KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katidiana, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1800 , Eladó: csboglarka88
Állapot: 1-szer próbáltam, Helyszín: Budapest (4-6 és 3-as metró vonala elsősorban), fizetés: személyes átvétel
Ár: 700+590 foxpost , Eladó: juventina07
Állapot: Egyszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalás után küldöm foxposttal
Nicus

2017. március 29.

Csalódás:(
Igazságszerint egyre többet csalódok a Catrice-ben. A Hd liquid alapozóba egyből beleszerettem, gondoltam teszek egy próbát ezzel,mert a hd-t nagyon nehéz beszerezni,de valami borzalom lett a végeredménye. Rögtön le is mostam.
A bőröm állapota is megváltozott az utóbbi hónapokban:((, kitágultak a pórusaim, száraz lett a bőröm, és még pattanásaim is lettek. Úgyhogy lehet jobb véleménnyel lennék erről az alapozóról ha nem lenne szükségem egy ténylegesen magasfedésű alapozóra. Sajnos ennek silány a fedése, és a finishe sem matt, még púderrel sem.
Inkább azoknak ajánlom akiknek nincs takargatni való bőrhibájuk, csak egységesíteni akarják a bőrüket.
Reménykedem és próbálkozom visszakapni a régi arcbőrömet, addig talomba helyezem.

Nicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Csalódás:(

gardosivi

2017. március 28.

Hosszú idők után úgy döntöttem, hogy lecserélem a bb krememet és a Catrice termékei nagyrészt beváltak, ezért kötöttem ki emellett. Számomra teljesen jó döntésnek bizonyult. Én primerrel használom és nagyon tartós, egész nap szép a fedese, nem maszkos es ha esetleg erosebb fedesre vágyom, fel tudok vinni meg egy réteget belőle. Teljesen matt a finish-e és a legvilágosabb 05-ös árnyalat tökéletesen passzol a világos semleges bőrömhöz. Ennyi pénzért ráadásul.... hihetetlenül megérte !

gardosivi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

juventina07

2017. március 26.

Szeretem a Catrice termékeket de ami jó volt az arcomra azt megszűntették a hd liquid nem kapható nagyon sehol így esett rá a választásom.Sok pattanást hozott nekem már első használat után.Tartósnak viszont tartós!

juventina07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Elyana

2017. március 24.

Szeretem használni, mert szép, egységes bőrt eredményez, nem maszkszerű és egész nap kitart. A mattító hatása is nyilvánvaló, egész napokat kibír, még estére sem fénylik át. Arra érdemes figyelni, hogy vízálló és ennek megfelelően nehéz lemosni a hagyományos módon (a blender szivacsból is nehezebb kimosni). Érdemes hozzá beszerezni egy vízálló smink lemosására alkalmas terméket.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Via84

2017. március 24.

Nekem sajnos nem vált be... Nagyon kiemeli a száraz részeket, pedig rendesen alá hidratálok, plusz elég narancssárgás lett a végeredmény.Nekem mondjuk a legsötétebb árnyalat van meg, mert a többi túl világos volt a bőrszínemhez, de nem tetszik.. nagyon nem!2 csillag is csak azért, mert tényleg matt.

Via84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

sztrnsz

2017. március 20.

Szintén a HD hagyott cserben a boltban, amikor erre az alapozóra akadtam. Szeretem a Catrice-t, adtam neki egy esélyt. És végre megtaláltam a tökéletes színt, eddig minden vagy rózsaszín volt vagy narancs. Nagyon örültem neki, amikor itthon is tökéletesen passzolt hozzám. Valóban kicsit sűrűbb, a HD alapozó állagát jobban kedvelem - de kinek mi - ettől függetlenül tartós, pigmentált és nagyon olajos a bőröm, nálam nincs alapozó, ami ne fényesedne át, ahogy ez is megtette, de ez csak sok órával később. Nagyon jól teljesített.

sztrnsz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Kimi

2017. március 18.

Eredetileg én is a HD-t kerestem viszont egy darab nem volt sem a Rossmannban, sem a Müllerben. Szerencsémre csak nagyon apró bőrhibáim vannak ezért kizárólag alkalmakkor használok alapozót (rendszerint az az egy darab ami van is megromlik nálam), ezt se használtam sokszor viszont ezalatt a pár nap alatt kialakult a véleményem. Szépen fed, mattít tehát nincs szükség púderezésre. Nagyon tartós, nap végén is tökéletes állapotban van. Mivel ritkán használom így nem tudom mennyire szárít, de nekem árban, fedésben tökéletes. Többet biztos nem költenék alapozóra.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

alexandraporcelain

2017. március 16.

A HD helyett vettem, mivel abból már egy darab sem volt a Rossmannban. Előtte hidratáltam, majd felkentem a hagyományos alapozószivaccsal, de azzal nem működött, így a végén az ujjammal oszlattam el. A fedése nagyon jó, tényleg matt, nincs olyan érzésem, hogy valami van az arcomon. Ma az esőben ki is derült, hogy tényleg vízálló. :) Az eddigi alapozóimhoz mindig kellett púdert használnom, ennél nem éreztem szükségét. Ebben az árkategóriában csak ajánlani tudom, biztosan újra vevős.

UPDATE: Nagyon-nagyon-nagyon alá kell hidratálni, különben előkerülnek a kis száraz foltok.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Marusya

2017. március 15.

Nekem nem vált be, a színe jónak tűnt a drogériában (siettem, így nem volt időm tesztelgetni természetes fénynél), de utóbb kiderült, túl fehér vagyok ehhez is. Illetve mikor suliban viseltem, két-három óra után átfénylett a rákent mattító púder ellenére is. A legrosszabb viszont, hogy egyszeri használat után tele lettem fájdalmas pattanásokkal, meg kiütésekkel, biztos a túlérzékeny bőröm a hibás.

Még nem regisztráltam 3 hónapja, de sürgősen eladnám a kétszer próbált, egyébként új terméket Székesfehérváron, bár érdekel csere is valami szájfény te/rúzsra 1900-2000 Ft értékben. Ha érdekel Titeket, írjatok privátban. :)
( 010 Light beige színben, 30ml-es csomagolásban)

Marusya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

( 010 Light beige színben, 30ml-es csomagolásban)

aislin92

2017. március 10.

Alig vártam, hogy írjak róla beszámolót. Két napja van meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Sokat vacilláltam, hogy próbáljam-e ki, mert előzőleg Maybelline Superstay-t használtam, de valamiért kiábrándultam belőle a 2. üvegnél. Ez nagyon jól teljesít. Matt lesz tőle a zsíros bőröm, és egész napos munka után, nap végére se fényesedik át. Igaz, használok púdert is. Szerencsére a szín is jól teljesít, a világos bőrömre a legvilágosabb árnyalat volt a tökéletes, és szépen passzol a bőröm színéhez. Nagyon kellemes a bőröm tapintása is, puhává teszi, nem szárítja ki. Mindenféle szempontból imádom, ez lesz az új kedvencem. Remélem nem fogják úgy elhappolni ezt is, ahogy a HD verziót, mert eredetileg olyat szerettem volna, de ez is maximálisan jó választás volt. :)

aislin92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.