KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clarins

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 3225 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Clarinsklub, 3225 Ft

Intenzív ajakápoló balzsam rózsa viasszal és shea vajjal dúsítva. Elősegíti az ajkak berepedésének gyógyulását, hidratál és puhít.

Ár: 3225 Ft, Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 1500 , Eladó: reny
Állapot: kb félig van, Helyszín: Komárom, fizetés: személyes, postázás utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

reny

2017. augusztus 19.

Nagy ajakápoló fogyasztó vagyok,így beruháztam erre is a sok pozitív értékelés után. Aztán jött a csalódás, elmaradt a waó érzés,ennyi pénzért többet vártam volna.Sajnos gyakran sebesek az ajkaim,és szárazak,de ez nem nagyon tudott mit kezdeni velük. A 700 ft carmex röhögve túlszárnyalja minden tekintetben.

reny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Jucccc

2017. július 31.

Őt is nagyon szeretem, kiváló kis cucc. Nagyon sokáig elég, irtó kevés kell belőle, és az a kis mennyiség is nagyon jót tesz az ajkaknak. Szeretem viselni, tartós is, szép is, hidratál is, szóval mindent tud, amit kell. Minden évszakban jól jön. Az ára nem kevés, de szerintem a tartóssága miatt megéri. Biztosan veszek még, bár még nem fogyott el. A jelenleg bontottak közül őérte nyúlok legtöbbször. Szeretem.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

ylexe

2017. június 10.

Télre és éjszakára tökéletes. De nem kap 5 csillagot az összetevői miatt.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Télre és éjszakára tökéletes. De nem kap 5 csillagot az összetevői miatt.

csiraf

2017. április 16.

A legjobb ajakápolóm valaha. Lehet bármennyire száraz, cserepes, repedezett a szám, rendbehozza pár nap alatt. Borsos az ára, de minden fillért megér nekem.

csiraf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Mila85

2016. december 3.

nov11:Ma vettem, még friss a kapcsolat, de pár óra alatt már fényévekkel jobb az ajkaimnak:) Hát az első 5 összetevőt nézve....én nem tudom...elég szomorú...ennyi pénzért...mondjuk nem vagyok clarins fan az tuti. Meglátjuk hosszabb távon mit ad. Nekem egyáltalán nem ragacsos, sőt az tetszik benne h bőven tudok felkenni,bár most biztos be is szívta a bőr hogy ki volt szikkadva. Szép a fénye, olyan szájfényszerű valóban, nekem az tetszik nagyon. Tubusa is ok, úgyhogy támadunk ketten a tél ellen:))
dec.3. Most már biztos, hogy megérdemli a csodaszer nevet. Minden reggel amikor indulok munkába ezzel pacsmagolom be a számat, néha napközben is. De annyira jól rendben tette 2 nap alatt, hogy azóta csak állapot fenntartó. Nagyon ajánlom így télre különösen.Megérte

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Vikissza

2016. október 23.

Én magam is nagyon meglepődtem, de az eddig maxos vélemények után sajnos nekem egyáltalán nem jött be. :( Glamour napok alatt vettem és azóta próbálom megkedvelni, de nekem ez egyáltalán nem csodaszer kategória, inkább mondanám középszerűnek. Nehéz felvinni, ragad, nem is marad fent sokáig. Ami pedig szerintem a legrosszabb benne az az aplikátora, nekem túl durva és kemény, egyáltalán nem kellemes érzés a felvitel. A lip perfector után nekem kifejezetten csalódás volt.

Vikissza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

Blackbird

2016. szeptember 26.

Veri az ajakápolós mezőnyt.A Müllerben most 3200 Ft ,ami soknak tűnik,de ez kb egy éves adag. Kellemes viselet,nem ragad,nem áll össze zsírhurkákba, nyugtat,hidratál,illata alig.Kinyomós,úgyhogy nem koszolódik. Elég fényes jelenség, szinte szájfény. Villámgyorsan teszi rendbe az ajkakat, nem kell egész nap kenegetni. Télen,szeles időben, matt rúzst kedvelőknek -mert az ugye jobban szárít- kihagyhatatlan .

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

sztinke

2016. július 24.

Nagyon kellemes viselet, tökéletesen hidratál, még a nagyon száraz ajkakat is. Egyedül rúzs alá nem a legjobb, mert ahhoz valahogy túl krémes, de rúzs fölé még szájfénynek is beillik. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Lanyokanyukaja

2016. február 14.

Eddig a legjobb ajakapolo amivel valaha talalkoztam. Most 4000 Ft az M betus drogeriaban. Aki megveszi luxust es nagyon gyors eredmenyt kap.

Lanyokanyukaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

jirka

2016. január 10.

Clarins termékeken nehéz fogást találni :) Nagy tubus, maximálisan hozza, amit leírtak róla. Az állaga nagyon finom.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.