KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: orsii21, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Napbarnított színt kölcsönöz, mialatt mattítja bőrt.

2 színkombinációban kapható világosabb és sötétebb bőrtónusúak számára.

Ár: 1390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600ft +pkg , Eladó: 0808
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Én kontúrként szoktam használni a sötétebb árnyalatot, és arra nagyon bevált! Könnyű eldolgozni, és tényleg természetes, napbarnított hatást kölcsönöz az arcbőrnek. Tartósságát illetően is meg vagyok vele elégedve, egész sokáig fennmarad. Néha szemhéjpúdert gyanánt (satírozásra, az alsó és- felső szempillasorba) is felhasználom.

kisseniko2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

petraczimer

Korcsoport: < 18
2017. október 30.

Tartós és könnyű eldolgozni, de nekem sajnos a világosabb árnyalat is túl sötét.

petraczimer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

doorcsii

2017. október 16.

Tartós, szép eredmény... csak épp az én bőrömhöz nem igazán passzol :(
Lehetne több árnyalat, ez így elég szegényes..
Mivel jó termék, így nem pontozom le, másnak biztos beválik.

doorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Tartós, szép eredmény... csak épp az én bőrömhöz nem igazán passzol :(
Lehetne több árnyalat, ez így elég szegényes..
Mivel jó termék, így nem pontozom le, másnak biztos beválik.

agica7

2017. október 15.

Gyönyörű, természetes bronzosságot ad. Nem okoz pattanásokat. Tökéletes :)

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Gyönyörű, természetes bronzosságot ad. Nem okoz pattanásokat. Tökéletes :)

bbetty

2017. október 11.

Nem reg vettem, nagyon megszerettem, szepen lehet felvinni. Kicsit az elejen megijedtem, hogy tul eros a szin, de termeszetes fenyben gyonyoru. Nagyon nagyon szeretem. :)

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Szilvi24

2017. október 2.

Nekem nagyon bejött, tartós és nagyon sokáig elég, néha szemhéjpúderként is használom teljesen jó!

Szilvi24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

mimi99

2017. augusztus 30.

A 030-as Medium árnyalatot vettem meg, és nagyon szeretem. Gyönyörű színt ad az arcomnak, könnyű vele dolgozni, és sokáig tart. Az illata is egész kellemes, bár nem ez a fő szempont.

mimi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

scene14

2017. augusztus 30.

Jelenleg szeretem,szép a színe és tartós is,igaz nem tetszik hogy ennyire matt,de legalább nem szárít. Eddig 5*!

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

malnahal

2017. augusztus 28.

Szépen fel lehet vinni, el lehet dolgozni, jól is néz ki, szerintem a tartóssága ennyiért kiváló.
Viszont egy csillagot le kell vonjak, mert nagyon érzem egy idő után, hogy az arcomon van, egyszer véletlenül megkapartam kicsit az arccsontomnál a bőrömet, és a körmöm alatt maradt egy kis bronzosító. De ezenkívül tényleg jó, télen biztos többször érte nyúlok majd.

malnahal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Andii17

2017. augusztus 24.

Annyira jó ez a bronzosító.Teljesen matt, egész nap fennmarad és a színe is tökéletes. Mindenkinek nagyon ajánlom, aki egy jó bronzosítót keres.

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate