KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 800 Ft , Eladó: csorsi17
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy postai úton
Ár: 800 , Eladó: Vichy
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
Saranhuone

2017. június 24.

Évek óta használom és mindig ugyanolyan jó. Hullafehér bőrre nagyon nehéz megfelelő terméket találni, ezért nagyon imádkoztam az elején, hogy működjön. Nem okozott kiütést, mattít és tartóssá teszi a sminket mindenhol, nem csak az arcomra, hanem szemhéjra és rúzs fixálására is tökéletes. Eleinte sokalltam az árát, de lassan fogy és tényleg annyira nehéz a bőrszínemhez bármit is találni, hogy mindig újraveszem.
Ezúttal láttam, hogy kijött egy vízálló változata, most megvettem azt. Kíváncsi vagyok, remélem ugyanilyen jó.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

gittus0924

2017. június 21.

Kb egy éve használom, nagyjából meg vagyok vele elégedve. Kicsit porzik és tényleg túlzásba lehet vele esni. Ez még nem is lenne olyan nagy baj, viszont szerintem nem túl tartós a matt hatás, kb 3 óránként újra kell púderezni. A csomagolása is kissé gagyi, de összességében nem rossz termék, 4 csillagot megérdemel tőlem.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

vikt0ria

2017. június 18.

--up: az elso velemenyem ota eltelt ket ev, na azota nem csak ketszer hasznaltam :D hogy oszinte legyek ez volt eletem elso pudere es azota sem probaltam ki mast, 3 eve lassan hogy ujraveszem amint elfogy. lehet van ennel jobb puder de valahogy lusta vagyok kiprobalni mast, ez nekem tokeletesen megfelel. :D

--up: MAXIMÁLISAN CSILLAGOS TRILLIÓ ÖTÖS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eléggé zsíros bőröm van, és én úgy szoktam hordani, hogy semmi alapozó, hanem egyből megy a bőrömre. nos. konyhán dolgozom diákmelót, reggel 8tól délután 4ig, dögmelegben, és a természetes verítéken kívül SEMMILYEN faggyú nem termelődött az arcomon! este 10 van, és még azóta SEM! ez egy csoda!!!! és még a csomagolása is szép! :D

--eddig kb. 2x hordtam, de megkapja az öt csillagot - nem porzik, nincs lisztes hatás, természetes hatás, és TÉNYLEG mattít. nagyon zsíros a bőröm, és nem lesz betonmatt, de pont annyira természetesen mattítja, mint ahogy kell. én szappannal megmosom az arcom és utána szoktam felrakni, tényleg nagyon jó kis cucc, és az árát is megéri:)

vikt0ria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

hdoloresz95

2017. június 18.

Régebben használtam, nagyon szerettem, aztán véletlenül eltörtem, és nem ezt vettem újra meg, nem is tudom hogy miért. Jól mattit, tartós is, és az ára is nagyon kedvező.

hdoloresz95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

boglarcara

2017. június 10.

Szeretem, érzékelhetően jobban működik, mint az essence színnel rendelkező mattító púderei. Napközben meleg időben egyszer kell maximum átmenni vele az arcomon. Negatívum, hogy a csomagolása könnyen letörik... xd de maga a termék rendben van.

boglarcara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

darkswan

2017. június 8.

Sokáig kerülgettem, aztán egyszer sikerült megvenni mert épp elfogyott a púderem és valami nagyon gyors megoldás kellett... Hát én jót nevettem, amikor először használtam, nem hittem el, hogy ezt komolyan gondolták, ez valami vicc lehet, azt gondoltam. Borzasztóan porzik és lisztes hatása van, pedig tényleg vigyáztam, hogy ne rakjak belőle sokat. Alapból világos a bőröm, de még így is hófehérke-effekt volt utána. A tartóssága átlagos, bár én az első használat után úgy döntöttem, hogy soha többet púderként. VISZONT szemhéjfesték és szemöldök alá tökéletes. Tehát nem a funkciójának megfelelően, de elhasználgatom, újra sose veszem.

darkswan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Hencs

2017. június 1.

Vigyázni kell a mennyiséggel, könnyen túlzásba lehet esni és nem mutat szépen ha pl. vakuval fotóznak. :D Nem vagyok túlzottan olajos bőrű, de ez átfénylik..újra tuti nem veszem.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

csenged

Korcsoport: < 18
2017. május 31.

Az orromra és a szemem alatti korrektorra szoktam tenni fixálásképp és általában az egész napot kibírja! :)

csenged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 31.

DayanaComplow

2017. május 30.

Már a második fogy el nálam nemsokára, és biztos újra meg fogom venni, mert bevállt. Jó ár, egész jó minőség, nekem mattítja a bőrömet a bajosabb részeken (nem igazán zsírosodik a bőröm) is.

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

tothnoemi00

Korcsoport: < 18
2017. május 29.

Már a második fogy el lassan nálam. Nem csodaszer, nem bírja a nagyon hosszú napot, de teszi a dolgát. Kell néha egy kis touch-up. Ára szuper.

tothnoemi00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.