KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: Bogyinci
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges főbb közlekedési csomópontoknál

ksissie

2018. július 19.

Ez az első áttetsző púderem, sok jót hallottam róla, ezért vettem meg. Tudok róla jót is, rosszat is mondani. Árban nagyon jó, szépen mattít egy ideig, igazítani kell rajta napközben, bár még nem találtam olyan púdert, amin ne csillogott volna át a bőröm. Ahogy felrakom, hullafehér lesz a bőröm, bármilyen minimális mennyiséget használok, így már csak a korrektor fixálására szoktam használni, de arra tökéletes.

ksissie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Szépen mattít és sokáig matt marad tőle a bőröm. Jó kis termék de van vele egy problémám. Valahogy úgy érzem, hogy fehéres hatást hagy maga után a bőrömön, viszont lehet, hogy ezt csak én képzelem be.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

kingh

2018. július 18.

Régóta használom, ez volt az első áttetsző púderem. Szépen mattít, nem irritál, semmi káros hatása nincs a bőrömre. Először van egy kis fehér poros hatása, ez idővel eltűnik. Napközben igazítani kell rajta, tehát nekem nap végéig nem bírja ki, de nagyon jó kis púder!

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Szeretem használni, egy egyszerű, de jó púder.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Szeretem használni, egy egyszerű, de jó púder.

Busaandrea

2018. július 17.

Szeretem. Nem kelt poros hatást, jól mattit.

Busaandrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Szeretem. Nem kelt poros hatást, jól mattit.

MiniMaus7

2018. július 9.

Már évek óta csak ezt használom, jól mattítja az arcomat, kellemes viselet, nekem csak az orromon szokott kicsit poros hatása lenni de nem feltűnő.

MiniMaus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

LeMondeDeZsazsa

2018. július 8.

Hey ho Krémmániások! :)
Ez az első púderem; már több, mint egy éve a birtokomban van, de nem igazán használtam, mert nem éreztem azt, hogy használna. Nos, Tévedtem! Ez egy nagyon jó kis kedvező árú, hatalmas kiszerelésű púder. Nekem szivaccsal vált be nagyon! A szemem alá felkent korrektort szoktam vele fixálni, illetve szintén szivaccsal a T zónát. Teszi a dolgát, és alig fogy! Hátulütője, hogy feltevés után valóban porosnak tűnik az arc, így én is javasolnék egy spray-t ( pl. Alverde bio rózsavizet), ami elveszi ezt. Mindenképp ajánlok vele egy próbát!

LeMondeDeZsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Hey ho Krémmániások! :)

lenizsu

2018. július 8.

Amióta rátaláltam erre a termékre szinte minden nap használom. Jól mattít néhány óráig, de látszik az arcon, poros hatása van. Mindenképpen szüksége van fixálóspray rásegítésre.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

lullababy102

2018. július 5.

A legelső púder volt, amit használtam. A tőle elvárt módon teljesített: mattította az arcbőröm, anélkül, hogy egy porcelánbabára hasonlítottam volna. Persze egy minimális fehérség észrevehető, de az a nap előrehaladtával már nem olyan intenzív. Ár-érték arányban engem meggyőzött és ahhoz képest, hogy egy nem annyira "luxusmárka" termékéről van szó, én biztosan újra venném!

lullababy102
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Veronikaa

2018. június 24.

Nagyon szépen fixál, minimális fehér szín hátra hagyásával. Ár értek arányban szuperul teljesít, nem hagy maga után poros látszatot rajtam, mint például a Rimmel Stay Matte púder.

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol