KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 800 Ft , Eladó: csorsi17
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy postai úton
LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. május 24.

Nagyon szeretem, korrektor fele szoktam nedves sminkszivaccsal feltenni, reggeli sminkem alapja
Ecsettel nem szeretem felvinni, ugy sapaszt es jobban beleul a borhibaimba (elegge pattanasos vagyok)
Ha elfogy, a porpuder fajtajat kiprobalom mindenkeppen

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 24.

Ha elfogy, a porpuder fajtajat kiprobalom mindenkeppen

v1v13n

Korcsoport: < 18
2017. május 23.

Jó, jó, teszi a dolgát... de nem ér meg 1000 Ftot. Hintőporral is hasonló hatást lehet elérni.

v1v13n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 23.

danyadi77

2017. május 20.

Az UMA fixing compact púdere jobb volt, az finomabbra van őrölve (és összepréselve)

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

belaura

2017. május 17.

Nagyon szeretem, tényleg fixál mindent és sokáig marad matt. Nem kelt lisztes hatást, beépül a bőrömbe. Ezzel szoktam "baking"-elni is, iletve, ha nincs kéznél szemhéjalapom, akkor az is elég ha ezzel fixálom a szemhéjpúdert/szemceruzát. Viszont nem hiszem, hogy bármilyen bőrszínhez igazodna, kicsit fehérít, nem teljesen áttetsző. De ezt leszámítva jó, szóval nem pontozom le.

belaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

kgyrk

2017. május 13.

Csak a szemem alá használtam a korrektor fixálására párszor, de épp elég is volt... Nagyon szárít, beleül a ráncokba, igénytelen, csúnya hatást kelt! Tinikorom óta nem használtam Essence terméket, de azt hiszem ezután sem fogok! Ez esetben sajnos igaz a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve...

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

nicolebunny

2017. május 12.

A mennyiséggel csínján kell bánni, mert könnyen olyan hatást érhetünk el, mintha beletüsszentettünk volna egy adag kokainba. :D
Elégedett voltam vele, a szemem alatti korrektort fixáltam vele, az orromon és a hajvonalamnál volt szükségem mattításra. Pici aliexpresses beauty blenderrel ütögetem a bőrömbe. Nekem annyira nem fényesedik ki a bőröm, csak minimálisan, így nekem tökéletes LENNE. DE!! Esküszöm azt hittem, hülye vagyok, és furcsállom is, hogy más eddig nem írta, de ez a "mattító" púder csillámos....!!! :o Hát én eskü nem hittem el.... Így 4 csillag nekem.

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

amandavampiire

2017. május 9.

Tegnap látatlanban megvettem, miért ne alapon. Nem gondoltam nagy csodára, de amint hazaértem feltettem már elég rossz állapotban lévő alapozómra, és nagyon szépen lemattította.

amandavampiire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Nihan

2017. május 8.

Nekem egyáltalában nem vált be. Pedig próbáltam többféle módom felvinni, de borzasztó volt, mintha rizsporral öntöttek volna le. Lehet bennem van hiba, és nem illik össze a viszonylag sötét szoláriumbarna bőrömmel.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

sieszter

2017. május 8.

Szeretem, mert jól mattít, de meguntam, hogy a doboza nem bírja a napi egy kinyitás/becsukást és darabokra hullik, mert annyira sz*r műanyagból van. Ezért most mást vettem. Négyest kap, mert felbosszantott. :)

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

szilvasitimea

2017. május 8.

Sajnos nekem ugyanúgy átzsírosodik/csillog az orrom nap végére, hiába használom rá ezt a mattító fixáló púdert....az arcomon egészen jól fixálja, de az orromon sajnos nem fixálja jól a korrektort/alapozót.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.