hiába nem kenek fel sokat belőle, mégis vakolat-szerű az összhatás. Mivel a hideg idő tovább fogja szárítani az arcom, ezért nagyon sürgősen keresek egy másik alapozót, remélem fogok találni. :(

bogik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

bbetty

2017. október 11.

Nagyon tetszik az alapozo, nem zsirosodik tole nagyon a borom es az allagaval a fedesevel is elegedett vagyok, bar tul sotetet vettem (my bad) akarok venni hozza ilyen vilagositot, hogy tokeletes legyen, de eddig teljesen meg vagyok vele elegedve. Pattanasokat sem okozott, pedig ettol nagyon feltem.

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

csaktimi

2017. szeptember 23.

Színre tökéletes, sajnos számomra ez az egyetlen jó tulajdonsága. Egyáltalán nem száraz a bőröm, sőt, inkább zsíros, viszont ez az alapozó azt a hatást kelti, mintha kombinált lenne a bőröm, tehát mintha lennének száraz részek...reggel este hidratálok, alapozó alá fényvédős hidratáló és mégis látom a "száraz részeket". A ráncokba is beleül és nekem egy idő után csakúgy eltűnik pedig nem nyúlkálok az arcomhoz...elég nagy csalódás pedig azthittem hogy a majdnem tökéletesen működő Essence camouflage után egy drágább árkategóriás majd csodákat fog művelni. Hát nem így lett.

csaktimi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Csillagvirag85

2017. szeptember 22.

A CatriceNude Illusion helyett vettem tűzoltásként, mivel azt nem lehet épp kapni. Bár ne tettem volna. Először jónak tűnt, de valójában rettentően szárít és csúnyán fed. Hetekig próbálkoztam, hátha csak a hidratálás kevés alá, de hiába. Még pattanásaim is lettek tőle. :(

Csillagvirag85
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

szilvasitimea

2017. szeptember 22.

Mivel már egy jó ideje drágább alapozót használok(Smashbox), és előtte nem nagyon használtam alapozót, gondoltam, annyira kipróbálnék valami jóval olcsóbb,drogériás alapozót. Erre esett a választásom. TÖKÉLETESen fed, NEM maszkosít, NEM FOLYIK LE nap végére, NEM POTYOG LE, egyszóval......nagyon meglepődtem!!! Hogy szinte ugyanazzal a hatással bír, mint egy 10 ezres alapozó. Annyi a hátránya talán picit, hogy erős a textúrája, és gyorsan el kell dolgoznom, mert szárad. De ez belefér. Szóval teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.