KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Krisztike84

2018. december 9.

Úúúú de jó, hogy elém ugrott itt ez a termék! Sosem szerette a hajam a balzsamokat. Mindig nagyon hamar zsíros lesz tőlük a hajam, de ez nagyon jól szerepelt. Végre jól fésülhető és selymes hajam lett ettől a csodaszertől. Az ára pedig plusz csillagot érne. ;)

Krisztike84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

aidanne

2018. december 4.

Komolyan kenterbe veri a 3-4 ezer ft-os hajmaszkokat is!!!!
Neha, ha csak arra van idom, hogy a zuhany alatt gyorsan feldobjam es mikor vegzek a zuhanyzassal akkor pedig lemosom, akkor is hihetetlen intenziven apol es puhitja a hajam. Olcso, es nagyon puha, konnyen kezelheto hajat kapok! En mas drogeris balzsamot nem is hasznalok, csak bio-professzionalisat es ezt! Imadom! Folyton ujra veszem!

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Komolyan kenterbe veri a 3-4 ezer ft-os hajmaszkokat is!!!!

szyrup

2018. december 4.

Illata kellemes, de nekem festett hajam van és azon túl sokat nem javít. Valamiért nagyon töredezik a vége és ezt vettem a sok jó értékelés eredményeképpen. Ár érték arányban kiváló szerintem.

szyrup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

ponyakata

Korcsoport: < 18
2018. november 26.

A célnak megfelelő. Puha és ápolt lett a hajam, altaban ezt veszem.😍

ponyakata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 26.

A célnak megfelelő. Puha és ápolt lett a hajam, altaban ezt veszem.😍

eszcsy96

2018. november 18.

Mindig nagy kihívást jelent az én hajamra megfelelő balzsamot találni, a legtöbb nem csinál vele semmit. Az itteni vélemények alapján tettem vele egy próbált és megérte. Nekem az illata annyira nem jött be, de a hatása csoda! :)

eszcsy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

abernadett

2018. október 30.

A csodaszerem evek ota nem hasznalok mast...:)

abernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

A csodaszerem evek ota nem hasznalok mast...:)

AppleMaple

2018. október 12.

A samponnal együtt használtam, ami nekem nem annyira jött be, viszont a balzsam az egészen jó. Nem hiszem, hogy újravenném de azért egyszer jó volt kipróbálni. Tetszik az illata

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Luna1024

2018. október 7.

Vészmegoldásként vásároltam a nyáron, miután egyik nyaralásomra elfelejtettem magammal balzsamot vinni. Annyira emlékeztem csak, hogy sok jót olvastam róla (meg a Lidl sajátmárkás termékeiről általában), ezért a kosaramban landolt. Azt kell mondjam, hogy ez egy megdöbbentően jó balzsam, ár-érték aránya egyszerűen szuper! Sűrű állagú, ami nálam óriási pluszpont, ugyanis nem szeretem a híg, "látszatápolós" típusúakat. Könnyű elkenni a tincseken, nem kell sok belőle, és érezhetően táplálja, hidratálja, simítja a hajszálakat. Szárítás után a hajam sokkal puhább, selymesebb és egészségesebb kinézetű tőle, mint átalában. Csodaszernek nem érzem ugyan, de szinten tartásra tökéletes. Az ok, amiért mégse veszem újra, egyedül az illata, azt ugyanis nem tudom elviselni magamon: túlságosan púderes, furcsa, műanyag vaníliaillat. Egy az egyben Joop Le Bain, de a Betty Barclay Vanília testápolónak is ugyanilyen illata van. Annyira intenzív, hogy mosás közben, sőt szárítás után is érzem még a hajamban, és nemcsak aznap, hanem sokszor napokkal később is! Nincs összhangban a samponom és a parfümöm illatával, ezért kifejezetten zavarónak mondanám. Emiatt levonok egyetlenegy csillagot, és nem veszem újra, de ezt leszámítva egyébként ár-érték arányban egy szuper kis balzsam, ami olcsón kínál megfelelő ápolást a hajnak. Tudom ajánlani azoknak, akik nem ennyire kényesek az illatokra, mint én. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Sztellaaaaa

2018. augusztus 31.

Ár-érték arányban az eddigi legjobb balzsam amit használtam!!!
Remekül hidratálja és puhává, fényessé teszi a megviselődött, károsodott hajszálakat.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Ár-érték arányban az eddigi legjobb balzsam amit használtam!!!

Candy21

2018. augusztus 30.

Tényleg nem rossz balzsam elég fényes és puha lesz a használata után a hajam. Bár táplálhatna kicsit jobban, de ennyi pénzért egy nagyon jó kis terméket kapunk.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol