KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
Aandye

2017. május 26.

A legjobb alapozóm ami valaha volt. Lehetne egy kicsit világosabb még a legvilágosabb változat, de ettől független teszi a dolgát. Napközben sem kopik úgy mint más alapozó.Ötös, ezentúl mást nem is veszek.

Aandye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

agneza

2017. május 26.

Szimpla olcsó alapozó. Akinek kicsit is eltér a bőre a normáltól, annak nem lesz jó. Narancssárgás, hamar oxidálódik és csúnyán kopik. Cuki a pipettás üvege, minőséginek tűnik tőle, de nem az. Száraz részeket csúnyán kiemeli.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

legallybrunette

2017. május 26.

Nagyon érdekes, hogy itt is kijön az az effektus, hogy eleinte minden vélemény ötcsillagos, aztán később szállingóznak a lepontozások, egy-két csillagok. Szerintem annyira nem rossz ez, bár kétség kívül nem szabad várni Youtube-sztár fejet tőle. Egyrészt, mert ha annyit kensz magadra, amennyit azok a fényekkel, szűrőkkel operáló hölgyecskék szoktak (kivinném őket a szabad ég alá, onnan közvetítsék a vakolást, lenne nagy meglepetés), akkor rémesen fogsz kinézni, másrészt ez egy olcsó alapozó, ezalatt már csak százforintos bolti kategóriát fogsz kapni. Ahhoz képest meg szuperül üzemel.
Egy jó szivaccsal szépen fel lehet vinni, egy jó korrektorral megtámogatva egy munkanapot kibír, szóval szerintem megérdemel 4 csillagot.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

eszterjhsz

2017. május 25.

Néhány hónapja vettem meg ezt az alapozót, az itt olvasott rengeteg pozitív vélemény hatására. Körülbelül egy hétig használtam önfeledten, annyira beleszerettem a kampányba és mások vélémyenyébe, hogy észre sem akartam venni a hibákat. Nekem az összes bőrhibámat kiemelte (főleg a homlokomon időszakosan megjelenő kis "pöttyöket"), természetellenes hatást kölcsönzött. Kezdetben meg voltam elégedve a színével, azonban sajnos nagyon hamar besárgult a termék, ma már képtelen vagyok használni. Narancssárga, senkinek nem kívánnám ezt a színt. A fedése valóban jó, nem zsírosodik át nap végére sem, de ilyen áron inkább nem szeretném. Visszatértem a Catrice All Matt alapozójához, ami púderrel együtt megadja azt, amit fedés tekintetében ez az alapozó kínál. Világos, kicsit problémásabb bőrű lányoknak, akik nem szeretnék kockáztatni, hogy besárgul-e az arcuk az alapozótól, ezt ajánlanám ebben az árkategóriában. :)

Összességében nekem az alapozó nem adta meg azt a tökéltes második bőr hatást, amit ígér. Lehet, hogy csak az én elvárásaim voltak magasak ezzel a termékkel szemben.

eszterjhsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

TaBePa

2017. május 25.

Az első alapozóm a márkától, és habár nagy Catrice gyűjtő vagyok, alapozók terén válogatós vagyok. Hófehér bőrömön sajnos a legvilágosabb sem mutat szépen, sárgás árnyalatú. De igazából az állagával sem vagyok megelégedve, hiába hidratálok alá, száraznak érzem az összhatást. Nekem ez nagy csalódás.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Nicool89

2017. május 25.

Nagyon szuper kis alapozo, nagyon sokaig is eleg meg beauty Blenderrel is használva. A fedese 5ből 4-es, közepesen erős fedes, ami nekem kellemes. Egesz nap tart, persze atfénylik egy idő utan, de ennyi baja legyen. 7,95€ volt ara melle csomagolva anno a camouflage korrektor amit imádok. Most van több alapozom is, el használom oket először, de aztán tuti hogy ujra fogom venni nem is kérdés.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Caraa1

2017. május 25.

Na, végre én is lecsaptam rá, a legvilágosabb árnyalatban. A kommentek miatt eléggé nagy elvárásaim voltak, és emiatt kicsit csalódott vagyok. Sajnos nekem a legvilágosabb is sötét, mert nagyon oxidálódik. Amúgy az állagát, illatát nagyon szeretem:) Viszonylag tartósnak is mondanám, csak az esetemben a száraz részeket csúnyán kiemeli, és ahogy telik az idő, még jobban.
Átgondolnám az újravételt.

Caraa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Átgondolnám az újravételt.

mokuskerek1

2017. május 25.

Többet vártam tőle. a Színe tökéletes az arcomhoz. Ha nem hidratálok rendesen alá, akkor száraz hatású, ha aláhidratálok rendesen akkor gyorsan átfénylik... Sok fajta alapozót kibróbáltam, tudom miről beszélek...

mokuskerek1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

adanita

2017. május 23.

Végre sikerült beszereznem! Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy adott márkából, ami 2x ennyibe kerül nem vagyok ennyire elégedett. Ennek az árnyalat is jobban megy az arcomhoz, az állaga is jó, fedésével is elégedett vagyok. Bónuszként még az illata is jó. :)

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Végre sikerült beszereznem! Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Kori

2017. május 23.

3 településen üldöztettem és üldöztem én magam is a legvilágosabb árnyalatot egy hónapon keresztül, mert engem is magával rántott a hype, és már mindenképpen váltani akartam BB krémről valamilyen pénztárcabarát, mégis "jó" alapozóra. A "jó" alatt azt értem, hogy árnylatban elég világos; passzol a sárgás tónusú bőrömhöz; a fedése közepes/erős-közepes; nem szárít, de nem is csinál a fejemből valami csilli-villi fényes golyót; kompatibilis a kombinált bőrömmel; tartós(6-10 óra); és nem emeli ki brutálisan a helyenként elég tág pórusaimat.
Végülis egy hónap szüntelen vadászat után az enyém lett, és egyúttal primernek beszereztem a Nivea After Shave Balm Sensitive változatát, és egyszerre kezdtem használni őket. Az első 1-2 órában az összhatás nagyon szép (mindig beauty blenderrel vittem fel), primer-alapozó-korrektor-púder-kontúr-pirosító-stb. a helyén marad, nem fényes, egységes bőrkép, de aztán elkezd átfényesedni szinte mindenhol, és ha oil-blotting lapocskákkal korrigálnám a dolgot, akkor az alapozó is átmászik a papírokra, ráadásul nem is kis mennyiségben és sajnos ezután már nem az igazi, hiába púderezek rá. Néhány óra alatt elég cakey lesz az összkép az egész arcomon...
Később kipróbáltam primer nélkül is, úgy szebb és tartósabb, de végeredményben ugyanaz, csak kicsit később éri el a fent említett állapotot. Primerrel vagy anélkül, nekem gyanúsan sokat kellett felvinnem, az állagából és a fedőképességéből kiindulva azt gondoltam kevesebb kell az egyébként átlagos méretű arcomra. :D És sajnos állandóan éreztem azt a plusz, nehéz réteget az arcomon.
Annyira akartam, hogy jó legyen, de nekem nem vált be, és ez valószínűleg az én kombinált bőrömnek is köszönhető.
A mostani bőrszínemhez már túl világos, az újonnan beszerzett Rimmel Lasting Finish 25H komfort szérumos alapozóval keverve kipróbáltam párszor, és így nem annyira fényesedik át, de önmagában nem használom, és most már keverve sem. Félreteszem hűvösebb, fakóbb bőrszínű időkre, majd néhány hónap múlva megint próbálkozom.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.