KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

vaszily60

2017. szeptember 22.

Nekem teljesen megérte megvásárolni. Sok féle alapozót kipróbáltam ebben az árkategóriában és a drágábban is.
Abszolút nyerő, Jó a fedése amit kell azt eltakarja pedig nekem elég pattanásos bőrőm van. Mindennap használom munkában reggel 6-kor felkenem az arcomra és 17óra körül lemosom, megsem mozdul,Catrice All Matt Plus-sal fixálom.:)

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Fruzsi

2017. szeptember 21.

A Maybelline superstay alapozóm helyett választottam most ezt, árban nagyjából ugyanannyi, bár az előbbi sokszor akciós a rossmannban. Sajnos egyelőre bánom a cserét. A rose beige árnyalat van meg, ami felkenéskor tökéletes, de fél nappal később sötétebb lesz. A fedése nem valami jó, egy réteggel probáltam meg csak. Nekem csalódás, de még lehet összebarátkozunk, ha kitapasztalom jobban.

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

FB0111

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Kedvenc alapozóm. Elég vékony rétegben használni, különben felgyülemlik, de mindenképp szépen takar.

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

dizabella01

2017. szeptember 20.

Az ára nagyon baráti, ezért is vettem meg, nem lett volna szükségem rá, nem használok alapozót, viszont itt annyira dicsérték, hogy nem tudtam ellenállni a kísértésnek.
Nagyon jó a fedése, mattra szárad, szóval kiváló a zsíros bőrűeknek, de a száraz bőrt sem bántja, nincs az a húzó, szárító érzés, amelyet más mattító termékeknél tapasztaltam.
Az kiszerelése is megfelelő, a kis üvege nagyon elegáns.
Nem tetszik benne az, hogy nagyon folyékony, és túl gyorsan beszívódik, mielőtt sikerülne eloszlatnom, és a másik, hogy a legvilágosabb árnyalat is sárgás beütésű a bőrömön, és oxidálódik is. Viszont egy kis kontúrral és pirosítóval meg lehet oldani, hogy a sárgaság ne legyen feltűnő.
Konklúzióként, ez egy nagyon jó termék, tökéletes formulával. Feltétlenül próbáljátok ki, ha akad megfelelő árnyalat!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Az kiszerelése is megfelelő, a kis üvege nagyon elegáns.

zsuzsu92

2017. szeptember 20.

Hétköznapokra, olcsó kategóriás alapozónak tökéletes, teljesen jól fed az árához képest. A színei elég világosak, szoláriumos bőrre nem az igazi, de téli használatra jó. Alkalmakra nem ezt használom, de a mindennapokra igen, újra venném. Jó lenne, ha könnyebben lehetne találni a drogériákban - sajnos mindig nagyon hamar lefosztják a catrice állványt.

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

nonosmink

2017. szeptember 20.

BeatyBlenderrel gyönyörű,ecsettel nekem nem szép a végeredmény.Ennyi pénzért megéri,újravevős termék.

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

BoraBorka

2017. szeptember 20.

Két flakonnal használtam el belőle eddig. Nagyon jó a fedése és jól mattít.

BoraBorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Két flakonnal használtam el belőle eddig. Nagyon jó a fedése és jól mattít.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 15.

2017. 04. 20.
Kemény 4 órája vagyok büszke tulajdonosa ennek az alapozónak, 010 LIGHT BEIGE színben. Első valamire való alapozóm. Eddig nem is tudtam, hogy ennyire hófehérke vagyok... Amikor hazaértem, az volt az első dolgom, hogy lemossam a napi sminkemet, arcot mossak, majd már vettem is elő az alapozót a táskámból. Nagyon kevés is elég belőle, és csodákra képes. Tényleg matt. Én nem mondanám, hogy erős fedése van, inkább közepes és erős között valahol elveszve, inkább az erőshöz közel. (Ez de szép leírás volt... :D)
Nagyon jó illata van. Tetszik a pipettás kiszerelés, kíváncsi vagyok, hogy a vége felé ez hogy fog működni. Állaga tényleg nagyon folyós. Sajnos az egyik pólóm bánta, remélem, hogy ki fog jönni... :( Könnyű eldolgozni, korrektorral is szépen működik, nem lesz foltos. Nekem nem sötétedett be, pedig nem tettem alá semmit. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire szárít majd, azért remélem nem fog. Rettentően olajos a bőröm a T zónában és az orcáimon, szóval remélem, hogy nem fog fényleni a fejen a nap végére. Most csak a korrektornál púdereztem, de olyan, mintha mindenhol használtam volna. Félreértés ne essék, egyáltalán nincs szó maszkhatásról. Barátnőmmel a Rossmannban voltunk, és mikor megláttam az árát, azt hittem, ott rögtön megszülök. Előtte megnéztem Szilva videóját, és csak ennyit tudtam róla, amit elmondott. Valami olyasmit mondott, hogy csak a 4. nekifutásra sikerült szereznie, így kicsit megijedtem, hogy nem lesz. Huzamosabb használat után update-elek.
UPDATE!
2017. 09. 15.
Ez az alapozó hihetetlenül jó még mindig. Majdnem 6 hónapja vettem meg az 1. üvevcsével, és még csak most fog kifogyni. Habár már a pipettás dolog nem igazán működik, de ettől függetlenül könnyen kijön, hiszen folyékony. Nem tudok róla rosszat mondani. A nyári színemhez lehet, hogy a 010es árnyalat kicsit világos, de nem feltűnően. A catrice camouflage korrektorral gyönyörű, de azért kell púderezni. Egyértelműen újravevős a termék. Csak ajánlani tudom.

csillamunikornishercegno2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

2017. 04. 20.
UPDATE!
2017. 09. 15.

Hatshepsut

2017. szeptember 15.

Nagyon jó alapozó, szépen mattít, nem szárít! 1500 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban. Eddig a Clinique Anti-blemish alapozóját használtam, de ezt jobban szeretem és sokkal olcsóbb is!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

lau256

2017. szeptember 14.

Jól fed, nagyon szep bort ad vissza, Bar nekem volt mar hogy becsomosodott de az az en hibám lehetett.. a gyulladt pattanasokat ez sem fogja eltakarni legalabbis önmagában biztos nem , de a kisebb pattikat es bőrhibákat szépen fedi el. Nekem kb 6 órát bír ki az arcomon (zsiros bőr típusba tartozok) összeségében az arat siman megeri mert nem rossz kis cucc..

lau256
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.