KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

AJÁNDÉK! Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
Ár: Ajándék termék vásárlás mellé , Eladó: Heloise
Állapot: képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: postai úton
Ár: 800 Ft , Eladó: csorsi17
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy postai úton
czalexa

2017. március 28.

Egyetlen gond az arcbőrömmel, hogy alapozás után az államon kifényesedik az arcbőröm. Ezzel a termékkel szépen megoldottam ezt a problémát. :)

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

hannqo

2017. március 28.

Szépen mattít, azért választottam, mert mindig gondom volt a színek eltalálásával, ez pedig tényleg színtelen. :) Eleinte féltem, hogy lisztes hatása lesz, de egyáltalán nem. Szeretem, nem fényesedik át, és a korrektor észrevehetően tovább marad az arcomon vele.

UP.
Egy olyan hónapig nem használtam, viszont most újra használom, és azt veszem észre, hogy még jobban pattanásosodik az arcom, és gyanítom, hogy ő az oka. :/ Nagyon szeretném szeretni, kísérletezek egy darabig még, és ha nem javul a helyzet, akkor le kell cseréljem, sajnos, pedig ezen kívül nagyon jó lenne, nekem még nem is törött össze.

hannqo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 28.

UP.

aaFruska

2017. március 26.

Életem első és utolsó púdere is egyben. IMÁDOM!!! Csak ajánlani tudom. Mindent teljesít amit ígér. Az ára is jó . Nem is kísérletezem tovább mert ez szuper !

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

viktoriass

2017. március 26.

Nemrég kezdtem el használni az alapozóm alá, és azt kell mondanom, hogy tökéletes. Nagyon szépen lemattítja az arcomat, nem kelt maszkos hatást rajta az alapozó, és egész sokáig bírja kifényesedés nélkül :) Legközelebb az új, vízálló változatát veszem meg :)

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Hopi

2017. március 25.

Az amerikai beauty bloggerek hatasara dontottem a transzparens puder mellett es nem bantam meg.
Nem változtatja meg az alapozó színét, szépen mattit és talán tartósabbá is teszi az alapozót.
Kicsit poros hatású egy darabig közelről az arcom tőle, de ez elmúlik egy idő után és az is lehet, hogy az én technikámmal van baj.
Egyelőre meg vagyok elégedve vele és nem keresek mást.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Egyelőre meg vagyok elégedve vele és nem keresek mást.

dorcsideak

2017. március 22.

Nagyon szuper matt hatást biztosít egész nap és nem világosítja az arcbőröm! Biztosan újra veszem :)

dorcsideak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

tsolya

2017. március 20.

Tetszik benne, hogy színtelen és nyáron-télen egyaránt használható, ami plusz pont. Szépen mattít, még a nagyobb nyári melegben így szuperül teljesített. Viszont ellene szól, hogy rettenetesen hamar törik, nem dobáltam pedig, csak szépen betettem a táskámban, és a nap végre már porrá tört.Ezt leszámítva lehet, hogy újravenném.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 20.

Vanda234

2017. március 15.

A legjobb púder a világon.
Nincs színe bármilyen bőrhöz passzol,egész nap fixál nem szárit tökéletes.
És egyáltalán nincs púder hatása csoda ❤❤

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 15.

A legjobb púder a világon.
Nincs színe bármilyen bőrhöz passzol,egész nap fixál nem szárit tökéletes.
És egyáltalán nincs púder hatása csoda ❤❤

lenizsu

2017. március 15.

Amióta rátaláltam erre a termékre szinte minden nap használom. Jól mattít és nem látszik az arcon, mint a színes púderek. Abszolút elégedett vagyok. Ráadásul árban is a legjobbak között van.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

CupcakeQueen

2017. március 14.

Végre meg mertem venni, eddig féltem attól, hogy fehérítene, de sokkal jobb mint a színes púderek :O jól mattít, nem ad látható plusz réteget mint sok más púder, jó árban van. Tud mindent ami ilyen árért elvárható

CupcakeQueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.