KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   1,7 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Könnyen eldolgozható, lágy szemhéjfestékek, melyek könnyen satírozhatók. Válaszd ki a kedvenc színeidet, és egyszerűen helyezd őket bele az üres palettába.

20 árnyalatban elérhető.

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
4000 Ft - Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
Ár: 4000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után
Ár: 1300 , Eladó: ayse
Állapot: probaltak, Helyszín: bp, fizetés: kp

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

0bikbik0

2017. december 13.

UP. 2017.12.13. Előző véleményem óta hazajött még velem két szemhéj árnyalat, illetve ugyanebből a kollekcióból egy lip powder és egy blush, amit szemhéjra is használok.
Amire a legjobban vágytam, a 18 black as berry sajnos egyáltalán nem váltotta be a reményeimet. Csodás a szín, tényleg. De max. egy óra, és darabokban hullik, kenődik, mindenhová. Alappal, fixálással, mindegy mert nem tartós és vállalható sehogy sem.
A pirosító és a szájravaló meg egyszerűen eltűnik, felszívódik a bőrről valahová...
Nem szeretem azokat a termékcsaládokat, ahol nem egyenletes a minőség, és ez ilyen. Ha összeadom a paletta árát + a belevalókat, relatíve drága kollekció kerekedik ki a történetből.

2017.06.06. Egyelőre két árnyalatom van: 19 steel the show és 03 miss foxy roxy. A panben sötétebbnek látszanak, de igazából egy gyönyürű ezüst szürke és egy csillogós bronzos árnyalat.
Mindennapi használatra nekem tökéletesek. A színek szépek, ez a két szín annyira nem porol, (sőt, a 03 mintha kicsit krémes is lenne), és viszonylag tartós is. Nekem alap nélkül is kibírnak egy munkanapot, a nap végére azért már kicsit elmászkálnak.
Még nem tudom, melyik lesz a másik két árnyalat, amivel feltöltöm a 4-es palettát, de az eddigi véleményeket olvasva inkább az erősebb, mélyebb színek közül fogok választani, nem a világos árnyalatokból.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

KataCsipszer

Korcsoport: < 18
2017. december 12.

07 mauvie time a kedvencem szerintem gyönyörű színe van és pigmentált. Nem porzik, és nagyon jól eldolgozható. IMÁDOM <3
A mindennapi sminkem elengedhetetlen kelléke.
Mindenkinek ajánlom!

KataCsipszer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 12.

A mindennapi sminkem elengedhetetlen kelléke.
Mindenkinek ajánlom!

lovecreams

2017. november 30.

UP:
07 - mauvie time: Első ránézésre világos barna, de van egy kis lilás beütése. Ezt is imádom! Pigmentált, minimálisan porol és jól eldolgozható.
Kezdésnek a 08-as peach party! jött velem haza. Ez egy csillogó rozsdaszín, a legjobban így tudom körülírni. Szépen pigmentált, szemhéjbázis és-alapozó nélkül is kibír egy egész napot, nem is gyülemlik össze. Jó kis mono szemhéjfestékek ezek, kezdő sminkelőknek (mint én!:D) remek választás lehet.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

UP:

VEmoke

2017. november 19.

Szeretem. Olcsó, tartós, szép színek vannak.

VEmoke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Szeretem. Olcsó, tartós, szép színek vannak.

legallybrunette

2017. november 16.

Szerintem sem éri meg palettázni. "Persze itt az egész arra megy ki, hogy saját magadnak válaszhatod ki a színeket, ahhoz viszont szerintem kevés a színválaszték. Ha nem csak 24 szín lenne (amiből ráadásul nagyon kevés a matt), hanem mondjuk duplaennyi, akkor már lehetne ténylegesen személyre szabott palettát készíteni, viszont így én személy szerint nem tudtam összehozni 4 olyan színt, amit tutira elhasználnék."
Magam sem mondtam volna szebben. De azért sikerült 3 színt választani, a nevüket nem tudom, ugyanis a hátuljukra ragasztottam kis lapmágneseket, és betettem egy tükrös palettába, amit egészen más érzés kézbevenni, mint azt a párszáz forintos "kontaklencse tartót", ráadásul variálhatok bele más márkából is megbuherált tégelykéket (ez a szó a pan-ra, igen, van magyar szó rá).
Egyszóval már 6 színem van felmágnesezve, ebből 3 Essence Must Have, és azt hiszem, ennyi is marad, mert a többi színt nem találom különlegesnek, a matt fehéres bézs szín jól jött volna negyediknek, de nem tetszett az állaga, ahogyan a kézfejemen elkentem.
Mindhárom választottam enyhén csillogó, szaténos. A fehér csodaszép, vettem egy mentazöldet (Mint valami) és egy jeges kéket (Ice valami) is. A zöldbe szerelmes vagyok. Tusvonallal kiegészítve csodás retrójellegű sminket lehet készíteni vele. Anyukámnak volt egy hasonló színe, még a hetvenes évekből maradt, gyerekként sokszor titokban kentem belőle. :) Alappal meglepően tartósak, nagyon megkedveltem őket. Érdemes lenne az Essence-nek meglovagolni ezt a vonalat, legalább még 10-12 új színt betenni, szebb palettát készíteni hozzá, amibe befér egy ecset is, és biztosan lenne rá kereslet.

Friss: A szaténos fehér szemzugban bitang tartós, órákig fent marad alap nélkül, önmagában is, de szolidan adagolva highlighternek sem rossz. Alapdarabom lett. <3

Még frissebb: Megvettem a Peachy Party! nevűt is, nem is tudom, miért nem vettem előbb észre, hogy ilyen is van. Kicsit csillogóbb, mint amik nekem vannak a készletből, meg is ijedtem, de nem nagyon porzik, tehát olyanok is próbálkozhatnak vele, akik nem bírják a csillámokat (mint én). Szép barackos szín, de nem a nagyon meleg színskáláról. Ma tettem fel először, és nagyon fura volt, mert többen megnéztek, nők és férfiak is, pedig nem szoktak. Úgy látszik ez valamiért kiemeli a szememet, vagy ki tudja. Egy biztos, ennyi pénzért ilyen remek minőség nem drága, aki ezt sokallja, vegyen 100 forintos boltban bevizsgálatlan színes kínai mérget a bőrére.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

karenhorn93

2017. november 3.

Olcsó, tartós, megéri!!!

karenhorn93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Olcsó, tartós, megéri!!!

ravenclaw

Korcsoport: < 18
2017. november 2.

A csillámos árnyalatokat nagyon szeretem. Könnyű velük dolgozni, nem potyognak, teljesen pigmentáltak (02; 03; 08). A mattak egy kicsit porzanak, de szerintem ez elfogadható, mert amúgy szintén pigmentáltak, és könnyű használni őket (05; 07 - azt hiszem az egyik limitált volt). Szóval szerintem teljesen okésak, biztos, hogy teljesen fel fogom tölteni a palettáimat. Bár több árnyalatnak örülnék, főleg átmeneti színekből.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 2.

kissproof

2017. október 23.

18 black as a berry árnyalat van meg. Szemhély alap nélkül nem látom a lilát. Azonban könnyen és jól sátírozható.

kissproof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Kadrienn

2017. október 19.

Nagyon sok jót hallottam róla, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Tényleg jó, viszont nekem csak úgy működik, hogy alá színezek egy jumbo ceruzával, hogy legyen mibe beleragadnia. Enélkül nekem összegyűlt a szemráncokba és teljesen eltűnt már a nap közepén. Így viszont nagyon tartós és szép marad akár egész nap is.

Kadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

griaal

2017. október 11.

Első látásra megtetszett, főként a visszafogott csillogása miatt a peach árnyalat. Hétköznapokra remek nappali smink készíthető vele. Nekem nagyon tetszik, de az árát kicsit sokallom érte, ezért a 4 csillag.

griaal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.