KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: orsii21, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1390 Ft

Napbarnított színt kölcsönöz, mialatt mattítja bőrt.

2 színkombinációban kapható világosabb és sötétebb bőrtónusúak számára.

Ár: 1390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blackxentric

2017. június 21.

Kerestem egy matt bronzosítót. A drogériák kínálata igen szegényes ilyen téren. Az összes fényes, kivétel ez. A színe nekem kicsit sötét és kissé nehezen tudom eldolgozni, de ha sikerül szép az eredmény. Tartóssága rajtam egész napos. Összességében elégedett vagyok vele.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Rebeka020

2017. június 19.

Annyira szeretem! :)
Az árát tényleg nagyon megéri, tartós, nagyon sokáig elég és gyönyörű a végeredmény! :)

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Annyira szeretem! :)

ilovehighlight

2017. június 12.

Még Glamour napon vettem, és nagyon megszerettem. Természetes napbarnított hatást tudok elérni vele, bár a tartósságán szerintem lehetne még javítani. A Catrice-től a kedvenc termékem!

ilovehighlight
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

diafazekas

2017. április 18.

Glamour napi szerzemény, nem találok benne kivetnivalót. Eddig a legjobb amit próbáltam :) #lovecatrice

diafazekas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

alycethetyger

2017. április 9.

Szuper, meleg tónusú, kitűnően építhető termék. Professzor asszonyom volt olyan kedves megdicsérni, hogy milyen szépen lebarnultam, pedig csak ezt használtam a pofikámra, ezért bátran mondhatom, hogy tökéletesen természetes hatást kelt. Eldolgozásra viszont ennél fokozottan figyelni kell, csak akkor szép, ha "beépül" a bőrbe.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

labathante

Korcsoport: < 18
2017. április 2.

Nagyon szép ,matt bronzosító és nem olyan sárgás mint a legtöbb meleg tónusú bronzosító. Nagyon szép ,egészséges ,"telt" bőrt lehet vele csinálni,nagyon sokáig elég ,szerintem mindenképp megéri az árát!

labathante
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 2.

ludri97

2017. április 2.

Kb 600 forintert jutottam hozza akciosan. Sokaig eleg es nagyon szepen el lehet dolgozni. A szinevel is elegedett vagyok. Ujra vevos:))))

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Nihan

2017. április 1.

Imádom ezt a púdert, mivel elég barna a bőröm, sokáig keresgéltem egy a bőrömhöz illő púdert, alapozó utáni fixálásra. Tökéletesen egyezik, tartós is, és mennyiségben is sok. Biztosan újra fogom még venni. :)

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

KKata1993

2017. március 26.

Nagyon sokáig elég, sötétebb a bőröm, így a sötétebb árnyalatot használom. Miután nem találtam az NYC Smooth Skin bronzerét, erre váltottam, szerintem tökéletesen helyettesítik egymást. Meleg tónusú, tartós is. Olykor natural look-okhoz használom személyra is és orr kontúrozáshoz is kiváló, arra kell csak figyelni, hogy szépen el legyen dolgozva.

KKata1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Hencs

2017. március 23.

Ezer éve meg van és napi használat mellett még mindig a fele benne van. Szuper termék. :)

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate