KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: orsii21, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Napbarnított színt kölcsönöz, mialatt mattítja bőrt.

2 színkombinációban kapható világosabb és sötétebb bőrtónusúak számára.

Ár: 1390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600ft +pkg , Eladó: 0808
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó
Ár: 700 Ft (+szk) , Eladó: laanna
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után foxpost

andreab97

2018. február 22.

IMÁDOM!

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

IMÁDOM!

ratotilaura

2018. január 29.

Nagyon szeretem! Kicsit sötét szint választottam, de a nyári arcszínemhez nagyon passzol. Tartós és szép a végeredmény.

ratotilaura
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 29.

Deny979

2018. január 7.

Nem lehet szépen eldolgogni. de legalább eltűnik 1óra alatt :D

Deny979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Nem lehet szépen eldolgogni. de legalább eltűnik 1óra alatt :D

cshrs

2018. január 4.

Szeretem es sokat hasznalom, bar konnyen tulzasba lehet esni, es akkor aztan jo sargas tonusu lesz az arcom tole. Ezen kivul tartos es nagyon sokaig eleg lesz :) Mostanaban az essence matt pirositojaval keverve hasznalom es igy erem el a tokeletes szint, amit imadok.

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

M4ngos

2017. december 30.

Nagyon tartós, az árához képest is megéri.

M4ngos
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Nagyon tartós, az árához képest is megéri.

lovereira

2017. november 25.

Sajnos rajtam nem tartós, pár óra után eltűnik az arcomról, mintha nem is használtam volna. Pedig jól eldolgozható és mikor felviszem jól néz ki.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

fokid1

2017. november 24.

Sajnos az én hófehér bőrömhöz nem nagyon jött be, de ha nagyon óvatosan és nagyon keveset viszek az arcomra és egy másik tiszta ecsettel dolgozom el akkor egészen türhetően néz ki, egyébként könnyű eldolgozni és a tartóssága is nagyon jó. A szín miatt nem vonok le pontot egyszerűen nem az én hullabőrömre van :/

fokid1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

kisseniko2

2017. november 11.

Én kontúrként szoktam használni a sötétebb árnyalatot, és arra nagyon bevált! Könnyű eldolgozni, és tényleg természetes, napbarnított hatást kölcsönöz az arcbőrnek. Tartósságát illetően is meg vagyok vele elégedve, egész sokáig fennmarad. Néha szemhéjpúdert gyanánt (satírozásra, az alsó és- felső szempillasorba) is felhasználom.

kisseniko2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

petraczimer

2017. október 30.

Tartós és könnyű eldolgozni, de nekem sajnos a világosabb árnyalat is túl sötét.

petraczimer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

doorcsii

2017. október 16.

Tartós, szép eredmény... csak épp az én bőrömhöz nem igazán passzol :(
Lehetne több árnyalat, ez így elég szegényes..
Mivel jó termék, így nem pontozom le, másnak biztos beválik.

doorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Tartós, szép eredmény... csak épp az én bőrömhöz nem igazán passzol :(
Lehetne több árnyalat, ez így elég szegényes..
Mivel jó termék, így nem pontozom le, másnak biztos beválik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate