KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

RenaTasi

2018. július 19.

Ár-érték arányban EZ a legolcsóbb és legjobb hajbalzsam,
amit valaha használtam.
Imádom azt, amit kihoz a hajamból.

RenaTasi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Ár-érték arányban EZ a legolcsóbb és legjobb hajbalzsam,
amit valaha használtam.
Imádom azt, amit kihoz a hajamból.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Nagyon sokat segít a hajam állagán, és főleg azért szeretem ezt használni, mert nem kell minimum 3 percig a hajon hagyni.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Timea1207

2018. július 13.

Nagyon szeretem, kb a legjobb balzsam amit valaha hasznaltam, puhava teszi a hajam, mar tobbszor is ujra vettem.

Timea1207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

kristinafarkas93

2018. június 28.

Nem rossz, néha elhagyom, de amúgy tud annyit mint márkás testvérei:)

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Nem rossz, néha elhagyom, de amúgy tud annyit mint márkás testvérei:)

Lexiii

2018. június 20.

Nekem ez a balzsam nem jött be. Rosszat nem tesz és egy minimálisan jobb is a hajam, mint ha egyáltalán nem használnék balzsamot, de alig észrevehetően. Nagyon kedvező az ára, így ha más problémám nem lenne, akkor 3 csillagot adnék rá. De számomra annyira büdös (sajnos tényleg nem tudom szebben kifejezni), hogy emiatt még 1 csillagot levonok. Elhasználtam, de még ha jobban is táplálna, akkor sem akarnám, hogy ilyen "illatú" legyen a hajam.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

domio

2018. május 8.

Most vettem először, de nem utoljára! Nagyon puha, selymes hajam lesz tőle, de csak a hajvégekre teszek belőle, igy nem tapasztaltam, hogy gyorsabban zsírosodna tőle. A samponnal együtt használom. Az illatát 4-5 nappal hajmosás után is érezni.

domio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

sandra1230

2018. március 20.

Vastag szálú nehezen kezelhető hajam van. Eddig a Gliss Kur fekete hajbalzsamját használtam ami dupla annyi árba és ez a kis csoda mégis kenterbe veri. Sokkal könnyebben ki tudtam fésülni a hajam mosás után puha selymes tapintása van. Mindenképp újra fogom venni ár érték arányba simán megéri. Ez a balzsam bizonyítéka annak, hogy az olcsóbb kategóriás termékek is lehetnek ugyanolyan jók ( ha nem jobbak) mint drágább társaik.

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

MissWolf

2018. március 8.

Egy kis csodaszer, ezen az áron meg aztán pláne. Még az illata is finom. :)

MissWolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Egy kis csodaszer, ezen az áron meg aztán pláne. Még az illata is finom. :)

Lolychan

2018. február 27.

UPDATE: IMÁDOM! Csak jól bele kell dolgozni a hajba. :) Garantált a selymes haj. Ár-érték szempontjából a legjobb. :)

UPDATE: A márka provitaminos sampon és balzsam készítményével együtt használom és úgy egész szép a hajam. :) Nehezen bírom kifésülni vizesen, de szárazon csak úgy csúszik a fésű. :) Igaz zsírosít ez is, de nem annyira, mint más balzsamok. Marad a 4*.

Elsőre tényleg nem rossz. :) Puhítja és kezelhetővé teszi a hajamat. Csak a hajvégekre teszek, hajtőre szigorúan tilos. A zsírosodást nem mérsékelte, de nem is rontott rajta. Egyenlőre 4*.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Verus1970

2018. február 19.

Nekem nagyon bevált, hajtőre nem kenem, csak hajvégre, kb 5-6 percig hagyom fent mielőtt kimosnám. Sokkal puhább és könnyen fésülhető a hajam.

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol