KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű, olajmentes hidratálókrém, mely azonnal elkendőzi a pórusokat és a bőrszárazság okozta finom vonalakat, miközben egész napos hidratáltságot biztosít. A bőr természetesen tökéletesnek és mattnak tűnik. Alapozó alá is használható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

katemoss

2017. március 27.

Karácsonyi csomag része volt ez a kis krém. Mindennapi használatra tökéletes. Imádom a Clinique termékeket sose csalodtam még bennük. A bőröm is imádja soha egy kiütés mindig hozza amit ígér. Nekem megéri ezt a pénzt, hogy tudjam ha felkenem nem lesz bajom.

katemoss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

pilot

2017. március 21.

Nagyon könnyen beszívódik, jól hidratál, nem zsírosít. Ár-érték arányt is nézve teljesen rendben van!

pilot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

creamchito

2017. március 14.

Az első hetekben nagyon szerettem. Több krémet is használtam egy időben, így letettem, hogy kiszűrjem az akkor éppen gyulladásos (piros göbök, pattanások) arcom okozóját. Miután "helyreállt a rend", elővettem újra és szomorúan tapasztaltam, hogy a piros pöttyök, göbök megjelenését ő okozta. Továbbá látványosan kiemelte a pórusaimat, miután a matt hatása elmúlt nap végére. Egyébként a mattító funkciót tekintve jól szolgált, csak hát... Az INCI-t utólag megvizsgálva valószínűleg a pattanásra hajlamos bőrömnek a meglehetősen elől található Myristyl Myristate volt az ellensége.

creamchito
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

balalajka

2017. február 24.

Jó kis alapkrém, nem irritál, kevés is elég, ekcémás bőrön sem csíp. Férjem- aki már semmit nem mert az arcára kenni a rossz tapasztalatai miatt - ezt szinte locsolja magára, annyira kedveli a hidratáló, nem csucsogós hatását. Kapott saját dobozzal, nézni sem bírom, ahogyan használja: jó vastagon bekeni a kezét, aztán felkeni a nyakára meg az arcára a kezén lévő többletet. Sírva röhögök ezen a kifinomult és takarékos technikán (a szérumokat azért diszkréten hátrébb tettem, az önbarnítós ajándékmintáktól pedig megváltam-biztos ami biztos alapon)
Szóval jó krém, nem okoz pattanást, én sminkelni is tudok rá. Ő is biztos tudna, de továbbra sem akar. Öt csillag:-)

balalajka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

carmenjade

2017. február 19.

Elhasználom, de nem az igazi, az én száraz bőrömre nem hidratál eléggé. Pattanásokat mondjuk nem okozott, tényleg hiphop beszívja a bőröm ezt az érdekes, púderes állagú krémet és matt marad a zsírosabb részein is az arcom.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Hamarv

2017. február 16.

Volt már Clinique termékem, de valahogy mindig úgy éreztem őket nem nekem találták ki. Aztán abba hagytam a fogamzásgátlókat 10 év után, majd mondanom sem kell minden termékem le kellett cserélnem annyit változott a bőröm, vegyes bőrtípusból átléptem a "szinte" normál (de inkább korpás szeborreás) bőrűek csoportjába. WestEnd napokon 20% kedvezménnyel be is ruháztam rá. Imádom, nagyon kevés elég belőle, tényleg! Úgy érzem nem nehezíti el a bőröm és az illata isteni, az állagát is szeretem. Télen reggel este használom, de lehelet vékonyan, nyáron szerintem elég lesz csak este. Engem megnyert újra vevős és a tégelye annyira aranyos és kedves.
Lányok komolyan rengetegszer olvasom hogy szidjátok a termékeket és én úgy látom rengetegszer nem is a termék tehet róla, hanem egyszerűen nem nektek való. Ne sajnáljátok az időt arra, hogy megismerjétek a bőrtípusotokat, kozmetikus segít benne, igenis ha rossz terméket használtok hálátlanul fog viselkedni. Nekem fél év pattanásos időszak kellett ahhoz, hogy felismerjem a változtatás elérkeztét. Amelyik termékekre eddig esküdtem azokat sajnos elajándékoztam, mert már nem azokra van szükségem.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Panda

2017. február 5.

Alapból 30 ml-s változatot akartam kipróbálni de az adott szaküzletben nem volt, csak nagy, illetve a pep-start mini kezdő csomag amiben 15 ml próba található, így azt hoztam el.

Hát ő nagyon érdekes egy krém:
-első alkalommal direkt nem sminkeltem fölé, nem láttam, hogy annyira kiegyenlítette volna a bőröm viszont nagyon sokáig nem fényesedett át a homlokom és amikor igen akkor is szinte észrevehetetlenül 8 óra elteltével közben pedig mindvégig éreztem, hogy van valami az arcomon (de nem zavart)
- aztán következő alkalommal a Clinique saját alapozóját használtam rá, én szépen eltudtam rajta oszlatni de nem működnek együtt jól... úgyértem egy sima hidratálóval az alapozó könnyű selymes felületet képez, szinte mintha nem is lenne viszont ezzel meg olyan mintha kimelegedtem volna és nagyon enyhén tapadna a bőröm- fura...
Mire elfogy a 15 ml megondolom, hogy szeretnék-e 30 ml-t ebből- egyenlőre teljesen bizonytalan vagyok, hogy szeretem-e avagy nem...

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Hát ő nagyon érdekes egy krém:

Panni123456

2017. február 1.

Körülbelül 2 hónapja használom ezt a krémet napi rendszerességgel és az én bőrömmel csodát tett, emellett a tégelynek a negyedét sem használtam még el tehát nagyon sokáig elég lesz. A bőröm a T vonalban nagyon zsíros, tág pórusú és pattanásokra hajlamos, míg a többi részen száraz és feszülő. A pattanásokat megnyugtatja, a pórusokat minimalizálja és közben egész nap pihe puha és hidratált lesz a tőle a bőröm. Alapozó alá is tökéletes és egyből lehet rá sminkelni.

Panni123456
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

molnarjazmin

2017. január 23.

1 hónapja használom a krémet, előtte a clinique superdefense hidratálót használtam, ami egy erősen zsíros krém volt. Szerettem el is fogyott, de miután megkaptam ezt, ez egy álom! Annyira különleges állaga van, mintha egy maszk lenne rajtam (persze ezt jó értelemben). Nincs tolakodó illata, nem pattogott ki a bőröm. Ebben a hideg időben kicsit kombinálom egy másik krémmel, ami zsírosabb, de a homoklom mindig nagyon száraz( kombinált bőrtípus). Nagyon könnyű állaga van és tökéletesen tudok rá alapozni. Nem mondom, hogy csodaszer, de így is megérdemli az 5*, mert semmilyen negatívumot nem tudok mondani róla. Mindenképpen újra veszem!

molnarjazmin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Elisaday

2017. január 7.

Nagyon kíváncsi voltam erre a krémre. Sajnos mintát nem tudtam beszerezni, ezért megkockáztattam a teljes kiszerelést. Először picit megijedtem tőle, mert pont olyan állaga van, mint a L'oreal Magic Blurnek. Ami nagyon szép bőrképet eredményez, de alapozni képtelenség rá, mert lemorzsolódik róla az alapozó. A Pep start szerencsére nem ilyen. Bár a mennyiséget el kell találni. Ami nem egyszerű, mert olyan gyorsan beszívódik, mintha nem is kennénk semmit az arcunkra. Az ember hajlamos többször átkenni az arcát, akkor viszont ez is kukacosodik alapozás után. Felkenéskor azonnali "széparc" feelingje van. Pórusok eltűnnek, matt az egész arc. Az alapozót gyorsan kell rajta eldolgozni, mert nagyon mattít és szerintem egy mattosító alapozót pont ezért nehezebb rajta felvinni rá. Egy BB-t könnyebb. Viszont egész nap matt hatást biztosít és a "széparc" funkció megmarad. Azért adok rá 4 csillagot, mert vegyes érzelmeket vált ki belőlem. Nem tudom értékelni a hidratáló hatását, mert tényleg olyan érzés a viselése, mintha nem lenne rajtam semmi. Ezért nem érzem egy gazdag krémnek. A nyakamra például nem is ezt kenem, hanem egy nehezebb krémet. Ez lehet, hogy csak télen, hidegben van így, amikor az ember amúgy is egy testesebb krémre vágyik. Száraz bőrűek szerintem mindenképpen legalább egy szérummal kombinálják! Nyáron kíváncsi leszek, hogy fog műkodni. Egyszóval imádom is meg nem is. Olyan, mint a mesebeli királylány. Hoztam is ajándékot, meg nem is. A csomagolása szuper!

Elisaday
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, viszont mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)