Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: Bogyinci
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges főbb közlekedési csomópontoknál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LolaDobrev

2018. szeptember 14.

Régi Szerelem :) Jó pár éve már hogy legelőször használtam, és bár most már többféle púdert használok/vettem azóta, Őt még a mai napig újraveszem, és az elsők között tartom számon, és használom is.

Napközbeni átfényesedés ellen a legjobb, mindig van Neki helye a sminktáskámban. :)
5 csillag! :)

LolaDobrev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

5 csillag! :)

Zsoji

2018. szeptember 2.

Nagyon szeretem, általában pont jó - főleg mert alapvetően fehér vagyok, így ha nem olvad teljesen bele az alapozóba, akkor sem feltűnő.

Zsoji
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Nekem must have termék, már legalább 3-4x újravettem.

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nekem must have termék, már legalább 3-4x újravettem.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Sokáig elég volt és újra is vettem.Jó ára van és rúzs mattításra is kiváló :)
U.i.: még mindig nagy kedvenc viszont szinte az összesnek széttört a csomagolása de ezt már több ilyen csomagolású terméknél is tapasztaltam

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Sokáig elég volt és újra is vettem.Jó ára van és rúzs mattításra is kiváló :)

Kajla

2018. augusztus 25.

Nekem ez a termék nem vált be, kicsit lisztes hatása volt az arcomon, és kipirosodtam az államon, és az orromnál.
Napokig nem akart elmúlni.
Nem újravevős termék.

Kajla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Napokig nem akart elmúlni.
Nem újravevős termék.

Revelis

2018. augusztus 24.

A mai napig nem találtam az arcomhoz megfelelő árnyalatú alapozót,így hát ez a kis kompakt púder segít abban hogy ne tűnjek túl sárgának (főleg mikor már oxidálódik az alapozó). Teszi a dolgát,tetszik hogy transzparens,tartóssághoz annyit fűznék hozzá hogy a zsírosságra hajlamos bőröm miatt, kettő-három óránként púdereznem kell magamat,ha mattnak akarok maradni.Mivel még csak 3-4 napja használom,ezért később updatelek véleményemen.Ahogy elnéztem más írta: komedogén összetevőt (ethylhexyl palmitate-t) tartalmaz amitől jobban pattanásosodhat az ember.Tesztelek még egy kicsit,aztán meglátom.Eddig megéri az árát.

Revelis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

bova

2018. augusztus 20.

Korábbi púdereim színesek voltak, de amióta ezt használom, egyértelmű: csak transzparenst javaslok fixálásra. Teljesen korrekt ez a termék, de melegben valóban kicsit gyorsan újra fényes lesz az arcom. Ennek ellenére eddig nem találtam jobbat, úgyhogy addig is, ötös.

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Vivienn05

2018. augusztus 14.

Ez volt az első áttetsző púderem, ár/érték arányban teljesen megéri. Eléggé mattít, de sajnos nem túl tartós, hamar újra kellett vele púdereznem az arcomat. Ennek ellenére egy jó kis termék, ami még pénztárca barát is. A tartóssága miatt csak 4 csillagot adok neki.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

viola99

2018. augusztus 13.

Imádkoztam hogy fogyjon már el. Mindenki dícsérte ezért vettem meg, de valamiért sose tudtam összebarátkozni vele. Ha szivaccsal vittem fel túl vastag lett és nagyon fehérnek tűnt. Ha ecsettel vittem fel eldolgozhatatlan volt, és lehúzta az alapozómat mikozben probaltam eldolgozni. Lehetetlen tökéletes mennyiséget felvinni, túl sok vagy túl kevés. Sose lett a kedvencem, talán találok egy rendes átlátszó púdert.

viola99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

casa17

2018. augusztus 12.

Jó kis termék, teszi a dolgát, hétköznapokra tökéletes.
Olcsó, az túlzás hogy tartós, de pár órára lemattítja a bőrt.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Jó kis termék, teszi a dolgát, hétköznapokra tökéletes.
Olcsó, az túlzás hogy tartós, de pár órára lemattítja a bőrt.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol