KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

fdorottya

2018. május 22.

Négy árnyalat van belőle. Nekem természetesen sikerült beválasztanom a rossz szint, mint mindig. Soha nem szabad bolti fénynél választani színt. De nem baj volt otthon alapozó világosító. Brutálisan fed. Az Estée Lauder DW alapozójához tudnám hasonlítani, csak ez árban sokkal jobb. Tökéletesen matt, szép arcbőrt kapok. Nekem tetszik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Veni0707

2018. május 21.

Nagyon jó kis alapozó, az ára is szuper :D jó a fedése és az állaga is. Nagyon szeretem, újra vettem már párszor :D

Veni0707
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Foriisz

2018. május 20.

Mindig újra veszem, mert nagyon jól fed, viszont egy kicsit szárítja az arcbőrömet. Könnyű felvinni az arcra a pumpás adagolónak köszönhetően. Ár arányban sem rossz, szerintem megéri:)

Foriisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Gingerbread88

2018. május 19.

Az előttem szólók véleményét tudom osztani. Nagyon szépen fed, könnyű textúrájú, tartós. Első 2-ben nálam benne van. Mindennapi használatra is szuper, nem okoz pattanásokat. Viszont nekem viszonylag hamar megszárad, és kicsit szárítja is a bőröm.

Gingerbread88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Larkasztikus

2018. május 18.

Imádom! Nem sok alapozót próbáltam eddig, de amíg ezt lehet kapni nem is fogok mást. Tényleg egyáltalán nincs maszk hatása, tartós, és matt. Igazából csak dicsérni tudom, és csak azokat elmondani, mint az előttem szólók. :)

Larkasztikus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

trytobenice

2018. május 18.

Körülbelül két hete vásároltam és oda vagyok érte. Ár érték arányban nemhiszem ,hogy versenyezhetne vele bármelyik másik termék. Az egyik legjobb alapozó amit eddig használtam. Nagyon jó a fedése, kellemes illata van, és ami a legfontosabb OTT MARAD AHOVÁ KENTEM, még több óra után is. Szép matt finishe van, ami nekem max egy egésznapos rohangálást követően fénylik át minimálisan.
Egy próbát mindenképp megér mindenkinek.

trytobenice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Egy próbát mindenképp megér mindenkinek.

anitahd

2018. május 18.

Itteni vélemények alapján választottam, úgymond első alapozómnak. Eddig bb krémeket használtam, de sajnos már nem bizonyult elégnek a fedésük. Néha pattanás a bőröm, de inkább a régebbiek nyomai látszódnak, amiket szépen elfed de csak pár órára sajnos, nekem közel sem tart 24 órát.
Összességében viszont nincs maszk hatása, nagyon kellemes viselet, nem rontott a bőröm helyzetén és tényleg természetes a hatása.
Elképzelhető hogy újra fogom venni ha elfogy.

anitahd
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Elképzelhető hogy újra fogom venni ha elfogy.

playergirl20

2018. május 18.

Nekem alapvetően bevált. Sajnos kicsit sötét lett belőle a 002-es árnyalat, de szépen fedett, más alapozoval keverve jó volt. Biztos újra fogom venni az eggyel világosabbat.

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

koborzoja

2018. május 17.

Jó szolgálatot tesz, míg nem lesz pénzem double wear-re.
Nem szívesen használok alapozót, mindig a bb krémek híve voltam, a természetesség felé hajlottam. Viszont nedves blenderrel szép alapot lehet készíteni vele. Intenzív fedésű, így mindenképp árnyalni kell mellé az arcot. Szépen fed, viszonylag tartós.
Hiába csak négy szín van belőle, könnyen találsz magadnak megfelelőt.

koborzoja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Jó szolgálatot tesz, míg nem lesz pénzem double wear-re.
Hiába csak négy szín van belőle, könnyen találsz magadnak megfelelőt.

Susie0011

2018. május 17.

Tokeletes! En beautyblenderrel viszem fel, es nagyon termeszetes tenyleg nem maszkos a vegeredmeny. Ennyi penzert, en csak ajanlali tudom.

Susie0011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.