KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
ErdelyiDiana

2017. április 29.

Az árát megéri mindenképpen. Folyékony állagú, könnyen felvihető. Sajnos nekem megül a pórusaimban és picit maszkos, de ez lehet az én és a bőröm hibája is, még nem tökéletes a mennyiség és az eloszlatás. :) ennek ellenére elégedett vagyok vele, az árnyalatok is jók. Pár órát simán kibír, mielőtt csillogni kezd.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

littlemole

2017. április 29.

Az itteni vélemények alapján vettem ezt a terméket és azt kell, hogy mondjam, hogy tökéletes! A 020 Rose beige árnyalatot vettem meg ami szinte beleolvad az arcomba. Ez az egyetlen alapozó ami jól fed, nem ül be az apró ráncokba, és nem tűnik maszk hatásúnak az arcom! Még ha esetleg vannak szárazabb részei az arcomnak azokat sem emeli ki annyira mint más alapozók. Egész nap rajtam marad, egyedül a T vonalam zsírosodik azt pedig púderrel megoldom. Nekem az is tetszik hogy pipettás mert könnyebben el tudom dolgozni a szivacsommal. Van egy kis illata is ami nálam bejön. Most már értem, hogy miért fogy el olyan hamar az üzletek polcairól :D

littlemole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

nagypetra3

2017. április 26.

Először nagyon tetszett, mert felkenve nagyon szép, de aztán - hiába fixáltam púderrel - nagyon hamar kopik, és a hegeimet 2-3 óra után már nem fedi el, nap végére pedig olyan, mintha nem is kentem volna az arcomra semmit.
Viszont, sok másik alapozóval ellentétben nem okoz pattanásokat, szóval ebből a szempontból a legjobb, bár nem hiszem, hogy újraveszem, inkább kísérletezek tovább.

nagypetra3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Sunnyvagyok

2017. április 26.

Nagyon sokat hallatott magáról ez az alapozó, így kíváncsivá tett. A legvilágosabb 010 Light Beige színt választottam.

Először is, imádom, hogy pipettás! :) Szerintem sokkal jobban kihasználhatóbb, mint a pumpás társai. Használat előtt alaposan felrázom, majd az előtte már szérummal előkészített bőrömre cseppentek, DE csak oda, ahol azonnal el is dolgozom, ugyanis hamar szárad és nehéz korrigálni.
A fedését gyengének mondanám, nekem tökéletes! Viszont nagyon jól építhető alapozó, így egy közepes fedést el lehet vele érni.
Nedves szivaccsal lehet a legszebben eldolgozni, és, bár én nem szeretem a mattító alapozókat, ez egy kivétel.
Nagyon könnyű a textúrája, tetszik, hogy nem olajos. Szép mattra szárad, természetes hatású, az illata is kellemes.
Nyárra beszerzek egy sötétebb árnyalatot is! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Nyárra beszerzek egy sötétebb árnyalatot is! :)

kklaudia

2017. április 26.

UPDATE: Továbbra is csalódás számomra. Önmagában túlságosan világosak az árnyalatai az én bőrömhöz, először túl vízes... utána meg túl poros. Építgethető a fedése, de teljes fedést akkor sem ad. Bármennyire is olcsócska, biztosan nem veszem újra, inkább maradok a bevált Paris Berlin - L'Oréal kombinációmnál.

Nos, pont elfogyott az alapozóm, emiatt gondoltam, hogy kipróbálom ezt. A rengeteg pozitív vélemény miatt valószínűleg túl sokat vártam. Nekem túl világosak az elérhető árnyalatok, de kis kevergetéssel végül is sikerült elérni a színem. A fedésétől pláne nem ájultam el... a nap végére itt-ott lekopott, megolvadt. Mivel egyből 2 üveggel vettem, így egy ideig még biztos próbálkozok vele, hátha, de egyelőre nem lett a kedvencem.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

buzavirag

2017. április 26.

Mindig bekenem az arcomat hidrataló krémmel előtte, így kevésbé szárít. Nem problémás a bőröm, így csak alkalmanként használom, ha a bőrszín egyenetlenségeit akarom eltüntetni. Kézzel is egyszerűen felvihető, nekem kevés így elég belőle.

UPDATE: mostanában a hidratáló krémembe keverek bele pár cseppet, és úgy viszem fel, nekem úgy is bevált.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

majoreszternora90

2017. április 25.

Tetszik a látvány, a felvitellel nincs bajom, szivaccsal szép, egységes képet lehet elérni. Homlokom közepén pár óta után púderrel is átfénylik, orcáimon pedig kicsit szárít, tehát átlagos drogériás alapozónak mondanám, ár/érték aránya jó. Nekem a legvilágosabb vált be, de még ez is picit sárgás, nem értek egyet azokkal, akik szerint "ez végre nem sárgás", mert én is mindig azokat vadászom, és sok márkában találtam már olyat, ami jobban megy a bőrszínemhez.
Fedése közepes, tehát nem maszkos, ha nem fél litert viszünk fel, én egy pici korrektorral rásegítek, de csak azért, hogy a kopás miatt ne látsszon ki a bőrhibám. Átlagos bőrállapotúaknak lehet, hogy nem is kell semmi pluszban. Vállalhatóan kopik, tartósságát én azon mérem le, hogy mennyit tudok este letörölni.

majoreszternora90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 25.

Luluka89

2017. április 24.

Eddig L'oreal alapozót használtam, de itt annyi jót olvastam erről a termékről, hogy mikor az előbbi elfogyott, ezt vettem!! Szuper! Nagyon szeretem használni!

Luluka89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

kalypso

2017. április 24.

Mindenhol csak jókat hallottam róla, így amikor kiürült a másik alapozóm emellett döntöttem, és azt kell mondjam nem bántam meg. Nem marad tőle fényes az arcom, de nem lesz természetellenesen matt sem. Nap végéig fent marad, nem kell rendszeresen újrakenni. Jól is fed, korrektort sem szoktam mellette használni. Nekem az is fontos, hogy semmi ártalmasat vagy irritálót se tartalmazzon, szerencsére ebben nincs semmi.

kalypso
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

kiazalera

2017. április 23.

Az olcsó árhoz képest nagyon jó, azért is vásároltam meg mert annyi véleményt néztem youtubon így kiváncsi voltam rá. Nem egy prémium minőség nyílván, de tényleg nagyon jó ár/érték aránya van. Engem az zavart a felvitel közben, hogy gyorsan száradt, és viselése közben könnyen lejön ha hozzáérek. Instára kirakni egy jó sminket arra tökéletes.

kiazalera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.