KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. április 25.

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 800 Ft , Eladó: csorsi17
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy postai úton
Ár: 800 , Eladó: Vichy
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Fannychan

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 11.

600 ft-ért vettem, akciósan. Nálam viszonylag sokáig tart, viszont túlságosan ,,krétás" hatása van. Egy fixing spray-el remekül lehet használni.

Fannychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

SzAgnes

2017. augusztus 6.

A mindennapi sminkelésem egyik állandó tagja. Igaz, hogy néhány óra után átfényesedik kissé az arcom, de ez azt hiszem ez a kis hiba, megbocsájtható.Azért egy kis púderpamacs praktikus lenne, ha járna hozzá. Az ára is szuper. Ha elfogy, mindenképp újra fogom venni.

SzAgnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

vlol

2017. augusztus 6.

Jól fixálja sminket de fél óra alatt átfènylik a T-zónám ezért nem sokszor szoktam használni.

vlol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

tadel2000

2017. augusztus 5.

Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a púderre. Nagyon bevált egyrészt kedvező az ára másrészt pedig tényleg azt teszi amit ígér. Nem mondom hogy egy egész napot kibír mert estére azért általában átfényesedik.De a hétköznapokra szerintem tökéletes. :)

tadel2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Wivaxia

2017. augusztus 2.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg,de nekem egy 10 perc után már átfénylett teljesen,tudom hogy zsíros a bőröm de pont emiatt vettrm meg,de nem ért ennyit az ára.

Wivaxia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Andii17

2017. augusztus 2.

Mindennap használom, nagyon jó temrék. Szépen mattít ,sokáig kitart. Ár érték arányban is jó.

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

mjzkvrg

2017. július 31.

Mindennapi puderem, nagyon szeretem. Engem nem kulonosebben zavar hogy csak par oraig mattitja az arcom, jobb szeretem ha kicsit fenyesebb, de fixalasra nagyon jo puder.

mjzkvrg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Szancs98

2017. július 31.

Először megijedtem amikor megláttam, azt hittem, hogy csak a csomagolása fehér, nem maga a púder :D De megvettem és... háát...Tényleg szép matt lesz az arcom, de csak ideig-óráig sajnos és egy nagyon picit világosít is, én úgy vettem észre.

Szancs98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Csebix

Korcsoport: < 18
2017. július 29.

Nem rossz púder, ennyi pénzért főleg nem, viszont azért van hátulütője. Eléggé kiemeli a pórusokat, és látszik hogy az ember púdert pakolt magára. Nem is túl tartós a hatása.

Csebix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

_zsulu_

2017. július 27.

Vészhelyzetben vettem, kifogyott a szokott púderem, de nem érkezett meg még a következő így addig is kellett valami olcsó pótlék a meleg napokra. Mattításban megfelelő, viszonylag tartós, de rajtam nagyon csúnya a finishe, extrán kiemeli a pórusaimat és a ráncokat, ül az arcom tetején, nem olvad bele a sminkbe. Ráadásul nála is megfigyelhető ami gyakori probléma az "átlátszó", főleg kompakt púdereknél, hogy akármilyen óvatosan viszi fel az ember, akkor is fehérít/sápaszt, ráadásul nekem sárgás tónusú bőröm van, így elég szellem hatást kelt. Egynek vészhelyzetben elmegy, a mattítása megfelelő bár kicsit lisztes látszatot kelt, főleg világos hideg tónusú bőrre tudom elképzelni. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, de elég gyenge termék, jellemző drogériás minőség. Ja és nem vagyok egy tükör mániás, de egy púderbe ami tipikusan a nap közben többször elővevős kategória, alap kéne hogy legyen az is, meg valami puffni is (még akár plusz 200 ft árán is).

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol