KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Ár: 700+590 foxpost , Eladó: juventina07
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal
Ár: 2000 , Eladó: nikolettb
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: banki átutalás, posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kitsyke

2018. június 18.

Masodik fajta Catrice alapozom.. mivel a liquid a 20-as sotet, igy vettem ebbol vilagosabbat.. a baj vele csak annyi hogy borzasztoan nehez eldolgozni szepen a boron, hiaba hidratalok elotte, de ecsettel se tudom, esetleg kezzel szokott sikerulni.. nem erzem hogy lenne rajtam alapozo, kellemes hordani, de sajnos nem fed annyira jol mint a tarsa "Liquid". Nem fogom ujra vasarolni ezt a fajtat! Es... nagyon pattanasos borueknek nem ajanlom! Par fokkal jobb ha nem elkenem, hanem beleutogetem a kezemmel.. gyorsan kell, mert megszarad.. vizallonak nem vizallo, jobban lehozza ezt mint a liquid tarsat! egyenlore nem pontozom annyira le, hatha valtozik meg a velemenyem.

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

borb.biaa

2018. június 17.

Az HD Liquid Coverage alapozót nagyon szerettem, így ki akartam próbálni ezt is a márkától, de nem igazán hozza az előbb említett termék szintjét. Nehéz eldolgozni, nagyon nehéz a textúrája, a hatása maszkos, ha ezt használom, akkor üvölt az arcomról, hogy alapozó van rajtam. Emellett szerintem a tartóssága is max. átlagos. Ami pozitívum, az a fedése, illetve az, hogy a legvilágosabb szín egész jól illeszkedik a bőrömhöz, de emiatt nem fogom újravásárolni, mert még márkán belül is léteznek jobb opciók.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

JRebeka20

Korcsoport: < 18
2018. június 13.

Ezt az alapozót 2 hónapja vásároltam meg, ez volt az első alapozóm.Mindig csak korrektort használtam,mert nem igazán voltak bőrproblémáim és nem éreztem szükségét.2 hónapja úgy gondoltam veszek egy alapozót,kipróbálni azért esett erre a választásom mert sok jót hallottam a catrice alapozókról , de ez az alapozó hatalmas csalódás volt számomra.A legvilágosabb árnyalatot választottam mert ez passzolt a bőrömhöz,de sajnos felvitel után pár perccel oxidálódott és egyáltalán nem illett a bőrszínemhez,a fedése nagyon maszkos hatású,és számomra már túl matt.Nagyon csúnyán mutat ez az alapozó a bőrön és egyáltalán nem lélegzik alatta a bőr,a vastag fedése miatt lehetetlen szépen eldolgozni.Nem használtam sokáig,de borzasztó hatással volt a bőrömre,pattanásaim lettek és eltömítette a pórusaim.Senkinek nem ajánlom ezt az alapozót.

JRebeka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 13.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Az első alapozó, amin nem tudok elhasználni. Fullasztó, kellemetlen a bőrön. Nehéz egyenletesen felvinni, és annyira vízálló, hogy szinte lemoshatatlan. A színe sem az igazi, nincs neutrális árnyalat, és mivel magas a fedése, nem igazodik az arcbőr színéhez.

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Gina19

2018. június 8.

Az egyik ismerősömtől kaptam, mert neki nem volt jó az árnyalat, nekem viszont pont okés. Teljes arcra szinte sose használom, mert sűrű és fullasztó, egyszerűen nem lélegzik alatta a bőröm. Semmiképp nem mondanám, hogy kellemes viselet a bőrön.. :D Főleg a szem alatti karikákra szoktam felvinni, sminkszivaccsal oszlatom el, és elég korrekten elfedi a vámpírlétem bizonyítékait. :D Szerencsére besárgulni sem szokott. De ennyi, pénzt nem adnék érte, meg amúgyis leszokóban vagyok a heavy sminkcuccokról.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

zsofien

2018. június 7.

Megtaláltam AZ alapozót. Imádom, jó a fedése, akár korrektor nélkül is használhatom, pedig elég problémás a bőröm. Nekem a nude beige árnyalat van meg, és tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Már bő egy hónapja használom, ezért csoda hogy még mindig jó véleményem van róla, általában ilyenkorra megutálom az alapozókat. De ezt imádom még mindig. Sokkal jobb az eddigi alapozóimnál. Mondjuk a szintén Catrice HD liquid coverage alapozóját még nem próbáltam, ami talán ellenfele lehet, de addig ez a tuti befutó. Teljes mértékben megéri az árát.

zsofien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

fanniblue

2018. június 5.

Hát sajnos ez nekem nagyon nem :T
Éppen elfogyott a HD Liquid coverage alapozóm amit imádok, viszont nem volt a Rossmannban. Hallottam már erről a fajtáról is és gondoltam kipróbálom. Kíváncsi voltam mennyire más, vagy ahhoz képest milyen ez. Hát már sajnos az állaga és a szaga is sokkal rosszabb mint a társáé, ennek sűrű, trutyis állaga van és vegyszer illata. Elsőre felkenve kifejezetten jó volt, viszont kis idő elteltével nagyon maszkos lesz és egyenetlen. Zsíros a bőröm de gyorsan átfénylik ez alatt az alapozó alatt :T sajnos meg is törik, tehát kis repedések keletkeznek rajta és darabkákban jön le itt ott. Akármilyen keveset kenek fel ez így lesz :T ha valakinek kellhet elajándékozom az enyémet, Ivory Beige árnyalatú, egy ujjnyi hiányzik belőle.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Hát sajnos ez nekem nagyon nem :T

Linuxo

2018. május 24.

Sokkal jobban kedveltem ezt az alapozót, mint az All Matt Plust. Valahogy kellemesebb érzés volt felkenni,és viselni is mivel gélesebb az állaga, és jobb is a fedése. Valóban magas fedésű, és bizony vízálló is. Ez lesz az állandó téli alapozóm ezután. Abszolút újra vevős.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Kriszta1988

2018. május 21.

Csatlakoznék az előttem leírt véleményekhez. Nehéz elkenni, a bőrömhöz megfelelő árnyalatot vásároltam, mégis erős a maszkhatás, és sajnos nem is mattit.

Kriszta1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

nta2

2018. április 25.

Nagyon maszkos hatású alapozó és így kicsit nehéz is vele bánni. Indulás előtt minimum 30-40 perccel már fel kell tenni, hogy egy kicsit természetesebb legyen mire utcára lépsz, de így is kiütközik, hogy a bőrön van. És lányok, ezt a férfiak nem szeretik látni, az igazi férfiak. Egy könnyű bb-vel sokkal szebbnek látnak, mint egy nehéz alapozóval. Nyáron abszolút nem is ajánlom, mert ha ez a melegen történő zsírosodástól, izzadástól még bele is ül a pórusokba, akkor nem hogy szebbnek, inkább rondábbnak mutatja az illetőt. Inkább az "all matt plus".

nta2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Tartósítószer.