KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

sandra1230

2018. január 20.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Sokat ígér sokan dicsérték de az én bőrömön valahogy ez is ugyanúgy működik mint az összes többi alapozó, ugyanúgy észre lehet venni és a homlokomnál ahol pl. nagyon száraz a bőröm mit ne mondjak elég durván látszik. Nem tudom milyen bőr típusra alkalmas de úgy látszik, hogyha szárazabb a bőröd akkor nem igazán válik be. Valamint ez a pipettás dolog jó ötlet menő is de annyira folyékony, hogy konkrétan lefolyik mindenhova elég ha mellé cseppen és a ruhádból a büdös életbe nem tudod kiszedni( tapasztalat 2 felsőm is bánja..) ezek után nem tudom, hogy milyen durva anyag lehet benne ha kimosni se tudod a ruhádból.Itt azért ellgondolkodtam rajta hogyha ennyire erős kémia van benne akkor ezt felkenjem-e az arcomra... Előttem már írták, hogy egy alapozó az működjön krémek és mindenféle kence nélkül is valahogy ezzel teljesen együtt tudok érteni.

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Vivienn05

2018. január 19.

Könnyen lehet vele dolgozni, kényelmes viselet egész nap. Nehezen kopik, bár én mindig lefixálom púderrel így nem csoda hogy nem kopik. :D Ajándékba kaptam, úgy tűnik hogy kicsit sötét színt választottak nekem, így ha kicsit több kerül az arcomra akkor elég barna lesz az eredmény. Télre biztosan keresek egy világosabb árnyalatot ami jobban passzol hozzám, de nyárra tökéletes lesz ez a szín. A fedése megfelelő, a pipettás megoldás egy kicsit furcsa, de szeretem használni.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

DianeD

2018. január 17.

Nagyon nehéz az arcbőrömhöz ennyire passzoló alapozót találnom, ezzel végre célba értem. Az egyik barátnőm ajánlására vettem meg, és nem bántam meg. Nagyon jó a fedése, csak 8-9 óra viselés után kezd el fényleni a T zónám, szóval elég tartós is. Száraz bőrön nagyon feltűnő, kicsit vastagabb réteggel pedig nem is érdemes. Az én arcomon legalább is borzasztóan nézett ki, amikor felvittem egy vékonyabb, második réteget a pattanásaimra. Ja, igen, még egy valami, gyorsan szárad, szóval érdemes gyorsan dolgozni vele, szivaccsal elég szép eredményt lehet vele elérni. Ennyiért pedig főnyeremény.

DianeD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

adambfanni

2018. január 17.

Nagyon jó, nekem szükségem van az erős fedésre és a tartósságra. Jobban örülnek ha több féle árnyalat lenne,

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

MariannKonkoly

2018. január 17.

Nagyon jó alapozó, szintén catrice primerrel használom. Egész nap bírja, az érzékeny rosaceas bőröm is fantasztikusan viseli. Nagyon könnyen ellehet dolgozni, én ecsettel használom..szuper termék.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

libido

2018. január 17.

Nagyon szép a fedése, nekem egész nap fent maradt nem kenődik. Viszont a színválasztással eléggé mellé lehet lőni, sajnos nekem is sikerült egyel sötétebbet választanom. De egyébként nem tudok negatívumot mondani

libido
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

mmrenata

2018. január 16.

aaannyira jó a fedése meg az állaga , hogy valami hihetetlen ! nagyon szépen ellehet dolgozni ecsettel meg szivaccsal is , és még a szuper világos bőrömre is megtaláltam a megfelelő árnyalatot ! egy a problémám vele, hogy 2-3 óra után kifényesedik T vonalban ,de púderrel korrigálni lehet. Nekem ez igy is-úgy is 5 csillag !

mmrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Liliom89

2018. január 15.

Drogériàs választékban szerintem verhetetlen. Extrém zsírosodó bőröm van, de ilyet még nem láttam, minimális az átfényesedés! Egy éve nem használtam alapozót, csak mattító színezett LRP krémet, de vannak olyan események amikor kell az erősebb fedés. Vadásztam egy ideje már erre az alapozóra, de mindig ki volt fosztva, most szerencsére találtam egyet. Nagyon meg vagyok elégedve, főleg ennyi pénzért!

Liliom89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Blabla2

2018. január 13.

Hosszu ido ota ez a legjobb alapozom mert nagyon konnyen atzsirosodik a borom de ez tenyleg csak minimalisan szokott atfenyesedni de persze hasznalok ra pudert a szin valasztast szerintem eleontottam mert kicsit rozsaszinos a boromhoz de attol meg nagyon jo. Azert nem adok 5*ot mert meg azert nem a nagy ő de biztosan fogom meg ujra venni.:)

Blabla2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Aryaa

2018. január 13.

Őszintén szólva addig, amig meg nem találtam ezt az alapozót, nem igazán használtam őket, mondván minek. Aztán jött ez, egy egyszerű sminkszivaccsal, és tökéletes. Igen, lehet vele úgy is dolgozni, hogy borzasztóan nézzen ki (én pl. ecsettel nem tudtam szépen eldolgozni még fél óra alatt se), de úgy is, hogy maga legyen a tökély, ne látszódjon, hogy rajtad van, de mégis eltüntesse amit kell és egységesitse a bőrképet. Nekem alapvetően is zsirosabb a bőröm, nem is fényesedik ki nap végére sem.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.