KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   1,7 g

Könnyen eldolgozható, lágy szemhéjfestékek, melyek könnyen satírozhatók. Válaszd ki a kedvenc színeidet, és egyszerűen helyezd őket bele az üres palettába.

20 árnyalatban elérhető.

cherry19

2017. augusztus 10.

Nem vagyok tőlük teljesen eldőlve..Kettőm van belőlük, egyik sem nyert meg teljesen, de szépek.
A szülinapi LE-ből a 06 Celebrate good times fantázianevű lila-kék duokrómot vettem meg. Duokróm mániás vagyok és ez is gyönyörűen swatcholódott(?) az üzletben, viszont kicsit nehézkes pigmentáltan felvinni a szemre, muszáj valami ragacsos alapra (pl. enyhén nedves korrektorra) vagy nedves ecsettel vagy ujjal felvinnem, különben csak egy lightos kék-lila csillám látszik. Lightos kék-lila csillámként viszont nagyon szeretem belső szemzugban colourpop 143-vel, abh love letterrel és buon frescoval a mélyítővonalban-külső V-ben + colourpop pinky promise vagy egy taupe-ezüst a lovely dark nudeból a szemhéjon. Összeségében egy olyan jó 3/5

350-es kiszóráson velem jött a 12 Want a mint? is, meglepőmód szintén egy duokróm árnyalat, menta-arany shifttel. Ez sem szuperál túl jól szemhéjon magában, fentebb említett módszerek valamelyikét kell alkalmaznom vele. Ez nem csillogós, inkább szaténfényű, szerintem gyönyörű. Kipróbáltam arcon highlighterként is, szintén nagyon szép enyhe fény, de építhető és 2-3 rétegben sem átütően zöld. Szárazon ecsettel kicsit porol, ezért ez egy erős 4/5 tőlem.

Én nem vettem hozzá ilyen 4-es/8-as palettát, egy tűvel kilazítottam a kis műanyag tokjából, körömlakklemosóval leoldottam a ragasztót és ment a colourpopos üres mágneses palettámba.

Összeségében elégedett vagyok velük pláne ezért az árért. Ha találok még olyan árnyalatot, ami megmozgatja a fantáziám (ergo duokróm hehe) valószínűleg beszerzem.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

gioia

2017. augusztus 6.

07- mauvie-time, 11- stay in coral bay és 03- miss foxy roxy árnyalatok vannak meg (egyelőre). A 07-es egy tökéletes nude sminkes szín, sőt, utazáskor helyhiány esetén kontúrszínnek és szemöldökre is beválhat. A 11-es tetején van egy csillámos réteg, az simán leszedhető és alatta szépen pigmentált halványkorall szín található, ezt szemre és pirosítóként is tudom használni. A 03-as egy fényes szép aranybarna árnyalat. Mindhárom aránylag tartós és utazáshoz ideálisak együtt. Még a paletta negyedik helyére kerülő színen gondolkozom.

Update: A 02 - all i need színt vettem meg, ami egy világos fényes árnyalat és szuper lesz egy natúr sminkhez, szemzugba. Most az essence akció keretében 349 ft-ért jutottam hozzá. Ennyit megért. Highlighternek is gondoltam, de ahhoz túl sötét sajna.Egyébként nyaraláshoz tényleg csak ezeket vittem magammal és a mauvie time tök jól bevált kontúrozáshoz és mélyítővonalba, a foxy pedig a szemhéjra. Tartósságuk sem volt rossz, szóval ha akciós, akkor tényleg érdemes lecsapni rájuk :)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

edi01

2017. augusztus 6.

2dbot vettem egy szurket es egy rozsaszint.Eleg pigmentalt..bar hasznaltam ennel mar jobbat is.Tehat mint ahogy elottem irtak,nem feltetlenul eri meg. Legalabb is szamomra. Igaz hogy cserelheto de nem eleg a szinvalasztek. Maga a festek is szo-szo.Ha nincs szemhejalapozas akkor nem tapad meg vagy hogyis mondjam... van amit szepen el lehet dolgozni es van ami csak egy porreteg..

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

dnelli

2017. július 17.

Számolgattam, és nem feltétlenül éri meg.
1 db 550 Ft.
4 db + tartó = 2750 Ft
8 db + tartó = 5150 Ft
Így már elég húzós, hiszen ennyiből már ezerféle palettát be lehet szerezni, pl. Maybelline vagy Sleek (!) (stb) 12 színből állókat. Persze itt az egész arra megy ki, hogy saját magadnak válaszhatod ki a színeket, ahhoz viszont szerintem kevés a színválaszték. Ha nem csak 24 szín lenne (amiből ráadásul nagyon kevés a matt), hanem mondjuk duplaennyi, akkor már lehetne ténylegesen személyre szabott palettát készíteni, viszont így én személy szerint nem tudtam összehozni 4 olyan színt, amit tutira elhasználnék. A Black as berry (sötétbordó) tetszene még, és kb. ennyi, mert hiába tetszik a Brownie-licious (csokibarna) és a Mauvie-time (szintén egy barnás szín) - ilyeneim már vannak, tehát nem érné meg megvennem.

Nekem csak egy darab szín kellett, ezért esett a választásom erre a szemhéjpúderre. A fekete (Black is back) van meg, a tartóssága és pigmentáltsága pont annyi, amennyit egy 550 ft-os terméktől elvárnék, de alappal használva nyilván jobban teljesít. Nekem így megérte, mert erre az egy színre volt szükségem, és 550 Ft igazán nem sok érte, szóval ha valakinek 1-2 szín kell, akkor szerintem nagyon jól jár, DE 7db must have helyett kapsz egy 12 darabos Sleeket, ami ráadásul sokkal jobb minőség is, szóval érdemes átgondolni.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Számolgattam, és nem feltétlenül éri meg.
1 db 550 Ft.
4 db + tartó = 2750 Ft
8 db + tartó = 5150 Ft

luccsoka2

2017. július 12.

Annyira boldog vagyok,amikor tegnap megvettem 4 különbözö színt a többfunkciós palettával együtt! Soha elötte nem használtam Essence szemhélypúdert,de a sok jó vélemény hatására úgy döntöttem,hogy azt az 1,20 eurót megérik külön-külön! Gyönyörü,föld színeket vettem,azokat szeretem viselni a legjobban a hétköznapokon!Nagyon meglepett a pigmentáltsága,mivel az elözö hónapban vettem a Sleek-töl egy egész palettát és a matt színek szinte teljesen eltünnek a szemhélyamról fél óra elteltével,amit nagyon sajnálok.DE!Azért a 4 színért és a palettáért fizettem össz-vissz 6 eurót és oda meg vissza vagyok már most! Biztosan beszerzem a többi színt is lassacskán! CSak ajánlani tudom!

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Black Fairy

2017. július 5.

Négy árnyalatom van, szerintem ez a "sima" monoik "kicsi" változata csak (csomó előzőleg kifuttatott mono árnyalat is van köztük - vagyis egyeznek a nevek és a színek is)...szóval ugyanaz a minőség - pigmentáltak, alappal tartósak, könnyen eldolgozhatóak, nem peregnek.
Sajnálom, hogy kevés a matt a kínálatban, nekem egyedül a mauvie-time jutott - a többi olyan semmilyen, vagy nem illett a bőrömhöz. Ezenkívül három fényes árnyalatom van a steel the show, a black as berry, és a harmadik most nem jut eszembe (talán all i need?). Kedvelem őket, de örülnék egy kis bővítésnek, egy szép zöldet, illetve normális, mindenhez illő matt színeket még elfogadnék. :D

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Audrey91

2017. június 14.

Nagyon jó, hogy külön kis tégelyekben árulják, így összeállíthatod a saját palettádat! Fekete (20 - Black Is Back) és bronzos (03 - Miss Foxy Roxy) árnyalatokban vettem, imádom őket! Nagyon jó puha, pont eléggé porzó az állaguk, erősen pigmentáltak. A fekete matt, kiváló füstös smink készítéséhez vagy a külső szemzug kiemelésére. A bronz csillámos, igazi orientális hatás érhető el vele.

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

0bikbik0

2017. június 6.

Egyelőre két árnyalatom van: 19 steel the show és 03 miss foxy roxy. A panben sötétebbnek látszanak, de igazából egy gyönyürű ezüst szürke és egy csillogós bronzos árnyalat.
Mindennapi használatra nekem tökéletesek. A színek szépek, ez a két szín annyira nem porol, (sőt, a 03 mintha kicsit krémes is lenne), és viszonylag tartós is. Nekem alap nélkül is kibírnak egy munkanapot, a nap végére azért már kicsit elmászkálnak.
Még nem tudom, melyik lesz a másik két árnyalat, amivel feltöltöm a 4-es palettát, de az eddigi véleményeket olvasva inkább az erősebb, mélyebb színek közül fogok választani, nem a világos árnyalatokból.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Nicool89

2017. május 25.

A Szulinapi limitált palettákat vettem meg es bele a színeket. Amikor kijött nem érdekelt meg jo hogy vártam ez a paletta kiadás valami csodaszép benne a cukorkara hasonló gyöngy okkel. A színek szuper pigmentaltak, persze a mattok kicsit poroznak, de épp ettől is tartósak a színek. Nem gondoltam volna, hogy drágább márkákat megszégyenít, de pozitívan csalódtam. Mióta megvettem minden nap használatba vannak. A többi palettáim kicsit háttérbe szorultak emiatt. Amnyira jo ez az ossze válogatós megoldás is deogerias szinten ok az elsők. Valószínű, hogy megveszem az összes szint amit kapni lehet.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

vattacukorrr

2017. május 19.

A 4 részes üres paletta mellé 4 színt szereztem be.
A "06 raspberry frosting" nyűgözött le a legkevésbé. Szerencsére, a teszternek hála már eleve tudtam, hogy nem lesz olyan színe, mint a felső réteg, de én pont az alsó színe miatt vettem meg. Sajnos a másik háromhoz képest egyáltalán nem tartós, és alig pigmentált. Nagy csalódás.
A "09 chilli vanilli" halvány színe ellenére egész pigmentált, szép matt szín. Nekem tökéletes alap a szemhéjbázis után.
A "05 cotton candy" csillámos verzió. Nem adja vissza azt a csillogást, amit várnánk tőle, de számomra ez a visszafogott csillogás a tökéletes.
A "07 mauvie-time!" a kedvencem az összes közül. Nagyon szép a színe, nem porol, pigmentált és szépen lehet satírozni.
Remélem lesznek új színek is, mert szuper a koncepció!!

vattacukorrr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

A 4 részes üres paletta mellé 4 színt szereztem be.
Remélem lesznek új színek is, mert szuper a koncepció!!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.