Clinique

Ár:   5690 Ft és 9390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   5690 Ft és 9390 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Ár: 2500 , Eladó: lillagretuska7
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Képen látható mennyiség hiányzik (pár alkalom), Helyszín: Budapest, fizetés: Akárhogyan
domcsismiracle

2019. február 18.

A száraz, vízhiányos bőrömnek ez a géles állag valami zseniális. Mondjuk sok van még addig, hogy minden nap tökéletes puha bőrrel ébredjek, de ez egy szép kezdet a megviselt bőrömnek.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

tillisilli

2019. február 7.

Termékmintám van belőle (kis tégely) párszor használtam, kellemetlen kissé viszketős bőrérzetet okoz, pedig az arcbőröm nagyon nem érzékeny (pl képes voltam himalaja soval kezelgetni és azzal sem volt baja!) ettől kicsit viszket. Eleve az állaga ilyen sűrű-géles, 870 szilikon, meg a szaga alkoholos (bár nincs benne alkohol...) Nem vált be, még otthonra sem, oda kell mennem a tükörben nézni hogy kiütéseim lettek-e. Nem lettek de jobb szeretem ha nem viszket az arcom.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

meheszne1215

2019. január 17.

Ekcémás bőröm van, ez az egyetlen hidratáló, ami tökéletesen bevált. Sminkelés előtt is felkenem, illetve lefekvés előtt este. Számomra csodaszer, viszont nagyon drágának találom.

meheszne1215
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Lilium

2018. december 30.

Tavaszra-nyárra mindig a sima MS-t használom, de egészen eddig nem próbáltam ki az Intense-t. Szerintem megvan a kedvenc őszi-téli nappali hidratálóm is! A simával ellentétben ez már nem egy könnyedebb arckrém, kell idő, hogy beszívódjon. Estére a Moisture Surge tubusos éjszakai maszkját használom, a kettő együtt azt eredményezi ami számomra eddig lehetetlen volt: télen, hideg, vagy akár a benti száraz levegőben is hidratált bőr. Kb két hónapja használok PC BHA hámlasztót is heti 2x, az még sokat dob a bőröm állapotán. 😉

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Jane

2018. december 8.

Számomra ez a tökéletes arcápoló télre. Szép és üde lesz tőle a bőröm. Igaz, hogy borsos az ára de az olcsóbb drogériás viszonylatban kapható más krémekkel szemben, nem kell a tégely/tubus tartalmának a felét az arcunkra kenni, hogy elérjünk végre valamilyen hatást. Épp csak egy pici elég belőle alkalmanként.

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

Aphrozin

2018. december 5.

Megvettem glamour napokon, jó is volt, de újravenni ennyiért, hát nem éri meg.

Aphrozin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Megvettem glamour napokon, jó is volt, de újravenni ennyiért, hát nem éri meg.

Gina1031

2018. november 28.

Csatlakozom az előttem szóló Kobayasihoz. Pont ugyanígy érzek. Valahogy sose találtam a bőrtípusomnak éppen megfelelő: se nem sok - se nem kevés arckrémet, amitől nem diszkógömb a fejem, de már nem is mattít, hiszen már az sem előnyös bizonyos kor után ... :)

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Cukiduda

2018. november 24.

Nekem összességében a Clinique termékek nem jönnek be, ez sem lett a szívem csücske. Morzsálódik a felkenés után, nem is hidratál kellőképp, 2 mintakiszerelés elhasználása után nem vagyok cseppet sem meggyőzve. A feleennyibe kerülő géles Helia D sokkal jobb.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Amelie5

2018. november 20.

Én is az itteni vélemények alapján vásároltam meg kb nyár közepén.
Én nagyon szeretem. Jól hidratál, felkenés után pihepuha lesz a bőröm tőle, viszonylag gyorsan beszívódik, tökéletesen lehet sminkelni rá, az állagát is nagyon szeretem. Nem kell belőle sokat használni. Az illatával nekem semmi problémám nincs. Szóval mindent összevetve elégedett vagyok vele, számomra ez a tökéletes arckrém. :)

Amelie5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Én is az itteni vélemények alapján vásároltam meg kb nyár közepén.

Anett1116

2018. november 18.

Egyszerűen IMÁÁDOOOOOM!!! Ettől jobbat már nem is találhatnék!! Mindenkinek nagyon ajánlom!! Nagyob jól hidratál, hamar beszívódik, nincs ragacsos érzete a bőrömnek. Úgyhogy egyértelmű az 5*!!! 😍

Anett1116
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.