KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2018. október 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: Bogyinci
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges főbb közlekedési csomópontoknál

Lussi

2018. december 12.

Elég lisztes hatású, kicsit fehérít is. Nagyon hamar átfényesedek, ha ezt használom és a csomagolása is nagyon hamar széttört pedig nem hurcibáltam. Nem újravevős.

Lussi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nem a kedvencem, de az áráért és a könnyű elérhetőségéért nem rossz.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Nem a kedvencem, de az áráért és a könnyű elérhetőségéért nem rossz.

gretik246

2018. december 12.

Tavaly vettem a Glamour-napok alatt. Azóta is kitart, sőt, több, mint a fele megvan.
A por állagúakat jobban szeretem, de ez praktikusabb, mivel magammal tudom vinni mindenhova.
Picit fehérít, de ez a többinél is így van. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

gretik246
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

drebeka

2018. december 4.

Mattít, nem leszek tőle sápadt, fényképezéshez nagyon jó, olcsó. Kell ennél több?

drebeka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

hesztiii

2018. december 1.

Sokáig kitart, így nem kell gyakran újravenni. Nekem bevált, mattít, nem fehérít, szép áttetsző lesz a végeredmény.

hesztiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

magyarmelissza1008

Korcsoport: < 18
2018. november 18.

Megvettem, viszont nem használtam, gondoltam, hogy fehér leszek tőle, mint egy kísértet. Viszont egyszer véletlenül egy sötétebb alapozót vettem, majd eszembe jutott, hogy hupsz, én vettem egy ilyen púdert, reménykedtem benne, hogyha már ilyen fehér, világosít valamennyit az alapozón.
És igen, az alapozón világosított, úgy már tűrhető volt a szín, viszont egyébként nem sápaszt, és nagyon szépen mattít. Nagyon szeretem.

magyarmelissza1008
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 18.

balogheszterke14

2018. november 15.

Egyszerűen szuper! Láthatóan mattít. Nem leszek tőle olyan fehér mint egy szellem. Ment is az 5 csillag. :)

balogheszterke14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Tercsi

2018. november 12.

Nyáron szoktam használni, főleg a homlokomra. Ideig óráig szuper, aztán újra fel kell tenni. Hagy maga után nyomot a bőrömön, nem teljesen áltátszó.

Tercsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

marysidehouse95

2018. november 12.

Kettős érzéseket váltott ki belőlem.
Mattított, de sokszor fehér foltokat hagyott nem kívánatos helyeken, ergó nem lehetett normálisan eldolgozni.

Nem vettem újra, és örülök, hogy így döntöttem.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Kettős érzéseket váltott ki belőlem.

Nem vettem újra, és örülök, hogy így döntöttem.

zorica85

2018. november 9.

Most vettem újra, az előzőt sikerült pár használat után a kíváncsi gyerkőcömnek ripityára törni. Úgyhogy utána vettem inkább alverdés por állagút, de most visszatértem ehhez. Szeretem hogy színtelen, jól mattít. Egész napot messze nem tart ki a hatása, de azért egész jól teljesít. A csomagolás nagyon gagyi, értem én hogy olcsó de nyitni, zárni is körömtörő mutatvány. Az meg hogy nem lehet hordozni sem, mert félek hogy széttörik...A termék jó, de levonok csillagot a csonagolás miatt.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol