KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: Kb. 1800 Ft, megegyezés szerint, csere is lehetséges , Eladó: Fruzsi
Állapot: Néhányszor próbált, gyakorlatilag tele van, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel vagy banki utalás után posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: mflora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Monor, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Monoron, posta is megoldható

salvi02

2018. július 23.

Ez a termék számomra katasztrófa
Maszkszerű, én egyáltalán nem tudok vele szépen dolgozni

salvi02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Ez a termék számomra katasztrófa
Maszkszerű, én egyáltalán nem tudok vele szépen dolgozni

hofeherkivi

2018. július 23.

Szuper kis termék, az első alapozó ami nem csak ígéri, de be is tartja hogy olyan, mint a saját bőröm, csak kevesebb hibával. A mindennapokra egy kevés termék is biztosítja a közepes fedést, de ha kell gond nélkül építhető is. Az egyetlen hibája a siralmas árnyalat-felhozatal, a legvilágosabb szín sem teljesen tökéletes, de jól eldolgozva még mindig a legjobb amit valaha próbáltam :)

hofeherkivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

ppetruc

2018. július 22.

Az alapvetően nagyon hamar átzsírosodó, kifényesedő bőrömön is 3-4 óráig csodaszép fedést biztosít, utána pedig púderrel szépen korrigálható. Az állaga, a textúrája, a felvitele hihetetlenül könnyű, és egyszerű. Imádom, hogy nincs maszkos hatása, és hogy pillanatok alatt közepes erősségű fedést biztosít. Megvettem belőle a második kiszerelést is :)

ppetruc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

kkinga07

2018. július 22.

Mély, fura pattanásokat okozott. Pedig annyira akartam szeretni. Nem is értem, másnak nem volt ilyen problémája....

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

pampika

2018. július 21.

Aaaa imádom! Tökéletes!!!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Aaaa imádom! Tökéletes!!!

regici12

Korcsoport: < 18
2018. július 21.

Az árához képest nagyon jó, meg vagyok vele elégedve!

regici12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 21.

Az árához képest nagyon jó, meg vagyok vele elégedve!

juditfoldesi

2018. július 20.

Ár-érték arányban verhetetlen. Érdemes aláhidratálni. Gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad, de mindent tud, amit egy alapozótól el lehet várni.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

A legjobb alapozó amit valaha használtam. Kellemes illat. Folyékony állaga és majdnem tökéletes fedése miatt imádom. Többször újravettem már. Azt vettem észre, hogy minél világosabb annál folyékonyabb, ezért a 010-est könnyebben el tudom dolgozni az arcomon. (Használtam már a 020-ast tavasszal és néha nyáron a 030-ast is.) Összességében egy szuper drogériás termékről van szó ami még olcsó is. Újravevős.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

kingh

2018. július 18.

Eddig ez az egyetlen alapozó, ami a legtöbb ideig bírja fényesedés nélkül! Sokáig az All Matt Plus alapozót használtam, annak jobban szeretem a textúráját, természetesebb, viszont lefolyik az arcomról...ehhez még púdert se használok mindig. Brutál a fedése, nagyon vigyázni kell vele. Az egyetlen dolog amit észrevettem, hogy ez is oxidálódik nekem egy idő után :( Lehet a bőröm hibája ez (eléggé olajos), de reggel még tökéletes a szín és az összkép, napközben pedig már észreveszem, hogy másabb az árnyalat. Talán egy világosabb árnyalatot kipróbálok majd ősszel, miután lekopott a nyári színem, és azzal majd tudom kompenzálni a dolgot.

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

VivienCs95

2018. július 18.

Brutál fedése van, nem is tudom hányszor mentette meg az életemet egy-egy nyomkodás után. Egyetlen hibája hogy a legvilágosabb árnyalata is sötét nekem egy picit... de ennél jobbat még nem találtam. Sokszor hámlik a bőröm, de ha rendesen aláhidratálok és szépen felütögetem az alapozót akkor nem hogy nem emeli ki, de még el is fedi a száraz részeket ;) Egyelőre ő a no.1.

VivienCs95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.