KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

zsofc

2017. augusztus 22.

A pipettás adagoló miatt vettem meg, és a textúrája nagyon tetszik, de a színválaszték nem az igazi.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Március környékén vettem, mert itt annyi jó véleményt olvastam róla és töredékébe került, mint az akkor használt alapozóm. Még mindig az első üvegnél vagyok úgy, hogy mindennap használom. A minősége az árához képest kimagasló, nekem nagyon tetszik ez a pipettás kivitel is. A fedése átlagos és a tartóssága is. Nekem alapból száraz bőröm van, de ez az alapozó kicsit javított a dolgon. Azért vonok le egy csillagot, mert megfogja a ruháimat, ha átöltözöm :(

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

cshrs

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 21.

Amikor iden januarban beszereztem, az All matt plus-ert mentem a Rossmannba, viszont az nem volt, igy ezt hoztam haza. Itthon olvastam utana itt, KM-en es ugy voltam vele, hogy ha ennyi ember imadja, annyira rossz csak nem lehet :P A legvilagosabb van meg nekem, mivel falfeher borrel lettem megaldva, es ezt az is bizonyitja, hogy ez a szin is tul sotet nekem. Hat mi ez ha nem atok?! :( Na szoval, amikorra megtalaltam a kikuszoboles modjat, elkezdtem naponta hasznalni. Nem vettem eszre semmi nagy extrat, igazabol nem tartotta sokaig matton az arcom, (Szinte semmi sem tudja, szoval nem lepodtem meg nagyon.) de azert 2-3 oranal tobbet vartam volna el. Igazabol szerintem nem olyan jo, mint ahogy behypeoltak, de egynek jo volt, ujravenni nem fogom.

cshrs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Kyttu11

2017. augusztus 21.

Sokszor használom, számomra nem a legjobb, viszont drogériás alapozóhoz képest meglepően jó működik.

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Kacsa

2017. augusztus 18.

Vegyes érzéseim vannak. Valamikor télen vettem meg ezt az alapozót, mert annyi jót hallottam felőle. Elég világos bőröm van, így a legvilágosabb 010-es Light Begie árnyalatot vettem meg, de nagyon nem akart működni.
A pozitívumokkal kezdeném. A kiszerelése szerintem nem rossz, szépen lehet adagolni az alapozót. a textúrája szerintem nagyon jó, könnyen el lehet dolgozni, és egy közepes fedést lehet vele elérni, ami nekem elég.
És akkor a negatívumok. Az illata nekem nem tetszik, de túl tudom tenni magam rajta. Száraz bőröm van, főleg télen, és úgy éreztem, hogy hiába hidratálok alá, akkor is szárít., és nem mutat valami jól. De a fő gond, az a színe. A legvilágosabb se passzol hozzám, először sötétnek tűnt, de ahogy oxidálódott narancssárgás beütése lett (minden használat előtt felráztam).
Így száműztem a szekrény aljára, és ahogy jött a nyár, gondoltam teszek vele egy próbát. Így, hogy minimálisan változott a bőröm színe, így már passzol, és nyáron annyira nem száraz a bőröm, úgyhogy lényegesen jobban mutat. A vékony textúrája miatt nem zavaró még melegben sem. Tartósság szempontjából semmi extra, akinek zsírosabb bőre van, annak szerintem mindenképp kell nem kevés púder.
Összességében így nyáron használgatom, de a színe miatt nem hiszem, hogy újraveszem. Ettől függetlenül nem akarom nagyon lepontozni, mert nem rossz termék ez, csak nem nekem találták ki.

Kacsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

matine91

2017. augusztus 18.

Szerintem ez egy nagyon jól eltalált termék! A pipettás kiszerelés telitalálat volt, az illata is tetszik. A fedése közepes, nagyon jól építhető. Aki írta, hogy furcsa színű lesz az arca tőle oxidálódás után, annak üzenem, hogy felvitel előtt érdemes felrázni az alapozót, majd utána felvinni, nálam is volt hasonló probléma.
Nagyon jó ár-érték arányban is , szerintem ennyi pénzért egy ilyen minőség szinte ajándék.
Sikerült jól megszivatnom magam, a nyaralás után be akartam ruházni rá egy sötétebb színben, de sikerül valahogy megvenni ugyanazt az árnyalatot, amit egyébként is használok :D majd elfogy, igaz nem most lesz

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Lunaria5

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 18.

Előnyei hogy gyorsan mattul, homlokon nem lesz ráncos, viszont eléggé oxidálódik sárgásabb lesz tőle az arcom. Camouflage korrektorral használom és így még az is rátesz egy lapáttal, hogy ne tűnjön teljesen természetesnek. Fedése se valami jó, muszáj ugye korrektorral használni ha vannak bőrhibáid. Szín miatt a catrice all matt plus jobban megéri, ugyanekkora fedése van(nem sok) viszont korrektorral természetesebb a végeredmény. Viszont ár-érték arányban tényleg jó..
Update 😁 megtanultam hasznalni nem csopogtettem anno csak kentem, igy viszont nagyszerű! Nagyon megéri és a fedese is eleg joo. Viszont neha jonnek ki tole pattanasok.
Összességében nagyon jo 👌💗

Lunaria5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Összességében nagyon jo 👌💗

ava

2017. augusztus 17.

nem gondoltam,hogy ilyen jó termék,remek ár-értékben,nagyon kevės kell belőle,nagyon szép egységes " baba" bőrt ad,nekem érzékeny. pirosodãsra hajlamos bőrre bevált(nem kell sötėtebb foltokat, pattanásokat,tág pórusokat takarnom ,ennek fûggvényében értékelem ) a legsötétebbet kellett választanom,ez is világos kicsit nyáron,igényes,minőségi,szép tégely,összetevők is rendben vannak.

ava
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

dorottya96

2017. augusztus 15.

Az előző alapozóm elkezdte nagyon szárítani az arcom, pedig évek óta azt használom (L'oreal infallible matte) így muszáj volt váltanom. Félve vettem meg ezt az alapozót, de úgy voltam vele ennyi ember nem tévedhet-max elajándékozom ha nem válik be. Jelentem nekem bejött. Szerencsére fel lehet vinni nagyon szép vékonyan blenderrel. Bár a száj körül nagyon kell vele vigyázni, ugyanis a nevetőráncokba úgy beül mint semmi más.. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg és én kifejezetten örülök neki, hogy egy hangyányit oxidálódik mert így tökéletes az arcszínemhez. Primerrel használom, ami mattító- de még így is átfényesedik, ami nem tetszik benne. Meg persze a pólusokat is 'csodásan' kiemeli. Ezért le kell vonnom tőle egy csillagot, de összességében megfelel az elvárásaimnak. Remélem hosszabb távon is jóban leszek vele

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Nikkifashion

2017. augusztus 12.

Sajnos nálam nem lett kedvenc. Az nagyon tetszik benne, hogy a bőrt nem nehezíti el, tényleg fel lehet aplikálni nagyon szép vékony rétegben. A fedése nem rossz, de ami engem igazán zavar, hogy ecsettel felkenve nagyon csíkozódik, tehát igen sok időt kell rászánni a szép eldolgozásra. Nedves szivaccsal már ilyen probléma szerencsére nincs, illetve oxidálódik, ami egy kicsit bosszant.

Nikkifashion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.