KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 999

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 Ft , Eladó: csorsi17
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy postai úton

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nikita95

2017. december 15.

Jó kis termék, de az én bőrömön nem tart sokáig

Nikita95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Jó kis termék, de az én bőrömön nem tart sokáig

HannK

2017. december 12.

Alapozora nagyon jo hasznalni viszont anelkul olyan mintha lisztet raktam volna az arcomra amugy nagyon jo termek, kar hogy a vizallo parjat mar reg kivontak a forgalombol

HannK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Lovemyhair

2017. december 7.

Imádom! Nagyon szép matt és nem pereg le. Egyszer sem kellett újra púdereznem az arcom a nap folyamán. Az ára is nagyon pénztárca barát.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

nikiiabel

2017. december 6.

Nagyon szeretem!
Nem lesz tőle cakey a sminkem. Olcsó, viszont nem feltétlen tart sokáig de az árát nézve megéri.
Én ajánlani tudom mindenkinek.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Nagyon szeretem!
Én ajánlani tudom mindenkinek.

Dancyy

2017. december 5.

Szokasos formajat hozza, szuper termek jo aron

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Szokasos formajat hozza, szuper termek jo aron

kingusj

2017. december 2.

Nagyon szeretem! Nem lesz "baking" hatás tőle a sminkemen, és abszolút nem módosít a színeken semmit. Gyönyörűen mattítja az alapvetően borzalmasan gyorsan átcsillogó végeredményt.
Szerelem!

kingusj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Szerelem!

Fruzsi

2017. december 2.

Szerintem jó ez a púder. Mattít, fél napot kibír, nem módosítja az alapozás utáni színemet. Elégedett vagyok. Nem biztos, hogy újra veszem, nem lett szerelem, de elhasználni el fogom, az biztos.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

x3Doma

2017. november 26.

Nagyon szeretem ezt a púdert, szépen mattít és még egyszer sem kellett a nap folyamán újra púdereznem.

x3Doma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

pampika

2017. november 18.

Tökéletes!! Előttem már elmondtak hogy miért.

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Tökéletes!! Előttem már elmondtak hogy miért.

kissnoncsa

2017. november 18.

Imádom! DE borzazstó a csomagolás, az elsőnek letört a teteje majd apró darabokra tört, kb. kettő utazás alatt a púder is. Reménykedtem, hogy az új csomagolás mindent megváltoztat, de sajnos nem :( Maga a púder 5 csillag, de a csomagolás... Remekül fed, nem szárít, nem emeli ki nagyon a száraz részekét és nagyon olcsó. Biztosan újra fogom még venni, de a csomagolással kezdhetnének valamit!

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol