KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

5 mesésen csillogó szemhéjpúdert rejtő kompakt. A képen a 609 Earth Reflection verzió látható, de az értékelés/leírás az összes színkombinációra vonatkozik.

Dior 6 színű Szemhéjpúder Paletta
Ár: 5000, - ft , Eladó: lea6012
Állapot: Új, 1szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postàzom, szem. àtvétel is

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

relaj

2017. január 9.

Szerintem ez a termék is, ahogy a legtöbb Dior sminkkészítmény, nagyon jó minőségű, szépen lehet vele dolgozni. Tartós, nem kenődik el, szépek a színei.

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

nagyvica

2016. december 10.

Gyönyörű szép sminkeket lehet vele készíteni. Minden szín jól használható. Selymes textúra. Nagyon szeretem!

nagyvica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

pomme

2016. november 29.

Egy füstös szemhez való fekete-szürke-ezüst-fehér kombós és egy szürkés-lilás-rózsaszínes verzióban van meg. Nem mindegyik szín tökéletes, a fekete például eléggé porol, de ettől eltekintve és alappal használva teljesen jól működik. Ami nekem fontos volt vásárláskor, hogy jól vannak összeválogatva a színek, ha utazom munka miatt, akkor 1-2 pici palettával megoldom 1-3 hétre a nappali és az éjszakai sminkemet is anélkül, hogy minden nap teljesen ugyanúgy nézzek ki, vagy hogy magammal hurcolásszam a majd' 100 színű nagy palettám - aminek nincs is sok értelme de ez más téma...
Mivel nagyjából ebben a 2 féle palettában kimerül az összes árnyalat, ami jól áll, így duplán jó vétel volt. Lassan fogy és ejtettem már el nyilván, mert mi mást dobáljon véletlenül az ember, de semmi baja nem lett. A design meg csúcsszuper! Anyukám, akit totál hidegen hagynak a drogériák és parfümériák (és látni az arcán, amikor rohanok mutatni neki az új szerzeményeimet, hogy 'kislányom, inkább ne basznád el a pénzed hülyeségekre és szülnél nekem unokát vagy gyűjtenél házra' - de nem mondaná ki mert jó fej :D ), szóval még ő is annyira rápörgött hogy ez milyen gyönyörű és praktikus, hogy vett egyet és büszkén viseli színházban meg éppen mikor hova megy néhanapján. És jól is áll neki, egy bronzosabb színűt vett. Nem porolnak és nem is ülnek bele a szemhéj ráncaiba alap nélkül, ami külön jó, mert amúgy ő ezt is ilyen puritánban tolja.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

forraine.timea

2016. november 26.

A 031-es Blue Garden palettát használom, ami a tavaszi kollekció darabja volt. Igazi Dior minőség, nagyon tartós csodás színek, melyek tökéletesen harmonizálnak egymással. Tökéletes nappali smink készíthető vele. Az ára viszonylag magas, viszont ha a tartósságot is figyelembe vesszük akkor mindenképpen megéri.

forraine.timea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

szeliger

2016. szeptember 16.

Hölgyeim és Uraim! Önök a 2016. év őszi makeup kollekciók képzeletbeli szépségversenyéről hallják közvetítésünket. Elérkeztünk az egyik legizgalmasabb kategória, a szemhéjpaletták győztesének kihirdetéséhez. The winner is (mélységes csönd, hatásszünet): DIOR PARISIAN SKY! Az értékelésnél a zsüri a következő szempontokat vette figyelembe:
Legfontosabb szempont a színkombinációk kialakítása volt. Ez esetben bátor és szokatlan kombinációval állunk szemben. A három barna árnyalattal csodaszép meleg színhatást lehet elérni, gyönyörű nappali, ízléses őszi sminket készíthetünk. A világoskék illetve ezüstös árnyalat hozzáadásával a színek összhatása felkeményedik, hidegebb árnyalatra vált, így a paletta változatos sminkösszeállításokra használható.
A felületi kialakítás nagyon ötletes, egyedi, a kollekció koncepciójához tökéletesen illeszkedik. Az Eiffel-torony rácsozatára emlékeztető kialakítás olyan szép, hogy szinte fájdalmas az ecsettel belenyúlni.
Maga a kompakt jól záródó, lakkfekete dobozban található, bársonytokban, szép nagy tükörrel a belsejében. A melléadott ecsetekről nyilatkozni nem tudok, én a MAC 239 ecsetével viszem fel és a 217 ecsettel satírozom össze. Nagyon könnyű vele dolgozni, a színek nem poroznak. Mindig használok szemhéjalapot alá, így az eredmény a színeket tekintve kellően intenzív, de nem esik túlzásokba. A színek nagyon jól tartják magukat, nem potyognak és a nap végén is szépen ülnek a szemhéjon.
Nagyon elégedett vagyok a palettával, mivel limitált kiadás, külön is felraktam, de az ötrészes paletták közé is bemásolom a véleményemet, mert ugyancsak jó szívvel ajánlom.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

dorkaww

2016. március 4.

A 796 CUIR CANNAGE árnyalatot tudhatom a magaménak. Barnás, lilás árnyalatú paletta amit nem lehet nem imádni. Hónapok óta szinte csak ezt használom és úgy érzem sose fog elfogyni. Nagyon visszafogott, jól kihasználható színek jellemzik a palettát. A kiszerelése kompakt megszokott Dior high end hatás, egyetlen dolog amit utálok a külső borításon hogy borzasztóan fogja az ujjlenyomatot. A színek szépek, nem hivalkodóak alapvetően, mind erős mind hétköznapi smink is elkészíthető vele. Az ára eléggé borsos, viszont ha azt vesszük hogy kb. elfogyhatatlan akkor nagyon is megéri.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Nialen

2016. január 11.

Minimum 5 éve vagyok a 790-es Night Dust palettának boldog, és elégedett tulajdonosa. Aprócska csomagolás, de irtózatosan sokáig elég (még mindig több mint a fele megvan), lévén igen kevés kell belőle, meg azért ezek inkább olyan estére kimozdulós színek, nem feltétlenül a közértbe kimenősök, mondjuk ennek ellenére így is volt ebben az 5 éves barátságban rengeteg korszakom, amikor egyszerű hétköznapokra is a sötétebb csábosabb tekintetett preferáltam. Álom vele dolgozni, pont úgy és annyira hangsúlyozza ki a szemet mint ahogy szeretném, és ahogy elképzeltem. Tartós. Példának okául buli előtt megcsinálom szépen vele a szemem, még reggel sem mászik el, kenődik el, porzik el, vagy tudja a fene mit szoktak az ilyen szemhéjpúderek csinálni, a lényeg a lényeg ő szófogadó és jólnevelt. Szemem egyáltalán nem irritálja. Életem szemhéjpúderei között tartom számon ( a másik nagy kedvencem Dior ugyancsak, szerintem váltani már az életben nem fogok).

Nialen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 11.

annama

2015. október 1.

cuir cannage 796 került (végre) hozzám. Milyen régóta szemezgetek vele, de most rászántam magam, és vettem egy ilyen palettát! Hogy is élhettem eddig nélküle?! :-) Olyan könnyű festeni vele, mintha vászonra pingálnék akrilfestékkel, a fénye tényleg, mint a selyemé, és egyetlen ecsetvonással már tökéletesen elegendő mennyiség kerül a bőrre. Egy álom. Borzasztó drága, mégis, mióta megvettem, már minden egyéb, amit valaha használtam, pénzkidobásnak tűnik. Nincs többé shiseido, chanel, burberry és l'oréal.
A matt középső tökéletes a természetes sminkhez, a világosabbakkal kombinálva a nappali sminkhez, és ha mind az 5 megszólal, felmehet a függöny...

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

gabriellabn

2015. augusztus 25.

Már fogalmam sincs hány éve van meg és még mindig csomó van benne, pedig gyakorlatilag minden nap használom. Szuper tartós, este ugyanúgy néz ki mint reggel frissen felkenve. A kis applikátorok már szétjöttek, de ez nem akkora gond szerintem, ennyi év használat után teljesen érthető. Csodás!

gabriellabn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Keesia

2015. június 18.

A Cuir Cannage nevezetű barnás-bronzos csodát birtoklom már majd egy éve. Nagyon szeretem, imádom a finishét, a jól megfontolt, nagyon jól variálható színösszeállítást (aminek a hiánya szerintem sok palettának a legnagyobb hibája, de a Dior nagyon szépen odafigyel rá). Jól pigmentált, minőségi, gyönyörű színek, egyedüli negatívum, ahogy a legsötétebb barna porzik, de részemről ennyi még elnézhető neki. :) Biztosan fogok más színekben is vásárolni.

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.