KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: TempfliEmese
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Skincaremania
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvétel

Mincike

2018. november 20.

Ha csak eppen elugrom valahova es nem akarom a bombabiztos alapozomat hasznalni(estee), akkor ehhez nyulok. Nekem hamar atfenyesedik, (4 ora kb.) de nekem ugy ks tetszik+ zsepi szetnyit es letorlom az olajat.

Mincike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Kiki23

2018. november 19.

Már 2 éve ezt használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Itt olvastam róla jó véleményeket ezért vettem meg. Nekem nagyon bevált, ár-érték arányban szuper. Jól fed, szeretem a pumpás megoldást is.

Kiki23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Dius0406

2018. november 19.

Sok véleményt és videót néztem mire megvásároltam. Mivel zsírosabb a bőröm, így nem sok reményt fűztem hozzá.De aztán jött a kellemes csalódás. Egyszerűen szuper termék!Nekem a 20-as szín van téli időszakra és tökéletesen bevált. Nekem kb 7-8 óra után kezd minimálisan fènyesedni az arcom,de tényleg MINIMÁLISAN! Úgyhogy aki szenved a zsíros bőre miatt alapozó választáskor, mindenképpen próbálja ki! Nekem bevált!:)

Dius0406
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

magyarmelissza1008

Korcsoport: < 18
2018. november 18.

Eddig mindig újravettem, és esedékes, hogy újra is fogom, mert nagyon szerettem. Kifejezetten tetszik a kis ampullás megoldása, illetve nekem nagyon sokáig kitartott ez az alapozó, nagyon ritkán szoktam újat venni, pedig szinte minden nap használok. Ár-érték arányban megfelelő. Nem fénylik át, matt hatást biztosít.

magyarmelissza1008
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 18.

pevi89

2018. november 18.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. 2 éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban a legjobb, remekül fedi a kisebb bőrhibákat, tartós.

pevi89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

k1995

2018. november 18.

Itteni vélemények alapján esett rá a választásom, úgyhogy mindenkinek köszi, mert nekem nagyon bevált! :D

Nagyon szépen fed, de mégsem nézek ki úgy vele, mintha egy tonna vakolat lenne rajtam és nem is zsírosítja a bőrömet.

k1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

sandyh

2018. november 17.

Eddig 4 alkalommal használtam és nagyon bejött. A legvilágosabb árnyalatban van meg tökéletes a szín és a fedés is. Kézzel vagy szivaccsal viszem fel. Eddig nem szerettem és nem is használtam alapozót. Ezután viszont fogok.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

Misa

2018. november 17.

Hát még barátkozunk, de alakul. A csomagolása miatt kényelmetlen használni. Amilyen folyékony, olyan hirtelen szárad, emiatt nehéz eldolgozni. A színválaszték nevetséges, és bár a legvilágosabb árnyalat sok világosbőrű megkönnyebbülésére általában nagyjából jó, borzasztóan ashy és ez a száradás utáni oxidáció után is látszik. Még vékony rétegben is púderesre szárad, a száraz részeket irgalmatlanul kiemeli. Az átfényesedéstől viszont nem ment meg, a nap közepétől pedig már szépen elkezd kopni is. Könnyen átragad bármire, telefontól kezdve a ruhádon át bármi leviheti az arcodról.
Viszont nagyon szépen fed, olcsó, sokáig elég lesz. Nem tudom, még nem érzem úgy, hogy ez az igazi. Én mondjuk olyan alapozót keresek, amilyen nincs is: nagyon természetes, itt se vagyok finish, miközben elfedi a bőrhibákat és nem ül bele a ráncaimba. Ha tudtok ilyet, szóljatok.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Sharklady87

2018. november 16.

Az egyik legjobb drogériás alapozó ami létezik, nem csoda a sok jó értékelés, és hogy még a luxus márkák kedvelői is megpróbálkoztak vele a híre miatt. Elfogyasztottam belőle már nagyjából 3 üveggel az elmúlt évek alatt és némi kalandozás után mindig visszatérek hozzá. Mattra szárad és viszonylag gyorsan, ezért dolgozni is gyorsan kell vele. Mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm én ettől függetlenül utána mattító púderrel is lefixálom. Szivaccsal szebben el lehet dolgozni, mint ecsettel, de ez nagyon egyéni, biztos van, akinek ecsettel vagy kézzel esik jobban. Nagyon szépen fed, nekem tele van piros foltokkal, bőrhibákkal és friss aknékkal a bőröm, de ez nagyjából mindent elfed, ahogy szárad úgy a fedése is erősebb lesz. A folyékonysága miatt óvatosan kezelendő, mert az óvatlan versenyzők könnyen összealapozózhatják a ruháikat, amit kimosni egy rémálom, nekem is sikerült, szóval csak óvatosan. Rajtam nem kopik és foltosodik, de mint említettem a bőröm nagyon zsíros és a nap végére át szokott fényesedni fok fölött, nagyon izzadós is vagyok, ha nem piszkálom nem olvad le. Én nem szoktam nap közben mattítással bajlódni, mindig elfelejtem, akinek ez nem okoz gondot annak még az átfényesedés sem okozhat nagy bosszúságot. Sokáig elég egy üveg, mert egy cseppentőnyi elég egy egész arcra. Azért vettem el egy csillagot, mert borzalmasan silány a színválasztéka, most nekem épp passzol a legvilágosabb árnyalat, de volt, hogy elütött még ez is, az undertone-választékon lehetne még mit dolgozni, az árnyalatokról már nem is beszélve. Ezen felül a népszerűsége miatt nagyon sokszor hiánytermék és volt, hogy hónapokig nem találtunk sehol. A harmadik problémám vele a kiszerelés, én nem szeretem ezt a cseppentős megoldást, macerás kezelni és nem egyszerű kinyerni az üvegből az összes terméket. Ha nem lenne ilyen jó a tartalma én biztos nem bajlódnék vele. Árban a minősége miatt abszolút korrekt, Rossmann-os %-os kupont meg kb bármikor lehet szerezni, vagy ha bevállalósabbak vagyunk akkor kupon napokon, de a népszerűsége miatt pont akkor szokott mindenhol elfogyni is. Volt olyan ismerősöm akinek nem vált be, neki inkább szárazabb és textúrált a bőre, szóval én azt mondom mielőtt megveszed, kérdezd végig a barinőket, hogy kinek van ilyen, nagyon nagy rá az esély, hogy lesz olyan, akinek megvan, és akkor próbáld ki előtte. De ha megveszed és nem válik be sztem perc alatt eladható itt a Krémmánián is. Én ajánlom, jó kis alapozó. És még állatkísérlet mentes is.

Sharklady87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

picitina

2018. november 15.

Nekem nagyon tetszik ez az alapozó. Kialakításában az adagolója teljesen megfogott, higiéniailag sokkal jobbnak tartom a legtöbb alapozóéhoz képest. Könnyen eldolgozható az arcon, nem marad foltos utána a képem, ha mértékkel használom természetes a hatása.
A színe fogott meg a legjobban! 010-et használom, mivel nagyon világos bőröm van (de nem az a vérszegény hófehér), szóval nekem a világos alapozók túl világosak, a sötétebbek meg (ha nem javítom világos púderrel) iszonyatosan látványosak. :D Ez meg rendesen működik, nem kell semmivel se javítanom meg fednem!:)
Viszont...most ne kövezzetek meg érte, de amikor pattanásos a bőröm, nekem nem fedi el teljes mértékben a pattanásos részeket, szóval még így sem ez az alapozó vált be nekem a legjobban. :/
Szóval aki nem most éli a második tinédzserkorát (mint én), annak érdemes kipróbálnia ezt a készítményt, mert nem vészes az ára és tényleg remek kis kence.

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.