KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   1,7 g

Könnyen eldolgozható, lágy szemhéjfestékek, melyek könnyen satírozhatók. Válaszd ki a kedvenc színeidet, és egyszerűen helyezd őket bele az üres palettába.

20 árnyalatban elérhető.

4000 Ft - Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
Ár: 4000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten / Foxpost/postán maradó előre utalás után

Kadrienn

2017. október 19.

Nagyon sok jót hallottam róla, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Tényleg jó, viszont nekem csak úgy működik, hogy alá színezek egy jumbo ceruzával, hogy legyen mibe beleragadnia. Enélkül nekem összegyűlt a szemráncokba és teljesen eltűnt már a nap közepén. Így viszont nagyon tartós és szép marad akár egész nap is.

Kadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

griaal

2017. október 11.

Első látásra megtetszett, főként a visszafogott csillogása miatt a peach árnyalat. Hétköznapokra remek nappali smink készíthető vele. Nekem nagyon tetszik, de az árát kicsit sokallom érte, ezért a 4 csillag.

griaal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Klajdi

2017. szeptember 30.

Egyszerű bézs színben vettem, a nappali szemsminkem alapja. Olcsó, tartós, nem pereg. Újraveszem.

Klajdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

lora4444

2017. szeptember 28.

Nagy régóta keresek egy jó narancsos/nude transition árnyalatot, de sehol sem találtam a drogériában mono-ként, egész palettát pedig nem akartam egy színért megvenni, amikor ráleltem a Stay in coral bay árnyalatra. Először majdnem lemondtam róla amikor megláttam a csillámos réteget a tetején, még jó hogy emiatt nem hagytam ott, mert szépen le lehet róla törölni és alatta ott van ez a kis csoda. Nagyon szuper a szemre átmeneti színként és én még pirosítóként is használtam párszor, ott is megállta a helyét. A palettára nem fogok beruházni, mert a többi árnyalat mind olyan ami ugyan szép, de van egy csomó hozzá hasonló szemhéjpúderem otthon, csak ez a korallos volt hiánycikk.

lora4444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

fodorgilda

2017. szeptember 23.

Több színben is megvan, világos, sötét, fényes, matt árnyalat egyaránt bevált és jól működött nálam. Szép a színválaszték és jó, hogy magadnak állíthatod össze a palettát, egyedüli negatívum talán az, hogy ha csak a 4-es palettát akarom összerakni, akkor is már majd 3000 Ft-nál járok, de ennyiért más essence palettát is megvehetek,amiben több szín van. (Igaz így is olcsóbb mint más márkák palettái)

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

lovecreams

2017. szeptember 23.

Kezdésnek a 08-as peach party! jött velem haza. Ez egy csillogó rozsdaszín, a legjobban így tudom körülírni. Szépen pigmentált, szemhéjbázis és-alapozó nélkül is kibír egy egész napot, nem is gyülemlik össze. Jó kis mono szemhéjfestékek ezek, kezdő sminkelőknek (mint én!:D) remek választás lehet.

lovecreams

legallybrunette

2017. augusztus 25.

Szerintem sem éri meg palettázni. "Persze itt az egész arra megy ki, hogy saját magadnak válaszhatod ki a színeket, ahhoz viszont szerintem kevés a színválaszték. Ha nem csak 24 szín lenne (amiből ráadásul nagyon kevés a matt), hanem mondjuk duplaennyi, akkor már lehetne ténylegesen személyre szabott palettát készíteni, viszont így én személy szerint nem tudtam összehozni 4 olyan színt, amit tutira elhasználnék."
Magam sem mondtam volna szebben. De azért sikerült 3 színt választani, a nevüket nem tudom, ugyanis a hátuljukra ragasztottam kis lapmágneseket, és betettem egy tükrös palettába, amit egészen más érzés kézbevenni, mint azt a párszáz forintos "kontaklencse tartót", ráadásul variálhatok bele más márkából is megbuherált tégelykéket (ez a szó a pan-ra, igen, van magyar szó rá).
Egyszóval már 6 színem van felmágnesezve, ebből 3 Essence Must Have, és azt hiszem, ennyi is marad, mert a többi színt nem találom különlegesnek, a matt fehéres bézs szín jól jött volna negyediknek, de nem tetszett az állaga, ahogyan a kézfejemen elkentem.
Mindhárom választottam enyhén csillogó, szaténos. A fehér csodaszép, vettem egy mentazöldet (Mint valami) és egy jeges kéket (Ice valami) is. A zöldbe szerelmes vagyok. Tusvonallal kiegészítve csodás retrójellegű sminket lehet készíteni vele. Anyukámnak volt egy hasonló színe, még a hetvenes évekből maradt, gyerekként sokszor titokban kentem belőle. :) Alappal meglepően tartósak, nagyon megkedveltem őket. Érdemes lenne az Essence-nek meglovagolni ezt a vonalat, legalább még 10-12 új színt betenni, szebb palettát készíteni hozzá, amibe befér egy ecset is, és biztosan lenne rá kereslet.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

cherry19

2017. augusztus 10.

Nem vagyok tőlük teljesen eldőlve..Kettőm van belőlük, egyik sem nyert meg teljesen, de szépek.
A szülinapi LE-ből a 06 Celebrate good times fantázianevű lila-kék duokrómot vettem meg. Duokróm mániás vagyok és ez is gyönyörűen swatcholódott(?) az üzletben, viszont kicsit nehézkes pigmentáltan felvinni a szemre, muszáj valami ragacsos alapra (pl. enyhén nedves korrektorra) vagy nedves ecsettel vagy ujjal felvinnem, különben csak egy lightos kék-lila csillám látszik. Lightos kék-lila csillámként viszont nagyon szeretem belső szemzugban colourpop 143-vel, abh love letterrel és buon frescoval a mélyítővonalban-külső V-ben + colourpop pinky promise vagy egy taupe-ezüst a lovely dark nudeból a szemhéjon. Összeségében egy olyan jó 3/5

350-es kiszóráson velem jött a 12 Want a mint? is, meglepőmód szintén egy duokróm árnyalat, menta-arany shifttel. Ez sem szuperál túl jól szemhéjon magában, fentebb említett módszerek valamelyikét kell alkalmaznom vele. Ez nem csillogós, inkább szaténfényű, szerintem gyönyörű. Kipróbáltam arcon highlighterként is, szintén nagyon szép enyhe fény, de építhető és 2-3 rétegben sem átütően zöld. Szárazon ecsettel kicsit porol, ezért ez egy erős 4/5 tőlem.

Én nem vettem hozzá ilyen 4-es/8-as palettát, egy tűvel kilazítottam a kis műanyag tokjából, körömlakklemosóval leoldottam a ragasztót és ment a colourpopos üres mágneses palettámba.

Összeségében elégedett vagyok velük pláne ezért az árért. Ha találok még olyan árnyalatot, ami megmozgatja a fantáziám (ergo duokróm hehe) valószínűleg beszerzem.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

gioia

2017. augusztus 6.

07- mauvie-time, 11- stay in coral bay és 03- miss foxy roxy árnyalatok vannak meg (egyelőre). A 07-es egy tökéletes nude sminkes szín, sőt, utazáskor helyhiány esetén kontúrszínnek és szemöldökre is beválhat. A 11-es tetején van egy csillámos réteg, az simán leszedhető és alatta szépen pigmentált halványkorall szín található, ezt szemre és pirosítóként is tudom használni. A 03-as egy fényes szép aranybarna árnyalat. Mindhárom aránylag tartós és utazáshoz ideálisak együtt. Még a paletta negyedik helyére kerülő színen gondolkozom.

Update: A 02 - all i need színt vettem meg, ami egy világos fényes árnyalat és szuper lesz egy natúr sminkhez, szemzugba. Most az essence akció keretében 349 ft-ért jutottam hozzá. Ennyit megért. Highlighternek is gondoltam, de ahhoz túl sötét sajna.Egyébként nyaraláshoz tényleg csak ezeket vittem magammal és a mauvie time tök jól bevált kontúrozáshoz és mélyítővonalba, a foxy pedig a szemhéjra. Tartósságuk sem volt rossz, szóval ha akciós, akkor tényleg érdemes lecsapni rájuk :)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

edi01

2017. augusztus 6.

2dbot vettem egy szurket es egy rozsaszint.Eleg pigmentalt..bar hasznaltam ennel mar jobbat is.Tehat mint ahogy elottem irtak,nem feltetlenul eri meg. Legalabb is szamomra. Igaz hogy cserelheto de nem eleg a szinvalasztek. Maga a festek is szo-szo.Ha nincs szemhejalapozas akkor nem tapad meg vagy hogyis mondjam... van amit szepen el lehet dolgozni es van ami csak egy porreteg..

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.