Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 , Eladó: szabinka90
Állapot: Háromszor használt, Helyszín: Veszprém, fizetés: Előre utalás után +postaköltség
Ár: 1500 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: Kétszer próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
AppleMaple

2019. február 23.

Ajj, úgy szerettem volna szeretni. Megvettem és azóta sem használom. Vagyis többször próbálkoztam vele, de mindig van más, amihez szivesebben nyúlok. Nagyon erős az illata, ezt nem is értem, miért tesznek parfümöt egy alapozóba. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, de még az is sötét és oxidálódik. Mivel az elején annyira szerettem volna használni, külön vettem hozzá a Nyx-től a fehér szinű alapozó világositót. Szóval tényleg próbálkoztam. Viszont igyis-úgyis nagyon száritotta a bőrömet, hiába hidratáltam alá. Az igaz, hogy a fedése nagyon erős, bár nekem arra pont nincs nagy szükségem.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Vivikee

2019. február 21.

Nagyon szeretem magamon és másokon is használni. Jól fed, tartós, könnyű eldolgozni. Drogériás viszonylatban szerintem a legjobb alapozó.

Vivikee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Jucsi10

2019. február 21.

Nem szoktam alapozni magam, egy különleges alkalomra vettem meg az alapozó 20-as árnyalatát.
Eddig kétszer használtam, elsőre nem volt túl meggyőző, a fele ennyiért kapható hab állagú alapozóm jobban tetszett, de második alkalommal már jobb volt.
Nekem túl sűrű, nagyon nehéz kimosni az ecsetemből, az arcomról pedig kétszeri mosásra sikerült leszedni.
A fedése jó, de biztosan van ennél jobb alapozó is. :)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

A fedése jó, de biztosan van ennél jobb alapozó is. :)

domsike

2019. február 21.

Eddigi legjobb alapozó, amit használtam. Sajnos elég problémás vagyok ilyen téren, ami az elején ha jónak is tűnik, maximum pár hónap után már nem az. Ezen alapozó az első, ami nálam hosszabb távon is bevált.
Próbáltam a MATT nevezetű verzióját is a márkának, ami szintén szuper volt, de nem ennyire, így marad ő.

domsike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Fannixa

2019. február 21.

Jó kis alapozó, szeretem. Mindent teljesít amit ígér. Abszolút nem nehéz viselet. Viszont azt nagyon sajnálom, hogy ennyire gyenge a színválaszték. A legvilágosabb árnyalatot is csak korrektorral keverve tudom használni.

Fannixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

vonmunster

2019. február 20.

2300 Forintért ez a tökéletes drogériában kapható alapozó, simán kenterbe veri az 5000 Forintos, vagy drágább társait, teljesen komfortos érzés egész nap viselni, nekem speciel a száraz részeimen (orcák) erősen alá kell hidratálnom, így gyönyörű, foltmentes, magas fedést ad, maszkos hatás nélkül, és nekem a zsírosabb T-vonalon sem fénylik át extrém módon a nap végére, pedig erősen kombinált arcbőrrel rendelkezem, és nem fixálom púderrel, csak hagyom megszáradni. Ár-érték arányban szerintem kimagaslóan a legjobb, ami kapható Magyarországon.

vonmunster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

bpetra99

2019. február 19.

Ez az egyik legjobb alapozó,amit valaha próbáltam,kenderbe veri a drágább társait. Ár érték arányban is szuper.

bpetra99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

bogarka

2019. február 18.

Télen nagyon kifehéredem, az összes alapozóm elüt a bőrömtől (nagyon világos,sápadt, de sárgás alaptónus, piros bőrhibák, enyhe bőrpír) Ráfanyalodtam erre, mert ez elég világos, bár rózsaszínes...de ez üt el a legkevésbé. Ennyit a pozitívunokról, illetve hogy elhasználhatatlan mennyiség lakozik az üvegcsében.

Negatívumok: szinte csak az van neki. Poros, púderes textúrájú, beleül az összes pici ráncba, és mindent, de mindent összefog, csúszkál, nem marad a helyén (papírzsepi orrfújásnál durván, telefon,kabát nyaka, a kezem, ha megfogom az arcom stb...a körömágyam is megfogja, ha kézzel viszem fel, és sikálni kell hogy lejöjjön.Sőt, ha nem mosom le a kezemről jól,a fekete táskám és az autó belső kapaszkodóján is vélek felfedezni gyanús nyomokat-fúj) Ez a púderes réteg szinte levakarhatatlan, plusz kiemeli a hámlós részeket, a pici pihéket az arcon. A színe szürkésre oxidálódik a malacszín mellett, és hagy egy vékony, fakó réteget a bőrön. (010-es)Borzalmas. Vastag réteget hagy, vakolatszerű, ha meg keveset visz fel az ember lánya, csak pár cseppet, konkrétan semmit nem fed, csak "poroz". Nem lehet rétegezni, kopik,de körben csúszós,zsíros....egyszóval nem jó. ( Eltúlozva olyan mint a babaolaj hintőpor kombó) Szerintem a pórusaimat is eltömi. Szóval igazából kínlódás használni, viselni. Ha nincs más, a semmitől több, de ennyi. Ja a pipettarol fröcsög-csöpög a cucc nindenfelé, ha meg kevés, hozzá kell érni ujjal, ami megint csak nem higienikus.

Többen írták előttem, hogy 30 felett felejtős, illetve vízhiányos, de kombinált bőrnek sem barátja.

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

fbeauty

2019. február 17.

Sok alapozót kipróbéltam már, de ez volt a legjobb mind közül. Nagyon jó a fedése és valóban matt a végeredmény,az egyetlen problémám, hogy a nap végére elkezd zsírosodni,fényleni,de sajnos én még nem találtam olyan alapozót,aminél ez nem fordult volna elő.

fbeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

raramusic

2019. február 17.

Nekem eddig ez az az alapozó ami a legjobban bevállt. Jól fed, nem kopik gyorsan, bár egy kicsit hamar fényesedik. Szerintem maradok ennél, mert még nem találtam jobbat ami helyettesíthetné.
Update: azóta is ezt használom, de mégis csak a kelleténél gyorsabban kopik sajnos, és tényleg sárgul is, illetve a nap végére csomósodik is. Sajnos a drogériákban mifelénk elég hamar elfogynak úgy kell kifogni, hogy elérhető legyen. Ettől függetlenül sajnos még jobbat nem találtam.

raramusic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.