KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. március 10.

Kiszerelés:   1,7 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Könnyen eldolgozható, lágy szemhéjfestékek, melyek könnyen satírozhatók. Válaszd ki a kedvenc színeidet, és egyszerűen helyezd őket az üres palettába

20 árnyalatban elérhető

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 , Eladó: ayse
Állapot: probaltak, Helyszín: bp, fizetés: kp
450FT - 08 peach-party! - Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
Ár: 450 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

kgretu

2018. április 28.

09 chilli vanilli, 07 mauvie-time' árnyalatok vannak meg és mindkettőt imádom. Van még egy csillámos, barnás árnyalat,de az nagyon pigmentált és kicsit potyog is. Illetve van még egy árnyalat de azt highlighternek használom, hát azzal tipikusan azt a "bumm" hatást lehet elérni.

kgretu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

marryjane

2018. április 13.

Kicsit silány a színválaszték meg porzik is a termék 😏

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Kicsit silány a színválaszték meg porzik is a termék 😏

uvegespetra

Korcsoport: < 18
2018. április 5.

3 árnyalatban van meg(03,04,09) és szeretem.
Eléggé pigmentált, nem mozog el napközben sem, max egy picit kopik.
Alá kenek egy kis korrektort, biztonság kedvéért, de nélküle is jó.

uvegespetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 5.

3 árnyalatban van meg(03,04,09) és szeretem.
Eléggé pigmentált, nem mozog el napközben sem, max egy picit kopik.
Alá kenek egy kis korrektort, biztonság kedvéért, de nélküle is jó.

maja54

2018. március 30.

Egy barnás árnyalat van meg, nevezetesen "Miss foxy roxy". Nagyon pigmentált, szép szín. Tetszik.

maja54
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

SzLili17

2018. február 18.

Négy árnyalatot vettem meg, ennyi pénzért ajándék. 20 black is black, tökéletes matt fekete, hosszantart, vízesen és szárazon is egyaránt jó! A 04 brownie'licious a színe mellett a neve is megér egy misét, szép hideg tónusú matt sötétbarna amit nagyon sokáig vadásztam, ez csak szárazon működik. 07 mauvie-time! Egy igaz igazán jó alapszín, én mélyítő vonalba használom és tökéletes. A "palettámból" az egyetlen kakukktojás a 17 tiffunny árnyalat. A neve tetszik, alapból a szín is.. csak sajnos a felső rétegen vannak a pigmentek és utána valahogy elveszik... tetején szikrázó csillámos szuper szín, alatta meg egy mattba véletlen belepottyant pár csillám illúzióját kelti... 4ből három isteni. Én azt mondom, hogy a mattok ennyi pénzért is szuperek, a fényesekkel meg vigyázni kell:)

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

pannab

2018. február 10.

A 13-as snowflake árnyalatot használom highlighterként. Gyönyörű fénye van és tartós.

pannab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

rekabeauty

2018. január 22.

A Tiffunny 17 árnyalat van meg nekem, gyönyörő ezüst csillogó szemhéjpúdernek...látszott.
Tipikus olcsó csillogós szemhéjpúder, csak a felső rétege csillog utána majdnem egy matt ezüst szint kapsz/látsz.
Nem ennek vásároltam, viszont miután kibékültem vele, hogy márpedig ez nem fog csillogni, egész jó termék.
Szemhéjalappal használom, tartós maga a termék. és szép az ezüst szín.
Nem mondom, hogy a legpigmentáltabb amit valaha használtam, de egy egyszerű ezüstös színnek elmegy és igazából többször használtam is már, szeretem.
Nagyon poros az állaga, pereg a termék, érdemes púdert rakni a szem alá felvitel előtt.
Összességében nem olyan rossz termék, biztos, hogy használni fogom még illetve lehet kipróbálok más színt is.
Egy problémája van, nem csillog márpedig csillognia kéne...

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Szemhéjalappal használom, tartós maga a termék. és szép az ezüst szín.
Egy problémája van, nem csillog márpedig csillognia kéne...

Enc

2018. január 16.

Sötétkék árnyalat van meg. Nagyon ritkán használom, mert nem elég pigmentált, pedig az üzletben annak tűnt. Picit porzik és potyog is és nehéz egyenletesen felvinni a szemhéjra.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Angelless

2018. január 13.

A 18-as black as a berry nevű árnyalat van meg (elég hülye neve van). Dobozában picit szaténos szilvalilának tűnik, inkább több vöröset mint kéket tartalmaz. Ujjal tapogatva nagyon selymesnek tűnik, de amikor felviszi az ember akkor potyogós, púderes. Mondjuk ilyen áron csoda, hogy létezik szemhéjpúder. A fedése és a pigmentáltsága nem valami jó, de legalább lehet építeni, és a sokadik réteg mutat valami színt - bár nem azt a színt, amit vár az ember. Rajtam ugyanis inkább barna, mint lila. Kipróbáltam világosabb színű szemhéj primerrel is, akkor is inkább barnának tűnik. Legjobb megoldás az volt, ha felvittem alá egy kis pirosas-vöröses árnyalatot, és arra ezt a black as a berry-t. Újravenni nem fogom.

Angelless
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

0bikbik0

2017. december 13.

UP. 2017.12.13. Előző véleményem óta hazajött még velem két szemhéj árnyalat, illetve ugyanebből a kollekcióból egy lip powder és egy blush, amit szemhéjra is használok.
Amire a legjobban vágytam, a 18 black as berry sajnos egyáltalán nem váltotta be a reményeimet. Csodás a szín, tényleg. De max. egy óra, és darabokban hullik, kenődik, mindenhová. Alappal, fixálással, mindegy mert nem tartós és vállalható sehogy sem.
A pirosító és a szájravaló meg egyszerűen eltűnik, felszívódik a bőrről valahová...
Nem szeretem azokat a termékcsaládokat, ahol nem egyenletes a minőség, és ez ilyen. Ha összeadom a paletta árát + a belevalókat, relatíve drága kollekció kerekedik ki a történetből.

2017.06.06. Egyelőre két árnyalatom van: 19 steel the show és 03 miss foxy roxy. A panben sötétebbnek látszanak, de igazából egy gyönyürű ezüst szürke és egy csillogós bronzos árnyalat.
Mindennapi használatra nekem tökéletesek. A színek szépek, ez a két szín annyira nem porol, (sőt, a 03 mintha kicsit krémes is lenne), és viszonylag tartós is. Nekem alap nélkül is kibírnak egy munkanapot, a nap végére azért már kicsit elmászkálnak.
Még nem tudom, melyik lesz a másik két árnyalat, amivel feltöltöm a 4-es palettát, de az eddigi véleményeket olvasva inkább az erősebb, mélyebb színek közül fogok választani, nem a világos árnyalatokból.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0