KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: Bogyinci
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges főbb közlekedési csomópontoknál

Zsina01

2018. május 18.

Már egy ideje használom és nem is tudom miért nem szereztem be már korábban egy átlátszó púdert, mert ez végre nem üt el a bőröm színétől. Viszonylag szépen mattít, bár nekem nem bírja ki egész nap, de nem is várom el. Kedvező áron szép kis mennyiséget kapunk, ami sokáig elég lesz. De tényleg vigyázni kell, könnyen lisztes hatást érhetünk el vele.

Zsina01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Susie0011

2018. május 17.

Tenyleg nagyon mattit, de pont ezert konnyu tulzasba esni vele :D nagyon keves kell belole h termeszes maradjon a vegeredmeny. Szerintem szuperul fixal, a helyen marad az alapozo a nap vegere is.

Susie0011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

DistressedMaszat

2018. május 16.

Szerintem jól fixál, nem porzik túlságosan de túlzásba lehet esni vele. Sokáig elég lesz, meg látom hogy újra fogom e venni.

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Rekaa09

2018. május 16.

Eddig a Rimmel transparent púderét használtam. De kiakartam próbálni valamilyen színtelen terméket is. Az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Sokkal természetesebb a hatása, és az ára is kedvezőbb. Elég egy lehelletnyi is, nincs poros hatása. Szem alá is nagyon szeretem; hiszen a korrektor világos színét nem fedi el. Enyhén zsíros a bőröm, de nem mozdul el az alapozó miután ezzel fixáltam. Remélem a nyári melegben is ilyen jól fog teljesíteni.

Rekaa09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Flixx

2018. május 12.

Az arahoz kepest magasan tul teljesit ez a puder. Egyszeruen tokeletes!!! Meg a melegebb napokon is fennt marad,nagyon minimalisan csillog at. Ruzsokat is konnyuszerrel mattitja egy reteg utan is. Raadasul a borre sincs rossz hatassal,nem szaritja stb.

Flixx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Andeleira

2018. május 2.

Nagyon nagyon sokáig a Rimmel Stay Matte púdert használtam,de azt annyira nem szerettem ,nagyon porosnak látszik az arcon.
Aztán váltottam a Nyx Banana púderére amit viszont nagyon nagyon szerettem/szeretek.
Viszont amikor újra akartam venni mert már a vége fele jártam bementem a szegedi Douglasba és 3800FT-BA KERÜLT. Mondom WHAAAAT? Itt krémmánián 2800 ft körül írják. Nem tudtam,hogy ennyibe kerül mivel az előzőt a testvéremtől kaptam.
Na jó mondom biztos úristen,hogy ennyi pénzt nem fogok kiadni egy Nyx-es púderért, előbb vennék akkor már MAC-et.
Na aztán elkezdtem keresgélni a neten és akkor találtam meg Őt.
Meg mondom őszintén,túl sok reményt nem fűztem hozzá,de kellett egy púder hétköznapi használatra.
Maradt egy rossmannos Glamour kuponom, úgy voltam vele,hogy erre az amúgysem drága púderre felhasználom,max kidobom,ha nem jó.
Csodák csodájara AZ ÖSSZES EDDIGI PÚDEREMET KENTERBE VERI!!!!
Nem poros az arcon,nem fehérít,mattít és tartós. Egyszerűen imádom. A végén lefújom egy kis fix plus-szal és már kész is. De anélkül is tökéletes. A nyxesek meg menjenek a Banana púderukkal ahova akarnak ,azon az áron 3-4 ilyet veszek.
Csak ajánlani tudom azoknak akik még nem merték vagy nem akarták kiprobálni! Nem fogtok csődbe menni ha mégsem felel meg! ( bár ezt kötve hiszem) :D
Szóval 5******

Andeleira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Na aztán elkezdtem keresgélni a neten és akkor találtam meg Őt.
Csodák csodájara AZ ÖSSZES EDDIGI PÚDEREMET KENTERBE VERI!!!!
Szóval 5******

polynaranna

2018. május 1.

Már nem használom, de nagyon szerettem. Még a rúzsom mattitásához is tökéletes volt

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Kittyke27

2018. április 24.

A tökéletes púder :)

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

A tökéletes púder :)

Timea22

2018. április 23.

Szeretem alapozora hasznalni, vagy csak ugy magaban az arcomra ugyanis szamomra egy termeszetesen matt osszekepet nyujt. Ara rendben van, minosege is :)

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Fancsy

2018. április 22.

Jelenlegi nagy kedvenc! Jó ár, jó termék, csak nem kell túlzásba vinni, kevés is elég belőle :)

Fancsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol