KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: orsii21, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Napbarnított színt kölcsönöz, mialatt mattítja bőrt.

2 színkombinációban kapható világosabb és sötétebb bőrtónusúak számára.

Ár: 1390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600ft +pkg , Eladó: 0808
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

maja54

2018. március 30.

A világosabb bőrre való árnyalat számomra tökéletes. Biztos, hogy újra veszem.

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

A világosabb bőrre való árnyalat számomra tökéletes. Biztos, hogy újra veszem.

keseruevelin

2018. március 19.

Szeretem ezt a terméket. BB krém használom főleg. Viszont mikor barnább bőrrel rendelkeztem, volt hogy csak magában hordtam, semmi BB krém. Egész álló nap nem bírja a strapát. Pár óra alatt halványodik, de akár le is kopik, pedig nem birizgálom az arcom minden pillanatban. Így egy csillagot levonok. Az ára miatt szimpatikus volt, illetve a Catrice márkát szeretem, így nem bántam meg. A célnak megfelel.

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Sunnyvagyok

2018. március 10.

Jól pigmentált és szépen eldolgozható bronzosító! Sajnos egy picit narancssárgás az árnyalata, ami miatt egy leheletnyit csalódás volt a termék, ennek ellenére elhasználom.

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

zana525

2018. március 9.

Egész jó bronzosító, nem foltos és matt, amit én nagyon szeretek. Viszont eléggé narancssárga. De ennyi pénzért igazán megéri.

zana525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

anonimusgirl96

2018. február 26.

Nem rossz, csak sajnos most így télen nagyon sötét a bőrömön, mivel még nyáron vettem és akkor a sötétebb szín passzolt jobban. Picit néha nehéz eldolgozni, de lehet csak azért érzem ezt, mert most télen tényleg nagyon sötétnek mutat a bőrömön. Nagyon sokáig elég, szóval megéri.

anonimusgirl96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

andreab97

2018. február 22.

IMÁDOM!

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

IMÁDOM!

ratotilaura

Korcsoport: < 18
2018. január 29.

Nagyon szeretem! Kicsit sötét szint választottam, de a nyári arcszínemhez nagyon passzol. Tartós és szép a végeredmény.

ratotilaura
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 29.

Deny979

2018. január 7.

Nem lehet szépen eldolgogni. de legalább eltűnik 1óra alatt :D

Deny979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Nem lehet szépen eldolgogni. de legalább eltűnik 1óra alatt :D

cshrs

Korcsoport: < 18
2018. január 4.

Szeretem es sokat hasznalom, bar konnyen tulzasba lehet esni, es akkor aztan jo sargas tonusu lesz az arcom tole. Ezen kivul tartos es nagyon sokaig eleg lesz :) Mostanaban az essence matt pirositojaval keverve hasznalom es igy erem el a tokeletes szint, amit imadok.

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

M4ngos

2017. december 30.

Nagyon tartós, az árához képest is megéri.

M4ngos
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Nagyon tartós, az árához képest is megéri.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate