KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clarins

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 3225 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Clarinsklub, 3225 Ft

Intenzív ajakápoló balzsam rózsa viasszal és shea vajjal dúsítva. Elősegíti az ajkak berepedésének gyógyulását, hidratál és puhít.

Ár: 3225 Ft, Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 1500 , Eladó: reny
Állapot: kb félig van, Helyszín: Komárom, fizetés: személyes, postázás utalás után

Mancsoska

2018. július 6.

Repülőgépen kaptam belőle egy apró mintát, ami egy hetes nyaralás alatt sem fogyott el (3ml). Csodatermék, az ajkaim hajlamosak kirepedezésre és szárazságra, de amióta ezt használom nem történt ilyen. Nagyon kellemes viselet az ajkakon. Ha elfogyott a mintám, biztosan megveszem a teljes méretet az árától függetlenül, nagyon bevált.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Parfuwoman

2018. március 19.

Télre mindenképpen ajánlom, minden lefekvés előtt bekenem vele a számat vékonyan. Még reggel is érzem, hogy rajta van. A Clarins termékeiben én még nem csalódtam, igaz mindig valamilyen akció, vagy kupon keretein belül veszem őket, mert húzós áruk van.
Ez a tubus nekem kb 1 évig elég. Rendkívüli módon hidratál.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Ez a tubus nekem kb 1 évig elég. Rendkívüli módon hidratál.

kencecica

2018. február 27.

A napokban volt szerencsém kipróbálni, eddig mindig csak jókat hallottam róla, de ezek után én is csak áradozni fogok róla. Hihetetlen milyen puha ajkakat varázsol ebben a hideg téli időben is. És ami nagyon tetszik benne, az hogy még rúzs fölé is lehet tenni (alá nem, mert elmászik a rúzs), és úgy is gyönyörűen hidratál.

kencecica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Luna1024

2018. február 24.

Már jóideje a kedvenc ajakbalzsamom, még a tubusos Carmex-et is túlszárnyalja a számomra, és ez nagyon nagy szó! :) Megmondom őszintén, nemcsak a hidratáló hatását méltató vélemények miatt döntöttem a megvétele mellett, hanem azért is, mert valahol olvastam, hogy önmagában is nagyon széppé teszi az ajkakat, mármint amolyan szájfényként funkcionál. Nos, a szájfény-hasonlatot mondjuk erős túlzásnak érzem, de az való igaz, hogy van egy NAGYON enyhe rózsaszínes árnyalata, ami az ajkakra kenve ugyan nem nagyon látszik, inkább csak kiemeli azok színét, és eközben elképesztően szép vizes-viaszos csillogást ad nekik. :) Matt ajkak rajongói kerüljék el a nappali használatát, mert nagyon-nagyon fényes, de én, aki utálom magamon a matt rúzsokat, pont ezt a nedvesen ragyogó hatást szeretem benne. :) Hétköznapokra csak nagyon kevés dolgot szeretek magamra kenni, egyrészt a bőröm állapotának megőrzése érdekében, másrészt mert állandóan késésben vagyok, szóval reggeli sminkem mostanában mindig így néz ki: Pupa BB krém, Lovely szempillaspirál, és ez az ajakbalzsam... Ennyi. :D Nagyon természetes ezzel a három termékkel az összkép, semmi sem túl sok és nem is túl kevés... Én erre törekszem. Széppé teszi az ajkaimat úgy, hogy közben ápolja is őket: pihe-puhák, bársonyosak és érezhetően hidratáltak lesznek. Viszonylag nehéz, viaszos réteget hagy maga után, ami elsőre fura lehet, illetve eléggé ragad is, és ez szeles időben picit bosszantó tud lenni (mert a hajszálaim fele a számra tapad :D), de közel sem bosszant annyira, hogy pontot vonjak le érte.
Sajnos viszonylag hamar, kb. 1-2 óra alatt eltűnik/lekopik az ajkakról, és ekkor újra kell kennem, ha meg szeretném tartani ezt a szép "vizes" hatást, de ezért sem vonok le pontot, hiszen eredetileg nem szájfénynek lett tervezve, hiába használom én annak. :)
Az összetevői gyönyörűek, az illata pedig nagyon finom mézes-rózsás, egy élmény használni. :)
Összességében ez számomra egy tökéletes ajakbalzsam, de az ára miatt csak nappalra használom, hogy lassabban fogyjon, ugyanis nem olcsó sajnos: 4-5000 Ft körül van egy kis 15 ml-s tubus. :( Estére még mindig Carmex-et használok, a kettő együtt nagyon szépen rendben tartja az ajkaimat. :)
Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Biztosan újraveszem, ha elfogy.

orchidea8627

2018. február 1.

Teljesen abban a hitben voltam hogy én már véleményeztem ezt az ajakápolót, nem is értem hogy hagyhattam ki eddig...
Nagyon rég óta használom, már többször újravettem, nagyon szeretem. Selymes, balzsamos állaga van és nem ragacsos, szépen puhít és hidratál. Én nagyon szeretem a ferdén vágott kis csőrös applikátorát is, kényelmes. Nem tudok róla rosszat mondani, nekem teljes mértékben bevált.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

reny

2017. augusztus 19.

Nagy ajakápoló fogyasztó vagyok,így beruháztam erre is a sok pozitív értékelés után. Aztán jött a csalódás, elmaradt a waó érzés,ennyi pénzért többet vártam volna.Sajnos gyakran sebesek az ajkaim,és szárazak,de ez nem nagyon tudott mit kezdeni velük. A 700 ft carmex röhögve túlszárnyalja minden tekintetben.

reny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Jucccc

2017. július 31.

Őt is nagyon szeretem, kiváló kis cucc. Nagyon sokáig elég, irtó kevés kell belőle, és az a kis mennyiség is nagyon jót tesz az ajkaknak. Szeretem viselni, tartós is, szép is, hidratál is, szóval mindent tud, amit kell. Minden évszakban jól jön. Az ára nem kevés, de szerintem a tartóssága miatt megéri. Biztosan veszek még, bár még nem fogyott el. A jelenleg bontottak közül őérte nyúlok legtöbbször. Szeretem.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

ylexe

2017. június 10.

Télre és éjszakára tökéletes. De nem kap 5 csillagot az összetevői miatt.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Télre és éjszakára tökéletes. De nem kap 5 csillagot az összetevői miatt.

csiraf

2017. április 16.

A legjobb ajakápolóm valaha. Lehet bármennyire száraz, cserepes, repedezett a szám, rendbehozza pár nap alatt. Borsos az ára, de minden fillért megér nekem.

csiraf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Mila85

2016. december 3.

nov11:Ma vettem, még friss a kapcsolat, de pár óra alatt már fényévekkel jobb az ajkaimnak:) Hát az első 5 összetevőt nézve....én nem tudom...elég szomorú...ennyi pénzért...mondjuk nem vagyok clarins fan az tuti. Meglátjuk hosszabb távon mit ad. Nekem egyáltalán nem ragacsos, sőt az tetszik benne h bőven tudok felkenni,bár most biztos be is szívta a bőr hogy ki volt szikkadva. Szép a fénye, olyan szájfényszerű valóban, nekem az tetszik nagyon. Tubusa is ok, úgyhogy támadunk ketten a tél ellen:))
dec.3. Most már biztos, hogy megérdemli a csodaszer nevet. Minden reggel amikor indulok munkába ezzel pacsmagolom be a számat, néha napközben is. De annyira jól rendben tette 2 nap alatt, hogy azóta csak állapot fenntartó. Nagyon ajánlom így télre különösen.Megérte

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, BHT
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.