KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 800 Ft , Eladó: csorsi17
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy postai úton
Ár: 600 , Eladó: szilvasitimea
Állapot: 1-2-szer használt., Helyszín: Budapesten személyesen átvehető, de postázom is szívesen, vagy FoxPost., fizetés: --

Jenna0412

Korcsoport: < 18
2017. október 19.

Már 4-szer vettem újra! Első 2 alkalommal ismerkedtem vele leginkább.. Akkor annyira nem vált be mert nap végére mindig csillogtam mint egy diszkó gömb..tehát nem sokáig volt szép rajtam..aztán egy időre át is tértem egy avonos púderre de az is csak ideiglenes megoldás volt..viszont mióta szedek gyógyszert a bőrömre nem zsírosodik úgy, ezért így már nap végéig olyan marad az arcom mintha csak akkor púdereztem volna, így mostmár a kedvencem!
Akinek hamar zsírosodik az arca alapból azoknak nem ajánlom, viszont akinek kevésbé zsírosodásra hajlamos annak nagyszerű kis púder!

Jenna0412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 19.

Bradshaw

2017. október 19.

Arcra ritkán használom, esetleg ha kontúrozok, és épp nem találom meg a világos púderemet. :) Na de szájra!!!!!! Rúzsokat szoktam vele mattítani. Arra nekem nagyon bejött. Szeretem, és sokáig elég pedig nyúzom rendesen.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Booksandmakeuplover

2017. október 15.

Először vegyes érzelmeim voltak mert egy picit cakey hatása volt azzal a korrektorral amit akkor használtam. De csak valamiért nem jöttek ki jól, azóta pedig Meg szerettem. Szépen matitt és fixálja a sminket

Booksandmakeuplover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Dea

2017. október 14.

Up: Túl fehér, nagyon látszik a bőrön.

Nagyon jóóó, tényleg szuper, most próbáltam, és alig porzik, sok van benne, és egyáltalán nem lesz fehér bőröm, viszont szépen mattít, és hálistennek nem ad hozzá plusz színt az alapozóhoz, remek termék, ha továbbra is beválik biztos, hogy ennél a púdernél maradok ^^

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Up: Túl fehér, nagyon látszik a bőrön.

draculina

2017. október 14.

Ez a púder a kedvencem, a színezett púderek az elérhető árkategóriában sajnos mind túl sötétek nekem, úgyhogy nagyon örültem amikor megláttam :D Az én fejemen viszonylag tartós, mert nem zsírosodik annyira a bőröm és selymes a textúrája.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

szoszorebi

Korcsoport: < 18
2017. október 11.

Olyan mintha liszt lenne a fejemre öntve, hiába próbálom igy-úgy sehogy sem azonos a bőrömmel. De már 1 óra után fénylik az orrom, a T vonalam és az állam. Nem szeretem annyira elhasználom de lehet hogy újra megveszem mert lassacskán elfogy... Néhanapján elmegy de inkább barnásabb társai felé hajlok.
komolyan egy alverde púder jobban teljesít, pedig mindenki úgy odavan érte. :(

szoszorebi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 11.

komolyan egy alverde púder jobban teljesít, pedig mindenki úgy odavan érte. :(

Barbizero

2017. október 4.

Szeretem mert tényleg lemattítja az arcot viszont sajnos nem valami tartós így naponta többször is fel kell vinni a terméket.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

SzVirag

2017. október 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Szép matt végeredményt ad, azonban ez nem tart pár óránál tovább. Utóbbi időbr azt is észrevettem, hogy az orromon lévő miteszereket nagyon kimelei. Összeségében jó termék, újra veszem ha elfogy, de még keresem az igazit.

SzVirag
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

cores

2017. szeptember 29.

Csak ajánlani tudom. Bár ha tudjuk hogy hosszabb napunk lesz érdemes magunkkal vinni, de egyébként ennyi pénzért egy nagy csoda ez a termék. Egyáltalán nem lesz fehér tőle az arcom, tökéletesen mattít és fixál.

cores
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Már lassan egy éve megvan, de még kb. csak a fele fogyott el. Egész jól felveszi a bőr színét, tehát nem kell félni, hogy fehéres, sápadt lesz tőle az arcod. Jól fixál, kevés is elég belőle, viszont nem igazán tartós, de én ennek ellenére is elégedett vagyok vele.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol