KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. április 5.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Rendkívül nagy koncentrációjú, tiszta pigmentjeit könnyű, kétfázisú formula tartalmazza. Felrázás után a két fázis egyesül és a formula híg folyadékká változik, mely cseppekben is könnyen kimérhető, és mely hidratálóval elkeverve személyre szabható fedéserősségű, bőrápoló jótéteményeket nyújtó bőrtökéletesítő készítménnyé alakul. A tiszta pigment egy cseppje enyhe, fátyolos fedést, két vagy három cseppje erősebb fedést biztosít. A forradalmi termék azonnali elegyítő technológiát alkalmaz, mely az elkeverést követően aktiválódva bármely hidratálót BB vagy CC krémmé, vagy akár erősebb fedésű alapozóvá változtat.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 4500 , Eladó: jakzso
Állapot: kb 10 csepp hiányozhat, Helyszín: Budapest; Veszprém, fizetés: személyes/posa

Trixi

2017. július 7.

Amilyen céllal megvettem a terméket, arra nekem tökéletesen megfelel, azaz, hogy a fehéres réteget hagyó szuper fizikai fényvédőmet színesítsem. Viszont aki bármilyen fedést is vár ettől a terméktől hidratáló krémbe keverve, az csalódni fog, mert fedni nem fed, akárhány cseppet adunk hozzá, csak a színt tudjuk mélyíteni vele. Én például 3 cseppet is tettem a babnyi fényvédő krémhez, mivel a fehér színt eléggé nehéz eltüntetni, és bár szép színe lett, a piros ereimet egyáltalán nem tüntette el, tehát a fedése nulla maradt. Szerencsére jóval sötétebbet vettem, mint a bőrszínem, így a fehérrel keverve megfelelő színt tudok kihozni. A pórusaimat remekül összehúzza, viszont nagyon szárít, ezért nem mindegy, milyen krémbe keverjük. Én használom még glowing krémbe keverve bronzosításra is, de vigyázni kell, hogy ne legyen foltos. A fizikai fényvédővel viszont nagyon jól muzsikál, sikerül napsütötte arcot elérni, és itt nem is annyira lényeges, milyen mértékben sikerült a színt mélyíteni, nem kell, hogy pontosan passzoljon a bőrszínhez, amit egyébként szerintem nagyon nehéz lehet minden kutyulás alkalmával ugyanúgy hozni. Jó lehet még alapozó nyáriasítására is, ha picit már barnultunk, az alapozónk pedig a téli nyakszínünkhöz passzol inkább. Szóval ilyen speciális célok elérésére szerintem megéri megvenni, továbbá az összetétele is elfogadható, nincs benne illatanyag sem. Nem tudom, meddig lesz elég ez az iszonyú pici flakon, de úgy számolom, a nyarat kihúzom vele.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

kisvirci

2017. március 29.

Ez egy nagyon ügyes-okos "találmány" a Clinique-től! Egyrészt dupla annyi hidratálót használok, tehát nekik (merthogy a hidratálóm is clinique...) ez jól megéri, viszont tagadhatatlanul jó. Nem használok minden nap alapozót, nekem nem kell nagy fedés, szerencsém van a bőrömmel, ezért én max 2 cseppet keverek egy kis adag hidratálóba és lám-lám valóban nagyon szép lesz a hatás. Remekül pigmentált és 8 órát simán bír, nem csillog, nem fénylik a bőrön (ez mondjuk nyilván attól is függ, hogy ki-mibe keveri bele!). Praktikus kiszerelésű és szerintem nagyon sokáig elég lesz, ezért ár-érték arányban szerintem megéri. Egy pici problémám van, hogy teljesen megfelelő színt én még magamnak nem találtam belőle, 2 árnyalatot kevertem, ami nagyon klassz meg praktikus csak egyáltalán nem pénztárcabarát! Jár az 5 csillag, mert maga a termék szuper!

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.