KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Mariliisa

2017. január 18.

Csak napközbeni korrigáláshoz, illetve utazáskor használom, egyébként egy porpúderrel fixálom a sminkem, már ha fixálom. Akkor szereztem be, amikor egy utazás alkalmával gyorsan kellett valami, amit egy nemzetközi éjszakai vonaton is gond nélkül előkaphatok a reggeli leszállás előtt, és ez volt az egyetlen áttetsző préselt púder az üzletben. Nem tudok rosszat mondani magáról a púderről, az árához képest nagyon jó minőségű, csak akkor lesz darabos a bőrömön, ha túl sokat viszek fel belőle, és egészen sokáig tart, vetekszik néhány drágább termékkel, amit korábban próbáltam.
Viszont számomra a csomagolása rémálom, egy hét után már nem záródott rendesen, nagyon könnyű eltörni, és nekem nagyon hamar sikerült is.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

BOBI9

Korcsoport: < 18
2017. január 18.

Újravettem már,szuperül mattít.Nekem nagyon hosszan tart.

BOBI9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 18.

Újravettem már,szuperül mattít.Nekem nagyon hosszan tart.

Klaudy

2017. január 16.

Végre egy jó kis púder :)

Klaudy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Végre egy jó kis púder :)

Audrey21

2017. január 14.

2-t is elhasználtam. Kicsit világosít az alapozón, ezt azért érdemes belekalkulálni. Elég szilikonosnak találtam, úgyhogy nagyon szépen kissimította a bőröm. Fedése 0. Fixáláshoz nagyon jó és olcsó darab, mattításban annyira nem erős.
A csomagolása pocsék. Biztos fogok még venni belőle.

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

A csomagolása pocsék. Biztos fogok még venni belőle.

szllxsiv

2017. január 14.

Sokat gondolkodtam a megvétele előtt az állványnál, kicsit féltem, hogy hogyan is fog működni az arcomon. 1 hét használata után azt kell mondanom,hogy imádom. Reggel 6kor indulás előtt használom a BB krém főlé, és majdnem, hogy egész nap tart, tehát nem fényesedik át az arcom. Bár lehet ez a tél miatt is van, hogy kevésbé zsírosodik az arcom ilyenkor.

Újra vevős! :)

szllxsiv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Újra vevős! :)

truffel

2017. január 13.

tökéletes alapozó fixálására! hosszan tart

truffel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

tökéletes alapozó fixálására! hosszan tart

Szandra0718

2017. január 12.

Alapozó fixálásra használom nagyon jó bár kevés kell belóle. Leírtakat teljesíti

Szandra0718
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

SzofiaEliott

2017. január 12.

Nagyon szeretem. Sok fele pudert használtam de ez volt az egyik legjobb.

SzofiaEliott
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Nagyon szeretem. Sok fele pudert használtam de ez volt az egyik legjobb.

LottiDarko

2017. január 11.

Sokkal jobb mint a színes púdere az essencenek:) Viszonylag tartós, matt marad 6-7 órán át utána kicsit korigálni kell, de ez a napo egy kis feljavítás belefér az 5 csillagba:)

LottiDarko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

kovacsfruzsika

2017. január 10.

Egyszerűen imádom! Van színes(nem essence) és translucent púderem is és legjobb. Nem zsírosodik és nem is szárad a bőröm. Az én alapozóm a helyén marad alatta :)

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.