KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katidiana, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Ár: 700+590 foxpost , Eladó: juventina07
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal
Ár: 1500 Ft , Eladó: szaboaniita
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás-posta, személyes találkozó Budapesten
Krémmánia Kedvencek a -től
scene14

2017. május 22.

A hd társa van meg és szeretem,gondoltam megveszem ezt is ha rosszabb állapotban lenne a bőröm a "magas fedése" miatt...megmondom őszintén,egy hangyányit van jobb fedése ennek,mint a hd-nak,ez közepes fedés..és a 2. árnyalat is nagyon világos,a 3. meg sötét...
Update: Eléggé szárít és nem annyira tartós mint a hd.... sőt,semennyire nem tetszik,pénzkidobás volt számomra.

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

lildiko

2017. május 17.

Annyira borzasztó csúnya a finishe, és annyira borzasztó állaga van... Egyszer nem volt nálam a BB-em, és ecsettel próbáltam meg eldolgozni, hát katasztrófa, mintha színezett mézet kennék magamra. A fedése jó, de abszolút nem tartós, ráadásul annyira csúnyán kopik, hogy el sem tudom mondani... Soha többet ezt az alapozót, abszolút rémes.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

HegiD

2017. május 16.

Eredetileg a Catrice agyon hypeolt HD folyékony alapozóját akartam megvenni, de mint mindig ahányszor csak bementem a Rossmannba hűlt helye volt. Mivel az előző alapozóm a végéhez közeledett kénytelen voltam másikat venni és jobb híján erre esett a választásom. Szerintem ennél rosszabb alapozót én még életemben nem használtam. Annyira cakey hatása volt, hogy az valami hihetetlen. Ezen azzal tudtam javítani, hogy apránként, villámgyorsan dolgoztam el, mert ha egyszer megköt és utána akarjuk eldolgozni csak rosszabb lesz. Emellett éreztem, hogy szárítja a bőröm, ami miatt elég kellemetlen volt viselni. Nagyon megtévesztett első alkalommal, mert frissen, szivaccsal eldolgozás után kifejezetten természetes hatást keltett, de ahogy napközben egy óra elteltével belenéztem a tükörbe, csak azt tudtam mondani "Így néztem ki egész nap?". Persze próbáltam újra eldolgozni az ujjammal és ilyen csíkok maradtak utána. Fedés se sem tökéletes egy réteggel rádolgozni meg nem lehet , mert csak még ocsmányabb lesz a végeredmény. Egyszóval ez az alapozó szörnyű és nagyon természetellenes.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

bluetlyy

2017. április 26.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg ezt az alapozót és óriási csalódás. Alig bírom eldolgozni, és az orromon, ahol zsíros a bőröm, ott meg olyan hatást kelt, mintha ki lenne száradva a bőröm. Nem tudom hová tenni ezt a jelenséget, még egy alapozónál sem tapasztaltam. Nem mellékesen nagyon szárít és borzalmas szaga is van. Kuka...

bluetlyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

AnnaAnyaralu

2017. április 25.

Sajnos kenytelen vagyok en is lepontozni :( Igazabol potlekakent vettem meg a HD Liquid Coverage-nek, mert az mar nem volt sehol sem a polcokon. Eleinte nagyon jonak tunt (persze szaraz foltokat nagyon kiemelte, de ezt tudtam orvosolni), de sajnos az en erzekeny boromnek nem jo. Nehol csip is, es allergiat idezett elo nalam, pattanasok is elo jottek (nalam nem szokott lenni). Nekem nem jott be es el is ajandekozom. Fedese jo lenne, bar azokon a reszeken, ahol fednie kellene kopasra hajlamos. Amint latok ujra a boltokban HD-t azonnal veszek belole. Ez felejtos.

AnnaAnyaralu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

angi9207

2017. április 23.

UPDATE: lepontozom én is, rajtam úgy tűnik, hogy csak a frissenbontott alapozók működnek... hiába hidratálok, a száraz részeket kiemelni, nagyon csúnyán mutat a bőrömön.... egyetlen pozitívuma, hogy nem okozott irritációt...

Február 13.: Sosem gondoltam volna, hogy valaha Catrice alapozot fogok hasznalni. Valahogy nem volt szimpatikus a marka vagy nem is tudom.
A hd liquidet szerettem volna, de olvastam, hogy nemnagyon lesz mar kaphato, na meg a muller es a rossmann is ki volt fosztva.
Nezegettem errol az alapozorol videokat, o volt a "b" terv. Jol dontottem. Azt hiszem, a szin tokeletesen passzol, (vagy csak nagyon minimalisan ut el) ami meg SOHA nem volt elmondhato az eddig hasznalt alapozoimrol.
Konnyed erzes a boron, a fedese meglepoen jo, nagyon szep es termeszetes a finise, nem maszkos. Lehet epitgetni is. Az allaga nem olyan vizesen folyos, (mint a hd liquid) hanem mintha leheletnyit geles lenne. Nagyon konnyu es kenyelmes eloszlatni. A vegeredmenyt viszont nem mondanam mattnak, egy kis pudert elbir.
JA! Nagyon fontos: ALAHIDRATALNI KOTELEZO!
A csomagolasa is nagyon tetszik, szep es igenyes. Egy pumpalassal epp megfelelo mennyiseg nyerheto ki.
Az ara hihetetlen barati, 2400 ft korul volt asszem, ennyit siman megert.Szerintem baratok leszunk, eddig 5 csillagot megerdemel. :) Meg nagyon friss ez a tapasztalat, remelem nem okoz csalodast. Kulon plusz pont, hogy illatmentes. (Ez erzodik is, eleg furi a szaga, de nem banom.)
Kesobb jovok frisstiteni. :)

angi9207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

JA! Nagyon fontos: ALAHIDRATALNI KOTELEZO!
Kesobb jovok frisstiteni. :)

Vandabudai

2017. április 18.

Nagyon sajnálom hogy le kell pontoznom egy catrice terméket, mert a kedvenc drogériás termékcsaládom .:/
Én alapjáraton a HD alapozóját használom a catricenek amit már sokszor újravettem, de most nem volt a rossmannban ezért esett rá a választásom, mert egész jó véleményeket olvastam róla.
3 dolgot várok el egy alapozótól, könnyen lehessen eldolgozni, az összetevői legyenek korrektek és ne szárítsa, illetve ne emelje ki a száraz részeket az arcomon. Hát ebből sajnos csak az összetevők azok amik tudják hozni ennél az alapozónál az elvárásaimat.
Nagyon száraz jelenleg az arcom, napi 3x hidratálom, alapozó alá is hidratáló és primer mindig! Ezzel a procedúrával minden más alapozóm remekül működik. Ez a darab sajnos nem. Olyan szinten beleül az összes szem alatti ráncba, és extrán kiszárítja azokat hogy valami hihetetlen, az arcomon a száraz részeket, főleg a szám körül vannak, triplájára szárítja ki a felkenés után már fél órával...Nagyon csúnyán néz ki, nagyon ritkán mondok ilyet, de ha választanom kéne egy esemény előtt hogy ezt az alapozót kenjem fel vagy ne legyen rajtam semmi akkor inkább az utóbbit választanám. :( nagyon nagyon nagy csalódás, tényleg, én max nagyon zsíros, olajos bőrű lányoknak tudnám elképzelni olyan szinten szárít :/

Vandabudai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Panda90

2017. április 18.

Nagyon jól elfedi a bőrhibákat, viszont nekem kiszárítja a bőröm, így egy jó primer mindenképp ajánlott alá.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

alexandraporcelain

2017. április 11.

A HD helyett vettem, mivel abból már egy darab sem volt a Rossmannban. Előtte hidratáltam, majd felkentem a hagyományos alapozószivaccsal, de azzal nem működött, így a végén az ujjammal oszlattam el. A fedése nagyon jó, tényleg matt, nincs olyan érzésem, hogy valami van az arcomon. Ma az esőben ki is derült, hogy tényleg vízálló. :) Az eddigi alapozóimhoz mindig kellett púdert használnom, ennél nem éreztem szükségét. Ebben az árkategóriában csak ajánlani tudom, biztosan újra vevős.

UPDATE: Nagyon-nagyon-nagyon alá kell hidratálni, különben előkerülnek a kis száraz foltok.
UPDATE 2: Több, mint egy hónap elteltével: gyönyörűen beleül a kisebb ráncokba, pedig 20 évesen nem vagyok ráncos. Pár óra elteltével meg olajos lesz az egész homlokom pluszba... Nagyon azt hittem, hogy megtaláltam a legjobb drogériás alapozót, de ezt tuti nem veszem újra. :(

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

khannah

Korcsoport: < 18
2017. április 6.

A Catrice alapozóiban teljesen megbízom, ezért is szereztem be ezt a terméket. Amivel meg vagyok elégedve, de nem annyira amennyire gondoltam, hogy meg leszek. Eddig is volt már Catrice alapozóm és mivel ennek a HD változata mindig ki van fosztva, ezért őt vettem meg. Nincsen konkrét száraz terület az arcomon de néha 1-1 reggel van olyan hely ahol kicsit szárazabb a szokottnál. És itt azt vettem észre, hogy teljesen "lepereg", pedig nem hámlik a bőröm.
De, az árát teljesen megéri! Egy kis hidratáló a termék alá és úgy már megérdemli az 5*-ot amit úgy döntöttem meg is kap! :)

khannah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.