KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

AJÁNDÉK! Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
Ár: Ajándék termék vásárlás mellé , Eladó: Heloise
Állapot: képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: postai úton
Krémmánia Kedvencek a -től
vikus159357

Korcsoport: < 18
2017. február 21.

nagyon jó púder...az ára is kiválló keveset kell belole hasznalni nagyon jóll mattít csak a tégelyben az illyata egy kicsit budos de amikor magadra rakod szuper nagyon elégedett vagyok vele

vikus159357
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 21.

CandyAngi

2017. február 20.

Nem mondom, hogy annyit vártam tőle, mint a Kryolantól, de ennél jóval többet. Túlságosan fehérít, áttetszőnek nagy jóindulattal sem mondható.

CandyAngi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

kgyrk

2017. február 15.

Korrektor fixálására használom a szemem alatti területen, ahhoz képest, hogy essence és, hogy ilyen olcsó, egész jól szuperál! A csomagolása viszont borzasztóan gagyi... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Sepi49

2017. február 15.

Nem rég vettem, ez az első púderem, nagyon megtetszett hogy átlátszó és bármilyen bőrre lehet használni. Tényleg nem látszik egyáltalán. Szépen mattít persze nem egész nap, de sokáig nem fényesedik ki az alapozó ha használom. Szeretem és nagyon jó árban van sokáig elég lesz.

Sepi49

Unikornis11

2017. február 12.

Nagyon jó nem szárít, és igy biztosan passzol a bőrőmhöz mivel átlátszó :D

Unikornis11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 12.

Nagyon jó nem szárít, és igy biztosan passzol a bőrőmhöz mivel átlátszó :D

vivien88

2017. február 11.

Sajna nekem nem csinalt semmit..
csak a borom szaritotta ki! Igy hat az asztalom hatso sarkaban vegezte..

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Sajna nekem nem csinalt semmit..
csak a borom szaritotta ki! Igy hat az asztalom hatso sarkaban vegezte..

ferenczifanni

2017. február 5.

elég régóta használom, csodálkozom milyen lassan fogy:D teszi a dolgát, szépen mattít, mondjuk az én extra zsíros bőrömnek 5-6 óra után nem árt egy újrapúderezés, de nem vészesen fénylik át az alapozóm:) bakingelni is lehet vele csodásan:D

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Lis

2017. február 1.

Eleinte miss sporty-s púdert használtam ,de olyan csúnya sárgás színt adottt az arcomnak (már addig az 1 óráig amíg nem pergett le) ezért megvettem ezt. Bár tartottam attól, hogy sápasztani fog, vagy esetleg lisztporos hatása lesz de nem. Szépen mattít, valóban átlátszó, az ára pedig megfizethető. Hétköznapokra tökéletes :)

Lis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

peto.kittus

2017. február 1.

A mattító púderek között ez a második kedvencem :) (az első a Holika Holika Sweet púdere)
Alapozás után szoktam használni azokon a részeken, ahol tudom, hogy zsírosodára hajlamos az egész bőröm.
Nagyon jó kis termék, tökéletes T vonal kizsírosodásának a megelőzésére egész napra.
Olcsó és valóban jó termék!

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Olcsó és valóban jó termék!

EosLover

Korcsoport: < 18
2017. február 1.

Számomra a létező legjobb matt púder, régóta használom és még mindig imádom!

EosLover
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 1.

Számomra a létező legjobb matt púder, régóta használom és még mindig imádom!

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.