KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sepi49

2017. november 19.

A legjobb alapozó ár-érték arányban. Nagyon szépen fed, jól építhető is és nem lesz maszkos hatása, olyan könnyű, hogy nem is érzem szinte, hogy van valami az arcomon. Az elején fura volt, és sokszor csúnya lett a végeredmény, mert elég folyós az állaga és csíkos, foltos lett mindenhol, de ki kell tapasztalni, nekem ecsettel szebb lesz a végeredmény, mint szivaccsal. Egy kicsit talán sárgásra oxidálódik, de ez csak vastagabb rétegben látszódik. Púderrel nap végéig szépen néz ki, kicsit kopik. Az illata is nagyon jó, a pipettás adagolót pedig imádom. :) Már kétszer újravettem, és szerintem nem is fogok váltani, nekem nagyon bevált.

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

elizacreme

2017. november 19.

Második szívem. Az első az Ideal Flawless Shell. Anyukámnak vettem, de ilyen nekem is kell. Gyönyörűen fed. Kézzel könnyen felvihető.

elizacreme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

nefele99

2017. november 18.

Már egy hónapja kerestem ezt a terméket amikor egy kis eldugott rossmannban végre megleltem. Be kell valljam azért vettem meg, mert a csapból is ez folyt, de a nagy öröm után, hogy megvettem és megvan a csoda alapozó, jött a feketeleves. Amikor felvittem a terméket az arcomra, csúnya végeredményt kaptam. De nem az a picit maszkos hatás, áááá nem. Olyan szinten oxidálódik, hogy az hihetetlen, konkrétan sárga lett a bőrömön. A pórusaimat kiemelte és a fedése a 0-val volt hasonló. Gondolkodtam, hogy vajon hol ronthattam el én, de bárhogy kentem fel, nem jött be. Ezután gondoltam egyet és elkezdtem összemixelni a barátnőm alapozójával a Maybelline affiniton 03-as árnyalatával, és a hatás elképesztő volt. A két alapozó kiegészíti egymást, megkaptam a tökéletes alapozót. Mattít, fed és második bőr hatású. Nagyon szépen lehet rajta a további termékekkel dolgozni, egyszerűen tökéletes. 4 csillagot adok rá, mert ugyan korántsem tökéletes, de mixelve az évszázad legjobb alapozóját hoztam ki (szerintem ).

Update: Megtaláltam a módot ahogy ha felviszem akkor már értem miért lett ennyire hypolt ez a termék. Kézzel, vagy ecsettel viszem fel, nyomó húzó technikával. Ha van egy pórus amit el akarok fedni, akkor húzom meg, olyan mintha egy "ponyvát" terítenék a pórus felé. Már eszembe nem jut mixelni az alapozót!!

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

kissnoncsa

2017. november 18.

Nagyon szeretem a fedését, csak az a fránya színválaszték.... Nekem sajnos túl sárgás mind, így keverek hozzá általában valamit, de így is remek a fedése és a tartóssága. Nem ül bele a ráncaimba és nagyon sokáig tart, nem kopik, sőt még a száraz részeim se emeli ki! Szóval száraz bőrű csajok őt próbáljátok ki!

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

ownstyle123

2017. november 16.

A valaha volt legjobb alapozóm. Használtam a Loreal True Match-et is de nekem ez a Catrice sokkal jobban működött. Hihetetlenül tartós,jól fed de mégsem maszk hatású.Az illata is nagyon finom. Az ára verhetetlen. Az egyetlen probléma hogy csak 3 árnyalatban kapható.

ownstyle123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

pinkhiena

2017. november 16.

Expresszben kellett vennem egy alapozót, mikor a MAC Pro Longwearem elfogyott, és éppen nem volt pénzem újravenni. Nem mondom, hogy azt utoléri, de majdnem. A pipettás kiszerelés sokkal jobban tetszik, mint a MAC pumpás megoldása, valamivel kevésbé higiénikus, de sokkal többet ki lehet belőle nyerni a végén. Az állaga sokkal folyékonyabb, mint amit korábban megszoktam, viszont nagyon könnyű eldolgozni, én RT alapozószivaccsal vagy a buffing brushsal szoktam használni, így inkább természetes hatású, közepes fedésű. A tartóssága az egyetlen, amiben a MAC-es jobb volt, ez a nap végére hajlamos megkopni az orromon, de egyáltalán nem vészes, bőven vállalható. Összességében kaptam egy majdnem ugyanolyan jó alapozót, csak éppen ötödannyi pénzért. :D

pinkhiena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Swarowski

2017. november 16.

Soha az életben senki nem tudott volna rávenni, hogy ennyit költsek egy alapozóra, de gondoltam ideje, hogy beruházzak egy komolyabbra, meg mivel sógornő jelöltem profi sminkes és Ő ezt az alapozót használja saját bőrére, így ez is megerősített az itt olvasott nagyon pozitív kommentek mellett. Sajnos mivel egy közepes méretű városban élek, így állandóan ki vannak fogyva nálunk a Rossmann-ban a Catrice termékek. Akkor is így volt mikor mentem megvenni az alapozót, a legvilágosabból volt egy darab össz-vissz. Sebaj, nagy rágódás után megvettem, amúgy is világos a bőröm. Hazajöttem, ki is próbáltam és engem nagyon meggyőzött, helyes döntés volt, hogy megvettem!! Az üvege nagyon tetszik, hogy tejüveg hatása van, a pipettás adagoló, pedig valami fantasztikus! Szeretem a nem hétköznapi dolgokat! ;) Tojás alakú sminkszivaccsal viszem fel, amivel szerintem a legkönnyebb. Ami negatív élmény volt nekem, hogy, sajnos a legvilágosabb árnyalat túl világos a bőrömhöz. Vettem hozzá Catrice alapozó sötétítő cseppeket és így el tudom használni (és hopp egy újabb pozitív Catrice termék)! :) A másik gondom, hogy ha a mennyiség megszalad egy picit akkor eléggé maszkos, műhatása van, de más gondom nincs vele, sőt ez a két aprócska hiba sem a termék hibája, hanem én csesztem el, de megtanultam kezelni és ezért nem vonok le csillagot a terméktől. Nagyon tartós, nekem nem fénylik át, nem szárít. Nekem annyira bejött a márka, hogy ami smink cuccom elfogy azonnal cserélem Catrice-ra! :) 5*

Ui.: Nekem az is szempont, hogy minél kevesebb káros összetevője legyen, de ez is pipa, szépek az összetevők! Bravó Catrice! :)

Swarowski
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Anita9620

2017. november 16.

Eddigi legjobb alapozóm, előtte rimmel, elf és maybelline alapozókat próbáltam. Nagyon szépen fed, nap végéig tart. Egyetlen bajom a pipettás adagolóval van, de amúgy maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Anita9620

Marcsika0720

2017. november 16.

Mint mindenkit, engem is elkapott a hév, így “muszáj” voltam megvenni 😜Extra zsíros mostanában az arcom, leginkább a T-zónámban, de ez remekül matton tartja a bőröm. ( bár van egy másik alapozó ami még ennél is jobb)A 10 es árnyalatban van meg, remekül passzol ez az árnyalat. Tetszik ez a pipettás kiszerelés, bár én a pumpás kiszerelést jobban szeretem. Nagyon minőségi a csomagolás, igényes ez a matt üvegcse. Maga a termék nagyon finom illatú, viszonylag sűrű állagú, próbáltam ecsettel illetve blenderrel is eldolgozni de a blender vált be. Gyönyörű, matt, természetes a végeredmény. Bár nekem muszáj púdereznem is fölé. Viszonylag elég sokáig bírja matton, de egy idő után ezalatt is átfényesedik a bőröm. Nekem pattanásokat nem okozott. Könnyen letudom este szedni az arctisztítás során. Összességében elégedett vagyok vele de nem tudom ha ez elfogy, újrafogom-e venni.

Marcsika0720

domcsismiracle

2017. november 16.

Hát tényleg jó. :) Én is a hype miatt próbáltam ki, megérte. Nem szárítja a bőröm - ami nagy dolog - nem keletkeztek pattanásaim sem. Szép a végeredmény, bár én még csak egy rétegben használtam. Más Catrice korrektorral nagyon működik. Tényleg nagyon könnyű, ilyen könnyűvel még soha nem találkoztam. Nekem a karikáimat nem fedi annyira, de azt nagyon nehezen tudom orvosolni.

UPDATE:
Eddig blenderrel használtam, valamint régebben kézzel kentem fel, de ma egy ecsettel dolgoztam és és az eredmény TÖKÉLETES! Nem tudom mi történt, de így sokkal sokkal másabbul hat.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

UPDATE:

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.