KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   1,7 g

Könnyen eldolgozható, lágy szemhéjfestékek, melyek könnyen satírozhatók. Válaszd ki a kedvenc színeidet, és egyszerűen helyezd őket bele az üres palettába.

20 árnyalatban elérhető.

gioia

2017. június 16.

07- mauvie-time, 11- stay in coral bay és 03- miss foxy roxy árnyalatok vannak meg (egyelőre). A 07-es egy tökéletes nude sminkes szín, sőt, utazáskor helyhiány esetén kontúrszínnek és szemöldökre is beválhat. A 11-es tetején van egy csillámos réteg, az simán leszedhető és alatta szépen pigmentált halványkorall szín található, ezt szemre és pirosítóként is tudom használni. A 03-as egy fényes szép aranybarna árnyalat. Mindhárom aránylag tartós és utazáshoz ideálisak együtt. Még a paletta negyedik helyére kerülő színen gondolkozom.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Audrey91

2017. június 14.

Nagyon jó, hogy külön kis tégelyekben árulják, így összeállíthatod a saját palettádat! Fekete (20 - Black Is Back) és bronzos (03 - Miss Foxy Roxy) árnyalatokban vettem, imádom őket! Nagyon jó puha, pont eléggé porzó az állaguk, erősen pigmentáltak. A fekete matt, kiváló füstös smink készítéséhez vagy a külső szemzug kiemelésére. A bronz csillámos, igazi orientális hatás érhető el vele.

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

0bikbik0

2017. június 6.

Egyelőre két árnyalatom van: 19 steel the show és 03 miss foxy roxy. A panben sötétebbnek látszanak, de igazából egy gyönyürű ezüst szürke és egy csillogós bronzos árnyalat.
Mindennapi használatra nekem tökéletesek. A színek szépek, ez a két szín annyira nem porol, (sőt, a 03 mintha kicsit krémes is lenne), és viszonylag tartós is. Nekem alap nélkül is kibírnak egy munkanapot, a nap végére azért már kicsit elmászkálnak.
Még nem tudom, melyik lesz a másik két árnyalat, amivel feltöltöm a 4-es palettát, de az eddigi véleményeket olvasva inkább az erősebb, mélyebb színek közül fogok választani, nem a világos árnyalatokból.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Nicool89

2017. május 25.

A Szulinapi limitált palettákat vettem meg es bele a színeket. Amikor kijött nem érdekelt meg jo hogy vártam ez a paletta kiadás valami csodaszép benne a cukorkara hasonló gyöngy okkel. A színek szuper pigmentaltak, persze a mattok kicsit poroznak, de épp ettől is tartósak a színek. Nem gondoltam volna, hogy drágább márkákat megszégyenít, de pozitívan csalódtam. Mióta megvettem minden nap használatba vannak. A többi palettáim kicsit háttérbe szorultak emiatt. Amnyira jo ez az ossze válogatós megoldás is deogerias szinten ok az elsők. Valószínű, hogy megveszem az összes szint amit kapni lehet.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

vattacukorrr

2017. május 19.

A 4 részes üres paletta mellé 4 színt szereztem be.
A "06 raspberry frosting" nyűgözött le a legkevésbé. Szerencsére, a teszternek hála már eleve tudtam, hogy nem lesz olyan színe, mint a felső réteg, de én pont az alsó színe miatt vettem meg. Sajnos a másik háromhoz képest egyáltalán nem tartós, és alig pigmentált. Nagy csalódás.
A "09 chilli vanilli" halvány színe ellenére egész pigmentált, szép matt szín. Nekem tökéletes alap a szemhéjbázis után.
A "05 cotton candy" csillámos verzió. Nem adja vissza azt a csillogást, amit várnánk tőle, de számomra ez a visszafogott csillogás a tökéletes.
A "07 mauvie-time!" a kedvencem az összes közül. Nagyon szép a színe, nem porol, pigmentált és szépen lehet satírozni.
Remélem lesznek új színek is, mert szuper a koncepció!!

vattacukorrr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

A 4 részes üres paletta mellé 4 színt szereztem be.
Remélem lesznek új színek is, mert szuper a koncepció!!

TimyeK

2017. május 14.

Mauvie-time árnyalatot szereztem meg a szülinapi palettával. Elképesztően szép szín, nem porol, nem krémes, de nem is teljesen por állagú. A bőröm gyorsan kifényesedik, épp ezért nem nagyon kenegetem a szemem, viszont ez a cucc valahogy fix marad. Nem tudom hogy csinálja, de iszonyat jó, ráadásul olyan pigmentált, hogy alig kell belőle "kenni". Az árnyalatokkal viszont kicsit gondban vagyok, kicsit kevés a felhozatal, főleg a merészebb színek - például narancs, téglavörös - terén. A felhozatalt leszámítva nagyon szerethető termék.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Dorathea

2017. május 7.

nagyon tetszik a koncepció, főleg mivel fél éve megvettem a maybelline blushed nudes palettát, amire nagyon vágytam és nagyon tetszett, de végül alig használtam és nem is tudnám teljesen kihasználni, mert majd' a színek fele számomra nem az igazi. Ezekkel a kis cuki monokkal ez elkerülhető. Végül első körben csak 3 színt vettem, így nem vettem hozzá palettát.
A színeket én az ujjammal szeretem felvinni, így egyáltalán nem porol, alap nélkül elég gyér a tartóssága, vele viszont már egészen rendben van.
az általam birtokolt színek:
peach party: imádom a barackos színeket, nagyon szép fényes, önmagában is jól néz ki, de lényegében bármilyen színű szemceruzához jó.
steel the show: taupe-os, szürkés, csillámos szín. nagyon klassz füstös sminket lehet vele csinálni, estére erősebb sminkhez én a maybelline permanent taupe nevű color tattoo-ját ajánlom alá szemhéjalapként, hétköznapibb sminknek a mostani borús időhöz pedig sima szemhéjalappal és egy nem túl sötétkék szemceruzával isteni.
mauvie-time: nagyon szép szín, mivel matt eddig csak a mélyítővonalamban használtam, önmagában nem, de erre a célra szerintem tök jó.

mivel önmagában nekem nem volt elég tartós, hanem vennem kellett egy szemhéjalapot így csak 4 pont számomra.

Update: meggondoltam magam, 5 csillag. szemhéjalappal eszméletlenül tartós, nem mászik sehova, tökéletes a nap végén is, és sokkal intenzívebb vele a színe is, olyan mint a tégelyben. Olyannyira szeretem, hogy ma beszereztem egy bronzos árnyalatot is, és a szülinapi kiadásos tokot, hát az nagyon menő :D sokkal jobb mint a sima, áttetsző fedelű.

Dorathea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

az általam birtokolt színek:

Burya

2017. április 21.

Szép árnyalatok, és végre nem mind csillámos, ráadásul pont az a mennyiség, ami biztosan nem fog tönkremenni kihasználatlanság miatt. Kicsit nehéz eldolgozni, viszont tartós és nem is drága. Amire vettem, arra megfelel. Megy az 5 csillag.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

lujzi

2017. április 15.

két árnyalatban vettem, jól pigmentált mindkettő, és alappal tartósak is. szerintem jó vétel.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

zsofia93

2017. április 14.

Ez nagyon jo! Szepen lehet vele dolgozni, igaz tobb retegben, de nekem ez nem hatrany sott! Nekem a bordos arnyalata van meg, hat valami csodaszep! 😍

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.