KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
BettyBabu

2017. június 28.

Gondolom azert senki nem azert veszi meg mert 24 oras fedest biztosit, mert azt nem is tartja.
Könnyü adagolni, szepen lehet vele dolgozni, nem szaritja a bört, bar ovatosan kell felvinni belöle.
En nagyon kedvelem hogy pipettas kiszereles, nagyon szep a finishe.
Egyetlen negativum ha kell mondani az hogy csak 4 igen vilagos aranyalatban kaphato.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

En nagyon kedvelem hogy pipettas kiszereles, nagyon szep a finishe.

adri12320

2017. június 27.

múlt hónapban vettem meg és probàltam ki és imàdtam nagyon jól fed sokàig rajtamarad az arcomon igaz nem 24 órat,ha felkenem nincs az az érzésem h rajtam van ,elég egy réteg is belőle ,szerintem ennyiért megéri legjobb alapozó amivel eddig próbàlkoztam ,az én elvàràsaimat teljesítette :)

adri12320
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

KeroChan

2017. június 27.

Nagyon bejött, ennél az alapozónál mondhatni nem látszik, hogy az arcomon van. Sand beige árnyalat van meg nekem, ecsettel dolgozom el az arcomon és nagyon szép a végeredmény. Egy csillagot levonok, mert az illata nagyon irritáló. Ugyan elillan a felkenés után pár perccel, de azért nem túl kellemes.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Alverya

2017. június 27.

A nude illusion utódja a neszeszeremben. Nagyon szeretem, tetszik a finishe, jó a fedése, tartós is, de sajnos télre már nagyon sötét lesz, mert a 010-es árnyalat passzol a nyári színemhez.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

ritukaaa

2017. június 26.

Szerintem nagyon jó kis alapozó, könnyű vele dolgozni, és utána egységes bőrkép, nem látszik. Sokan dicsérték, hogy milyen szép a bőröm mire közöltem, hogy az alapozóm miatt, és nem akarták elhinni, hogy van rajtam mert annyira természetes. Szerintem púderezést sem igényel, nagyon kis könnyű. Árban is jó.

ritukaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

gyngyvr

2017. június 23.

Az egyik kedvenc alapozóm. Tetszik, hogy kifejezetten folyékony az állaga, könyű vele dolgozni. Pénztárcabarát az ára, jó a fedése, rajtam elég tartós is, bár nem is szoktam tapogatni az arcomat napközben:). Sajnos a színek választékával nem vagyok maradéktalanul elégedett, nekem az összes túl világos (hófehérkék előnyben), de pár csepp sötétebb alapozóval vegyítve boldogan elhasználom. Most a nyáron valószínűleg nem, de ősszel biztosan újra megveszem.

gyngyvr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Kmanci

2017. június 22.

Magam sem értem, hogy maradhatott ki eddig az életemből, hiszen akkora a hype körülötte már a kezdetek óta. Most viszont rászántam magam és megvettem a 03-as árnyalatot, amiről először azt hittem, sötét lesz, de idő közbe annyit barnultam, hogy még világos is. A fedése számomra tökéletes, a nagyobb bőrhibáimat is elfedi két réteggel, ha pedig jobb állapotban van a bőröm, akkor egy igazi porcelán babát csinál belőlem. Tényleg szuper matt a végeredmény, de én mindig lepúderezem pluszban, mert hajlamos a T-zónám az átfényesedésre. Rajtam egy melegebb napot is nagyon jól bír, nem tocsog az arcom a zsírtól a nap végén se, de azért nyilván némi fénye már van addigra. Gyönyörűen lehet rá dolgozni bronzosítóval, pirosítóval, és mindent fent is tart az utolsó pillanatig, míg az ember le nem mossa. Ódákat tudok zengeni róla, és ezt a blogon meg is tettem, szóval itt mostmár leállítom magam. :D

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

Biki

2017. június 21.

A fedése nagyon szép. Nekem nagyon problémás a bőröm, hegek, piros és barna foltok stb, de szépen elfedi őket. Ami zavar, hogy brutál módon átfénylik kb 5 óra után. Hiába a mattitó primer, púder stb.

Biki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Manitabarbara

2017. június 20.

Először kicsit furcsa volt,hogy ennyire folyós ez a termék,de megbarátkoztam vele.Tetszik ez a pipettás megoldás,így legalább nem koszolódik össze a nem létező kupakja,mint más alapozóknál.Szépen fed,akár egy rétegben is.Jól építhető, estére nem ütnek át a zsíros részek. Száraz bőrűeknek érdemes egy kicsit jobban aláhidratálni,nekem az orrom környékét nagyon szárította,ami látszott.Ahhoz képest,hogy ennyire olcsó, sokkal tartósabb,mint amit a ember elvárna.Érdemes kipróbálni.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

bodri95

2017. június 19.

Nekem remekül bevált, a 010-es árnyalatot vettem meg, sajnos ezt a legnehezebb levadászni, szóval most nyárra gondoltam megpróbálom az egyel sötétebb árnyalatot. Csak attól félek kicsit, hogy nagyon rózsaszín lesz, mert a 010-es nekem pont jó sárgás volt,mivel a bőrtónusomnak is van egy kisebb sárgás tónusa. Nekem semmi bajom nem volt vele..beuty blenderrel szoktam felvinni (szerintem mással nem is nagyon lehet) és tökéletes. Nem ül sehová, marad a helyén. Egy keményebb nap után kopik valamennyire és a nagyobb pórusokat is kiemelheti, de ha egy buliról volt szó, másnap reggel még mindig vállalható volt a fejem neki köszönhetően. Plusz nem okozott pattanásokat sem.

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.